вверх

Текущее время: 16-дек-2017 13:11

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2362 ]  Пред.   На страницу    1 ... 91, 92, 93, 94, 95
Запчасти для китайских авто Chery, Geely, BYD, Great Wall, FAW. Большой ассортимент на складе, низкие цены!

Какой расход топлива (л/100 км) у Вашего МК в городском цикле
7,5 литров 9%  9%  [ 84 ]
8 литров 12%  12%  [ 110 ]
8,5 литров 12%  12%  [ 115 ]
9 литров 12%  12%  [ 118 ]
9,5 литров 8%  8%  [ 79 ]
10 литров 18%  18%  [ 175 ]
10,5 литров 5%  5%  [ 46 ]
11 литров 4%  4%  [ 39 ]
11,5 литров 3%  3%  [ 28 ]
Не замерял / не знаю 12%  12%  [ 111 ]
Более 12 литров 5%  5%  [ 45 ]
Всего голосов : 950
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 27-ноя-2017 12:21 
Водитель-испытатель

С нуля до 70 за 5 минут явно не прогревается машина

Літом і за 3 хвилини прогрівається.

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 12:13 
Писатель

kostchen69
У вас летом двигатель до нуля остывает?

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 12:24 

Забанен: Бессрочно
Одразу прошу не кидати в мене каміння, можливо щось не правильно напишу.

Купив нещодавно свою першу машину ( 2013, 52 тис км пробіг). Купував в Чернігівський області у дідуся :-) . Перші три тижні на витрату палива увагу не звертав, а потім залив повний банк і після розрахунків зрозумів, що в мене витрата пального ледь не 13,5. Я подзвонив колишньому власнику і спитав його в чому справа. Він мене сказав, що раніше він додавав присадку в паливо, оскільки там де він жив, або їздив з гарним паливом були проблеми. Порадив мені теж якусь присадку купити, але точної марки не сказав, бо йому завжди присадки купував син.

Я ось тепер думаю, може і мені варто якусь присадку купити. Мені порадили щось з Shell взяти, але там декілька видів Навіть не знаю що купувати і чи варто взагалі.

Заправляюсь я на БРСМ. Повітряні фільтри вже перевіряли, все нормально. Буду вдячний хоч за якусь пораду.

Предупреждение: Boloto 01-дек-2017 10:41
Це попередження стосується наступного повідомлення, написаного вами: https://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?f=215&p=637730#p637730 спамер від Екзіст

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 12:34 
Отличный драйвер

Как по мне БРСМ не эталон качества. Как то заправил там машину 92, началась детонация в двигателе и тяги никакой. Вроде на авиасе топливо хвалят и заправок хватает.

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 13:11 

Забанен: Бессрочно
Как по мне БРСМ не эталон качества. Как то заправил там машину 92, началась детонация в двигателе и тяги никакой. Вроде на авиасе топливо хвалят и заправок хватает.

Ви маєте на увазі саме Авіас заправки, бо на сайті Авіаса в переліку заправок ще ANP і Укрнафта?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 13:20 
Водитель-испытатель

Вроде на авиасе топливо хвалят и заправок хватает.
угу, постійно заправляюсь в мережі авіас, витрата в місті як правило до 9л, по трасі 6.5

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 13:23 
Отличный драйвер

Да, вроде это одно и тоже.

Сообщение Добавлено: 29-ноя-2017 13:28 
Водитель-испытатель

ANP і Укрнафта?

я надаю перевагу ANP (можливо тому що в них чомусь все на 5 коп дешевше)), якщо нема ANP - заправляюсь на будь яких інших з мережі Авіас - у них всіх є логотип ENERGY, яким власне і заправляюсь

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 03-дек-2017 08:40 
Генеральный конструктор

С нуля до 70 за 5 минут явно не прогревается машина

Підтримую. Навіть за низьких плюсових температурах повітря.

Додано спустя 3 часа 58 минут 53 секунды:
Хлопці, у когось на кросі працює як описав Ігор: навіть на холодній машині якщо обороти більше 2к розхід нульовий?

Перевірив ще раз (вже на МК, за допомогою хобдрайву). Температура антифризу - 40гр (стрілка на приборці ще внизу), третя передача, оберти десь 2500, прибираю газ і через пару сек. витрати в годину (л/г) показують 0 і далі ще через кілька сек. миттєві витрати (л/100км) теж показують нуль. Затримка очевидно пов'язана з особливостями проги хобдрайву.
Прогрівається до 70гр (стрілка прибору не дійшла до жирної горизонтальної позначки десь на півтори риски) хвилин за десять. Температура повітря надворі біля 6-7гр.
Якось такось.

Сообщение Добавлено: 04-дек-2017 11:32 
Водитель-испытатель

Перевірив ще раз (вже на МК, за допомогою хобдрайву). Температура антифризу - 40гр (стрілка на приборці ще внизу), третя передача, оберти десь 2500, прибираю газ і через пару сек. витрати в годину (л/г) показують 0 і далі ще через кілька сек. миттєві витрати (л/100км) теж показують нуль. Затримка очевидно пов'язана з особливостями проги хобдрайву.
Прогрівається до 70гр (стрілка прибору не дійшла до жирної горизонтальної позначки десь на півтори риски) хвилин за десять. Температура повітря надво

Дякую. Ще одне питання. Вчора, сьгодні поки розкопував машину, поставив на прогрів. 5-10 хв прогріву на нейтралі - 250 грам бензину. Це ок розхід?

Сообщение Добавлено: 04-дек-2017 18:48 
Генеральный конструктор

Дякую. Ще одне питання. Вчора, сьгодні поки розкопував машину, поставив на прогрів. 5-10 хв прогріву на нейтралі - 250 грам бензину. Це ок розхід?

Навіть не скажу. Я так ніколи не міряв. Зараз машину рідко беру, як не забуду подивлюсь на літрові витрати за годину,в залежності від температури. По пам'яті: на холодну (без морозів) більше літра,десь 1,4-1,6,а на прогрітому моторі 0,8-0,6,в залежності від температури повітря.
Може ще хтось тобі підкаже. І пам'ятай,що цифри витрат і взагалі будь-яких показників, мають певний коридор, як і прибори, що знімають ці показники мають певну погрішність.

Сообщение Добавлено: 06-дек-2017 18:52 
Генеральный конструктор

Виправлюсь. При десь біля нуля на вулиці і приблизно такої ж температури антифризу відразу після пуску двигуна літрові витрати пального - біля 4л/г. При прогрітому до 91гр двигуну - 0,8л/г. Це все без руху авто, на ХХ.

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2362 ]  Пред.   На страницу    1 ... 91, 92, 93, 94, 95

Часовой пояс: UTC + 2 часа