вверх

Текущее время: 26-апр-2019 14:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1232 ]  Пред.   На страницу    1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  След.
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 12-окт-2018 12:42 
Автомеханик

ищи гаражных мастеров кто грамотно переберет коробку

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2

Сообщение Добавлено: 12-окт-2018 16:42 
Уважаемый знаток

Коробка вже перебрана гаражними майстрами з Києва. Аіс не перебирав коробку стару оскільки був досить сильно побитий корпус що коробка не підлягала ремонту взагалі..

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 13-окт-2018 23:57 
Уважаемый знаток

Забрав машинку - все працює нормально.
По ходовій під заміну сайлент блок лівого ричага задній та лівий супорт, або ж ремонт супорта бо він закиснув. Й відповідно від того не таке якісне тормозіння автомобіля як було з салону. Ну машинка звичайно ж тормозить нормльно але то не то по суті як мені й здавалось що щось не так. Нове щеплення якесь досить мягке й впринципі по відчуттях катаюсь безпроблемно тобто можна буде замовляти комусь з форума при потребі такий самий комплект щеплення. Там був диск, корзина та вижимний підшипник. По сайлентах - один десь маю. Але казав майстер що краще два міняти. В нас десь якісь є сайленти в наявності? Також думаю щодо супорту чи є в наявності таке по Україні чи немає....
А так вже проїхався з Львова до Франківська своїм ходом. :D .

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-окт-2018 19:41 
Ученик

....сайлент блок лівого ричага задній

цікавий збіг... :o
Я напевне бачив вашу машину коли міняв "....сайлент блок лівого ричага задній" на своїй на львівскькому аіс.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-окт-2018 21:09 
Уважаемый знаток

О, а коли це було? Десь на минулому тижні?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-окт-2018 22:31 
Ученик

4 жовтня я був на плановому ТО. Там поставили діагноз...
А десь через тиждень, вже не пам'ятаю точно день, міняв сайлент.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 15-окт-2018 11:16 
Уважаемый знаток

То скоріш за все що точно мою машинку бачили. Сайленти в них були в наявності чи ви купували? Бо я вже ось два поліуританові сайленти замовив. Доречі сайленти наші підходять як пишуть від Great Wall Volex C30 ну так по крайній мірі сказали на mahina сайті.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 15-окт-2018 12:56 
Взялся за руль

То скоріш за все що точно мою машинку бачили. Сайленти в них були в наявності чи ви купували? Бо я вже ось два поліуританові сайленти замовив. Доречі сайленти наші підходять як пишуть від Great Wall Volex C30 ну так по крайній мірі сказали на mahina сайті.

Да, я покупал "Сайлентблок переднего рычага задний CTR Грейт Вол Волекс С30". Поставили без проблем, езжу.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 15-окт-2018 19:58 
Ученик

Не знаю, що там поставили, але в наряді написали втулка задньої підвіски... :bj:
Я ще познущався питанням чи хоч знають, що міняти треба. :dash:
Візуально подивився стоїть щось подібне на те, що стояло в машині. Чи рідне чи замінник невідомо.
Міняв на сервісі бо ще є те, що називають "третій рік гарантії"...
Машина дружини - мені спокійніше...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 15-окт-2018 21:56 
Уважаемый знаток

Ну але замінили по гарантії?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-окт-2018 02:13 
Ученик

Ну але замінили по гарантії?

:no-no: Показали гарантійні обов'язки і на підвіску вони вже не поширюються :shock: - хоча в машини дуже малий пробіг...
"Гарантія" залишилась на силовий агрегат - коробка + двигун.
Привідний вал (шрус) вже міняли по гарантії - був тріснутий гумовий чохол на шрусі.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-окт-2018 11:08 
Ас

Morpheus
там на резинки гарантия была пол года

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 16-окт-2018 11:19 
Водитель-испытатель

kratmel
Я с гарантии ушел после ТО1 и ни о чем не жалею.
За гарантийный период мне бесплатно поменяли печку (из-за того, что не смогли подобрать вентилятор нужного образца, который требовал замены), заднюю ступицу и подкрашивали сходы краски возле задних фар. Обычно все "бока"и вылазят за первый год-два эксплуатации.
Да и плюс к тому гарантия от АИСа - это куча проблем с минимум результата и полгода ожидания запчастей.

Но, конечно, бывают и исключения ...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-окт-2018 11:25 
Уважаемый знаток

kratmel
Ну так воно так і є - з гарантії мало толку.

Замовив сьогодні в Китаї суппорт лівий для нашого авто. По Україні не зміг знайти.
Каталожний номер 1014013567 - лівий передній супорт для нашого авто. Ціна 60 дол без доставки в Україну.
В когось ще були проблеми з залипанням лівого суппорта на нашому авто? Бо колись відписувались що з салона машина тормозила прекрасно а стала гірше тормозити. Так ось як мені сказали що то біда у супорті лівому передньому. Вже як приїде буду його міняти. Подивимось на стан тормозів який буде. А поки що коли приїдуть поліуританові сайлент блоки - встановлю їх на автомобіль й відпишусь по відчуттях.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-окт-2018 11:52 
Водитель-испытатель

Morpheus
А как тебе диагностировали поломку суппорта? Просто жалоба на качество тормозов?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-окт-2018 12:11 
Уважаемый знаток

Я просто сказав що значно слабше стала тормозити машина, але це вже реально давно десь напевно на першому році сталось, я думаю що ніхто не заперечить що з салону в нашої машини тормоза ну якщо не ідеальні то дуже й дуже ефективні. Ну різні майстри мені казали, що то вже знос колодок, знос дисків ще щось, але толком ніхто до того не дивився, глянули кажуть колодки ще є й міняти не треба, казали інші шо є частковий знос дисків але що ще поки міняти не треба. Але я кажу ну втискаю педаль тормоза значно глибше для ефективного тормозіння ну й неможе такого бути що настільки сильно стерлись колодки. Й тільки на АІС, майстер Юра (такий старший дядько) подивився до того в деталях й сказав що в лівому супорті щось там закиснуло чи то поршень чи щось таке не розбирався в деталях й що це можна зробити або ж через токаря якогось щоб розточити то й поремонтувати, або ж щоб замовляти новий супорт, я на всяк випадок замовив новий супорт якщо незможуть цей зробити, ну або ж буде на майбутнє. А переважно майстри кажуть та нє нє там нічого немає шо все нормально. Також у мене був момент що при повертанні колесом в праву сторону був скрип з лівої сторони як колодок, чи там дисків. Юра ж знову ж таки сказав що це через сайлент блок й показав мені при вивернутому колесі що сайлентблок розсхохнувся - це я дійсно розумію професіональний підхід до справи майстра. Тобто там реально тепер відома причина того поскрипування колодок об тормозни диск. З правої сторони все впорядку - що й впринципі чутно було при їзді.

Щеплення нове та коробка поки показують себе нормально. Щеплення мягке, ще поки трошки незвично.

Також хочу всім сказати, якщо комусь щось треба буде з китаю можемо знову скласти списочок того що треба під наше авто. Як варіант комусь точно треба буде щеплення.
Можливо ще якісь речі.

Добавлено спустя 23 часа 14 минут 40 секунд:
Вітаю всіх! Приїхали сайленти, можливо на суботу запишусь на заміну, правда ще не забрав їх з нової пошти. В суботу мають бути фото нашого супорта оскільки він їде до постачальника десь там з складів джілі.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-окт-2018 10:06 
Уважаемый знаток

Чи хтось вже ставив собі поліуританові сайлент блоки?

Добавлено спустя 31 минуту 17 секунд:
Є такий момент що в нашому авто 2014 року та 2011 стойки задні амортизаційні різні можуть бути там є певні моменти в них у нашій машині щось доробили - тому будьте уважні коли щось замовляєте.

Добавлено спустя 3 часа 17 минут 8 секунд:
Забрав машинку з СТО - встановили поліуританові сайлент блоки від Great Wall Volex C30 стали як рідні й по розмірах і по всьому.
1 сайлент 150 грн +- замовляв на махіні.
Глянули до супорта вроді все нормально. Взагалом на даний момент я задоволений. Прийшлось таки міняти два сайлент блоки бо другий теж вже був убитий. Але відбігали 43 тис км що теж є досить добре.

Добавлено спустя 1 час 45 минут 13 секунд:
Хтось міняв рідину гідропідсилювача? яка там рідина нам найкраще підходить читав на наклейці шо Shell ATF dexron III.
https://rozetka.com.ua/ua/shell_1429/p12508372/
Найшов таке на розетці - мало б нам піти?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-окт-2018 20:14 
Ас

Morpheus
мне вот на неделе залили zic atf-3

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 20-окт-2018 17:56 
Уважаемый знаток

ierarh
Купив собі такий самий зік.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-окт-2018 11:00 
Уважаемый знаток

Всім привіт,
Створив ексельчик в якому можете записати все що вам потрібно по нашому автомобілю замовити з китаю й тоді зробимо замовлення поки що це повітряні фільтри та масляні фільтри та можливо комусь щось треба по ходовій.

Нижче лінк на ексель там зразу можете дописати все що треба:
https://1drv.ms/x/s!AiUHfLgL6E91g8ZrvjQxXOCtZB_rFw

Бажано дописувати з номерами каталожними по нашому авто. Якщо це фільтра то не біда.

Добавлено спустя 12 часов 59 минут 36 секунд:
Всім привіт. Сьогодні замінив рідину гідропідсилювача руля. Додатково перевірив ще раз ходову.

Також отримав фотографії нашого супорта який вже в Китаї у постачальника. Так воно виглядає - це наш він чи ні? По тій пружинці специфічній вважаю що суппорт наш, але хто в деталях його знає то скажіть чи воно чи ні. По каталожному номеру який є на фото - воно.
Вложение:
support1.jpg

Вложение:
support2.jpg

Вложение:
support6.jpg

Наступне що планую купити під наше авто це тормозні диски - бо кажуть шо є у них виробітка а саме в передніх. Думаю куплю два але десь з часом по ціні вони здається по 200 юанів за штуку. Суппорт виходить 60 доларів штука без доставки. тобто ще буде певна ціна доставки в Україну.
Єдине чого не знайшов у каталозі так це дрібну заглушку пластикову.

У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Рейтинг сообщения: +1 (отзывов: 1)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 06-ноя-2018 11:57 
Уважаемый знаток

Всім привіт. В АІС зявилось щеплення під нашу машину. Бачив на їхньому онлайн магазині. Тому кому треба щеплення купуйте поки є. Корзина там щось в районі 2000 грн й диск десь трохи менше, вижимний незнаю.

По машинці все ніби нормально - катається.
Але єдиний момент що бентежить це деколи на другій передачі такий звук як щось десь затирає, іто це дуже короткотерміновий звук, хз з чим звязано, возив на СТО - по ходовій все нормально, і нічого не бачать. Чи могло бути щось таке що при монтажі коробки щось не так зробили й що там може затирати?.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 07-ноя-2018 14:11 
Катаюсь без инструктора

я как раз к ним на пятницу записался, чтоб они мне ГБО порегулировали. Узнаю, мож еще что важное подвезли.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 07-ноя-2018 17:00 
Уважаемый знаток

А що не так з газом?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 09-ноя-2018 14:15 
Уважаемый знаток

Всім привіт, взнав ціну на ланс для нашого авто в китаї - це 40 доларів без доставки в україну. тобто ланц ГРМ каталожний номер - 1016051349.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 11-ноя-2018 21:57 
Уважаемый знаток

Всім привіт - ремень генератора, помпи й тп у нас міняється на 60 тис км? Хтось вже робив таку заміну чи багато там взагалі роботи? також які у нас мають бути роботи на ТО5? які заміни чого й тп?

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1232 ]  Пред.   На страницу    1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа