вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:02

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-грудня-2018 16:28 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
По городу до 12 в глухих пробках (ср скорость меньше 10 км в час) - по трассе не езжу сейчас.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-грудня-2018 17:15 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
По городу - 9,5-10,0 летом. Сейчас как похолодало, упал до 9-9,5. Бенз подрос с 1,5 до 2,5 л/100. Примерно треть пути в пробках. По трассе не езжу сейчас


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-грудня-2018 18:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А замірюєте від повного до повного газ? чи від пустого до пустого? Які дистанції проїзджаєте за 1 раз зранку наприклад як на роботу чи взагалом? ну в кого робота торговим представником, то інше питання. Але такий класичний маршрут завів і доїхав до роботи - яка дистанція? В мене при невеликих дистанціях 10-11 літрів на даний момент розхід, але давно вже не міряв місто. А суто міряв трасу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-грудня-2018 01:05 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
То до нашої машини корпус коробки передач?

https://www.aliexpress.com/item/For-Gee ... 1f1b733def

Там ще купка всього з'явилось...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-грудня-2018 13:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Можливо, але точно не можу сказати бо коробка передач у нас Jl-s160GII обовязковою умовою є GII. Тому що коробок s160GI, A,B і так далі є валом в Україні.

Добавлено спустя 4 часа 27 минут 2 секунды:
Це є трошки мінусом, бо обовязково треба слідкувтаи чи не свистять підшипники, якщо засвистіли, то на сервіс і обовязкова їх заміна на якісніші. А так коробка мала б бігати на нашій машині 100-200 тис км. Казали майстри що підшипники у нас летять десь на 100 тис км +-

Добавлено спустя 2 минуты 51 секунду:
Взагалі свист підшипника у нас схожий на свист ступічного підшипника, а він є як спереду так і ззаду. Тому треба ще й дуже добре прислуховуватись....


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2019 10:18 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Зображення

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2019 10:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дякую!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2019 10:44 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
С прошедшим! :az:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-січня-2019 14:39 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім вдячний за привітання!

Добавлено спустя 23 часа 1 минуту 48 секунд:
Радіатор пічки для нашого авто 260 юанів у офіційному магазині в китаї, якщо б щось дайте знати й доставимо сюди, собі також думаю можливо міняти...

Добавлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Це приблизно на даний день 40 доларів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2019 09:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ось фото нашого радіатора пічки, хтось знімав вже панель - він такий чи ні? Це з того що мені скинув китаєць фото нашого радіатора.
Зображення

Добавлено спустя 8 часов 22 минуты 21 секунду:
Сьогодні зробив розвал сходження. Але на новому стенді на Бош, в нас просто новий сервіс відкрили, по ціні 270 грн. По параметрах у них в програмі є Geely GC5 2011 року. Або ж Geely SC5 то її параметри під нашу машину вибрали. В мануалі по нашій машині вказані саме ці кути що й в них у програмі. Звіряв наш мануал та їхню програмку. Машинка вроді по інакшому почала їхати. Майстер сказав що кут був дуже передніх коліс поганий. А з задніми було все впорядку. Оскільки у нас балка то задні майже ніколи не потрібно підстроювати. Розвалом поки задоволений. Бо майстер якийсь що працював на шиномонтажі був мені казав що все ж таки трошки підїдало у мене резину, ну й після того вирішив зробити розвал. Здалось що машинка впевненіше їде.

Добавлено спустя 1 минуту 9 секунд:
Також відрегулював світло фар сьогодні бо права дивилась у низ трошки, але то конструктивний недолік по ходу нашої фари або ж мого екземпляру. Якийсь болтік там підкрутив майстер й каже шо мало б бути ок, бо мінімальна ямка і фара б знову світила б нижче подивимось як буде на цей раз, зробив він це безкоштовно. За що йому й велике дякую. Бо стандартно регулювання у них коштує 100 грн.

Добавлено спустя 13 секунд:
Пробіг 48000 з копійками.

Добавлено спустя 25 минут 3 секунды:
Ось такий папірчик дали на Бош сервісі по мому розвалу який був та який вивели. Хоча якщо можливо хтось має інші кути - дайте знати.
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-лютого-2019 16:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, а скиньте хто може фотографії як у вас підключений тосол до редуктора? Паралельно пічці чи послідовне підключення до пічки? Просто здаєьтся мені шо наші проблеми які є з пічкою більше звязані з неправильною підключкою наших редукторів бо згадується мені що коли я їздив на бензині що цих питань не було...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-лютого-2019 14:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Заїхав на СТО, щодо пічки, виявляється при монтажі редуктора ГБО майстри особливо не задумувались й резинку заглушуючу яка йде в кузов від проводів ЕБУ вони навіть не захотіли поставити на місце - ось й звідси холод в салоні з правої сторони пасажира.. Тупо на швидкості дуло холодним в салон.
Також дивно себе поводив редуктор ГБО, стравлював тиск в антифріз. Вердикт майстрів, треба міняти редуктор, вже як заберу машинку то дам шось знати. Кажуть що редуктори Shark від компанії ALEX тримають дуже добре тиск.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-лютого-2019 19:15 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Ось такий папірчик дали на Бош
Данные о сервисном обслуживании стенда хде? Ага вижу 09-10-2018 У них проверка раз в две недели вроде? А поверка как часто не говорили?
Теперь заедь к дедушке на старый стенд и попроси чтобы тебе лампочками на линеечки посветили :shock:

скиньте хто може фотографії як у вас підключений тосол до редуктора?
Параллельно печке через ТРЕХ-ходовой кран на подаче, а на обратке тройник, в эту зиму была проблема после обслуживания редуктора стал недостаточно прогреваться - пришлось немного убавить на печку и все стало хорошо. Фотки тут: https://www.drive2.ru/l/6979699/

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2019 16:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо стендів я хз як там з перевірками, порадили це СТО бо вони недавно відкрились ,й видно що стенд новий.
А по пічці - цікаве рішення. У мене після заміни газового редуктора, зараз видно що 85 градусів деколи температура двигуна зменшується, мабуть цей редуктор відбирає більше тепла для обігріву газу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-лютого-2019 00:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дивився сьогодні каталог нашого авто, виходить що по датчиках у нас все йде так:
1. Лямбда - 2 штуки
2. МАП - він йде з сенсором температури як й на більшості авто. По ньому й же визначається розхід пального
3. Електронна дросельна заслонка, ну й електронна педалька газу.
4. Датчик положення колін вала
5. Датчики розположення розподільних валів.
Блок керування цим всім - Continental
Розходоміру наше авто немає. В машині з коробкою автомат мабуть є ще якісь додаткові сенсори. А суто наша машинка відносно проста.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2019 22:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В звязку з заміною продаю редуктор який у мене стояв на авто
viewtopic.php?p=648304#p648304

Добавлено спустя 19 часов 33 минуты 53 секунды:
Чи міняли ви вже стойки на ваших автомобілях? які підходять і які підшипники брали й опорні подушки які? Бачу що аіс має оригінальні стойки під наше авто але можливо хтось ставив від яріса й вони мягші? Бо наші як не крути то твердоваті стойки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2019 19:50 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Бачу що аіс має
кажуть що з другого числа наступного місяця АІСа не буде взагалі :shock:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2019 01:28 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Мабуть треба буде купити до того часу стойки або в китаї або ж у нас.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2019 10:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо стойок амортизаторів - аіс продає як для Geely GC5 2011 року так і для нашої - стойки різні та різні парт номери - ящко у ни будете купляти то з можливістю обміну. Наші - дорожчі а ті що по 1400 грн то до старої джілі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-березня-2019 00:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Зробив додатковий антикор кузова. Той антикор що зробив аіс по факту ніякий, ну тобто маю на увазі днище зроблене добре але ось дверки пороги та інші вузли не дуже добре.

Добавлено спустя 13 часов 14 минут 1 секунду:
Фото антикору нового і старого тут:
https://1drv.ms/f/s!AiUHfLgL6E91g8wu0DdOUpMoCCppjw


Жовтий понос це то шо АІС робив, новий коричневий це то що вчора з розборкою салона зробили. різницю думаю видно..


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-березня-2019 17:46 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
З антикором в дверях також є нюанси.
Є трохи досвіду колупання дверей машин (колись ставив сигналки). Так от трапляється момент коли дверка добре оброблена, але антикору трохи забагато - отвори для зливу води заростають порохом з вулиці який добре клеїться до антикору. Все це робить герметичну ванну в дверях -де інколи булькає вода.
Відкриті металеві деталі - всередині (замки, склопідйомник) - ржаві.
Водночас рідна необроблена дверка має нормальне водовідведення і всередині сухо і жодних слідів корозії.
Таке було в різних машинах і як на мене статистика не на користь антикору.

Як на мене слідкувати за дренажем закритих порожнин - головний профілактичний засіб від корозії.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-березня-2019 23:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так щодо скупчення води - тут навіть спорити не буду, антикор тільки зробив, й дренажі одразу ж провірив подивимось як то щастя просохне й в кінці літа подивлюсь ще раз на це все добро.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-березня-2019 19:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг 50 тис км.
Машинка радує. Стучить щось з правої передньої сторони якщо у яму влітати досить велику.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-березня-2019 14:14 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Пробіг 50 тис км.
Машинка радує. Стучить щось з правої передньої сторони якщо у яму влітати досить велику.

так радует или стучит?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-березня-2019 14:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Сама машинка то радує, а по ходовій той момент треба буде виправити, мабуть щось підкрутити в сайлент блоках, а так їздить нормально.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія