вверх

Сьогодні: 17-квітня-2024 00:45

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Yuriy_kr



Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 00:53 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
Наша версия мне больше нравится. Есть какая-то общая задумка в дизайне. Новая не выглядит целостно.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 09:04 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
pepeloff
Вчора намагався відчути якісь вібрації під час руху з оборотами 1700-1900, не вийшло. Чи я не чутливий, чи машина не вібрує. Чи на фоні наших доріг і не помітно :)

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 11:43 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
Какое масло и фильтр в моторе у Вас?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 12:49 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Коробка Shell Spirax S3 G 80W
Двигун Shell Helix Ultra 5w40
Фільтр 1106013221, хз, що воно таке, так записано у акті виконаних робіт на ТО-1
download/file.php?id=81334&mode=view

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 14:28 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
Как вам рестайлинг GC6?
http://www.carnewschina.com/2015/12/10/ ... -in-china/
Как по мне, передок стал намного симпатичнее.

Передок, стал намного интереснее, добавилась агрессивность. Еще бы зад сделали поинтереснее, было бы вообще супер! Ну и движок с турбонаддувом! :ay:
Ну а так судя по тому, что написано движок 1,5 так и остался. Коробка 5ти ступенчатая, или 4х ступенчатый автомат.

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 14:44 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Так, передня частина стала набагато сучасніша, а задню до ладу так і не довели. Але не зрозумів, в новій версії не передбачені ПТФ, чи як?

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2016 16:09 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
Але не зрозумів, в новій версії не передбачені ПТФ, чи як?

Не написано. Ціна має бути від 45.900 юань (190 000 грн) до 62.900 юань(260 000 грн), одна з найдешевших моделей на китайському ринку. (ну ще добавте сюди різні "побори" :twisted: )
Ну і движок, який і був...
Хоча думаю туманки будуть обовязково, як же без них? ;-)

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-березня-2016 10:20 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
На днях, під час мийки, помітив невеличкий скол на багажнику, який вже пожовтів :(
Біля декоративної планки, на фото начебто видно.
Текст:
Приєднання файлів:
2016-02-28 19.04.42.jpg


Що його робити?


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-березня-2016 10:31 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
попробуй тут viewtopic.php?f=104&t=8214

почитай конец темы по заказам

Добавлено спустя 11 минут 10 секунд:
колоркод ищи в багажнике, под полкой, в нише запаски...

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2016 08:11 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Вчора пробіг стукнув 15000. До цієї круглої дати подарував своїй машинці (чи собі?) підлокітник. Теперь їздити взагалі суперово, майже як в Ауді :lol:
Текст:
Приєднання файлів:
2016-03-07 14.33.59.jpg
Приєднання файлів:
2016-03-07 14.34.06.jpg
Приєднання файлів:
2016-03-07 14.35.38.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 21:22 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Витрати палива дуже радують. За останнім заміром - 7,02 л/100 км по місту (правда, Кривий Ріг - то як одна велика траса, пробок немає). Кондиціонер приблизно у 20% часу за кермом. А загалом в літній період витрати коливаються у межах 7-7,5л/100км, взимку - на літр більше.
Більше й писати нема про що - їздить, радує, тьху-тьху.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2016 15:15 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Сьогодні поставив у ближнє світло ксенон. 5000к, 35w, Mishi slim, вартістю 1000 грн. Встановлення на АІСі 530 грн., з урахуванням платинової дисконтної карти... 3 нормо-години по 200 грн./год. Так і не зрозумів, за що, менеджер сказав, що то програма так видає. Здається, що гривень 300 я точно переплатив :(
Заодно спитав про вартість ТО-20000, яке треба проходити у вересні - нарахували майже 4,2 тис. (12,6 нормо-годин - звідки вони придумують такі цифри???). Написав їм на сайт все, що про це думаю. Тепер шукаю СТО, де можна зробити все, що треба.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2016 13:08 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 792
Звідки: Кривий Ріг
Yuriy_kr написав:
Сьогодні поставив у ближнє світло ксенон. 5000к, 35w, Mishi slim, вартістю 1000 грн.

Якщо встановлювали самі лампи, а лінзові модулі залишились стокові, то ви марно витратили гроші бо високі показники яскравості ксенонових ламп майже не відчуєте. А буде тільки "засліплювання" зустрічки паразитними промінями й слабкий та дуже вузкий промінь, бо рефлектори у наших лінзах мають сферичну форму, а хромове покриття дзеркала починає злазити через рік. В нормальних модулях складна еліпсова форма рефлектора й промінь значно ширший - тоді меньше втомлюються очі. Я якраз роблю ретрофіт своїм фарам, але ставлю "нормальні" еліпсові б/в галогенові модулі під Н7, ліву фару зробив десь місяць назад, а праву тільки готуюсь, ну й роблю фотозвіт.

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2016 21:24 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Електрик сказав, що сенсу міняти лінзи немає. Різницю вже на дорозі побачив, зустрічні поки не моргали :)
А чого хромове покриття має злазити?

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2016 08:48 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 792
Звідки: Кривий Ріг
Yuriy_kr написав:
Електрик сказав, що сенсу міняти лінзи немає. Різницю вже на дорозі побачив, зустрічні поки не моргали :)
А чого хромове покриття має злазити?

Різницю ви відчули тому, що яскравість ксенонових електродугових ламп (така собі сварка на яку без захисту неможливо дивитись :cool: ) набагато вища ніж у галогенових ламп розжарювання, але це світло треба правильно розподілити й сфокусувати. Простіше кажучі - пляма що дає стоковий модуль стає трохи яскравіша, але по формі не змінюється. До того ж "неправильна" галогенова шторка _/ дає "гарне" засліплювання перед правими поворотами, тому на ксенон ставлять шторку у формі Z. Паразитні промені набагато простіше побачити, коли фари світять на стіну на відстані декількох метрів. Це такий собі ореол з концентричних кілець що підіймається з правого боку кожної плями, ось його видно на фото ксенона нашого колеги:
Текст:
Приєднання файлів:
Фото1533.jpg

А це другий форумчанин поставив ксенон, тут паразитку не видно бо закінчилась стіна :-) , але можна побачити такі ж маленькі плями світла у формі напівкілець:
http://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?p=522421#p522421
А ось порівняння форми рефлектора стокових лінз й Морімото, там також видно й полізший рефлектор:
https://www.drive2.ru/l/3541371/
Доречі, в мене вже хрому практично немає тому які б лампи я не поставив, а світла все одно немає.
А ось як повинен світити ксенон в якісних й правильно спроектованих модулях - рівномірно освітлена робоча область без паразитних бокових променів, фото також нашого колеги з форуму:
http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=415706#p415706
Підбиваючи підсумок: рефлектор у формі розтягнутого несиметричного еліпсу та "правильна" шторка у купі й дають рівномірну робочу область без паразиток, тому заміна самих ламп тільки робить яскравішим погане стокове ближнє світло.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій БЖ


Востаннє редагувалось SergCross в 31-серпня-2016 10:19, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2016 09:38 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Сьогодні на парковці зроблю фото світла на стіну, подивлюсь. Взагалі, якось криво поставили ксенон, бо коли вмикаю світло - вимикається і знову вмикається музика в машині. Хз, що це, сьогодні заїду до них.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Востаннє редагувалось Yuriy_kr в 31-серпня-2016 10:30, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-вересня-2016 10:51 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Фото ксенону на стіну на парковці. Якість фото не дуже, але загальне уявлення має дати.

Текст:
Приєднання файлів:
1.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2016 07:35 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Полишив гарантію, оскільки платити 4200 грн. без врахування вартості мастила в коробку та свічок вважаю перебором. Основна ціна складається з вартості робіт, які визначені тривалістю аж 13 норм/год, через що їх ціна становить понад 2000 грн. Хоча фактично, якщо робити всі роботи окремо на тому самому АІСі (я так і зробив), то загальна вартість виходить десь 2500 грн. (основні витратні матеріали брав в інших містах, зокрема, на екзисті та китайці).
Загалом вже зробив:
- заміна мастила і фільтра в двигуні
- заміна охолодж.рідини
- заміна гальмівної рідини
- заміна свічок та дротів
- заміна повітряного фільтру
- перевірка ходової частини
Пробіг близько 20500.
Лишилось замінити паливний фільтр (не було у наявності на АІСі) та мастило у коробці.
Отака х...я, малята (с).
Лишається питання: у мене є літр мастила в коробку (Shell Spirax S3 G 80W), треба докупити ще 2л. Чи можна змішувати різних виробників, за умови співпадіння усіх показників, тобто в'язкості, рівня допуску? Менеджер китайця запевняє, що можна, але якось я побоююсь. А моє мастило на екзисті/китайці відсутнє, на жаль.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2016 09:42 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
Я бы не рискнул. У разных производителей разные присадки. Кто его знает как они подружатся.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2016 11:22 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 782
Звідки: Київ
Чи можна змішувати різних виробників, за умови співпадіння усіх показників, тобто в'язкості, рівня допуску?

Краще не змішувати, а просто докупити ще 2 літри, якщо дійсно хочеться замінити мастило. Взагалі, можливо його потрібно просто долити. Наприклад мені з моїми 15000км, сказали, що його взагалі міняти не треба, просто долили з півлітри, і все на цьому! Тут залежить від стану, наявності стружки і т.д. (а так сказали, що до 40000км, можна ще їздити) Тому краще у спеців на СТО запитати (майстрів), які безпосередньо міняють, ремонтують.

_________________
Мой БЖ
SoftProStudio.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2016 19:07 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Работает? Не беспокоит? Не трогай. 15 не повод все испортить. По телефону могу пояснить. Но лучше завтра.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2016 20:19 
Відмінний драйвер

Вік: 36
Повідомлення: 200
Звідки: Запорожье
Поясните всем пожаста!)))) Серьезно. Сам с коробкой маюсь

Отправлено с моего P01M через Tapatalk


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2016 10:23 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Та вже екзист порадував - привезли мені мастило, те саме, тому питання закрите. Хоча теж погуглив - краще не змішувати, бо можливе все.
ЗІ На майбутнє, думаю брати синтетику, бо щось часто ту мінералку міняти доводиться. Та й для коробки синтетика краще, здається. Які думки?

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2016 09:43 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 792
Звідки: Кривий Ріг
Yuriy_kr написав:
Лишається питання: у мене є літр мастила в коробку (Shell Spirax S3 G 80W), треба докупити ще 2л. Чи можна змішувати різних виробників, за умови співпадіння усіх показників, тобто в'язкості, рівня допуску? Менеджер китайця запевняє, що можна, але якось я побоююсь. А моє мастило на екзисті/китайці відсутнє, на жаль.

Головна проблема цієї оливи, те що вона зимова 80W (winter), а не всесезонна й тести на кінематичну в`язкість не проводяться (відсутня права частина літнього індекса в`язкісті по SAE при температурі 100 гр., яка пишеться через дефіс). Що таке зимові, літні та всесезонні оливи можна прочитати тут:
http://oiltest.ru/index.php?page=masla-dlya-mehanicheskih-transmissij.
Й тут:
http://www.viscopedia.com/viscosity-tables/substances/sae-viscosity-grades/.
Наші коробки спроектовані без запасу по перегріву, що призводить до розпаду оливи й осаду шламу всередині КПП.
Моя коробка "завила" з цією оливою десь на 25 тис.
Ось тут є фотозвіти: http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=617262#p617262.

_________________
Мій БЖ


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2016 10:31 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 92
Звідки: Кривой Рог
Дякую за інфу. Наступного разу точно буду лити синтетику, всесезонну. Подивлюсь по бюджету та коробці, може, наступного року поміняю.

_________________
Мій бортовик Geely GC6


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія