вверх

Сьогодні: 17-квітня-2024 01:50

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 246 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 12-червня-2017 12:54 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Я очень надеюсь, что таки пройдет. Мне на сервисе, где мне бампер меняли, сказали, что 50/50...
у меня через 3 тыс ТО - поеду попробую на них нависнуть. Расскажу потом как прошло. Но было бы, конечно, намерно круче, если бы у кого-то был позитивный опыт попокраске капота по гарантии...

Мне тоже недавно камень прилетел в лобовое, но там просто маленький скол оказался - пронесло))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2017 14:32 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Мне перекарсили капот! Что бы там не говорили про чудо сервис АИСа, но в вопросах гарантии они все сделали очень быстро - с момента моего приезда к ним с претензией на покраску капота прошла 1 неделя и я смог забрать машину с перекаршенным по гарантии капотом. Центральный офис сработал очень быстро и оперативно.

Народ, в каком формате можно добавить фотки? JPEG и TIFF не подгружаются....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2017 14:35 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Tarek
Размер это ключевое.
Или через сторонние ресурсы.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-липня-2017 12:48 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо сервісу АІС - все залежить тільки від як я зрозумів працівників на конкретній філії. Наприклад у Львові працює прекрасний персонал й також все тобі роблять як тобі потрібно. По інших областях жаліються, ну або ж як і де. Щодо фоток вище написали що розмір фотки вроді до 1 мб може бути.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2017 00:12 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Народ, кто знает - у нас для установки колонок в задние двери нужно панель снимать? дверной карт т.е.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2017 09:20 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Народ, кто знает - у нас для установки колонок в задние двери нужно панель снимать? дверной карт т.е.

нужно, там под декоративнойрешотк пластиковая заглушка на заклепках к двери приделана


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2017 22:32 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Народ, кто знает - у нас для установки колонок в задние двери нужно панель снимать? дверной карт т.е.

Потрібно! теж на днях буду ставити, уже купив, тільки спочатку ще зроблю шумку)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2017 23:11 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
а які взяв? і по чому?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2017 22:24 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
а які взяв? і по чому?

Взяв Sony XS-FB1620E ціна десь 900-950 точно не памятаю, бо ще там щось купляв


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 01:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дверні карти знімаються для установки динаміків у нас.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 16:39 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Дякую за інфо.

І ще питання - у когось рейку рульову ремонтували? у мене після тривалої їзди по львівській брущатці щось вібрація починає в кермо "віддавати". При тому що на асфальті все супер. Чи то мені здається...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 19:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я думаю що здається, у львові в центральній частині міста я думаю що по рулью буде бити в любій машині.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-серпня-2017 11:44 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Дякую).
до речі, після того, як поставив стальний захист (Кольчуга) стало трохи тихіше в моторному відсіку. Не думав до того, що то може так впливати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 08:54 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
я при першому ТО питався чого віддає стук на руль по бруківці, то майстер так і казав, на любій машині майже буде чути руль, а враховуючи то шо це бюджетна машина, то і сподіватися від неї відчуттів як на порше не варто


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 12:55 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
http://www.belta.by/economics/view/prez ... 2684-2017/

Наши северные соседи собираются электрическую Джили делать.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 14:40 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
У наших северных соседей уже есть Emgrand GT и осенью будет NL-3. Им в этом смысле намного больше чем нам повезло.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 16:41 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Да, у нас ни новых машин (Джили) ни запчастей к старым.... Правда в АИСе где я ТО прохожу, стоит 3 новых (или рестайлинговых, не знаю как правильно) эмгранда 1,5 л.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2017 23:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Аіс пише що почав продавати такі ж емгранди як були ці що з євро 5 але вже 17 року випуску знач по трошки в АІС продаються ці емгранди й це впринципі радує що в такий складний час машини продаються з салону.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-серпня-2017 01:45 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Было бы круто если бы они чуть расширили ассортимент. или хотя бы не только 1.5 для нового Емранда.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-серпня-2017 01:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Мабуть дуже мало машин продається й не ризикують поки. В росії вот й нові завозять GT, й кросовер новий і так далі. Притому що GT зборка в білорусії - у нас моглиб без проблем продавати. Можливо й привезуть. Але у нас народу дуже скептичний до китайських авто. А наприклад в ОАЕ продається весь модельний ряд джілі. Й мабуть непогано продається. Бо відгуки на ютубі тільки позитивні з арабських еміратів у відео оглядах джілі. Особливо всі кажуть за ціну. Й рівняють їх зараз з Корейськими - Японськими авто вже преміум класу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-серпня-2017 11:35 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
На самом деле сотрудничество РБ и Украины возможно. Я по работе сталкивался с этим. Наши партнеры в Украине продают белорусские трактора в кредит, причем правительство РБ компенсирует часть процента по кредитам. И трактора эти покупают. Политика РБ нацелена на стимулирование развития экспорта, поэтому они очень заинтересованы в продажах техники собранной на территории РБ в другие страны. Вопрос, будут ли покупать белорусские джили в Украине?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-серпня-2017 17:28 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну я думаю то ще залежить від самих Китайців як вони захочуть. Бо щоб продавати в Україні машини їх же треба сертифікувати й так далі й так далі. А це відповідно бабло за яке прийдеться крім офіційних платежів ще купу в кишеню комусь покласти й для того щоб продавати +-10 автомобіль в рік я маю на увазі топових емгранд ГТ недуже правильно з економічної точки зору. Ось я й думаю що можливо тому й китайці поки не звязуюьтсяз нами. А в Росії ринок дуже великий тому й там вже платять все що потрібно головне щоб машина продавалась. Можливо коли там наситять ринок то будуть й в нас продажі коли наш народ почне бачити що джілі не тільки бюджетні машини роблять а й вже й хороші преміальні авто за прекрасну ціну.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-вересня-2017 14:17 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Я на прошлых выходных для теста поганял авто на разгон до 100 км. Его не нигде не указывают. 2 водителя - по 4 заезда (2 на газу 2 на бензине) - 2 програмки на Айфон 7 и на Ксяоми Ми5. У второго водителя Киа ПроСид (предпоследнее поколение). Всегда в машине 2 человека.

Итог - на бензине минимальное время 14,2, на газу 14,8 (разница вообще незначительная). По ощущениям, конечно, быстрее.

Казалось бы очень много, но хороший разгон начинается только с 40-50 км... первые 2 передачи слабый разгон, на 3й начинает ехать. По отзывам моего друга едет все равно приятно. И он отметил тормоза, говорит, что лучше чем в его ПроСиде. Отметил что коробка работает очень четко. в общем если не брать огромные цифры разгона, то в целом очень приятная машинка. Было приятно это слышать. Особенно учитывая, что он ездит на авто больше чем в 2 раза дороже.

От себя - после того как поганял авто на 4,5-5,5 тыс оборотов и... после того расход упал на литр (мерял от заправки ПОСЛЕ тестов). Не понимаю как и отчего это случилось, но это приятный результат. Возможно периодами нужно гонять авто, чтоб двигатель работал "правильнее". Наверно, если двигатель распустить до Евро4, то результат будет радикально лучше. Если кто знает где это можно сделать - напишите, плз.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-вересня-2017 15:13 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Tarek
Интересный эксперимент конечно.
А как ты замерил расход топлива и обнаружил его уменьшение?
поганял авто на 4,5-5,5 тыс оборотов может мотор хорошо продул? сажу нагар и т.д...

Мне тоже кажется что наш мотор зажат электроникой (под Евро). Проблема в том, что на наш блок ЭБУ нигде нет прошивок (информация 4 месячной давности, но не думаю что что-то поменялось).
Если надо, у меня есть маркировка нашего блока ЭБУ и его фотографии.
Если кто-то возьмется написать для него прошивку, я готов скинуться деньгами (50% дам за написание программы).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-вересня-2017 17:44 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Денис,
Расход как обычно - залил до полного - проехал - залил до полного. до того было 9,5 в среднем, а теперь выше 9 не поднимается. вот на днях будет 3я заправка с того момента. Сразу уточню - бак ~33 литра (газ) - 2 спалил уже спалил (в том числе был переезд из киева во львов). сейчас докатываю 3 бак. Заправлю - отпишу. кстати заправлю пока только на ОККО, потому что только они мне скидку в полторы нривны дают (Бла бла кар + ОККО пей).


Скинь плз фотки в личку - я поузнаю, что где можно сделать.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 246 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія