вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 10:43

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 14-травня-2017 11:57 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Написал им письмо, спросил как купить фильтры.

Китаец через время после того письма ответил, спросил, какие именно фильтры нужны. Я сообщил номер, с тех пор молчит.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2017 18:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Шкода звичайно ж


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-червня-2017 12:54 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Morpheus, привіт, підкажи, плз, чи не було в тебе проблем із фарбою на капоті, бо в мене сколи жахливі з'явилися над фарами.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-червня-2017 14:57 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Morpheus, привіт, підкажи, плз, чи не було в тебе проблем із фарбою на капоті, бо в мене сколи жахливі з'явилися над фарами.

В мене на капоті є три ветиких сколи та декілько маленьких. Помічаю, що зязвляються після тривалих поїздок по трасі. Ось зараз замальвию два таких сколи.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2017 01:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В нас форма кузова така що лапає всі камінці дрібні. Щоб небуло сколів їздимо 80-90 км в годину якщо їдемо 100-130 будуть сколи на любому авто. Є правда інші машини в яких ЛКП можливо твердіше але то хз. В мене також після дуже довгих дистанцій від 500-1000 км були сколи. Але то як повезе якщо камінчик лапаєм то скол буде полюбому. Може й в місті скол зявитись. Але самі можете побачити що сколи є на всіх іномарках сучасних.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2017 08:46 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Да, у меня сколы тоже в основном после поездок в Одессу, обычно едем со скоростью 100-120 км/час.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-червня-2017 12:58 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
я досить швидко по трасах їзжю: десь 130 іноді 140. Дивився у сусідів, які ще швидше катають, то ні в кого немає сколів (Audi A5, Ford Fiesta, Peugeot 3008). Тож трохи дивно. Спробую на тижні по гарантії щось зробити...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-червня-2017 20:27 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
На своїй машині сколи зразу видно на іншій здається що нова найкраще підійти й впритик подивитись. Знаю людей що мають пежо 3008 то сколи там видно точно за інші машинки хз. Але бачив скольчики на фордах фокусах ще нових також. Ну знову ж таки цілком може бути що китай економить на ЛКП тут питань немає. Бо навіть чув що на нових ланосах сколів менше ніж на наших авто.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2017 10:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - мабуть мало хто бачив таку машинку?
Приєднання файлів:
sx5.jpg


Ну а на що вона похожа? :lol:
Сам дуже здивувався, і як виявляється її досить давно випускають у Китаї.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2017 12:58 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Но аис естественно, такую прелесть нам не привезет)
Знаю о том, что мист возит машины из америки под заказ, интересно, есть ли люди, которые из китая себе машину заказывали)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2017 15:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Взагалом у двох словах ця машинка це абсолютно аналог нашої машини GC5 ті самі двигуни й тп але тільки це маленький такий кросовер і якраз те що було б потрібно для наших доріг. АІС таке не возить але можливо й політика джілі така що вони це не експортують, хоча взагалом експорт автомобілів у Китаї дозволений. Щодо міст експрес то вони возять машини як з США так і можуть з Китаю привезти, але знову ж таки це треба все уточняти та й суми такої немає щоб спробувати завезти таку машину в Україну. Взагалом це був би хоч й дешевий але ексклюзив на нашому ринку компактних кросоверів.
Взагалі якщо б зібралась серйозна спілка людей котра б хотіла зайнятись Китайськими авто та запчастинами - я б думаю що міг би цим також зайнятись. В плані такому постачати в повному обємі запчастинини на такі авто, постачати самі авто, і знайти людей котрі дійсно будуть робити хороший сервіс для таких авто в Україні й Росії наприклад, бо там таож проблема з дилерами. Наскільки мені відомо то хороший досить сервіс по джілі у Білорусії тільки. Це міг би бути дуже серйозний бізнес, оскільки впринципі звязок з Китайцями є. Допомогти купувати там автомобілі й запчастини у великій кількості вони були б тільки за бо це був би сильний бізнес. Але мабуть у нас таки слабий ринок... З іншої сторони ніхто не мішає везти такі авто але БУ з Китаю. Самі БУ машинки думаю такі там мали б бути дуже дешеві. Взагалом маса ідей, але ось реалізувати на практиці це мабуть дуже й дуже складно. Перший крок міг би бути хоча б такий щоб привезти хоча б одну таку машинку тут й продати її по вигідній ціні як людині так й тому хто цим займається. Людей які готові потратити 10-12 тис дол щоб купити там машину й привезти її сюда також думаю що багато на даний момент не знайдеться... Тому й дійсно це все важко. Можливо й аіс тому завязує з Китайськими авто що вони в них чи довго продаються чи що - навіть незнаю.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2017 17:36 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
у нас не слабый рынок, у нас монополия на ввоз богдана и аиса (
а по поводу общения с китайцая, и меня двоюродная сестра 3 года преподавала китайцам английский в китае


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-липня-2017 22:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так монополія це мабуть таки головна біда.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-липня-2017 09:50 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Ну так монополія це мабуть таки головна біда.


конечно главная, так как даже в тойже рашке наш ланос стоит в полтора раза дешевле,

и вообще, слыхали новость о продаже ЗАЗа за 7кк баксов


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 11:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт хотів би попитатись чи нівкого такого небуло.
В мене сталеві диски. Й десь місяць часу назад або й два переднє ліве колесо спустило. Як виявилось проблема була з соском він просто як розклеївся. Або ж хтось підрізав його щоб колесо спустило. Ну поїхав на шиномонтаж й все зробили. Але ось недавно також спустило але на цей раз праве переднє колесо і та ж причина. Знову ж таки машинка довго стоїть ось на це й грішу. Якщо в когось таке було то цікаво було б послухати. Диски рідні сталеві.
А так впринципі пробіг вже перевалив за 24 тисячі - машинкою цілком задоволений.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 13:30 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Привет,
я брал себе стальные диски с МК. Через год поменял все соски на дисках, потрескались, то ли от старости, то ли от того, что у старого хозяина долго где-то не правильно хранились. Проблема ушла.
Может дело в качестве резины, из которой они производятся? А может где-то погнуты диски изнутри, либо покрышка не плотно прилегает к ободу.
Из-за долгих простоев не должно спускать, у меня с летней родной резиной на литых дисках вообще проблем никогда не было, с каким давлением поставил в гараж на зиму, с таким и ставлю обратно...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 14:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене також колеса не спускають взагалі. Але вот соски прийшлось поміняти. Й мабуть прийдеться ще два поміняти. Бо вони просто так як розслоїлись. Виглядає так що просто розсохнулась резина й все. Ободи прокатані тому це виключено. Тобто порядок з самими дисками. Але нічо можливо ще два соска заміню й буде порядок. Можливо навіть при перекиданні резини з літньої на зимову цим займусь.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 14:16 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
В мене також колеса не спускають взагалі. Але вот соски прийшлось поміняти. Й мабуть прийдеться ще два поміняти. Бо вони просто так як розслоїлись. Виглядає так що просто розсохнулась резина й все. Ободи прокатані тому це виключено. Тобто порядок з самими дисками. Але нічо можливо ще два соска заміню й буде порядок. Можливо навіть при перекиданні резини з літньої на зимову цим займусь.

В мене так само...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 14:43 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Мне на шиномонтаже при переходе на летнюю резину поменяли все нипели(соски). Мастера сказали, что они просто от времени и перепадов температуры дохнут, их по-хорошему каждую весну менять надо.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 18:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Цікаво. Ну в такому випадку тоді немає питань, бо машині вже по суті 3 роки ж буде. Раз в три роки замінити то непогано. Але раз у рік щось мені таке не дуже подобається.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2017 18:38 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Скоріш за все залежить від якості. Мене просто після зими попередили, що вони вже ніякі, і довго вони не протримаються. Тож можно просто пошукати інфу по ним, подивитись які скільки живуть.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 00:48 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Мені теж на літніх колесах замінили ніпелі ще навесні, коли на 2й сезон літню ставив - те що ти примудрився проїхати три сезони без заміни ніпеля - це само по собі вже дуже круто.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 10:33 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Tarek
я вот не уверен, но мне вроде бы ни разу нипеля не меняли


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 10:37 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
ierarh
мне аналогично на родных легкосплавных ни разу


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2017 11:07 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
ierarh
мне аналогично на родных легкосплавных ни разу

Аналогично


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія