вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 08:32

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 20-вересня-2019 22:20 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив на осінь фільтр салону. Старий був дуже забрудненим.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2019 11:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Давненько нічого не писав, але з глобального мабуть треба буде міняти тормозні колодки що є розхідником. Також створив топік що забилась форсунка омивача скла, але це не критично. Взагалом машинка радує катає. Останні 8 тис км нічого не робив по машині, та й виглядає таким що нічого й не потрібно. Удачно за цей час поїхав у Болгарію, також катався по Європах. Радує розхід газу - останній що наміряв по трасі це 8.5 літра газу причому це по гірській місцевосці, у тих хто живе у центральній східній україні розхід газу по трасі вважаю що до швидкості 100 км в годину має бути в діапазоні 8 літрів, варіатор гбо досить давно виключив, з одної сторони ніби є якісь ефект що машина краще їде а з іншої сторони ще треба вміти правильний кут підібрати... тому поки їзджу без варіатора УОЗ, думаю це не критично бо у нас є гідрики які рятують зазори клапанів.

Моторчик тяговитий, довольний що купив саме цю машинку, бо вже майже 5 років проблем вона мені не багато приносила за цей період, крім звичайно ж підшипників коробки, але з всіх хто є на форумі з нашою машинкою я мабуть самий везучий.

Також цікавий факт що мені багато хто казав за 5 років у тебе машинка згниє, це ж китай ще якісь дивні думки, а по факту реально нормальна машина нормальний метал, так мінімальні місця корозії у нас є, але це повязано з тим що автомобіль розрахований на нормальні дороги. І трошки там де крила мені підрізали той стик з порогами й більше там корозія не лізе. Тому вважаю що машинка у нас може служити 10 років точно, а це більш ніж достатньо для нового автомобіля. Звичайно ж хто їздить по 30 тис в рік чи по 40, можливо й на 10 років машинки не стане. Але якщо так як я 10-20 тис км в рік - цілком достатньо, тим більше ж на авторіа бачив наше авто з пробігом в 170 тис км і це за період 5 років +-. Тому я переконався що Китайському автопрому можна довіряти однозначно. Єдине що б хотілось це автомат, круїз контроль та клімат контроль та трошки більший кліренс щоб не задівати все підряд.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2019 14:54 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Полностью согласен.
Как по мне, единственный минус, то что для наших зим нужны только оцинкованные кузова. Есть минимальные места коррозии по порогам, но этому вина химия и щебень, которую сыпят на дороги зимой. А в остальном китайцы очень подросли, в машинку за 5 лет почти не заглядывал.
Китайцев определенно можно рассматривать для покупки, один вопрос - это оперативное наличие запчастей. Хотя это не только к китайскому автопрому относится))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-вересня-2019 13:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я раніше думав що проблема наших автомобілів це наявність запчастин, коли поговорив з власниками інших фірм - поняв що у нас все так само як і у інших автомобілів, тобто у європі запчастини є, а вот у нас немає і вони так само по місяцю півтора чекають на запчастини. А у нас я з китаю напряму можу й за 2 тижні мати запчастини необхідні. Тому й все ок.
Да по кузову було б добре щоб можливо був оцинкований, але за ці грощі що ми купляли саме НОВЕ авто вважаю що може й бути неоцинкована машинка. Зараз бачив що чері та й інші які є представлені в україні роблять непоганий дизайн нових машинок там тігго 2 чи там тігго 7 ну але там й вища ціна хоча тігго 2 ціна +- така як і у нас була в доларовому еквіваленті.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-вересня-2019 16:26 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
нет, вторя тигга дороже на 2-3к уе


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-вересня-2019 11:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
11500 сама проста комплектуха в автоматі 13500, дорожче ну але є автомат.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2019 09:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, а ті хто катає на газу теж трогання з місця трошки важче ніж на бензині і щепленням треба якось по інакшому гратись щоб не пробуксовувала машинка чи як?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2019 13:11 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
трогання з місця трошки важче ніж на бензині і щепленням треба якось по інакшому гратись щоб не пробуксовувала машинка

Ні, такого не повинно бути :hi:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-жовтня-2019 10:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну по собі бачу шо на газу якось трошки більше треба підгазовувати ніж на бензині. Чи немає такого взагалі бути?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-жовтня-2019 11:24 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Ну по собі бачу шо на газу якось трошки більше треба підгазовувати ніж на бензині. Чи немає такого взагалі бути?

да, на газу трогаться сложнее чем на бензине


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-листопада-2019 00:32 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг 64 тис км.
Купив зимову резину взяв 185 на 65. Зразу відчутно що кліренс у машини став вищий. Якось таке враження що на іншій машині їдеш або ж накручую себе. Думав взяти б може 185 на 70 але таку резину вже не продають замість неї йде 195/65. Але боявся що може не влізе в наше авто тому й взяв меншу 185 на 65.
Купив тормозні колодки передні бо задні маю. Але суть у тому що глянув на самі тормозні колодки - вони у хорошому стані ще трохи менше половини передніх та майже повні задні. Якраз при заміні резини дивився.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2019 17:31 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив тормозні колодки передні, задні ще повні,


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2019 17:59 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив тормозну рідину та прокачав щеплення й тормоза


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2019 12:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Був в електриків, замінили кінцевик капота на сигналці, конектори задніх динаміків дверей замінили й тепер є музика й ззаду також бо щось було пропадало забивав на то майже рік. Також у магнітолі музика з флешки на ямах переставала грати - вирішили це питання також.
Машинка радує.
Також дуже довольний що поставив вищу резину а саме 185 на 65 ями менш відчутні, й враження що дороги стали трошки кращими.
Як за часто ви міняєте свічки?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2019 12:46 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Я на 63000 еще езжу без замены свечек.

Знаю, что желательно заменить бы, но проблем никаких нет.
А резина 185/65 на поворотах нигде не затирает?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2019 17:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Раніше трошки затирала підкрилки мегалокери - але по факту підрізали і все добре. Тому раджу тільки таку резину й ходова стає мягшою і тп.
Щодо свічок вони може й 100 тис відїздять, але пише по книжці кожні 30 тис то такі міняю.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2019 20:27 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Следующую зимнюю попробую на 185/65. А по регламенту знаю, но мне на Бош их выкручивали, сказали нормальные, лучше не менять, это было на 45000.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-листопада-2019 12:25 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я поняв ну я на своїй оригінальних здавалось що чув пропуски запалювання, на цих же не було такого при заміні. Тобто коли міняв на 64 тисячах то денсо дуже надійні свічки можна реально їздити напевно і 100 тис км. Но тут є момент що у нашій машині бажано викручувати свічки раз у 10-15 тис км і хоча б регулювати зазор свічок - це має бути 0.7 або ж 0.8 стандартний зазор свічок денсо це 0.8 але на газ мабуть краще регулювати 0.7. І буде щастя. Але так як одна свічка 64 грн - то мене не напрягає проміняти їх раз у 30 тис км.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-листопада-2019 13:25 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Я поняв ну я на своїй оригінальних здавалось що чув пропуски запалювання, на цих же не було такого при заміні. Тобто коли міняв на 64 тисячах то денсо дуже надійні свічки можна реально їздити напевно і 100 тис км. Но тут є момент що у нашій машині бажано викручувати свічки раз у 10-15 тис км і хоча б регулювати зазор свічок - це має бути 0.7 або ж 0.8 стандартний зазор свічок денсо це 0.8 але на газ мабуть краще регулювати 0.7. І буде щастя. Але так як одна свічка 64 грн - то мене не напрягає проміняти їх раз у 30 тис км.


Я в машине давно уже Denso комплект вожу, но проблем пока нет, что на газу, что на бензе. Может после следующей замены масла и поменяю, посмотрим...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2019 01:23 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг трошки більше 65 тис км.
Лючок бензобака щось погано почав відкриватись - тросік тягне його нормально але металеве кріплення таке враження що стало більшим. У когось були такі речі з лючком що він гірше відкривається? Як вирішували?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2019 09:31 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Нет, пока все ок


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2019 10:35 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене враження що кришка стала більшою. Перший раз таке помітив коли у Румунії заправлявся, незміг на заправці лючок відкрити, потім якось ок відкривалось. Там вроді кришка лючка має підпружинювати сама по собі


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2019 01:30 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
у меня пружинка лючка сломалась на первом или втором году эксплуатации, теперь когда как открывается, по холоду приходиться вообще поддевать


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2019 13:30 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Питання вирішили з допомогою форумчанина сьогодні. Виявилось що просто треба було трошки в кришечці підігнути защолку - й все - лючок відкривається прекрасно далі.
Доречі питав у китайців скільки коштує лючок - ціна 20 доларів - що не є дешево. Він йде у зборі з пружинкою і там кріпиться воно на шестигранниках.

В кого які моменти вже вилізли по машині?
Дивився на корпус коробки передач - ціна 550 юанів за одну частину і 450 за іншу - теореитчно я міг коробку від машини поремонтувати значно дешевше купивши просто корпус і доставивши його в Україну.
Взагалом по цінах на запчастини наша машина дуже навіть ок. У зборі амортизатор з підшипниками, тарілками пружинами коштує 550 юанів в офіційному магазині джілі в Китаї. Це я б сказав дешево.

Добавлено спустя 2 минуты 15 секунд:
Треба буде поїхати на діагностику ходової, бо останній раз казали що вроді б вже скоро треба буде міняти стойки, хоча з іншої сторони вони ще не потекли і пробіг 65 тис км і машинка радує впринципі. Єдине шо вони стали відчутно мягші.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2019 16:04 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
У меня правая стойка тоже была без потеков, но требовала замены. И тоже как раз на таком же пробеге.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія