вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:14

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Minato



Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2019 20:32 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Перевзувся на зимову гуму :gonschik:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2019 23:30 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Друзі, добрий вечір! :hi:
Моя молодша, вже виростає із автомобільного крісла. Планую найближчих кілька місяців - покупку нового. Категорія, вага 9-36 кг, виробники: Maxi-Cosi, Recaro, Britax-Romer і обов`язкова умова IsoFix.
В інтернетах насправді багато різної інформації, є плюси та мінуси. Можливо, хтось із Вас користувався конкретними моделями цих виробників - будь ласка поділіться досвідом.
Не відмовлюсь від інших виробників з хорошими тестами :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2019 22:03 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Несподівано для себе відкрив Mazda CX-5 та Peugeout 3008. Також, вивчаю автомобіль для душі Peugeout 508 :oops:
Планую провести тест драйви у Хмельницькому, вже у найближчі вихідні. Подивимось, як воно :imp:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2019 09:30 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1064
Звідки: Київ
пошел во французскую секцию автобара?)) мазда это форд, за изменение не считается))

_________________
Аіст 1986 => Україна 1990 => Bergamont Stallion 2004 => Trek Luquid 25 2006 => QinQui Dragon 200 2008 => Kawasaki KLE500 1995 => Golf3 VR6 2.8 1992 => MK NEW Comfort 1.5 2011 => SL Comfort 1.8 2012 => Rexton1 2.9 2006 =>Great Wall Haval H5 2.0 TD AWD 2011=> Rexton2 AWD 2.7 DLX 2009 => Volvo D4 2.4 XC70 2014 => Toyota Yaris 1.0 2001

Ідеальних авто не існує. Існують вперті власники))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2019 10:27 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 900
Звідки: Черкаси
Несподівано для себе відкрив Mazda CX-5

Катался на мазде на тесте.
viewtopic.php?p=639701#p639701
Правда тогда я ещё не был дизелистом :lol:
Как по мне то оочень хороший интерьер и экстерьер, но катался на 2.2 дизель и он вообще не впечатлил. Мотор 2.5 тогда ещё не было и очень интересно было как она едет с ним. В тот период начал просто смотреть на СХ5 со штатов.
Но едет она оооочень мягко :imp: рулёжка не Фокусная конечно, но мягкость...
Огромнейшие ямы практически не замечались.
Если быудет возможность катнуть на 2.5 то будет интересно твое мнение, да и вообще будет интересно мнение по СХ5 :ay:
Единственное, не знаю как по всей стране, но у нас в области Мазды 6 и СХ 5 тырят в наглую чуть ли не по 5 машин в месяц, ну, по битки с америки. И все всё прекрасно понимают и знают, а сделать не могут ничего. Так что каско на нее будет наверное не малое... Ну, это так, мысли в слух.

_________________
БЖ колишньої СК-шки
БЖ теперішнього Focus-a


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2019 20:56 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль

Если быудет возможность катнуть на 2.5 то будет интересно твое мнение, да и вообще будет интересно мнение по СХ5 :ay:
Единственное, не знаю как по всей стране, но у нас в области Мазды 6 и СХ 5 тырят в наглую чуть ли не по 5 машин в месяц, ну, по битки с америки. И все всё прекрасно понимают и знают, а сделать не могут ничего. Так что каско на нее будет наверное не малое... Ну, это так, мысли в слух.

Мазду розглядаю лише із мотором 2.5. Обов`язково поділюсь враженнями. Щодо КАСКО, то для себе вирішив, що обов`язково наступний авто буде заКАСКОваний на три роки мінімум. Там є цікаві речі, такі як наприклад, тотальне каско (типу від викрадення, зниження на 70% і більше т.п.)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-грудня-2019 10:33 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Ну ось і проїхався я на чергових тестових автівках. Що можу сказати?

Peugeout 508 - класна тачка. Все сподобалось, а особливо підрив в 400 Н м вже при 2000 оборотах. 180 к. с. на 2.0 дизелі роблять свою справу. Дуже сподобався. Я вже почав сумніватись щодо бензинок. Класна робота АКПП на 8 передач.

Peugeout 3008 - я не катав, а вибрав альтернативу, яку ще в живу навіть не бачив - 5008. Класний сімейний авто, задній ряд має три крісла, які регулюються незалежно. Автівка велика та габаритна, на дальняки - саме то :ay:

Mazda CX-5 - :sleep: Так-так, чуть не заснув. Як виявилось, на тесті було авто з мотором 2,0 в базі. Признаюсь, це жлобство із сторони салона. Машина із цим мотором взагалі не їде. Єдиний плюс тестового автомобіля - це кліренс (який є у всіх SUV) і кльовий зовн. вигляд у стилі KODO. Все :? Ну, і робота гідротрансформатора - не зовсім зрозуміла, відчутні поштовхування під час переключання передач.

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-грудня-2019 00:17 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1937
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Peugeout 508 - класна тачка. Все сподобалось, а особливо підрив в 400 Н м вже при 2000 оборотах. 180 к. с. на 2.0 дизелі роблять свою справу. Дуже сподобався. Я вже почав сумніватись щодо бензинок. Класна робота АКПП на 8 передач.

Вот теперь можешь представить, как я, на своем Мерсе, с весом "ГазЕли" но с такими же характеристиками (только мотор 2.2), как ты катался на тесте, горцаю не уступая всем "тазам" на банках с турбо и многим другим. Да и еще на моей АКПП. Это просто КАЙФ!!! Чувствуется себя "Королем дороги", осознавая, что ты на Бусе и видя в глазах непонимание стритрейсеров который остаются позади и бьющую девчонку сидящую на пассажирском, возле водилы типа "он все может на дорогах" в плечо своего пацанчика :bj:

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Востаннє редагувалось Maxkroshka в 02-грудня-2019 00:18, всього редагувалось 2 разів.

Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-січня-2020 10:40 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Вскочив 17.01 в автомобіль і всім сімейством поїхали в м. Полтава, із зупинкою в м. Житомир. Побували у різних музеях, видатних місцях, та погостювали у батька. Автомобіль без проблем, та будь якої підготовки проїхав 1700км. Зараз пробіг 28500км.
:gonschik:

_________________
;)


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-березня-2020 21:20 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Пробіг 29500 км, перевзувся на літню гуму. Машина стоїть в гаражі..

Карантин :girlhi:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-липня-2020 20:38 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Доброго вечора, шановні :hi:
Автомобіль продано! Скоро заведу тут новий БЖ! Надіюсь, Вам буде цікавий мій досвід з вибору нової автівки, а також її експлуатації.
ФФ - чарівна машина із неймовірною керованістю. У всьому мене влаштовував, та ні разу не підвів. Новий власник, розпочне вже свою історію із цією чудо автівкою, з пробігом у 32500 км. :Brat:
Деталі продажу напишу вже за кілька днів, у цьому бж і це буде останній пост про чудовий фф :wlcm:

_________________
;)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-липня-2020 21:38 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 976
Звідки: Кропивницкий
Неожиданно :shock:

_________________
Есть машины,а есть Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-липня-2020 15:38 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 900
Звідки: Черкаси
Недавно тільки подумав, що давно нічого про фокуса не писали ні ти ні я. Ще подумав, чи не продав ти його. І таки так, продав.
Вітаю з новою автоісторією!

_________________
БЖ колишньої СК-шки
БЖ теперішнього Focus-a


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-липня-2020 20:35 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1064
Звідки: Київ
кому-то повезло купить хороший свежий фокус)
с нетерпением ожидаем новый журнал.

_________________
Аіст 1986 => Україна 1990 => Bergamont Stallion 2004 => Trek Luquid 25 2006 => QinQui Dragon 200 2008 => Kawasaki KLE500 1995 => Golf3 VR6 2.8 1992 => MK NEW Comfort 1.5 2011 => SL Comfort 1.8 2012 => Rexton1 2.9 2006 =>Great Wall Haval H5 2.0 TD AWD 2011=> Rexton2 AWD 2.7 DLX 2009 => Volvo D4 2.4 XC70 2014 => Toyota Yaris 1.0 2001

Ідеальних авто не існує. Існують вперті власники))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2020 17:33 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Деталі продажу напишу вже за кілька днів, у цьому бж і це буде останній пост про чудовий фф :wlcm:


Як і обіцяв, напишу ще історію продажу автівки.
Так сталось, що прокинувся у понеділок вранці та вирішив уточнити у салону "Ford", скільки буде коштувати моє авто, якщо здавати через trade-in. Адже ближче до зими вирішив придбати щось нове. Зробив всі необхідні фото, та перекинув на привітну менеджер із салону.
Вже за 20 хвилин, до мене відтелефонувались та повідомили, що "хороший знайомий" хоче придбати машину. Хотіли зробити покупку не через салон. Звісно, я погодився, і ще через 20 хвилин ми вдарили по руках із майбутнім власником. Людина не хотіла навіть торгуватись, тому що машина була в ідеальному стані.
Отже, базову комплектацію ff продав приблизно на 800 у. о. дорожче, ніж вартує американець цього ж року випуску із мотором 2.0 у максималці :lol:

Скоро розпочну новий бж, Ви будете мабуть здивовані :victory:

Також, вітаю всіх причетних із днем рибака :cool:

Приєднання файлів:
na6ZtFPMNNb8DNPMXLHe4RMFzOwot3cCInDrme7q.jpeg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2020 01:05 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 976
Звідки: Кропивницкий
Очень интересно ;-)

_________________
Есть машины,а есть Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 91 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія