вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:53

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2017 12:12 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
На форуме инфу взял по поводу катушек)))

почитал... Ну опять таки, кроме одного человека с 70-тю сообщениями больше никто не сказал, что катушка мертвая с такими показателями..

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2017 13:44 
Учень
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 48
Звідки: Київська, Бровари
shuter80 написав:
Провода пока не купил. Короче проблема не ушла(((( Сутра сегодня опять та же хрень!!!! Снял катушки и измерил сопротивление: первичная на 1 - 1,7 Ом, на 2 - 1,8 Ом, вторичная на 1 - 10,9 кОм, на 2 - 10,8 кОм. Кто что скажет коллеги? Я в этом не силён, но судя по инфе на форуме если больше 10 кОм то это кирдык катушке????
Номинально на первичной 0.7-0.9 Ом, а на вторичной 9.8-12.3 кОм. Но от показаний тестера нужно минусовать его сопротивление, т.е. перед замером померять сопротивление тестера замкнув щупы между собой.

Надіслано від мого PSP5550DUO, використовуючи Tapatalk


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2017 15:36 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
почитал... Ну опять таки, кроме одного человека с 70-тю сообщениями больше никто не сказал, что катушка мертвая с такими показателями..
Наша особенность в том, что мы не учимся на чужих ошибках, а исключительно на своих :lol:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2017 20:05 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 273
Звідки: Одесса
почитал... Ну опять таки, кроме одного человека с 70-тю сообщениями больше никто не сказал, что катушка мертвая с такими показателями..

Ну это хоть что-то))) Не обязательно иметь 100500 сообщух)))) Читай продолжение эпопеи у меня в бортовике)))

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 16:39 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
Итак. По ходу нашёл я проблему)) Штающийся ДПДЗ. Сорвана резьба на нижнем болту. Посадил на герметик, посмотрим шо будет. Завтра еду на Чиповку в Харьков к Эдику, посмотрим, что там ковырял прошлый хозяин.

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 17:58 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 273
Звідки: Одесса
Итак. По ходу нашёл я проблему)) Штающийся ДПДЗ. Сорвана резьба на нижнем болту. Посадил на герметик, посмотрим шо будет. Завтра еду на Чиповку в Харьков к Эдику, посмотрим, что там ковырял прошлый хозяин.

Чего-то я сомневаюсь по поводу ДПДЗ))) Ну дай бог чтобы было так!!!

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 20:11 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
Чего-то я сомневаюсь по поводу ДПДЗ))) Ну дай бог чтобы было так!!!

Та я вон его шевелил, и он шевелился и обороты менялись. короче посмотрим. А по поводу дёрганий на холодную- Эдик говорит, что это вряд ли изза прошивки... Ну будем посмотреть..

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-жовтня-2017 12:41 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
Чего-то я сомневаюсь по поводу ДПДЗ))) Ну дай бог чтобы было так!!!

Короче нашли мы проблему с оборотами. Дело то ли таки в сорванном болте ДПДЗ, то ли в колодке подключения самого ДПДЗ, его шевелишь, и обороты начинают меняться... Щас поеду попробую колодку расковырять, но скорее всего проблема именно в том, что сорван болт на дросселе...

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-жовтня-2017 20:45 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 273
Звідки: Одесса
Короче нашли мы проблему с оборотами. Дело то ли таки в сорванном болте ДПДЗ, то ли в колодке подключения самого ДПДЗ, его шевелишь, и обороты начинают меняться... Щас поеду попробую колодку расковырять, но скорее всего проблема именно в том, что сорван болт на дросселе...

Мне что-ли свою подергать?))))

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2017 00:04 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
Мне что-ли свою подергать?))))


Так у меня трабл с оборотами трабл, а тебя искра теряется. Я знаю, как катушки проверить... Всыпь машине нормально, если на высоких оборотах протраивает - катушки трупы.

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2017 10:48 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 273
Звідки: Одесса
Так у меня трабл с оборотами трабл, а тебя искра теряется. Я знаю, как катушки проверить... Всыпь машине нормально, если на высоких оборотах протраивает - катушки трупы.

А если нет???? Шо робить???

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2017 19:47 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
А если нет???? Шо робить???


шо шо, провода, свечи. Других вариантов нет.

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2017 20:48 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 273
Звідки: Одесса
Так у меня трабл с оборотами трабл, а тебя искра теряется. Я знаю, как катушки проверить... Всыпь машине нормально, если на высоких оборотах протраивает - катушки трупы.

На холостую или по трассе???

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2017 20:39 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 206
Звідки: Днепр
На холостую или по трассе???

по трассе, под нагрузкой

_________________
https://www.drive2.ru/r/geely/1728084/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-січня-2018 17:10 

Вік: 52
Повідомлення: 17
Звідки: Киев
Можливо комусь допоможе мій випадок. Так от, після похолодання двигун не заводився з першого разу, в мороз тільки після разу сьомого - десятого. Після того як завівся через деякий час (секунд 10) з оборотів близько 1000 об/хв переходив на близько 500, двигун троїв, мигав чек, була помилка Р0301, 0302 (але не завжди). Після легенького натискання на педаль газу двигун просто глох. І так поки не прогріється до робочої температури. Під час початку руху машина тупила, навіть рушити було тяжко. Після переключення на газ - потужність двигуна зростала, було приємно їздити. Крім цього був повишений розхід бензину, дуже часто під час руху на бензині загорався чек Р2177 та було попередження "довгочасна паливна корекція перевищила максимально допустиме значення". Доречі діагностував за допомогою ELM та програмки в мобільному телефоні. Перевірив тиск пального перед рампою за допомогою саморобного трійника з манометром. Тиск на незаведеному двигуні був 2 Мпа, при заведеному близько 2,6-2,7 Мпа. Після чергової епопеї з заводкою двигуна (був мороз, не завівся), вирішив відразу замінити бензонасос (вставку). Купив 0580453453 DOROJNAYAKARTA за 315 грн, в цей же день замінив самостійно. Завівся моментально, при цьому на холодному двигуні при натисканні на педаль газу двигун відразу набирав оберти. Раніше коли їздив на старому бензонасосі звертав увагу на залишок км до заправки, так от наприклад при пробігу в 8 км по місту (дорога з роботи додому), залишок зменшувався десь в 2 рази, тобто близько на 15 км. Вчора їхав додому, думав що щось неправильно зробив при заміні бензонасосу, тому що тільки під час підїзду до місця проживання показник на панелі приладів змінився лише на 3 км, а не на 15 км як це було раніше, так само і сьогодні вранці, коли їхав на роботу (тільки на 3 км). :ay:

_________________
Зображення

Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2021 23:23 

Повідомлення: 1
Звідки: Уральск
L2_Toxa
Здравствуйте. Больше проблема не проявилась? И мозги прошили вам? У меня точ в точ как у вас симптомы, но с датчиками всё ок


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія