вверх

Текущее время: 15-окт-2018 21:55

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 121 ]  Пред.   На страницу   1, 2, 3, 4, 5
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 31-окт-2016 18:21 
Немного ездящий

Не затирає нічого. То замалий розмір шоби затирало.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 07-янв-2017 13:30 
Немного ездящий

всім привіт. може хтось міняв вже лампочки протитуманок? в мене ліва згоріла... не хочеться всю зиму на ближньому за містом катати

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 07-янв-2017 14:14 
Ас

всім привіт. може хтось міняв вже лампочки протитуманок? в мене ліва згоріла... не хочеться всю зиму на ближньому за містом катати

заезжаеш на сто и тебе меняют

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 09-авг-2017 23:09 
Немного ездящий

а як закинути фотку якшо вона по обєму завелика?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 21-авг-2017 00:08 
Почетный писатель

Скільки тисяч відїздила лампочка протитуманка? Доречі по ПДРу то неможна їздити з протитуманками замість ДХВ тому що у нас протитуманки не виражено білого кольору яикй допускаєтсья для використання протитуманок як денних ходових вогнів. Тому за таке можуть придертись якщо захочуть. А якщо поставиш замість протитуманок білі діодні лампи тоді питань небуде взагалі бо це вже тоді буде як денні ходові вогні. Але в законі ще така річ прописана що тільки вони мають світитись там вроді навіть габаритні лампи недопустимо щоб працювали в парі. Але що цікаво у нас в авто є невставлений запобіжник денних ходових вогнів - де вони в нас мають бути я навіть не знаю можливо й планується що замість протитуманок? Просто там пусте місце й запобіжника немає але можливо в тому блоці й розводки немає під такий запобіжник.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 21-авг-2017 08:33 
Ас

у меня туманки отъездили примерно два года, сгорели потом с разницей в месяц обе

ДХО, поидеи, должны были быть встроены в фары, так как ни на одной фотке не видел с завода доп элементов освещения

Сообщение Добавлено: 21-авг-2017 15:50 
Немного ездящий

та в мене лампочка згоріла ше в грудні. то десь 12000 тоді було. я в середу 16.08 ТО проходив на 33000, то заодно і лампочку поміняв. з гарантії знявся після того як не могли знайти тягу стабілізатора, я купив тягу, при ТО поміняв і вже просто обслуговуюсь на СТО ТеркоАвто, там де і брав машинку. так як катаюсь на газу, то хотіли мені перевірити регулювання зазорів на клапанах, але в нашій моделі вже стоїть гідрокомпенсатор на моторі, то заміна масла, фільтра, повітряного фільтра, підтяжка ручніка, заміна лампочки з матеріалами обійшлося в 2100грн. а так по машині питань і нема більше

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 21-авг-2017 18:21 
Почетный писатель

Вони точно перевірили що є гідрики? Бо то вже так багато хто каже але просто було б цікао на практиці побачити зняту клапанну кришку нашого двигуна й переконатись що у нас дійсно гідрокомпенсатори, бо ж якщо ні то при газу треба їх регулювати мабуть кожні 15 тис. А якщо ж гідрики то відкататись можна буде й 300 тис км. Без особливої біди.Також цікаво який у нас ланс чи однорядний чи дворядний. Ну судячи по емграндах то там ланц однорядний йде і заміна такого вузла десь кожні 100-150 тис км. Але все залежить від його розтянутості.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 22-авг-2017 13:17 
Катаюсь без инструктора

Гидрокомпенсаторы у нас точно есть - мне на последнем ТО (30 тыс, 22 тыс газ) тоже думали регулировку клапанов делать, но потом перезвонили и сказали что не надо - есть гидрокомпенсаторы.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-авг-2017 07:44 
Немного ездящий

не факт шо в кожній моделі є гідроклмпенсатор, бо є три версії мотора на нашу модель. це легко перевірити навіть по зовнішньому вигляду мотору: знімаєш пластмасу з мотору, якшо є кришка клапанів, значить гідрокомпенсатора нема, якшо все виглядає дуже замудрьоно і складно - значить є.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-авг-2017 10:32 
Катаюсь без инструктора

А какие три версии? на 98, 102 и 106 коней? у них, выходит, разные индексы?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-авг-2017 11:55 
Немного ездящий

були версії 1,3L 1,5L і 0,9L 3-ох циліндрові. але якшо я правильно зрозумів до нас їхали тільки 1,5 мотори, а за модифікації не знаю

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 23-авг-2017 11:59 
Водитель-испытатель

У нас есть гидрокомпенсаторы, я тоже проверял.
Наш мотор больше похож на 1,5 л мотор обновленного эмгранда (106 л.с.) у него тоже два фазовращателя и гидрики.

Сообщение Добавлено: 14-июн-2018 13:59 
Немного ездящий

всім привіт. давненько нічо не писав, все справно працює, машинкою довольний, але почали підстукувати амортизатори передні, виявилось шо просто опора зносилася. і от блукав по нету і знайшов такий сайт: https://mahina.in.ua/catalog/GC5/filter
хтось шось вже брав тут? бо бачу шо дуже багато запчастин є для нашої машинки, і ціни адекватні, гляньте, може щеплення комусь підійде їхнє, бо читаю шо в багатьох з вас проблеми на ту тему. може пригодиться

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-июн-2018 14:06 
Ас

kolibri
у меня сейчас тоже опоры под замену, там где покупал оригиналы по 450 за штуку

Сообщение Добавлено: 14-июн-2018 15:47 
Почетный писатель

По сайту махіна - Руслан купляв звідти чи фільтра чи щось таке - казав що все прекрасно.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 14-июн-2018 16:53 
Взялся за руль

Я теж в них купував, все добре.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 18-июн-2018 08:30 
Водитель-испытатель

покупал на этом сайте фильтра какие-то, сайлентблок, пыльник на ось. все ок. отличный магазин

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 27-авг-2018 10:03 
Катаюсь без инструктора

А Сайлентблок нормально запресовался? Ато когда мне запресовывали не оригинал то он слишком легко вошел и так же легко потом вышел((((

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 27-авг-2018 22:15 
Водитель-испытатель

Tarek
С сайлентблоком такая же ерунда вышла, пришлось возвращаться на СТО и ставить на прихватки. Потом пробовал также не оригинал в этом же магазине. Тоже легко зашел... Оригинал не пробовал, но думаю, что через пару замен и он с легкостью будет заходить ))

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 28-авг-2018 14:55 
Катаюсь без инструктора

мне когда старый перепресовывали, то он туго входил (если верить мастеру) - нужно будет оригинальные поставить... посмотреть как будет.

Профиль Отправить email   

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 121 ]  Пред.   На страницу   1, 2, 3, 4, 5

Часовой пояс: UTC + 2 часа