вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:27

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 08-лютого-2016 12:54 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
А при чем тут тема приводных (внешних) ремней?
На форуме обсуждалось и подтверждалось - последствий, кроме мотор не заводится, нет, клапана не загибает.
У ремня ГРМ есть куча своих тем .
http://forum.geely-club.com.ua/viewtopi ... 143&t=4615
http://forum.geely-club.com.ua/viewtopi ... 143&t=9550
http://forum.geely-club.com.ua/viewtopi ... 44&t=11806

+ коментарии и истории из БЖ и прочее. ПОИСК в помощь

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-квітня-2017 22:50 

Повідомлення: 3
Звідки: львов
Извините за Вопрос может не в тему
! Хочу поставить кондиционер в машину так как изначально с экономил и купил машинку без него и теперь сильна жалею . Можно ли подобрать какой нибуть кайдишин на разборке на нашу Geely ck или где та купить? . Нужна ли перепрошивать блок управления на машине ? Или менять?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2017 00:58 

Повідомлення: 14
Звідки: Хмельницький
Мій ролик ременя кондея захрустів на 140тис. Для вірності зрізав підгулявший ремінь і :D почув тишу!)) Буду міняти всі три і ролик. Якимось дивом між ременями витягнув старий ролик (майже відкручений) з розваленим підшипником. Куплений ролик (180грн) оптимізму не додав слабким підшипником і люфтом на втулці, тому купив підш. SKF (100грн) і виточив втулку (50грн), яка туго сіла в підш. Залишилось питання правильного збору "докупи".
Шановні форумчани! підкажіть, чи є різниця - з якої сторони вставити втулку? Чомусь здається - що немає! Але...
Додаю фото, показую без шайб, які би всю картину закрили (тоді б точно - ніякої різниці).


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2017 12:31 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 1168
Звідки: Фастів
підкажіть, чи є різниця - з якої сторони вставити втулку?

я ставил стопором к движку. Ремни менял уже 2 раза и оба раза ставил так.

Теперь мой вопрос:
Посоветуйте НОРМАЛЬНОГО КАЧЕСТВА РОЛИК КОНДИЦИОНЕРА.
Себе при замене менял подшипник в ролике, а вот друг возил авто на СТО для замены ремней, и у него начался писк, я снимал ролик - подшипник без люфта (я его менять не стал), но "шмастера" не поставили шайбы, и пластиковый кожух ГРМ был потертым, добавил шайбы, собрал - тишина.. но через сутки опять свист - брызнул ВД-40 - проходит но не надолго. У меня есть покупной ролик, я сегодня снял стопор, думал заменить подшипник, а тот подшипник что был в ролике - взял и выпал, новый тоже влетает-вылетает в посадочное место..
Думаю:
- зафиксировать подшипник при помощи холодной сварки (а НОРМАЛЬНЫЙ ролик поставить на следующей замене..
- либо зубильцем наделать засечек в посадочном гнезде ролика..
Но на следующий раз НОВЫЙролик ОДНОЗНАЧНО.
Есть ли смысл мудохаться со старым роликом?
Или может купить РОДНОЙ б/у на разборке...

_________________
Ссылка на БЖ:
http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=8&t=11388


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2017 12:58 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 61
Повідомлення: 236
Звідки: Киев
Если диаметр подшипника меньше чем посадочное место, то на обойму напаивается олово или свинцовый припой. Потом при запрессовке подшипника на место лишнее олово просто срезается кромкой. И никакого зубильца или холодной сварки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2017 13:39 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 1168
Звідки: Фастів
Если диаметр подшипника меньше чем

уже купил с разборки б/у ролик и запрессовал туда НОВЫЙ подшипник..

_________________
Ссылка на БЖ:
http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=8&t=11388


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2017 15:03 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 61
Повідомлення: 236
Звідки: Киев
Тоже вариант, но не всегда можно дешево купить запчасть, в которой разбито посадочное отверстие под подшипник. Всегда в таких случаях при ремонте (замена подшипника в том же генераторе к примеру) напаивали на подшипник олово, а затем запрессовывали на место.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2017 18:22 

Вік: 33
Повідомлення: 1
Звідки: Cherkacy
Подскажите кто может проконсульторовать по модели и по тех обслуживанию, купил летом джилли 2009г.в. комплектация импрешин и хочу до ума довести, кто хорошо разбирается и вообще сможет подсказать. Если что буду рад в вайбере обсудить 0676301664 Макс


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2017 22:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Подскажите кто может проконсульторовать по модели и по тех обслуживанию, купил летом джилли 2009г.в. комплектация импрешин и хочу до ума довести, кто хорошо разбирается и вообще сможет подсказать. Если что буду рад в вайбере обсудить

Тут весь форум специализированный. Задавай конкретный вопрос, и наверняка уже есть на него если не конкретное решение но как минимум начало обсуждения/решения вопроса.
Велком в клюб!

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-березня-2020 18:55 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 714
Звідки: Луганск
60 тис. СК2 2012 перша заміна ременів:

1) ремені (ГРМ, Конд, Ген) в гарному стані;
2) ролик кондиціонеру в ідеальному стані, якщо під заміну тільки подшипник 6203-2RS. Нові ролики - повне гівно, вони пластмасові, із влитим, незмінним підшипником; наш рідний металевий, - переживе авто;
3) поганий, зовсім в мотлох ремінь ГУР;
4) ролик ГРМ в дуже поганому стані: люфти, шуми при прокручуванні в руках.
5) обов'язково купіть прокладку кришки клапанів, тому що кришка обов'язково знімається, бажано придбати чотири шайби з гумовою вставкою під гайки кріплення кришки, на великих пробігах також гумові ущільнення свічних колодязів (в мене були в ідеалі).
фото маркирування ременів додаю, також нотатки з аналогами (гейтес, континенталь)

по грошам та регламенту:
ремені приблизно 1,6 тис. грн., робота 800 грн., час на заміну майстром приблизно 5 годин, самі краще не беріться, треба знімати багато обвісу, подушку двигуна та вивішувати двигун.

upd додам фото мого майже повністю металевого ролику кондиціонеру (з іншого боку є стопорне кільце для заміни підшипнику)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення

БЖ


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія