вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 23:18

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Gutalin



Створити нову тему Відповісти  [ 139 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 23-вересня-2015 20:45 
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 3
Звідки: Кривой Рог
на обратной стороне диска должна быть выбита маркировка примерно так:
6,5j x 15 5/112 H2 ET45
Текст:
Зображення


bush06 Спасибо, за инфу. Надеюсь на запаске тоже будет такая маркировка.
Сегодня почитал форум, как кто-то нашел в сиденье знак аварийной остановки и транспортировочный крюк, пошарил у себя в заднем сиденье - опаньки, тоже лежит :)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2015 21:54 
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 3
Звідки: Кривой Рог
bush06
Сегодня осмотрел со всех сторон колесный диск, с маркировкой беда (не похожа на ту, что приводится в большинстве расшифровок).
Единственное, что нанесено на колесном диске выглядит так:
GEELY GJx15 576236 1064003139 140801
Расшифровке пока не поддается :( Может кто знает, что китайцы имели ввиду?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-жовтня-2015 11:51 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Ой, как то я надолго пропал от сюда. Совсем жизнь закрутила. Нужно отдыхать. Возвращаюсь в семью)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-жовтня-2015 22:47 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
В АИС-е в Кривом Роге не смогли дать эту инфу


Я не знаю по поводу других дилеров других иномарок, но АИС - это предел мечтаний - цель компании впарить товар, при этом не владеют информацией о нем и на 50%. У меня Geely GC5, машинка очень нравится, но после ее появления на рынке в течении 3-4 месяцев менялась комплектация базы и комфорта, выходит они продавали, но что еще не знали сами...
И до сих пор из доп. оборудования у них в продаже коврики и защита, которые появились через полгода после старта продаж. Итого прошел год....

Коммуникации у них с Китаем практически не отлажены, и что самое плохое, что им на это пох.... Парадокс - качество китайских авто растет, а качество обслуживания и пост-сервис дилера похож на Ощадбанк и Укрпочту.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2015 01:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну чесно кажучи проблема не тільки в аісі - я особисто пробував налагодити контакти з китайцями й джілі безпосередньо - вони не дуже охоче спілкуються навіть з самими ж китайцями на внутрішньому ринку - не знаю з чим це повязано. На останні мої декілька листів вони не відписували. Також кажуть китайці що на контакт компанія не йде. Або ж вони працюють тільки з дуже великими дилерами такими як АІС або ж непонятна їхня логіка. З іншої сторони дуже незрозуміло мені чому ж таки GC5 в автоматі до нас не постачається - ось наприклад я б її купив би однозначно якби мав вибір. Та й не розумію дійсно в чому проблема постачати такі комплектації які йдуть в Китаї?... Ось навіть взяти той же емгранд саму топову версію - там дуже багато цікавих плюшок яких у нас немає.
Щодо аісу складається така думка що верхнє керівництво абсолютно не знає реальні проблеми людей й не слідкує за тим що відбувається насправді - а менеджера завжди мабуть кажуть що все добре й все прекрасно й з сервісом також все добре - ну й власники собі заробляють гроші й не хвилюються бо думають що все ок.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2015 10:18 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
та где же все ок? Весь интернет утыкан негативными отзывами про АИС, как ёжик иголками.... процентов 80!

+ цены. Мне кажется они совсем не мониторят рынок, а лишь давят на психику клиентов угрозами об отмене гарантии - если не у них...
Я не предвзято отношусь к АИС, а на собственном опыте ощутил тот факт, что ихний сервис и забота о клиенте заканчивается на том моменте, когда покупатель получает ключи от новенького авто....

Добавлено спустя 1 минуту 7 секунд:
Gutalin
сорри, что на страницах твоего БЖ.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2015 12:28 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну я також це відчув. Ну по цінах знову ж таки вони їх один раз ставлять на запчастини й можуть довго не міняти - тому дещо я в них у магазині брав дешевше ніж ринкова вартість. А у всьому решта я погоджуюсь.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2015 09:31 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Ну аис конечно не фонтан, а где по другому? У меня к примеру есть одно СТО которое как бэ все хорошо делает, но действительно первые год-полтора гарантию терять не охота.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2015 00:32 
Учень

Вік: 51
Повідомлення: 44
Звідки: Харьков
Ну чесно кажучи проблема не тільки в аісі - я особисто пробував налагодити контакти з китайцями й джілі безпосередньо - вони не дуже охоче спілкуються навіть з самими ж китайцями на внутрішньому ринку - не знаю з чим це повязано. На останні мої декілька листів вони не відписували. Також кажуть китайці що на контакт компанія не йде. Або ж вони працюють тільки з дуже великими дилерами такими як АІС або ж непонятна їхня логіка. З іншої сторони дуже незрозуміло мені чому ж таки GC5 в автоматі до нас не постачається - ось наприклад я б її купив би однозначно якби мав вибір. Та й не розумію дійсно в чому проблема постачати такі комплектації які йдуть в Китаї?... Ось навіть взяти той же емгранд саму топову версію - там дуже багато цікавих плюшок яких у нас немає.
Щодо аісу складається така думка що верхнє керівництво абсолютно не знає реальні проблеми людей й не слідкує за тим що відбувається насправді - а менеджера завжди мабуть кажуть що все добре й все прекрасно й з сервісом також все добре - ну й власники собі заробляють гроші й не хвилюються бо думають що все ок.

Комплектации заказывает дилер у производителя, вот они столько баз и завезли, что бы потом на допах заработать, а на комфортах и максималках много не наставишь, плюс цена, а вдруг зависнет, потом самим выкупать нужно будет .


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2015 01:27 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Akgambler
бы ли бы эти допы..... чтоб можно было на них деньги потратить (


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2015 23:32 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Були б нормальні допи - сам би гроші тратив на них.
Тобто виходить що дилер замовляє автомобілі - але бере їх під реалізацію? Й відповідно коли вони стають проданими то дилер розраховується з Китаєм?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-листопада-2015 09:07 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Допы, это хорошо, я бы магнитолку поменял, что бы со всеми приблудами была. А нема, только на аликспрессе есть. Но меня мучает один вопрос, если поменять магнитолу, где и как будут отображаться градусы, режим кондея, и прочие шалости.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-листопада-2015 10:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Думав свою магнітолу також міняти - проте як на мене дорогувато 350 - 400 дол. Але з плюшок у ній є GPS, Bluetooth для підключення телефону й мікрофон є в салоні що радує. Це зручна опція. + сенсорний екран. + Операційна система windows ce що робить можливим мати штатно програму hobDrive на борту без підключення телефонів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-листопада-2015 10:33 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Под твою машинку воде проще найти, а под мою ничего нет пока.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2015 19:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та під мою також мало що є


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2015 20:46 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Под твою машинку воде проще найти, а под мою ничего нет пока.


та ладно, с самого старта продаж
кнопки на руль
блок автосвета
мультимедиа система
ДХО


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-листопада-2015 19:46 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Так кроме мультимедиа в машине и так все есть. А за ссылку на нее большое спасибо).

Добавлено спустя 3 минуты 47 секунд:
Вчера был в АИСе, сказали подберут мне на андроиде хорошую магнитолку.
Долго выбирал резинки на зиму, остановился на bridgestone blizzak vrx, ну и обул их вчера.
Мне раньше говорили что сцепление не регулируется, не фига, все настроили. Ну и там по мелочи всякого.
Посещение СТО на Ирпенской, оставили положительные впечатления.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2015 00:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Мені також щеплення підрегулювали без проблем - але це регулюється тільки вільний хід педалі а не відстань від пів щеплення до повного (саме цей момент й не регулюється по крайній мірі в GC5).


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2015 09:39 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Так меня и бесил не момент сцепления, с ним все в порядке, а что ногу нужно было задирать что бы на педаль поставить.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2015 23:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну в мене сама педалька також була трошки зависоко. Опустили як педальку так й сам момент щеплення.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2015 01:58 
Учень

Вік: 51
Повідомлення: 44
Звідки: Харьков
та ладно, с самого старта продаж
кнопки на руль
блок автосвета
мультимедиа система
ДХО[/quote]
На наших машинах можно подключить круиз ? Знаю раньше на эмгранде 7 так делали .


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2015 09:45 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
viewtopic.php?f=23&t=2539&start=25 Тут ск мк обсуждают, думаю и к нам можно, тем более что есть и кнопочки на руль для круиза. И версия с автоматом есть. Только меня реально терзают смутные сомнения, что на механике он будет хоть , чуток полезным. Только лишний блок который может внести дополнительные загадки при решении каких либо проблем. Ногу с педали и так убирать можно, она если и будет терять скорость со 110 до 90, то очень медленно. Можно успеть размять ногу, и почесать пятку. А вот после замедления до 50 скажем, каким место оно вернется на заданную скорость?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2015 17:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну як раніше вже писали що коли круїз на механіці - то воно підтримує обороти двигуна, якщо вижимається щеплення тоді круїз виключається. В мене колега в США їздить на механіці з круїзом то в нього круїз вимикається навіть коли він просто педальку тормоза натискає, ось так то. В автоматі це дійсно потрібна річ.
Наскільки знаю в СК та МК тросік йде до двигуна - а в нас електронні педалі газу тому круїз нам мав би легше ставитись й ближче як на емгранд.


Востаннє редагувалось Morpheus в 18-листопада-2015 17:11, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-грудня-2015 11:50 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Вот озадачился, хочу юсб розетку возле зеркала заднего вида. Кто-то как-то решал этот вопрос ?
Во, нашел в продаже такие хрени. Жаль в киеве таких покане нашел. Буду искать.
Текст:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-березня-2016 10:24 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 115
Звідки: Киев
Такая шутка получилась. Разболталось крепление замка ремня безопасности. Теперь на каждой кочке очень не приятной скрип,звон. Можно ли как то подтянуть эту штуку не снимая кресла?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 139 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія