вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:43

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 29-березня-2019 19:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Знайшов краш тест нашого авто:
http://www.c-ncap.org/en/crash/40290cc6 ... 590ab1f3d6

Правда це версія 2012 року, новішої немає бо вони її не робили взагалі. На офіційному сайті cncap інших джілі таких як наша немає. Тому що маєм то маєм, але показник у 5 зірочок, як й рекламував АІС наша машина має. Тобто по європейських методах це 4 зірки що дуже й дуже радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-квітня-2019 16:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг 50500. Зробив озонування кондиціонера (дезінфекція).


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2019 11:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Перевірив ходову. Таки правий сайлентблок потрібно було підтягнути. Й мабуть саме це було причиною стуку у підвісці на ямках.
Також майстри сказали що під заміну дві рульові тяги - підходять з МК, замовив, чекаю коли приїдуть. решту все по ходовій прекрасно, одна тяга 154 грн коштує але є й китайська то 105 грн. Взяв таку як і сайлент блоки - Турецькі


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2019 11:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг 51 тис км, замінив рульові тяги машинка перестала стукати на ямах. Також ще є один мінімальний момент який хотів би знайти по ходовій скоріш за все а саме коли трогаєшся з місця то такий одноразовий хрускіт й все в русі не проявляється й на жодних ямках його немає, коли трогаєшся чи в зад чи в перед він є але саме тільки при русі з місця і з лівої передньої сторони, все решта в машині влаштовує на даний момент.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2019 17:02 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Це суппорти підклинюють. Після того, як рік назад в мене суппорт погорів, більше цих звуків немає))


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2019 22:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Робили заміну супорта - чи що з ним робили щоб не було цього звуку? й що означає погоріли супорти?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2019 09:42 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
В мене підклинював задній лівий суппорт - він не віджимав тормозну колодку від диска, і вона була до нього прижата під час руху. А з таким звуком то вона відліпала від диска.
Погорів - то його заклиніло намертво. Й поки квартал до паркінгу доїхав - диск вже був перегрітий геть.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-травня-2019 15:30 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хтось вже міняв ремінь генератора? ну точніше навісного обладнання? бо у нас один ремінь на все йде? Ну й чи міняли натягувач? бачу шо в аіса є натягувач але коштує 2000 грн.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2019 15:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив ремінь навісного, бошовський підійшов, підтягнули тормозні колодки ті що для ручніка ну й тросик підтягнули.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-травня-2019 13:05 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
ты тут больше всех машиной занимаешься, я вот все ни как не соберусь заехать на сто, узнать сколько будет стоить через них радиатор печки заказывать


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2019 11:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене ще є новий момент, треба міняти вижимний підшипник на щепленні. Але чекаю щоб він приїхав. Так все решту по машинці радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2019 17:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив підшипник вижимний + диск щеплення. Все підходить від MK 1.6 там йде диск 200 мм. і вижимний такий же ну й на ск вижимний такий самий.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2019 07:51 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Приятная новость :-)
Т.е. к нам подходит полный комплект с МК с корзиной или только диск с подшипником?
Это на АИСе подсказали?

Добавлено спустя 11 минут 31 секунду:
Пробіг 50500. Зробив озонування кондиціонера (дезінфекція).

Ощутим какой-то эффект от озонирования?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2019 11:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо АІС - вони безпорадні вони казали що щеплення нівідчого не підходить, а по факту МК 1.6. 200 мм диск і вижимний і корзина. Правда оригінальна корзина у нас трошки інша йшла ніж та що у мене зараз стоїть вона була на більшу кількість пружин листів. Хоча по парт номерах все підходить. Тому можна сміливо щеплення брати від МК 1.6.
По озонуванню - помогло, кондиціонер перестав смердіти. Все тепер добре й кондиціонер радує. Хоча пару днів був запах озону у машині.
По машині ще перестали грати динаміки в задініх дверях, треба буде виправити й щось підстукує спереду але на всіх діагностиках кажуть що все добре по ходовій, тому поки катаюсь далі. Може у когось таке було? На нерівностях і дуже рідко щось підстукує дуже тихо спереду зліва? А так все решту в машині більше ніж подобається пробіг вже майже 54 тис км. Скоро заміна масла.
Доречі по маслах - лийте тільки 5в40 - нашому двигуну 5в30 непідходить він на великих обертах тоді сильно починає підбирати масло - було у вас таке чи ні?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2019 14:24 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Всегда лил масло 5W40 Shell Ultra.
По трансмиссии у меня тоже есть такой момент, что иногда начинает пробуксовывать сцепление при трогании. Особенно при активной езде. То ли масло на диск попадает, то ли комплектом приходит пора уже менять?
Стук такой может конечно быть по разным причинам, но если при диагностике ходовой говорят - ок, то может рулевое посмотреть?
А то что сцепление с МК 1,6 подходит - это отличная новость.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2019 16:39 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо масло на диск - там ймовірність нульова, це скоріш за все знос диску щеплення або ж неправильне використання щеплення, я наприклад по зараз неможу привикнути що у нас щеплення так високо бере... це мінус..


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-травня-2019 12:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Замінив масло на Shell 5w40. будем бачити чи на такій вязкості мотор буде його підбирати або ж чи не буде.

Добавлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Пробіг 54000.
В планах відновити звук динаміків у задніх дверях.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-травня-2019 12:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вияснили причину стукоту в лівій частині - це рульова рейка, кажуть що теоретично її можна підтягнути щоб не було люфта й не буде цього стукоту. По ходовій все добре.
Пройшов стукіт гідрокомпенсаторів після заміни масла та промивочного масла, промивочне масло брав GNL 4 літра, промивали в районі 10-15 хвилин. Далі залили масло шелл 5в40 брав в епіцентрі, постачальник ТЗОВ Ліном, масло зроблене у турції. Ті хто їздить на нашій машині й лиє 5в30 срочно збивайтесь з цього масла, воно нам не підходить. Але ще буду в процесі дивитись чи не буде піджирати машина масло.

Також є момент для тих хто регулює щеплення, якщо регулювати хід педалі щеплення з салону, там є якийсь дивний датчик, якщо ви регулюєте педаль то й датчик теж треба регулювати, бо інашк машину буде сильно дьоргати при відпусканні педалі газу на якійсь передачі, мабуть цей датчик за це й відповідає, бо ж з ним машина їде ідеально...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-червня-2019 12:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Знайшли проблему стуку - виявилось що коли газовики робили щось там з газом - погано закрутили кріплення де зливається вода воно там йде пластик + метал й якійсь болтики були погано затягнуті ось тому й при розкачувані машини там чи при вивороті руля воно стукао й непонятно чому або й при троганні з місця, тому й думали спочатку що це рульова рейка інші майстри а ці таки вичислили причину проблеми та її ліквідували й сказали що з рульовою рейкою все впорядку і її ні підтягувати не треба ні ремонтувати що й радує - за роботи заплатив 300 грн, стандартна діагностика у них коштує 160 грн але за то що довго возились й розкручували ту панель щоб все підкрутити то ще додаткові гроші взяли. Бо я теж думав що при пробізі 54 тис км ну немогла б ще рейка вмерти так швидко. переважно це 100-150 ато й 200 тис км в автомобілях.

Залишилось тільки знайти причину чому задні динаміки в дверях не грають, регульнути праву фару вверх трошки а так ніби все. Машинка на даний час дійсно радує - бо до сьогоднішнього дня мені той стукіт спокою не давав.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-червня-2019 16:40 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Замінив масло на Shell 5w40. будем бачити чи на такій вязкості мотор буде його підбирати або ж чи не буде.

Добавлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Пробіг 54000.
В планах відновити звук динаміків у задніх дверях.

Я вже дуже давно заливаю лише 5w-30 і ніякого жору масла не має. В тебе був жор на 5w-30?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2019 10:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та у мене машина жре масло саме якщо залито 5в30 ну по крайній мірі коли саме лікві молі було то дуже дико машина брала це масло. Зараз вже майже 1000 км наїздив жор масла не видимий поки що. А яке ти масло лиєш? І було б добре якби інші відписались - просто дехто казав що 5в30 жре також у нього. ну й ще залежить як крутиш мотор - бо я досить активно кручу то воно сильно підбирається, а ось на 5в40 то ні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2019 11:17 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Та у мене машина жре масло саме якщо залито 5в30 ну по крайній мірі коли саме лікві молі було то дуже дико машина брала це масло. Зараз вже майже 1000 км наїздив жор масла не видимий поки що. А яке ти масло лиєш? І було б добре якби інші відписались - просто дехто казав що 5в30 жре також у нього. ну й ще залежить як крутиш мотор - бо я досить активно кручу то воно сильно підбирається, а ось на 5в40 то ні.

Я лив Shell, останні два рази - Motul. По місту біля 2500 обертів намагаюсь держати, за містом на п'ятій передачі 4000-4500 обертів якщо траса дозволяє, то їду 120-140км/г.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2019 12:55 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм, ну якщо у мене буде жор масла - значить щось не так з кольцами, клапанами, чи щось в середині мотора...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-серпня-2019 11:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, давненько не писав.
Пробіг перевалив за 60 тис км машина нормально їздить.
Їздив у Болгарію та назад невистачає у нашій машині круїз контролю, нога трохи затікає, а так все решту впорядку, кондиціонеру вистачає, тяги мотору також, але до 120-140. Ідеальна швидкість нашої машини це до 120 км в годину. Можна їхати й 140 та більше але перерохід. Також максимально розганяв машину до 182 км в годину у Польщі на автобані. Впринципі їде впевнено як на її масу, клас та інші технічні параметри.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-серпня-2019 10:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Маю кілька повітряних фільтрів під нашу машинку, якби комусь дуже критично - то можу відправити. По ціні десь 250 грн буде фільтр коштувати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія