вверх

Текущее время: 24-июл-2019 02:21

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 118 ]  Пред.   На страницу   1, 2, 3, 4, 5  След.
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 02-окт-2014 13:55 
Автомеханик

За останні 5 днів я проїхав дуже багато з заходу на схід Америки по штатах Montana, Wyoming, South Dakota, Minnesota, Wisconsin, Illinois, Indiana, Michigan, Ohio, Pennsylvania. Є багато про що розповісти

Чекаємо з нетерпінням!

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 03-окт-2014 15:06 
Главный инженер

Забанен: Бессрочно
Поправка, їду на південь у Флориду. Вчора на моїх очах чорні ледь не вбили ножем білого хлопця. Викликав поліцію, приїхало за 3 хв 7 копів-патрулів з воєм сирен і маячками як новорічна ялинка. Хлопця вдалося спасти. Я в таких умовах не можу жити. Знову в дорозі... ще 1400 миль на південь до океану і Маямі.
:-)

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!

Сообщение Добавлено: 07-окт-2014 16:21 
Отличный драйвер

Пiдпишусь на журнал) Дуже цiкаво читати :)

Рейтинг сообщения: +1 (отзывов: 1)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 09-окт-2014 08:20 
Главный инженер

НА ОДОМЕТРІ 191885 миль... Америка, така Америка :-)

Я собі вже в голові стільки думок поперекручував як його краще розповісти щоб і цікаво, і не нудно, і якось особливо. Проте вирішив, що якогось великого опусу на цей раз не буде. Хоча, мабуть це і не зовсім правильно, такі поїздки не кожен раз в житті трапляються. Я просто тезово опишу свої суб'єктивні враження від того, що я побачив подорожуючи з заходу на схід та з півночі на південь. Все, що мене вразило і запам'яталося.
Вложение:
map.jpg

Отже, загальна довжина маршруту склала приблизно 3350 миль це 5360 км. Загальна ціна палива склала 417 долларів при середній ціні десь близько 3,4 $ за галон. Витрата палива автомобілем склала близько 27 миль на галон. Це дуже-дуже пристойний результат. Середня швидкість була 60 миль на годину. Вночі я намагався не їхати. По темному рухався пару годин може.
Як ветеринару, мені дуже болісно бачити вбитих тварин по трассі. Ледь не через кожні дві-три хвилини обабіч дороги збиті єноти, косулі, олені, коти та інша звірина. Так болісно аж до сліз. Дуже-дуже їх усіх багато. Фото навіть не хочу викладати.
:(
Монтана - на мій погляд найкрасивіший і найвеличніший з точки зору природи штат, зараз я це розумію. Люблю Монтану!
Вложение:
IMG_6333.jpg

Вайомінг - мій рідний штат, було дуже приємно їхати, все-таки прожив тут майже 2 роки. Все зрозуміле і просте.
Вложение:
IMG_6345.jpg

Південна Дакота - це штат з монументальною горою Рашмор, там де вибиті лиця чотирьох їх президентів. Гора як гора.
Вложение:
IMG_6408.jpg

Мінесота - переїзд через річку Міссісіпі особливо епічним не був... все те саме, шо як і Дніпро. На Дунаї, доречі круче.
Вложение:
IMG_6538.jpg

Вісконсін - має туєву кучу вітряків, прям натикані аж до горизонту, перший раз таке побачив. В основному вітряні поля.
Вложение:
IMG_6490.jpg

Іллінойс - Кончене Чикаго з якого я втік після кількох годин, неприємно здивувало тим, що це суцільний будмайданчик, таке враження наче все перерили і повільно будують (дороги, будинки, ну все... мабуть рай для будівельників), корки постійні, люди якісь ненормальні, куча бомжів, ментально нездорових (іде і кричить по вулиці, явно недолікований), куча інших національностей (я не расист), метро це над головами гримить і шумить, паркування дуже дороге, по місту бігають щурі як коти розміром (небояться нікого, я навіть в ступор впав не сфоткав), і муніципальний штраф 500 долларів за те, що погодуєш голубів. Дороги розбиті, підвіска "ойкає" і "айкає" постійно на кожній ямі. Якщо вам хтось скаже, що американці такі хороші водії і не порушують нічого - плюньте їм сміливо в обличчя. Там у місті 45-55 миль ліміти швидкості. Вони 70 летять!! Причому не зупиняє їх те що періодично їх копи наздоганяють і виписують штрафи-"тікети" від 250 до 500 долларів. Придурки можуть тільки там жити в цьому "Місті вітрів". На%уй.
Вложение:
IMG_6564.jpg

Вложение:
IMG_6579.jpg

Вложение:
IMG_6641.jpg

Вложение:
IMG_6626.jpg

Далі буде...

У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Рейтинг сообщения: +4 (отзывов: 4)

Сообщение Добавлено: 09-окт-2014 13:17 
Завсегдатай

Ну наконец)
Расход 9 литров для этого 6-литрового крокодила выглядит фантастикой) Продолжай

Сообщение Добавлено: 09-окт-2014 16:15 
Лучший

Ну наконец)
Расход 9 литров для этого 6-литрового крокодила выглядит фантастикой) Продолжай

так а фигли... если тапку не наступать, то вполне возможно. Крутить двиг особо и не надо, едет себе на крейсерской скорости

Сообщение Добавлено: 09-окт-2014 19:18 
Главный конструктор

Aviator
А тебя что жена в спину палкой толкает "жми на тапку".

Меня по кривбассу забавляют любители тапок. От симафора до симафора, от 55...до 60 км/час зеленая волна.
Он слева на право, с право на лево, шум двигателя глушит музыку у тебя в салоне.
Ты не спеша проезжаешь мимо него уже на зеленый, пока он шлифует асфальт, не меняя скорости движения, на следующем симафоре повторение ситуации.

Вопрос: НАФИГА?

ALS Извини удали если что.

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 10-окт-2014 02:35 
Главный инженер

... отже далі.
Індіана - я проїхав невеличкий шматочок вночі, але через туман від близкості озера Мічіган майже нічого не було видно.
Мічіган - штат явно бідний, стан дорожнього полотна сильно змінився, таке враження було, що його трохи підлатали і все. Я ж їхав в основному по інтерстейтам, це головні зв'язуючі дороги в США. Вибоїни ще ті.

Доїхавши до Детройта я був вражений, місто помирає. Люди виїжджають звідти. Той факт що місто банкрот явно показує ситуація в даунтауні. Половина офісних будівель в лізінгу. Світло там не горить, дороги просто страхіття. Діє принцип "більша швидкість - менше ям". Заїхав подивитися в спальний район там сміття усюди і чорні одні позалишалися. Стоять на вулиці, прям як в ГТА, дивляться кого б обчистити чи виставити. Але я приїхав туди тільки заради музею. На відмну від більшості людей які мріють побувати у Голівуді, Вегасі або Сан-Франциско, для мене головним місцем "паломництва" був Музей Генрі форда у Детройті. Я вам не можу навіть передати як там круто, це просто мрія. Там ВЕЛИЧЕЗНА територія і зібрана колекція автомобілів від самого початку часів і не тільки. Америка то є автомобільна держава і це її так скажемо релігія - свобода переміщення і можливості кожному жити і подорожувати туди куди ти хочеш. Я зайшовши до центрального холу розказав касирці що я проїхав заради цього музею 3 дні і вона вражена цим фактом одразу дала мені знижку декілька долларів! Заплатив я 15.25$
:D
Що може бути краще, ніж доторкнутися до легентарного форду "Т" ? А посидіти?
Вложение:
IMG_6814.jpg

Подивитися на авто президентів і зокрема мого улюбленого президента США Рональда Рейгана, який розвалив СРСР :lol:
Вложение:
IMG_6671.jpg

Вложение:
IMG_6865.jpg

Вся історія автопрому перед очима...
Вложение:
IMG_6694.jpg

Вложение:
IMG_6704.jpg

Там і люкс і спорт...
Вложение:
IMG_6858.jpg

Вложение:
IMG_6751.jpg

Там не тільки авто, там і залізниця і літаки, і народне господарство...
Вложение:
IMG_6767.jpg

Вложение:
IMG_6787.jpg

Вложение:
IMG_6832.jpg

Мені дуже сподобалося, весь музей це величезний розважальний комплекс там є де і поїсти, і кіно подивитися, і подивитися на фабрику і полігон фордів, та навіть і історію повчити. Я був у захваті. Збулася, так скажу, моя заповітна мрія... від'їзжав з Детройта щасливий.

Добавлено спустя 47 минут 10 секунд:
Міста Толедо та Клівленд я об'їхав по окружній дорозі, стояти в пробках заради сумнівної насолоди від огляду цих міст я ненаважився. Цей штат Огайо відразу зустрів рівною дорогою. Я скажу так, це перший східний штат в якому вже все "нормально" з дорожним покриттям, новенький асфальт і прекрасна розмітка. Тільки тут я нарешті побачив, що в Америці можуть будувати нормальні дороги хорошої якості світового рівня. До того я був в шоці від того, як вони відносяться до своєї "кровоносної" системи країни.
Невеличкий відступ. На трассах федерального рівня між штатами - інтерстейтах є так звані "рест-зони" аби люди відпочили від кермування, сходили в туалет, купили якихось снеків і води, а також походу дізналися про туристичні принади конкретного штату чи каунті. В цих рест-зонах я пару разів залишався на ночівлю. Вони всі різноманітні і кожна радує подорожніх своїм комфортом. Цьому треба в них повчитися. Нам таке не завадило б також, а то як згадаю наші туалети, то моторошно стає. Хоча варто відмітити, що у нас цю функцію рест-зон взяли на себе деякі автозаправні станції, де люди можуть все те саме зробити. Перша рест-зона при заїзді в будь-який штат особлива, вона має типу інформаційно-культурного центру інформації. Вдень там часто працюють люди які дають поради де краще відпочити або що побачити по дорозі. Нормальний ход. Дуже мудре рішення. Далі я прикріплю пару фоток цих зон відпочинку з різних штатів.
Вложение:
IMG_6473.jpg

Вложение:
IMG_6474.jpg

Вложение:
IMG_6542.jpg

Вложение:
IMG_6543.jpg

Вложение:
IMG_6559.jpg

Вложение:
IMG_6562.jpg

Вложение:
IMG_6910.jpg

Вложение:
IMG_6914.jpg

Вложение:
IMG_6916.jpg

Вложение:
IMG_6545.jpg

Добавлено спустя 1 час 14 минут 49 секунд:
Далі я заїхав у Пенсильванію. Цей штат і місто Філадельфія мали стати моїми домашніми ще на пів року, проте не судилося. Проїзджаючи Пенсильванію я був сповнений оптимізму і посміхався як нагадує цей інформаційний знак.
Вложение:
IMG_6911.jpg

Для того щоб дістатися самої Філаделфії треба переїхати гори Аппалачі. Це хребет що пересікає Східну частину континенту з півночі на південь. Гори невеликі, проте їдеш як на цих американських гірках то вверх то вниз. Дороги практично ідеальні. Чим ближче до столиці, тим краще дорога.
Вложение:
IMG_6919.jpg

Доречі, цікавим є той факт як організовані інформаційні таблички. Перед кожним з'їздом є інформаційні щити, які показують які ресторани швидкого харчування, які готелі і які АЗС ти зможеш знайти з'їхавши з трасси. Дуже зручно і інформативно. Ось такі.
Вложение:
IMG_6922.jpg

Приїхавши у Філадельфію я першим ділом відвідав Український центр. У Філадельфії жеж проживає найбільша українська діаспора в Америці. Тому я одразу поїхав туди, все ж таки українці.
Вложение:
IMG_6937.jpg

Інституція велика, в коридорах люди розмовляють українською з американським акцентом. Там недільна школа, дітей вчать мови і культури. Там жеж координуються і проходять більшість українських заходів в США. Тут жеж центр по збору коштів для допомоги в АТО і т.д і т.п. Корочше кажучи моя мета була поговорити там з місцевими і попросити пораду про район в якому краще зняти квартиру, взнати де українські ресторани і все таке. Воно ж важко відірваним жити. Зайшов в офіс там де ця "фундація українців ФілЯдельфії"... з порогу питають "в чому справа?" ну думаю добре, вони ж мислять англійською, а не українською тому нормально для них використовувати цей зворот. Ну кажу так і так я приїхав перший день хочу попросити пораду про місцеві порядки і життя. Мнялися-мнялися, соплі жували-жували, шось там таке мені пробормотіли, всі зайняті і корочше зовсім не привітні. Нічого конкретно не порадили, якісь загальні фрази більш нічого. Добре, що хоч пароль на вай-фай дали. Ну я посміхнувся, подякував і зрозумів, що сенсу тут сидіти немає і поїхав до друзів американців. Три дні пожив у них і тим часом проїздив це місто як кажуть "вдоль и поперек". Воно дуже брудне, дороги щось середне між Чикаго і Детройтом. Парковка дуже дорога усюди, мінімум 16 долларів в день, якщо знайдеш там місце на паркінгу. Дуже некомфортне і непривітне. Пісня Брса Спрінгстіна "Стритс оф Філаделфія" то тупо так і є насправді, хоча на центральному бульварі наш прапор висить поруч з усіма іншими країнами... приємно (нажаль фотку не зміг зробити).

Спальні райони насичені чорнотою, ціни на житло нереальні, вони постійно пропонують якісь телефони крадені і таке враження, що вони взагалі не працюють, просто цілими днями сидять п'ють пиво, курять і лаються на те шо їм Америка нічого не дає. На третій день перед очима серед білого дня чорний ледь не вбив ножем білого хлопця... я викликав поліцію. Я вже про те розповідав. Згідно зі статистикою там щоночі мінімум два вбивства. Я був абсолютно не готовий в такому місті жити. Тому вирішив рухатися на південь. Перед тим я змінив масло в автомобілі.
Вложение:
IMG_6964.jpg

Заплатив на експрес станції 34.78$ і рушив у дорогу. Філадельфія на%уй.
Вложение:
IMG_6961.jpg

Далі штати Меріленд і Вірджинія - Балтімор нічим не вразив, місто як місто.
Вашингтон - сірий і похмурий від державних будівель. Я бачив Білий дім і всі ті їхні сади і обеліск. Нічого мене не вразило, все якесь неживе, просто місто клерків. Навіть бордюр порушений. Все штучне там. Дороги правда ідеальні, столиця все-таки.
Вложение:
IMG_6984.jpg

Вложение:
IMG_6972.jpg

Важко уявити, що в такому похмурому місці вирішують долі світу. Вразило те, що зранку всі ці держслужбовці бігають косяками аби підтримувати фізичну форму. Якась чудасія, загальне запаморочення і масовий психоз. Заслуговує на увагу лише одна історія. Вашингтон забитий поліцією, таке враженні інколи що їх там забагато. Отже, я задивився на телефон який працює в мене як навігатор, я ж дороги не знаю. І виїхав на жовтий який на перехресті як я проїзжав став червоний. Ну мене одразу і спинили включивши маячки за мною. Я включив аварійку, протягнув трохи до безпечного місця і став. Опустив скло і чекаю. Йдуть два копа з двох сторін, підходить до мене чорний такий поліцейський і каже давай права. Поки я доставав він каже, причина зупинки "проїзд на червоне світло і створення аварійної ситуації". Я йому передаю права в мене ж Вайомінг написано на них і номери з Вайомінгу. Кажу йому, сер я перший раз приїхав аж з Вайомінга побачити столицю і білий дім. Кажу я просто задивився на навігатор. Він подивився, дійсно навігатор показує куди їхати, зрозумів шо я з "дикого заходу" приїхав сюди на Бьюїку 5 метровому і каже... будь обережним надалі. Віддав мені права і вони пішли. Отаке... я зрозумів, шо треба рухатися далі на південь...
:lol:

Последний раз редактировалось ALS 10-окт-2014 02:45, всего редактировалось 1 раз.

Рейтинг сообщения: +9 (отзывов: 9)

Сообщение Добавлено: 11-окт-2014 05:17 
Главный инженер

... так от, після шоку від Філадельфії я твердо вирішив рухатися на південь, до того ж я ніколи ще в житті не бачив океану, це була як моя друга мрія. Я так втомився від цих важких зим у Вайомінгу і мені хотілося трошки пожити там, де тепло і безтурботно.
Північну Кароліну я проскочив навіть не зрозумівши, де вона скінчилась. Єдине, що запам'яталося так це найдешевший бензин - менше 3 долларів за галон!!!
Вложение:
IMG_6991.jpg

Південна Кароліна змусила мене зняти штани і вдіти шорти :o
А ще тут стало дуже парко і йшли сильні теплі дощі, які як починалися так і закінчувалися дуже швидко.

Далі була Джорджия - коли я там побачив першу пальму по дорозі я радів як дитина! :D Більше там дивитися нема на шо. Потім, нарешті я дістався до Флориди!
Вложение:
IMG_6999.jpg

Я ж в тропіках ніколи не був, їхав як зачарований, для мене тут все унікальне - рослинність, птахи якісь тропічні, тварини, комахи, ну все з цим кліматом пов'язане. У "велкам центрі" Флориди дають сік на шару всім охочим, я спробував помаранчевий - смачно :o
Вложение:
IMG_7001.jpg

А взагалі багато інформації можна почитати... цих інформаційних листівок "нємєряно".
Вложение:
IMG_7002.jpg

Приїхав я прям під Маямі до своїх друзів українців, в перший же день знайшов собі апартаменти з їх допомогою за 475 долларів на місяць (всі ютілітіси включено - електрика, вода, газ, сміття, парковка). Тепер шукаю тут роботу. Нормальний вид з вікна, шо курорт. :ay:
Єдине , що трохи поки що для мене незвично це літаки, що йдуть на посадку в міжнародний аеропорт, але то таке.
Вложение:
IMG_7131.jpg

Тут дуже багато вихідців з колишнього СРСР, тут є наш магазин. Я купив квас Тарас (тут жеж немає квасу!!! не пив 2 роки!!!), дуже його люблю і моє найулюбленіше пиво Білий Лев! :ay:
Вложение:
IMG_7039.jpg

Пісец... живу зараз як в Раю! :smoke:
Вложение:
IMG_7135.jpg

В перший же день пішов на пляж і відчув лагідний теплий океан... це просто неймовірні відчуття, ні з чим не порівняти! Збулася мрія!!! :-)
Набережна дуже крута, тут дуже багато заможних людей, ледь не усюди чутно російську мову, також дуже багато наших.
Дороги майже ідеальні - бетон вкритий шаром асфальту. Їздять дорогі преміум і ретро авто, яхти і нічне життя. Америка живе!
Вложение:
IMG_7040.jpg

Вложение:
IMG_7080.jpg

Вложение:
IMG_7116.jpg

Забув набережну показати... от вона.
Вложение:
IMG_7065.jpg

Дуже багато всякого дикого птаства, ніхто на них не полює і не ість. :-)
Вложение:
IMG_7077.jpg

От який красень селезень там розгулює по травичці.
Вложение:
IMG_7081.jpg

Деякі люди вже прийняли своє на грудь і відпочивають... ніколи не замерзне, адже навіть вночі тут +25С :lol:
Вложение:
IMG_7052.jpg

Продають правда в магазинах якісь страхіття, крім різноманітної тропічної риби і лобстерів живих тут можна купити попоїсти живих жаб! :-)
Вложение:
IMG_7017.jpg

Якихось змій! :shock:
Вложение:
IMG_7018.jpg

Або крабів! Там тайка якась підійшла і кидає їх перевертаючи... питаю "шо ви робите?" :shock: вона відповідає я шукаю дівчинку. Питаю, а як жеж ви дізнаєтеся? так вона мене навчила, показала відмінність крабів на тільці. Каже "дівчата смачніші". Ну попитав її рецепт як вони їх готують і все таке... привітні люди, контактні.
Вложение:
IMG_7023.jpg

Причому, в той же самий момент якийсь дядько вибрав черепаху собі на суп і йому тут жеж її забили сокиркою. А іншому дали змію вже зі щойно відрубаною головою... ну такі порядки :?
Вложение:
IMG_7020.jpg

Їхав до хати зі змішаними почуттями, цікава місцина ця Флорида і люди, що її населяють.
Вложение:
IMG_7109.jpg

Все! Кінець історії. Далі можу відповісти на питання якщо такі є. :-)

Последний раз редактировалось ALS 11-окт-2014 06:00, всего редактировалось 8 раз(а).

Рейтинг сообщения: +9 (отзывов: 9)

Сообщение Добавлено: 11-окт-2014 20:39 
Писатель

Можна дурне питання? Ти теж на ранок їси горіхове масло? )
До речі, мені воно не сподобалось, без джему його їсти нереально)

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 11-окт-2014 20:41 
Автомеханик

Недавно прочитал что в Америке не едет гречку - правда? :shock:

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2

Сообщение Добавлено: 11-окт-2014 22:29 
Главный инженер

Горіхове масло є і у нас, просто його менше їдять, нема звички просто, персонально я його не їм.
Гречку і в Європі майже ніхто не їсть, тому її і називають buckwheat - оленяча пшениця. Дійсно так.

Сообщение Добавлено: 13-окт-2014 08:03 
Завсегдатай

а как ты вообще так решился переехать на другой конец страны ? надоело мерзнуть ?)

Сообщение Добавлено: 13-окт-2014 08:54 
Главный инженер

Я відпрацював свій контракт і вирішив у Філадельфію податися, бо там українці етнічні живуть, а я за домом сумую сильно. Думав влаштуюсь там десь, та й летіти назад дешевше, всього 800 долларів за квиток. Але не судилося, тепер обживаюся коло Маямі, і доречі, зовсім не шкодую. Сьогодні піймав пару окунів морських з пірсу. Ящірки полюють на великих тарганів завбільшки 5 см... весело.
Вложение:
фото-2.jpg

Вложение:
фото.jpg

Вложение:
фото-1.jpg

:cool:

Сообщение Добавлено: 22-окт-2014 07:23 
Главный инженер

Дорогі друзі!
В мене з'явилося натхнення і я таки закомпілював цей мувік для вас :-)
Пропоную прогулятися зі мною музеєм Генрі Форда у Детройті, штат Мічіган.
Це один з найбільших музеїв світу щодо автомобілів, "храм авторелігії" :-)
Авіаційна, залізнична частина експозиції, а також народне господарство
в кліп не влізли... лише автівки і тільки автівки! Насолоджуйтеся видовищем!
:victory:

Рейтинг сообщения: +4 (отзывов: 4)

Сообщение Добавлено: 20-ноя-2014 05:16 
Главный инженер

НА ОДОМЕТРІ 192157 миль... "сволачи капиталисты загнивают, скора Америка лопнет от потреблядства" :lol:

Аби "апнуть" бортовик вирішив вам парковку під хатою сфоткать. :o
Я живу в бідному районі де переважно латино, трохи чорних і ми вихідці з колишнього СРСР "білі негри". :-)
Так ось що на стоянці коло мого Б'юїка стоять - Порше 944, Ніссан ГТР, Мазда МХ-5... про лексус я мовчу. Живуть люди... :-)
Вложение:
1.jpg

Вложение:
2.jpg

Вложение:
3.jpg

Вложение:
4.jpg

Вложение:
5.jpg

Єдине, що зробив в машині це перекинув колеса місцями, бо тут через жару швидко зношується гума, треба слідкувати.
Більше нічого не робив, не заважаю автомобілю їздити та й усе. Працюю в клініці собі, збираю гроші. Флорида жирний штат.

Последний раз редактировалось ALS 20-ноя-2014 06:56, всего редактировалось 1 раз.

Рейтинг сообщения: +3 (отзывов: 3)

Сообщение Добавлено: 21-ноя-2014 09:37 
Главный инженер

Живуть люди...

І місця на парковці всім вистачає... :o

Сообщение Добавлено: 21-ноя-2014 09:45 
Навсегда с нами

І місця на парковці всім вистачає...

А все потому, что работают, а не прыгают ..... .

Рейтинг сообщения: 0 (отзывов: 8)

Сообщение Добавлено: 24-ноя-2014 07:03 
Главный инженер

Обережно! політичний абзац! :-) По автівці, будь-ласка, читайте нижче! :hi:
Текст:
В мене ж не політичний бортовик, навіщо ви мінусуєте людину за її погляди? Я його знаю довгий час, він трохи прямолінійно висловлюється, зате в нього є дійсно чому повчитися. Він ніколи не відмовить з нормальною порадою щодо автомобіля. Ну досвід в технічних питаннях є досвід, як не крути. Крім того, людина у своїй сфері зарекомендувала себе як професіонал. Я поставив йому плюс тільки за те, що в його словах є правда. Мені також не подобається політика сусідньої держави, їх знахабніє ставлення до нас, але якщо ми вважаємо себе європейцями, то кричати "москалів на ножі" або "... на гілляку", то не є правильно, зрозумійте. В мене також є своя думка, чого в нас нічого не міняється... а вже ось як рік з майдану пройшов. Все дуже просто, багато хто вважає, що патріотично проспівавши гімн і помахавши ліхтариком закутавшись у наш рідний стяг на черговому концерті рокгруппи, то є достатньо аби все налагодилося. Ні, Ні і ще раз Ні... праця людей, то основний критерій благополуччя. І справа не в тому, що ми мало працюємо, а справа в тому, що неефективно і не по тих напрямках. Це справжня правда тому, що треба не тільки розвиватися як професіонал, а ще і вчитися захищати свої права і інтереси. Бо все просто як Божий день - якщо ти чогось хочеш, то працюй, борися і відстоюй, а не "скачи"... і думай, що твої особисті інтереси за тебе, хтось буде відстоювати. Так не буває. І в нашій країні живуть різні люди, з різними поглядами на ситуацію. Наприклад, 17 мільйонів етнічних росіян, ну куди ти їх дінеш? давайте всіх їх прирівняємо до вати і шо? Ми зупинимося за 5 хвилин, бо це і фізики-ядерники, і хіміки, і біологи, і інженери, і медики, і працівники літакобудувальної і космічної галузей... ну це ж люди на яких тримаються стовпи того, чим ми можемо пишатися і примножувати. Треба ж показувати приклад успішності і ефективності, замість стадних рефлексів під націоналістичні гасла (підкреслюю, не патріотичні, а націоналістичні!). Поставив завдання - виконуй! Не виходить - вдосконалюйся, вчися у інших! Ніхто не каже, що це легко. Так робить весь цивілізований світ. А в нас багато людей плутають реальне життя з говорильнею політиканів зі сцени або в ток шоу, а це не мудрість народу, це окозамилювання. Вибрали президента, потім парламент і чекаємо чогось сівши перед екраном телевізора. Замість того, аби наприклад, оскаржити черговий протокол корупціонера ДАЇшника в судовому порядку. Система це ми, а не хтось десь там. Це дзеркальне відображення нас всіх. Все правильно Алекс сказав - не%ер скакать! Йдіть працюйте!

П.С. Хто хоче відповісти на цей абзац - відповідайте мені в особисті повідомлення, якщо у вас є своя думка і ви хочете поділитися.
Не пишіть в бортовий журнал, бо отримаєте попередження від адміністрації. Я вже такі отримував, то знаю як все це працює.

Нарешті є про що написати!!! :-)
Два дні авто було на приколі, я вирішував проблеми з електрикою. Три дні тому машина стала наче як "підкашлювати" і втрачати потужність при русі. Таке враження складалося наче немає бензину, або його суміш не запалюється в циліндрах. Потім все пройшло і я приїхав додому. Останні 2 тижні тут в тропіках дуже вогко, дощові хмари над головою неззникають і регулярно поливає дощем. На наступний ранок авто не завелося, паливний насос працює, стартер працює, двигун крутиться але не заводиться. Подзвонив другу він відвіз мене на роботу, в той же день домовився на вечір з механіком аби останній приїхав і подивився з чого почати. Увечері він вже попросив мене завести авто - і машина завелася, але стало помітно іскри біля "ігнішн бабіни", а саме біля одного товстого кабеля. Витягнувши його ми побачили, що він біля контактів просто іржавий і трухлий. Ми спробували позбутися цього явища і додатково заізолювали ізолентою, аби не було цих спалахів дугових іскор - ефекту нуль. Авто ще і перестало заводитися після того. Все те саме. Тому я купив на наступний день цу індуктивну котушку та коробку з комплектом необхідних кабелів, бо в магазині окремо не було того одного необхідного кабеля. Використовуюючи інструкцію з бібліотеки "Чілтон" крок за кроком я змінив котушку, яка виявилася трохи пошкодженою на нову.
Вложение:
coil.jpg

Потім приєднав новий кабель - все запрацювало! :D Ціна котушки - 39.15$. Ціна дротів - 38.25$. Але ж жаба душить, майже 40 долларів за ті кабелі, які мені не потрібні!!! Вирішив повернути всі кабелі в магазин. Мені всього був потрібен лише один! Тому я знайшов його на звалищі авто "U-PULL-IT"
Вложение:
0.jpg

Корочше, туди вхід 2 доллари, авто розсортовані по брендах на території. Викручуй, що хочеш і плати помірну ціну на виході. Походивши там хвилин з 15, я знайшов собі той необхідний дріт і витяг його.
Вложение:
2.jpg

На кассі дядьки спитали звідки я... (це в них норма - країна емігрантів жеж, у всіх різні акценти)...
Вложение:
3.jpg

ну я сказав, що я з України і з мене не зняли грошей. Ось так. Сказали можеш залишити собі, ми не будемо тебе "чарджити" за нього. Кажуть у них популярне якесь там шоу чи фільм з якоюсь українкою Наташею Бласік, що за Наташа я не знаю, бо телевізор я не дивлюся, затравили мені якийсь анекдот про неї... так я тільки посміхався у відповідь. Ну раз так то прикольно.
:ay:
Дротів тих непотрібних коробку повернув у магазин і мені вийшло, що вклався в трохи більше ніж у 40 долларів. Таке. Їдемо далі.

Сообщение Добавлено: 24-ноя-2014 17:07 
Отличный драйвер

На кассі дядьки спитали звідки я... (це в них норма - країна емігрантів жеж, у всіх різні акценти)...

ну я сказав, що я з України і з мене не зняли грошей.

:bi: Тоже самое в Канаде со мной было 2 недели назад :lol:
Зашел в сувенирную лавку, спросили откуда и когда услышали про Украину - надарили презентов и скидку 25% на выбранные мной товары сделали)

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 25-ноя-2014 09:25 
Завсегдатай

біля "ігнішн бабіни"

что за автоперевод, ты же не забыл что такое катушка зажигания ?))

Сообщение Добавлено: 17-дек-2014 02:47 
Главный инженер

В США сильно падають ціни на бензин... зараз ціновий коридор від 2.45 до 2.75 долларів за галон (1 галон це - 3,78 літра).
По нафтодобувним штатам ціна навіть на 10-20 центів нижче ніж у Флориді. Такі АЗС як BP, Mobil, Chevron, Shell найдорожчі.
Я заправився на початку тижня у мережі локальних АЗС. Вона до мене просто ближче. Ціна 2.68 $. Люди реально радіють!
Вложение:
benz.jpg

Сообщение Добавлено: 17-дек-2014 18:05 
Лучший

зараз ціновий коридор від 2.45 до 2.75 долларів за галон (1 галон це - 3,78 літра).

А три, шість та дев'ять місяці тому, яка вартість була?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 17-дек-2014 21:42 
Автомеханик

viewtopic.php?p=565718#p565718

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 17-дек-2014 22:54 
Главный инженер

Доходило до 4 долларів на деяких станціях, але в середньому десь 3,5 було +/- залежно від штату.
Сьогодні доречі, вже на цій же АЗС 2.61... найдорожчий це Шеврон - 2.85

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 118 ]  Пред.   На страницу   1, 2, 3, 4, 5  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа