вверх

Текущее время: 26-янв-2020 11:03

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1286 ]  Пред.   На страницу    1 ... 48, 49, 50, 51, 52
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 18-дек-2019 16:27 
Уважаемый знаток

А на яку стойку міняли?
Доречі мені дуже цікаво в плані свічок - ви коли міняли які зазори ставили на електродах? Бо я відносно недавно поміняв але щось невідчуваю цього покращення.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-дек-2019 17:49 
Водитель-испытатель

Morpheus
Менял сразу обе стойки на оригинальные. Но снова появился стук на как еще на холодной машине со двора выезжаешь. По мере прогрева ходовка становится тише. На СТО ничего не нашли, говорят есть подозрение, что аморты могут быть "не очень".

Свечки ставил Денсо с зазором 0,8. Родные отходили 65 тыс. км. После замены разницы не почувствовал. Видимо можно было и не менять...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-дек-2019 11:08 
Уважаемый знаток

Ну й на газу коли стартуєш з місця то без проблем їздиться з таким зазором?

Рейтинг сообщения: +1 (отзывов: 1)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 27-дек-2019 16:09 
Водитель-испытатель

Morpheus
Да, все ок

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 08-янв-2020 08:13 
Генеральный конструктор

Изображение

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 08-янв-2020 20:06 
Уважаемый знаток

Здоровья и Удачи!

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 09-янв-2020 00:26 
Уважаемый знаток

Дякую!

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 17-янв-2020 11:05 
Уважаемый знаток

Сьогодні машинці 5 років та майже 67 тис км пробігу. Взагалом скажу що довольний машинкою :-) . Всі казали що за 3-5 років машина у тебе згниє і так далі. По факту все впорядку з кузовом крім мінімальних сколів які є по машині. В технічному плані машинка радує й не підводить. Катається ок, з газом виходить дуже значна економія коштів.
Єдине що та магнітола яку доставив почала якось гірше себе вести інколи не включається так як має бути й перегружається, не знаю з чим повязано, якщо не зможу вирішити дане питання - мабуть куплю оригінальну магнітолу з китаю а не цю для автомобіля.
Також зауважив що резина має бути для наших доріг тільки 185/65 а не стандартні наші 185/60. З іншої ж сторони стійкість машини з такою резиною стає слабшою, або ж вже пора міняти амортизатори на нові.

Рейтинг сообщения: +2 (отзывов: 2)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-янв-2020 17:26 
Уважаемый знаток

Задумався над проставками в пружини - хто собі ставив - сильно воно піднімало кліренс чи ні? Які є небезпеки з цим повязані?

По магнітолі здається що сьогодні вирішили питання, привіз її до друга який добре паяє техніку, розібрав добрався до процесора й сказав що однозначно процесор вони БУшний поставили на магнітолу а не новий. І сказав він що занадто його паяльником прожарили до плати. Він щось там підпаяв трошки контакти якісь, хоча візуально все було цілим. Привіз магнітолу поставив у машину - включаю вроді все працює. З мінусів те що вони дали дуже слабку блутуз антену - ми же її вивели трошки за межі корпуса магнітоли, вечором перевірю як воно.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-янв-2020 17:31 
Взялся за руль

В мене по магнітолі єдина проблема - досить часто переходить в режим калібрування дісплея (білий екран і 5 точок, в які треба точно попасти по черзі, якщо промахнувся, то знов с першої починаєш). Намагався послабити кріплення трохи, ніби допомогло, але от взимку, коли заводиш і обігрів включаєш на великій швидкості, майже кожного разу таке вискакує.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-янв-2020 18:02 
Уважаемый знаток

В мене магнітола перегружалась, це з процесором звязано. Ну а точніше з пайкою. Зараз вже як буду вечором їхати буду бачити що і як по ній та чи вирішилось питання.

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1286 ]  Пред.   На страницу    1 ... 48, 49, 50, 51, 52

Часовой пояс: UTC + 2 часа