вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:42

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 16-липня-2020 10:11 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1937
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Прошу всех неравнодушных ознакомиться и проголосовать за петицию. Парламент положил на наши права и Конституцию Украины!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JPPbzQS ... e=youtu.be

https://petition.president.gov.ua/petition/101404

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-липня-2020 14:26 
Водій-випробувач

Вік: 49
Повідомлення: 280
Звідки: Украина Чернигов
Пытаюсь зарегистрироваться, а адрес почты не принимает
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-липня-2020 14:38 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1937
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
FireP
Скорее всего нужен Gmail почта. Ну и естественно НЕ Mail.ru

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-липня-2020 17:35 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Странно, 73% за это и голосовали

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-липня-2020 10:43 
Водій-випробувач

Вік: 49
Повідомлення: 280
Звідки: Украина Чернигов
Все у нас не родное, а забугорное...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-липня-2020 10:08 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Закон № 2695?
А в чому там прояви посилення поліцейського свавілля? В посиленні відповідальності за порушення? Ви серйозно?
А я більше скажу цього мало. Камери і ще раз камери, особливо з можливістю контролювати швидкість не під камерою, а на ділянках між камерами.
А чому б нам не влаштовувати облави на п'яних як у фінів, наприклад? Цеж які затори будуть на дорогах і море можливостей для розводів (вимагання хабаря за п'янку), а скільки буде подібних петицій! І все одно щось подібне потрібно. Хай навіть і з можливістю розвести на хабар. Розводять же п'яних і порушників.
Народе, а ви взагалі їздите по нашим дорогам, особливо відремонтованим? Подобається? Ви ж не думаєте що ви мак-лауди?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-липня-2020 08:23 

Вік: 36
Повідомлення: 1
Звідки: Глухов
Закон № 2695?
А в чому там прояви посилення поліцейського свавілля? В посиленні відповідальності за порушення? Ви серйозно?
А я більше скажу цього мало. Камери і ще раз камери, особливо з можливістю контролювати швидкість не під камерою, а на ділянках між камерами.
А чому б нам не влаштовувати облави на п'яних як у фінів, наприклад? Цеж які затори будуть на дорогах і море можливостей для розводів (вимагання хабаря за п'янку), а скільки буде подібних петицій! І все одно щось подібне потрібно. Хай навіть і з можливістю розвести на хабар. Розводять же п'яних і порушників.
Народе, а ви взагалі їздите по нашим дорогам, особливо відремонтованим? Подобається? Ви ж не думаєте що ви мак-лауди?

ты что серьезно сейчас? Мы в Украине живем а не Финляндии или Польше. Любое усиление контроля приведет лишь к большему сбору взяток и еще большему беспределу со стороны копов. Любое ужесточение Закона в сторону водителя должно тянуть ужесточение для копа, но почему-то гайки затягивают только нам.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-липня-2020 12:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
цілком серйозно. А хто хабарі дає? Ті хто порушує, за рідким виключенням (зараз). Так в чому питання? Не порушуйте, не пропонуйте хабаря... але ж з хабарем дешевше виходить.
І так, я за те, щоб було якомога менше контакту з копами, а для цього треба ставити камери практично на всіх трасах і в містах. Зараз це не реально, можливо в далекій перспективі, а порядок потрібен ще вчора.
І яке потрібно посилення для копів? Щоб перед порушником стояли по стійки струнко, так вони і зараз беззубі, їм майже плюють в вічі, а воно тільки і може попросити не порушувати.
Ми не фіни і навіть не поляки, які поважають закон, з нашим гуляйполем потрібно як в штатах - жорстко, поки в головах щось не почне мінятися.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-липня-2020 19:57 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Игорь
Ты серьёзно? По дорогам ездишь?
Я хочу быть защещен от плохого настроения мусора на дороге. В БЖ я описывал прецедент. На предприятии на котором работаю больше сотни автомобилей, и сам часто мотаюсь по командировкам и на служебных, да и на своей катаюсь. Так что передача доков мусору - это заложник ситуации, настроения, и т.д. Меня не прельщает отдав доки мусору стоять где-то нить за 100 км от нормального населенного пункта и ждать милости божьей от этого мусора, при этом мне переть ещё километров 400.
Аваков сводит презумпцию невиновности в нуль.
Пусть Вас сначала вы...т в жо...пу, а потом вы обжалуйте, и при этом докажите что вас имели в жо...пу.
Не, не, пусть обламается червячек.
И это тебе скажет любой кто выезжает за пределы своей области, достаточно часто. 200 грн и ты поехал.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2020 08:17 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Ні, я по дорогам пішки ходжу.
А я в першу чергу хочу бути захищеним від дебілів, які пруть виваливши очі або плюють на всіх на дорозі. З одної сторони 200грн, а з іншого життя. І весь вибір. Ну а про двісті грн я вище писав. Не одну сотню км проїхав супроводжуючи вантажі і по тій самій дніпропетровській області (славилася вона поборами гайців) і ніхто не вимагав. Може тому що не порушували?

А що до оскарження і кому доказувати, то мені здається, що ти застряг десь на надцять років назад. :)

І по місту їжджу практично кожен день. Патруль зупинив тільки раз - на предмет пив-не пив, при цьому навіть не намагалися розводити.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2020 09:49 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Ігоре, попри підтримку твої слів, зауважу. Ніколи і ніде "загвинчування" ще не давало гарних ефектів.
В принципі про це свідчать і статистичні дані. Наскільки пам'ятаю кількість порушень не скоротилась.

Імхо була б якась просвітня робота і бонуси - люди б краще реагували.
Ну от, наприклад, так і не введена бальна система.
Простий стимул - відкатав рік без втрати балів - отримав суттєву знижку на страховку - суттєво вплинула б.
Або, знижку на паливо, або якісь преференції у держпослугах. Державі є що надати з пільгами законослухняному
громадянину.
А так вже вкотре старий шлях. Згадай, як останній раз підіймалися штрафи і чи спинило це когось.

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2020 11:21 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Бонуси - це непогано, але і затягування гайок (підвищення і масове штрафування, це про ті самі камери) матимуть більший ефект. Мова про ті самі гроші.
І погодься, там ще є куди крутити ті гайки. Ну в порівнянні з тією ж Європою, де камер набагато більше.
Камери і масове штрафування - це ті самі гайки. Які так довго відкладали у нас.
Та і беззубість патрулів - теж поле для діяльності.
А от знижка на паливо (цеж приватний бізнес!) та і держпослуги - це різні сфери і вони тут зовсім ні до чого до преференцій законослухняним водіям.
А підняття штрафів у нас нівелюється неможливістю масово карати порушників. І тут знову мова про камери і можливість відкупитися двухсоткою, замість отримати по повній.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2020 17:08 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Игорь
Я полность за соблюдение законов.
Но штраф в 5000 грн, для меня и большинства посетителей этого форума существенный аргумент, а для тех кто нарушал и продолжает нарушать так как он на мороженое в день тратит больше.
Та и друг есть который порешает.
Я за равноправие.
Только что свидетель:
Две фуры тянут по железнодорожной бочке, не габарит. Сирена мигалки мегафон, остановили.
Возвращается машина сопровождения - поматюкались через мегафон обе машины и поехали дальше.
А улица 5 минут стояла ждала в обоих направлениях.
Хотелось срубить бабла, а машину сопровождения не заметили.
:hi:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2020 17:29 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
А прикол в тому, що 5 штук це гроші і для тих хто на мерсах-бехах катається. Бувають звісно і ідіоти, які швиряють бабло наліво-направо але то клініка або під гарним кайфом. І таких вже не так і багато, як ти собі думаєш.
І тойво, а наші форумчани не порушують? А чуваки на тавріях жигулях ланосах не порушують?
Мені чогось здається, що якщо ти десь нариєш статистику по порушенням/дтп, то ти сильно здивуєшся. Якщо ти насправді думаєш, що основні порушники це круті перці на крутих бобіках.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2020 18:23 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Игорь
Я не хочу с тобой спорить.
Мы играем с тобой в одни ворота, а не в разные.
Но и становиться заложником мусора я не хочу.
За сим, кланяюсь :thnks:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-серпня-2020 18:47 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
А от знижка на паливо

Наскільки пам'ятаю, ми сплачуємо в ціні палива ще й транспортний збір

Гайки й надалі будуть закручувать, це зрозуміло. кількість ДТП це не зменшить.

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія