вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:19

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1272 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 02-липня-2007 17:58 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Здесь обсуждаются все вопросы, связанные с подключением, настройкой и использованием бортового компьютера

Бортовые компьютеры на OBD2-адаптере с чипом ELM327, которые подключаются через usb или bluetooth к ПК, коммуникаторам, планшетникам и т.п. обсуждается здесь: Бортовой компьютер на OBD2 адаптере чип ELM327

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 


Повідомлення Додано: 22-серпня-2016 13:02 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
kostchen69 Вот ты же пишешь, что на нейтралке завышенный (1-1.2-1.5, на прогретом двигателе без нагрузки это дофига) и общий расход завышенный, так скорректируй ту переменную, чтобы на нейтралке было 0,8. И общий упадёт.
Я когда пользовался в качестве БК, ЕЛМ то не мог расход скорректировать, потому что расход программа считала по каким-то виртуальным показателям. Когда поставил Мультитроникс, подсоединил к форсунке, откалибровал - всё встало на свои места. И ты по моему так и не ответил твой Ци


Ок. Суть я понял. Должен быть присоеденен. Я сам не подключал, делал електрик в АИСе.

Есть апдейт по расходу. Короче, если машина не прогрета - стоя на месте скорость отображаеться 50-60км. в час. Звонил производителю, чказал проверить корректность подключения к проводу датчика скорости. Отсюда и некоррекный пробег и некорректный расход за поездку.

Иногда его может заглючить и при езде 100 км в час БК отображает 60.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2016 06:58 
Учень

Вік: 41
Повідомлення: 28
Звідки: Херсон
Уважаемые, подскажите какой бк лучше поставить на ск?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2016 13:02 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 65
Повідомлення: 275
Звідки: Брест
Уважаемые, подскажите какой бк лучше поставить на ск?

Я на свой ставил Multitronics VS1031UPL с голосовыми сообщениями.....
Видимо лучше подбирать под машинку.. по соответствующему протоколу из числа универсальных. Посмотреть можно здесь в формате pdf
Текст:
Приєднання файлів:
Протоколы авто для БК.pdf


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2016 01:32 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - хто як калібрує розхід пального в мультітронікс? В мене останній раз вийшов розхід пального по колонці з заправки 9 літрів що було потрачено, а мультитронікс порахував що 11, скалібрував до 9, ну й тепер буду далі дивитись на показники, але як це найкраще робити? Тобто яку дистанцію проїзджати до калібрування?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2016 09:50 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 500
Звідки: Донецьк,Свердловськ,Україна!
Тобто яку дистанцію проїзджати до калібрування?
Чим більше, тим краще. Але бажано не менш 100 км. При цьому не забувай, що треба відкорегувати (калібрувати) швидкість, бажано по ЖПС, так як спидомєтр бреше (завищує) у всіх.

_________________
Пояю, лужу, хе..ню горожу!
мой БЖ
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2016 12:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене швидкість по гпс співпадає з спідометром. Звичайно ж потрібно їхати на рівному участку з однаковою швидкістю певний час щоб синхронізувалась швидкість з супутниками - й тоді результат 1 в 1, але сьогодні для цікавості гляну ще раз по навігатору поточну швидкість та спідометра швидкість. Бо я раніше весь час перевіряв то з швидкістю порядок. Останній раз робив поправку по пробігу на дистанції 385 км, тепер зробив на 86 км написало ще більший мінус до розходу, бо чомусь ці рази вираховувало завеликий розхід - зараз думаю мають бути більш обєктивніші дані по розходу бензину.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2016 13:22 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 65
Повідомлення: 275
Звідки: Брест
При поверке спидометров автомашин в учреждении, сделал и себе такую поверку. Результат - пробег 1:1, скорость - по GPS - 1:1, по спидометру - меньше на 3 км/час. (Поверка производится на ровном участке дороги длинною 1000 метров).
Как настроить бортовой компьютер, выполнить калибровку и т.п. вроде неплохо расписано в Руководстве. По крайней мере выкладываю его (на русском) - Маршрутный компьютер MULTITRONICS.
Текст:
Приєднання файлів:
Маршрутный компьютер MULTITRONICS VG1031UPL_VG1031S.pdf


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2016 15:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробував у себе також їхати так - швидкість співпадає на рівному участку дороги також, ну як й пробіг та інші дані.

Добавлено спустя 2 минуты 19 секунд:
Щодо калібрування баку - в інструкції пише наступне. Коли залишок 5 літрів ставимо що 5 літрів в бк поправку щоб він знав скільки вольт має датчик баку коли є певна напруга. Далі заливаємо до повного та ставимо також мітку що вже зараз повний бак наприклад це буде 0.07 вольта. Далі відкатати 1 літру та знову їхати на заправку? але одну літру за поїздку як там пише чи даний пункт не є обовязковим?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2016 21:12 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 65
Повідомлення: 275
Звідки: Брест
Я как-то не заморачивался особенно на этой калибровке. Все данные выставляю вручную, поэтому у меня когда в баке еще около 10 литров - БК уже кричит, что остаток - 5. Поправляю вручную, и езжу дальше. Может следующим летом займусь....

_________________
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-грудня-2016 22:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене коли 5 літрів то так і кричить що 5 літрів. Тобто я мабуть датчик правильно скалібрував, ну можливо похибка в 1 літру.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-січня-2017 20:31 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Як підключається датчик форсунки в мультітроніксі до автомобіля? Хтось пробував? розхід рахує краще чи ні?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-січня-2017 20:43 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 717
Звідки: Запорожье
viewtopic.php?p=39415#p39415

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2017 22:56 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Решил проблему с отображение расхода когда машина стоит + завышенного показания при езде на нейтрали. Касаеться всех юзеров Циклона.

Оказалось что чувствительноть датчиков скорости и расхода в БК Циклон очень высокая и он любые "левые" импульсы воспринимает как показания.

Проблема решилась снижением чувствительности снятия данных с проводов на уровне БК.

Сейчас чуток откалибровал расход и пробег. Точность 99% по пробегу и 95% по расходу.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-січня-2017 01:50 
Ас

Вік: 50
Повідомлення: 452
Звідки: Харьков
Проблема решилась снижением чувствительности снятия данных с проводов на уровне БК..

Каким образом снизили чувствительность?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-січня-2017 10:21 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Каким образом снизили чувствительность?


После того как я с електриком проверили соединение, развели отдельно все провода, как рекомендовал производитель, но ничего не помогло я позвонил производителю и сказал что либо ремонт, либо возврат денег. Он сказал что была подобная проблема и ребята гики как то разрулили ее самостоятельно. Он позвонил к ним, спросил что они делали. Потом сказал прислать еще раз БК - и он его откалибрует. Я прислал - он откалибровал. Сейчас все пучком.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-березня-2017 09:47 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - вчора до мультитронікса нарешті підключив датчик форсунки. Попередно розхід палива брався з ЕБУ. Тепер все показує правильно і 0.0 розхід коли з горба котишся на передачі і час вприску форсунками палива показує правильно. Ну взагалом тепер я радий. І всім хто має мультитронікс раджу підключати датчик форсунки. Бо те що з ебу його потрібно ще калібрувати й в мому випадку вийшло що мені приходилось калібрувати аж до -34.5 щоб автомобіль показував правильний розхід з ЕБУ, а на даний момент я те все скинув на 0. І по форсунці все правильно рахується. Єдине що по налаштуваннях незрозумів що таке полярність форсунки на даний момент стоїть -. Розхід показує нормально думаю краще не трогати це в налаштуваннях? Також там є ще якесь таке поле форсунки чи що від 1 до 4 здається. Це мабуть для калькуляції потрібно чи може хтось знає детальніше?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-жовтня-2017 10:02 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Ставиться в отвір пічки. Ніхто не ставив?
https://multitronics.ua/products/multitronics-cl-590/

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-грудня-2017 12:20 
Учень

Вік: 54
Повідомлення: 23
Звідки: Запорожье
БК Мультитроникс VC730. Кто знает как убрать оповещение "Оплатите ОСАГО" при каждом включении, задолбало уже, а как избавиться не пойму :shock:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-грудня-2017 12:48 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 717
Звідки: Запорожье
Gorek68
Нужно зайти в меню ТО и поменять дату ОСАГО

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-грудня-2017 12:53 
Учень

Вік: 54
Повідомлення: 23
Звідки: Запорожье
Roman ZP
Большое спасибо :ay:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-грудня-2017 15:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Хто підкаже як правильно відкалібрувати розхід у режимі газ/бензин? Vc731 мультитронікс.
По бензину просто, а з газом по інструкції не дуже зрозумів + така річ що він має по чомусь орієнтуватись що я вже на газу. Габарити або щось інше. Як вирігували це питання?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2018 14:27 
Учень

Вік: 54
Повідомлення: 23
Звідки: Запорожье
Подскажите пожалуйста по какому протоколу подключать Мультитроникс 730 на Эмгранде. По протоколу OBDQ2 как было на МК не работает. Подключаю в диагностический разъем.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1272 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 47, 48, 49, 50, 51


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія