вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:53

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 00:09 

Повідомлення: 16
Звідки: BACHMYT
У меня тоже 35 Ватт, но левая фара сильно в землю бьет, и свет "дрожит" на ямках. Настройки стоковые не менял. Вот и думаю это ксенон такой или надо регулировать.

А до этого фара тоже била в низ. Кто ставил?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 02:28 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
На галогеновой Н1 такого сильно не замечал.
Ставили не профессионалы по свету, они просто штатные Н1 на ксенон заменили, у них ни стенда ничего нет для регулировки и проверки.
Я понимаю, что левая фара должна больше вниз светить чем правая, но вот насколько я не знаю...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 02:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
То ще потрібно враховувати що в нас є коректори, а саме регулювання на стенді здійснюється в положенні 1 на нашому авто. Тобто коректор на 1 ставимо й регулюємо на стенді галочки так звані для лівої та правої фари.

Добавлено спустя 8 часов 44 минуты 46 секунд:
Вчора прикупив у машинку зимову омивачку. Поїхав спеціально на заправку шелл бо інші магазини й тп закриті а без омивачки їздити не завжди добре. Взяв шелл фірмову омивачку. В них є ще укр виробництва називається шелл смарт чи щось таке але я колись її брав то в порівнянні з цьою оригінальною шелл яка зроблена в польщі та наша українська залишає розводи на склі лобовому а ця працює до -21 та дуже добре відчищає бруд ну й незалишає розводів. Ну правда й ціна космос 215 грн за 4 літри. А та наша Українська коштувала 160 грн також за 4 літри і також зроблена для шелл ну й каністра там зручніша - але після певного користування я поняв що вона мені непідходила. А ця дійсно якісна.

Також вже ось майже викатав бак укрнафти. Розхід здивував нінаодній заправці я ще так багато не проїзджав. В змішаному циклі розхід виходить 8 літрів приблизно до кінця ще не порахував. В баку ще десь 6-7 літрів залишилось.
Чого чого а вот розходу меншого від укрнафти не очікував. Буду лити далі. Притому ж самі бачите що температура на дворі впала й так далі а бензин значить хороший. В мене не було таких показників розходу ні на Шелл ні на Вог ні на окко - хоча майже всі 2 роки що маю машинку 90 відсотків заправлявся на шелл. А вчора глянув на ціну в павера - то прозрів 27.50 чи більше навіть вже після 27 не дивився. При тому що в УкрНафти по 22.50 - 22.70 бензин на даний момент. Може вже й трошки підняли але вчора було так.
Раніше, до джілі, на жигулю я завжди їздив на УкрНафті й розхід радував й машинка їздила добре та й з свічками був порядок бо проїздив на жигулю десь 2 роки. А вот на окко що жигуль не їздив що джілі недуже хоче, а якщо їде то розхід сильно росте а літом дуже відчутний кондиціонер. Для прикладу на шелл кондиціонер фактично невідчутний по трасі коли їдеш. Взагалом поки вирішив цей рік до ТО3 їздити на Укрнафті - далі викручу свічки бо вони полюбому будуть під заміну.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 16:49 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Зображення

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 23:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дуже дякую за привітання!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-січня-2017 20:34 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, машинка радує. Пробіг вже 21500 км.
Машинка гарно справляється з снігом, льодом, абс лапає добре, всюди де хотів там затормозив.

Також хотів вам сказати, що фарбу планую відправляти морем - по перше дешевша доставка буде значно, по друге - ми ж вроді не спішимо? а по третє додалась ще вага до нашої посилки трошки. Хто бажає літаком доставку фарби - пишіть в приват відправити можу частково наприклад 4 банки важать 1150 кг, а ще дві інші до корабля.. але думаю що найкраще всю фарбу відправити кораблем якщо ніхто не проти.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-січня-2017 12:52 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
не против


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-січня-2017 18:21 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
не против

я тоже


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2017 18:28 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
расход 8 литров на бензине в смешанном цикле это не мало. у меня в пробках такой на бензине был. Но я бензин на ОККО и на Шелл заливал постоянно. вот на газу немного побольше стал))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2017 20:48 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А який зараз розхід у вас на окко й шелл? ну або ж на газу?.
Доречі щодо посилочки вона вже пливе кораблем в україну.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-лютого-2017 13:06 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
на ОККОвском (и шелловском) обычном 95м был 7,5-7,8 в городском цикле - на WOG брал - расход тот же, но едет в разы хуже (хотя может мне 2 раза не повезло просто)

на Газу 9-10 (из них 1,5-2 литра бензин - остальное газ). Поясню почему так - прогрев до 45 градусов идет на бензине - успеваю проехать до 5 км пока прогреется - дальше газ включется. Цифры свои получил эксперементально. Езжю не особо экономно, но и сказать что гоняю тоже нельзя.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-лютого-2017 13:21 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо крутите двигун від 2 до 3 тис то це можна вважати самою економною їздою, також помічав що розхід росте якщо крутити двигун нижче 2 тис обертів. Тобто їздити від 1.5 до 2.5 немає змісту абсолютно перерозхід бензину вплоть до 13 літрів на 100 км. Якщо крутити від 2000 до 3000 розхід стає зразу прекрасним.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-лютого-2017 11:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, хочу вас попитатись чи міняв вже хтось з вас газо масляний фільтр сепаратор в нашому авто? 30 тис це ще малий термін, але є вже в нас людина в Україні яка наїздила близько 50 тис км, й незнають поки від чого даний фільтр можна підібрати, а аіс немає такого фільтру. Він дуже схожий на масляний фільтр, але стоїть там в лівій частині двигуна зверху, там де заходить чисте повітря після повітряного фільтра та одночасно туда заходять решта картерних газів з двигуна. Ось такі то справи.
Виглядає ось так:
Приєднання файлів:
5.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-лютого-2017 20:07 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, хочу вас попитатись чи міняв вже хтось з вас газо масляний фільтр сепаратор в нашому авто? 30 тис це ще малий термін, але є вже в нас людина в Україні яка наїздила близько 50 тис км, й незнають поки від чого даний фільтр можна підібрати, а аіс немає такого фільтру. Він дуже схожий на масляний фільтр, але стоїть там в лівій частині двигуна зверху, там де заходить чисте повітря після повітряного фільтра та одночасно туда заходять решта картерних газів з двигуна. Ось такі то справи.
Виглядає ось так:
Приєднання файлів:
5.jpg

Китайців не питав?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2017 11:40 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 279
Звідки: Харьков
Як не шукав, в GC6 такого не знайшов.
Це дійсно фільтр з Geely? Може сфоткали для приколу?

_________________
Мой б\ж
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2017 13:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В GC6 двигун з МК. В GC5 модифікований Emgrand 1.5.
Сфоткали не для приколу, а зняли сам цей сеператор в зборі й витягнули цей фільтр, йде він для двигунів джілі 4g15 та 1.3Т турбо двигунів які джілі випускає в китаї. Щодо китайців кажуть що є в зборі повністю сеператор але ціна 30 доларів, а ось сам фільтр по ктаалогах щось непробивається й дістати його неможуть. З тойоти непідходить бо інші розміри, надія на хендай або ж на емгранд 1.5, 1.8


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2017 19:39 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 279
Звідки: Харьков
Дивно що аіс нічого не каже.
Якщо у Вас двигун модіфікований від емгранда, то треба там і копати.
Не може бути щоб аіс на ТО їх ніколи не замінював.

_________________
Мой б\ж
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2017 21:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
АІС каже що немає даних фільтрів в україні. Але щодо таких фільтрів вони знають що вони є. Ну так - того й питаюсь за емгранд двигуни)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2017 11:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, пробіг 22200 км. Рівно такі цифри сьогодні зафіксував на одометрі. Машинка радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2017 12:29 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Не забудь сфотать показания через 22 км :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2017 13:17 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та ні то суто випадково побачив 22200 а так то переважно за таким не ганяюсь.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2017 13:45 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Та ні то суто випадково побачив 22200 а так то переважно за таким не ганяюсь.

Я аналогично, просто обратил внимание)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-березня-2017 23:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - машинка радує. Вчора вже включав кондиціонер напевно 2 раз за всю пройшовшу зиму й початок весни. З кондиціонером клімат в машині явно міняється в кращу сторону у випадку жари. Але вже відчутно що машинка хоче заправитись кондиціонером. Тому заправку буду робити десь в квітні-травні. Щоб літом холодила машинка як нова. Хтось вже заправляв машинку фреоном? Який обєм влазив? По паспорту писало що вроді 0.5 але точно непригадую. В нас в місті раніше ще десь пів року назад ті хто заправляють казали що коштує таке 1 грн 1 грам. Тобто заправка це 500 грн приблизно.
Також вчора рився вдома й найшов ще десь літру літньої омивачки в машинку. А то вже пора її заливати. А в мене ще майже повна каністра зимової.
Також ось думаю коли б то переходити вже на літню резину вроді в нас вже тепло. Але всеодно ще бувають ночі що до 0 доходить. Думаю десь може також на початку квітня резину перекинути на літню. :-) .
Динамік в задній лівій дверці вмер. Буду міняти Бо зразу стало відчутно що звідкись звуку нестає. Причому що рідні динаміки впорядку - рідні це ті що в передніх дверях й твіттери в стойках. В планах все ж таки підключити форсунку до мультитронікса щоб знати ще точніші показники бензину. Катаюсь на Укрнафті - розхід радує поки почав активно її заливати десь з січня-грудня. Поки можу сказати що машинка пре досить добре на ній якщо не краще ніж на іншому бензині. Але говорю суто про авіас плюс - на АНП та інших азс не лиюсь. По Україні коли їхав в одесу бачив море заправок укрнафти. Деякі навіть виглядали дуже дорого й брендово. Також з плюсів можу додати те що бачив коли до них заїзджав бензовоз то був чистенький. Що означає що впринципі логістика у них мала б бути хорошою. Бачив також колись бензовоз шелл - також чистенький і все як має бути. Щодо окко й вог то там непобачиш сильно чистоту так як вони забрендовані сильно. Ну ніби то смішно судити щодо бензину по чистоті бензовозу - але можливо просто і в середині бензовоз чистий та охайний ну й бензин відповідно хорошої якості. По кольорах коли заливав у баклажки бензин то укр нафта прозорий - такий який написано у вікіпедії. Окко зеленуватожовтий, шелл жовтий. По запаху шелл саме більш схоже на бензин. Окко й укрнафта трошки не то. Але окко дорого як і шелл - тому однозначно лити шелл тоді якщо думаєте окко, а укр нафта там ціна така що можна й той запах терпіти тим більше ж що різниця аж 5 грн на літрі якщо не більше зараз. Укр нафту останній раз лив по 23.20 Енерджі 95. А шелл в павер зараз коштує 28.70 чи більше. Помітив що вони також смски активно розсилають зі знижками по 2.5 грн на літру при заправці від 25 від 30 літрів. Але навіть при такій знижці в них заправлятись невигідно. Взагалом до наступного ТО планую заливати укр нафту. На ТО3 викручу свічки і гляну що з ними сталось за майже 10 тис км на укр нафті. якщо порядок буду лити далі судити буду по ізолятору й викладу фото. Але на ТО3 як і пише по регламенту буду міняти вже свічки. Ті що нам вислали й не підходили я свій комплект продав на OLX і кажуть що вони прекрасно підходять для X7 емгранда - дивно бо двигуни у нас мали б бути схожі... Ось такі то справи. Висказався. :lol: Хоть деколи треба щось багато написати щоб ви мали що читати або ж відповідати або ж і я щось запитаюсь, бо дуже вже давненько нічого тут не писав так щоб було багато. Всім гарної ночі якщо ще читаєте ці рядки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-березня-2017 10:37 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Але на ТО3 як і пише по регламенту буду міняти вже свічки. Ті що нам вислали й не підходили я свій комплект продав на OLX і кажуть що вони прекрасно підходять для X7 емгранда

Спасибо, что напомнил! Я за свои и забыл уже, тоже нужно выложить на продажу!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-березня-2017 14:00 

Повідомлення: 16
Звідки: BACHMYT
Привет! Я себе поставил такие. Брал в Харькове за 250 грн.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія