вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 19:22

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 18-грудня-2019 17:27 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А на яку стойку міняли?
Доречі мені дуже цікаво в плані свічок - ви коли міняли які зазори ставили на електродах? Бо я відносно недавно поміняв але щось невідчуваю цього покращення.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2019 18:49 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Менял сразу обе стойки на оригинальные. Но снова появился стук на как еще на холодной машине со двора выезжаешь. По мере прогрева ходовка становится тише. На СТО ничего не нашли, говорят есть подозрение, что аморты могут быть "не очень".

Свечки ставил Денсо с зазором 0,8. Родные отходили 65 тыс. км. После замены разницы не почувствовал. Видимо можно было и не менять...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-грудня-2019 12:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну й на газу коли стартуєш з місця то без проблем їздиться з таким зазором?


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-грудня-2019 17:09 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Да, все ок


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2020 09:13 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Зображення

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2020 21:06 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1855
Звідки: Краматорск
Здоровья и Удачи!


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2020 01:26 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дякую!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-січня-2020 12:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Сьогодні машинці 5 років та майже 67 тис км пробігу. Взагалом скажу що довольний машинкою :-) . Всі казали що за 3-5 років машина у тебе згниє і так далі. По факту все впорядку з кузовом крім мінімальних сколів які є по машині. В технічному плані машинка радує й не підводить. Катається ок, з газом виходить дуже значна економія коштів.
Єдине що та магнітола яку доставив почала якось гірше себе вести інколи не включається так як має бути й перегружається, не знаю з чим повязано, якщо не зможу вирішити дане питання - мабуть куплю оригінальну магнітолу з китаю а не цю для автомобіля.
Також зауважив що резина має бути для наших доріг тільки 185/65 а не стандартні наші 185/60. З іншої ж сторони стійкість машини з такою резиною стає слабшою, або ж вже пора міняти амортизатори на нові.


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2020 18:26 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Задумався над проставками в пружини - хто собі ставив - сильно воно піднімало кліренс чи ні? Які є небезпеки з цим повязані?

По магнітолі здається що сьогодні вирішили питання, привіз її до друга який добре паяє техніку, розібрав добрався до процесора й сказав що однозначно процесор вони БУшний поставили на магнітолу а не новий. І сказав він що занадто його паяльником прожарили до плати. Він щось там підпаяв трошки контакти якісь, хоча візуально все було цілим. Привіз магнітолу поставив у машину - включаю вроді все працює. З мінусів те що вони дали дуже слабку блутуз антену - ми же її вивели трошки за межі корпуса магнітоли, вечором перевірю як воно.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2020 18:31 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
В мене по магнітолі єдина проблема - досить часто переходить в режим калібрування дісплея (білий екран і 5 точок, в які треба точно попасти по черзі, якщо промахнувся, то знов с першої починаєш). Намагався послабити кріплення трохи, ніби допомогло, але от взимку, коли заводиш і обігрів включаєш на великій швидкості, майже кожного разу таке вискакує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2020 19:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене магнітола перегружалась, це з процесором звязано. Ну а точніше з пайкою. Зараз вже як буду вечором їхати буду бачити що і як по ній та чи вирішилось питання.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-січня-2020 12:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Перевірив магнітолу, все впорядку після того як колега запаяв її. Радує тепер далі мене. Особливо довольний що свого часу поставив камеру.
Сьогодні їздив на Бош сервіс, глянули ходову - все впринципі впорядку але ті сайленти що ставив поліуританові змісту ставити тепер немає - не ходять вони. Та й до того ж тверді особливо зимою, буду міняти на резинові сайлент блоки бо ці досить швидко здохнули.
Які сайлентблоки ви ставили? які не брати краще CTR краще не брати?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-січня-2020 17:37 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Febest не радять брати


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-січня-2020 18:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене попередні були inafor зараз взяв з аіса оригінальні сайлентблоки, думаю що поїздять покраще за іна фор.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-січня-2020 18:45 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
На 40 тис км ставив сайлент блок Qfix Q005-1677 (https://1drv.ms/u/s!Ah6EOtbjbiA2jrJTCjlhaHbe_x2EtQ). Пройшов біля 20 тис км. Поки тримається :).


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-січня-2020 19:48 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
В мене попередні були inafor зараз взяв з аіса оригінальні сайлентблоки, думаю що поїздять покраще за іна фор.


ну незнаю, когда я первый раз менял сайленты, то их официально отдельно не было, только рычаги в сборе


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-січня-2020 22:55 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
ну незнаю, когда я первый раз менял сайленты, то их официально отдельно не было, только рычаги в сборе


Сейчас на сайте АИС можно взять за 42 грн. (https://shop.ais-sp.com.ua/catalog-part-info-view/geely/?code=1014013497&id_brand=10091&item_code=GY_1014013497&id_provider=1104&return=action%3Dcatalog_search_advance%26s_id_price_category%3D5%26s_id_price_group%3D89%26).
Я взял несколько месяцев назад по акции за 30 грн, и положил в резерв.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 10:36 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
На 40 тис км ставив сайлент блок Qfix Q005-1677 (https://1drv.ms/u/s!Ah6EOtbjbiA2jrJTCjlhaHbe_x2EtQ). Пройшов біля 20 тис км. Поки тримається :).

У меня такой полгода отходил. А СTR уже 20 тыс. прошли без проблем.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 11:26 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
На 40 тис км ставив сайлент блок Qfix Q005-1677 (https://1drv.ms/u/s!Ah6EOtbjbiA2jrJTCjlhaHbe_x2EtQ). Пройшов біля 20 тис км. Поки тримається :).

У меня такой полгода отходил. А СTR уже 20 тыс. прошли без проблем.

У меня с октября 2018 стоят. Значит в Днепре не такие плохие дороги, как я думал :lol: Что СTR лучше даже не сомневаюсь, но как писал выше взял комплект родных про запас.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 12:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Взяв таки з АІСу всі 4 оригінальні сайлент блоки по ціні вийшло десь 160 грн за всі сайлент блоки, махіна мені ж нарахувала 400 грн. + тут у локальному магазині аісу не треба платити буде за доставку що мене й радує. Єдние що по часу доставки сайлент блоки будуть десь на пятницю. Оригінали у мене відїздили десь 44 тис і впринципі мене це влаштовує тим більше сайлент блок один 39 грн інший 42 грн. Бо з цими що зараз машинка не дуже стабільно їздить на швидкості - на СТО майстер так і сказав, а інший майстер казав шо машина не стабільно їздить через те що вже погані стойки, думав стойки з китаю замовляти в зборі - а реально необхідності немає - ну хіба на вібростенд везти машину й для себе знати який знос стойок але толку ж то якщо вже й так майже 70 тис км на цих стойках?

Добавлено спустя 3 минуты 51 секунду:
Чи довольні ви вашими машинками? як корозія і так далі?
В мене вчора ще тільки непонятно було чому колодки в задньому барабані (ручнік) зажались шо колесо не дуже хотіло їхати й тому здавалось шо машинка деколи краще їде а деколи гірше якось так..., вже коли сайлентблоки буду міняти то буду уточняти цей момент на СТО може треба буде щось робити з колодками або ж з лівою задньою ступіцою бо можливо то й щось з нею не так, але радує що вона у нас з Geely FC. А тих машин досить багато продали та й бачу що вони їздять як у нас по місту так й по Львову бачив.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 12:33 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
В мене вчора ще тільки непонятно було чому колодки в задньому барабані (ручнік) зажались шо колесо не дуже хотіло їхати й тому здавалось шо машинка деколи краще їде а деколи гірше

В мене таке було. Виявилось, що підігнувся трос ручника (напевно вдарився ним десь на ямі, і його зігнуло), і через це заклинило колодки ручника.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 12:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А що мається на увазі підігнувся? там ж він йде у такій обмотці - я сам вчора на нього дивився, єдине що я побачив що там той патрубок по якому йде трос ручніка у мене тріснув також може бути від ями. Але загнутись це щось для мене не реальне.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 13:38 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
А що мається на увазі підігнувся? там ж він йде у такій обмотці - я сам вчора на нього дивився, єдине що я побачив що там той патрубок по якому йде трос ручніка у мене тріснув також може бути від ями. Але загнутись це щось для мене не реальне.

В тебе це з лівим ручником трапилось?
Мені спочатку сказали, що тріснула обмотка. Але коли його зняли, то було видно що він в тому місці загнут десь під 90 градусів.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 14:30 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та з лівим тросом, а що саме знімали? повністю барабан тормозний чи що там не так було?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 16:10 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
В мене теж лівий трос постраждав. Міняли трос, і вправляли колодки, бо їх заклинило. Трос зліва їде під балкою, а з права над балкою. Ось і виходить що зліва більше шансів пошкодити трос.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія