вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 21:10

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 118 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 06-березня-2014 18:40 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 982
Звідки: Киев
ALS хотів запитати - дуже багато відео та інфо в інеті дивлюся про те, як в Штати їдуть люди працювати водіями - хто керує траками, хто навіть на Спринтери Додж працює і таке інше. На Drive2ru читаю бортовик молодого хлопця з Росії, який поїхав туди по трудовій візі та працює водієм траку. Я зрозумів одне - що влаштуватися там навіть на трак не є проблема. І тем більше отримати drive licence на керування такими видами транспорту. Але наскільки важко отримати таку візу, і потрібна одразу грін карта чи ні?
Дякую.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-березня-2014 20:03 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
зазначу, що я не експерт в міграційному законодавстві, тим паче у США. Проте, я знаю приклад молодого хлопця, який заїхав на територію штатів за студентською візою, отримав права на вантажівку і зараз працює за робочою візою дальнобійником. Він возить спиляні дерева в основному. Але внього знайомі були у фірмі, що його влаштувала на роботу. Якщо за тебе хтось впряжеться і надасть петицію до органів, тоді проблем немає. Грін карта то інша історія. Є багато форумів які цілком прасвячені цьому питанню. Знайти їх немає ніякої проблеми. Якщо потрібні лінки пиши в ЛС.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-березня-2014 04:09 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 185 914 миль... ДОЇХАВ ДО КАНЬЙОНУ :cool:



Вирішив трохи розважитись та подивитися на природу. Автомобіль їде добре, витрата пального 11,5-12 літрів по хайвею.
Долив трохи масла у двигун, купив кварту 5w-30 (це трошечки менше одного літра) за 4 доллари. П'ятилітрова каністра
коштує 20 долларів. Ремінь так і не змінив поки що, зроблю це мабуть через півтора місяці. Далі додаю свої фотографії.
:-)
Текст:
Приєднання файлів:
2.jpg

Приєднання файлів:
3.jpg

Приєднання файлів:
1.jpg
Приєднання файлів:
1002634_294270737391281_256691368_n.jpg

Приєднання файлів:
1621720_294270717391283_1069339224_n.jpg

Приєднання файлів:
1794794_294270747391280_1836387671_n.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +10 (відгуків: 10)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-березня-2014 21:39 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 982
Звідки: Киев
Супер... нема слів.
Далеко знаходиться від міста каньйон? Скільки треба було їхати?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-березня-2014 00:15 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
десь півтори години по хайвею :-) там дійсно перехоплює дух, дякую за лайки :ay:

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2014 00:09 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 185964 МИЛІ... СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС ЗРОБИВ ВІДЕО РОЗГІННОЇ ДИНАМІКИ :-)



Без ніяких бурнаутів і понтів двохтонний корабель набирає сотню за 9 секунд :cool:



Автомат і круїз це королівські опції :imp: Дуже комфортно їздити, автомобіль радує неймовірно! :-)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2014 09:31 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 982
Звідки: Киев
Пиши ще! З такою автівкою мають бути велики пости ;)
Розкажи будь ласка про сервіс в Америці. Наскільки мені відомо, там дуже якісно обслуговують авто та до праці відношення сумлінне.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2014 10:25 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
zender написав:
Розкажи будь ласка про сервіс в Америці. Наскільки мені відомо, там дуже якісно обслуговують авто та до праці відношення сумлінне.

і ціни по роботі в $ якщо буде можливість :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2014 10:41 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2844
Звідки: Троещина
да расскажи про цены, чтоб тут все перестали ныть что у нас все дорого))

_________________
Зображення
Galant|Ностальгия


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2014 11:36 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 2506
Звідки: Київ
мне вот одно интересно... Юра, а как ты потом сможешь ездить на обычных тошнилках, когда вернешься в Украину? :)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-квітня-2014 17:18 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Добре напишу... я скоро збираюсь у сервіс, якраз і буде нагода. :-)

Що стосується цін, то на експресс замінах масла з їх фільтром і маслом все коштує не більше 50 долларів.
Таких експрес станцій валом, але в мене інша історія, мені ще треба серпантинний ремінь міняти і повітряний фільтр.
Тому може за тиждень-два напишу все як воно там, мені самому цікаво, я зараз обдзвонюю де дешевше зробити :o

П.С. без круїзу і автомату тяжко буде змиритися... але найкращий автомобіль - той, що тебе возить :-)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 10-квітня-2014 17:19, всього редагувалось 1 раз.

Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-квітня-2014 08:50 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2844
Звідки: Троещина
Так чего там мириться с отсутствием автомата и круиза -вон эмгранды уже вроди все имеют, правда они тысяч 200-300 гривен будут стоить когда ты вернешься)

_________________
Зображення
Galant|Ностальгия


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-травня-2014 06:05 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ: 186125 МИЛЬ. УСПІШНО ПРОЙДЕНІ РЕГЛАМЕНТНІ РОБОТИ НА СТО :-)



1. Позавчора таки здійснив всі роботи, які хотів зробити. Швиденько опишу як воно було. Отже, в США дуже популярні експрес-заміни масла. Все майже як і в нас, при мийках є окремі бокси, які роблять всі контролі і за необхідності заміни рідин (охолоджувальна рідина, фреон кондиціонеру, олива двигуна, трансмісії, рідини гальм, гідросистеми тощо). Виробників масел тут дуже багато, через це значна конкуренція, відповідно маючи мережу таких експрес-станцій виробникам легше продавати свій продукт на ринку. Стандартні роботи, що включають перевірку рідин та заміну оливи двигуна і фільтра коштують до 50 долларів. Малим автомобілям це коштує десь 36$, а великим тракам - 48$. Більшість американців обирають ці сервіси. Тому, що їздять вони багато, а гарантія річ гнучка і багато хто від неї відмовляється. Причини одні і ті самі все так як і в нас - передусім бажання економити. Хоча, як і у нас є прихильники офіційного сервісу, а є ті хто краще поїде до свого перевіреного механіка. Оскільки мені потрібно було міняти не тільки рідини і фільтри, але і серпантинний ремінь, експрес-станція мене не влаштовувала, так як вони такі роботи не проводять. Тому я звернувся на місцеве СТО, яка спеціалізується в основному на шиномонтажі. Звичайна станція яка принципово нічим не відрізняється від тієї на якій я обслуговував в Україні свою СК. Як і вдома, тут працює основний принцип - руки майстрів, що ростуть з правильного місця. Я домовився з механіком, що приїду в суботу на 10-ту ранку, бо в нього там в журналі було все забито. Спитавши, чи треба мені привезти свої фільтри і ремінь, цей нормальний привітний американський чолов'яга пообіцяв, що нічого не треба, в нього все є! "Донт воррі" - ну ок тоді! Доречі, в бокси пускають без питань, хочеш дивись, хочеш не дивись, там в них є окрема кімната з телевізором, автожурналами, безкоштовним попкорном, автоматом з продажу газводи і диванами для відпочинку. Ну все таке як і в нас, абсолютно нічого екстравагантного.
:-)
Приєднання файлів:
1c.jpg

В суботу зранку приїжджаю на станцію, віддаю ключі і спокійно йду в найближчий макдак шось попоїсти, а також походу прочитати новини про те, як же пройшла всеукраїнська клубна зустріч. Зокрема, шлю і свої вітання тим, хто незважаючи ні на що, таки прибув на захід у такий нелегкий для країни час. МОЛОДЦІ!
:bi:
Десь через годину я прийшов назад, вже авто було на парковці поруч. Перевірили мені всі рідини, стан механізмів, змінили серпантинний ремінь, фільтр та оливу двигуна. Повітряний фільтр не міняли, сказали, що він там знаходиться в нормальному стані. Гроші не брали за це. Тобто попередній власник дійсно робив всі регламентні роботи вчасно. Моторна олива в мене по регламенту 5w-30, в в двигуні її 5 літрів. Залили мені Valvoline, в принципі думаю, що це не поганий бренд. Всього разом вийшло 75 долларів (всі витратні матеріали 49 + робота 26 долларів).
:-)

2. Зрадівши такій ціні я поїхав на мийку, а потім на АЗС. Мийка стандартна розділена на декілька боксів. Є бокс для експрес сервісу (типу як у нас проїжджаєш і воно тебе там само миє щітками, а потім сушить) і є там, де миєш сам, співвідношення боксів 1 до 3. Більшість людей обирають самим мити автомобілі чомусь. Посеред дня зазвичай якийсь бокс та й зайнятий. Машини миють з такою ж самою циклічністью як і в нас. Я такі люди, що місяцями брудні їздять, а є ті, що постійно пилинки здувають... все як і в нас. Перед мийкою є окрема станція з пилосмоком і окремо автоматом з освіжувачем салону. Я спочатку пропилососив салон, 4 хвилини роботи такого пилосмока коштують 50 центів. Закидаєш "квотери" в автомат і воно само вмикається автоматично. Я за 4 хвилини не впорався, довелося докинути ще 50 центів, щоб вже якісно все відчистити. Освіжувач "вишню" я вирішив не робити, не люблю просто цей запах, може боліти голова. Далі, я заїхав у бокс для мийки. Там два пістолети висять на стінах і щітка, а також гачки-затискачі для салонних килимків і один пульт керування хімією. Півтора доллари депозиту це 4 хвилини роботи системи. Обираєш режим подачі хімії з пістолета кнопкою і миєш собі спокійно. Я використав якусь "ядрену" жовту хімію для коліс, білу піну "віджирач" для кузова, а потім, ще закинув півтора доллари і всю цю радість під великим тиском успішно змив .
Приєднання файлів:
2c.jpg


3. Потім поїхав на свою АЗС. Автозаправні станції трошки не такі як в нас. Касир є але він, як правило працює тільки вдень і слідкує за електронними механізмами в своїй будці. Все платиться кредиткою в основному. Почерговість дій така: під'їхав, просканував картку, обрав тип палива, вставив пістолет в бак і заплавляй собі одночасно дивлячись на табло скільки тобі треба. Я залив собі 8,67 галонів палива на 30 долларів. В кінці, як вертаєш назад пістолет, воно автоматично питає, чи хочеш ти отримати чек. Деякі заправки також походу дають голосові інструкції. Тобто, вся процедура достатньо проста і зручна.
Приєднання файлів:
3c.jpg


Далі даю декілька фото вимитого авто, машина надзвичайно радує! :-)
Текст:
Приєднання файлів:
4c.jpg

Приєднання файлів:
5c.jpg

Приєднання файлів:
6c.jpg

Приєднання файлів:
7c.jpg

Приєднання файлів:
8c.jpg

Приєднання файлів:
9c.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2014 23:07 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ: 186187 МИЛЬ. ПЕРЕЇЖДЖАЮ В МОНТАНУ :-)



Навчання я успішно завершив і отримав диплом з відзнакою. Тепер я переїзджаю в інший штат.
Відправляюся до Монтани, це трохи північніше від того місця де я живу зараз. Авто заправлене
під зав'язку (22 галона). 1 галон - 3,753 л. Ціна за галон 3,49$. Їхати годин п'ять по хайвею. Купив
про всяк випадок кварту мастила (1 літр) за 4$. Зібрав речі і завтра відправляюся о 4 годині ранку.
Якщо буде по дорозі щось цікаве, то потім по приїзду вже розповім детально.
Приєднання файлів:
1.jpg

Приєднання файлів:
2.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +4 (відгуків: 4)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2014 00:26 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ: 186462 МИЛЬ. ДОРОГИ У США ПІСЛЯ ЗИМИ НЕ КРАЩІ, НІЖ УНАС :-)



1. Все, доїхав. Монтана надзвичайно красива територія. Смарагдові долини, синьо-голубі чисті озера та стрімкі холодні гірські річки, а також білосніжні вершини скелястих гір. Я спеціально зупинився на оглядовій точці для подорожуючих людей на авто. Довго приходив до тями, рівень мальовничості зашкалює. Причому, там поряд живуть люди і навіть багато хто мають в цих зелених долинах свої ранчо. Живуть у таких місцях дуже заможні люди, або ті кому такі землі дісталися у спадок від першовідкривачів заходу. Тут колись проживало індіанське плем'я "Абсарока" - на сьогодні майже винищене, залишились тільки назви вулиць та георгафічні назви деяких об'єктів, як данина традиції для сучасних американців. Я проїхав 275 миль на круїз-контролі в основному. Дуже легко переносити дорогу. Комфорт є комфорт, це і великі крісла, і диванна підвіска, і потужний двигун, 5-тиметрова довгобазність і двотонна масса автомобіля.
Приєднання файлів:
3.jpg

2. Але дороги, то є жах! Повірте мені на слово, Я їхав по ІНТЕРСТЕЙТУ №90!!! Інтерстейти - це основні федеральні дороги США, які забезпечують кровопотік транспорту у цій країні. Там такі ями і колійність це якийсь ппц! І ще заплатка на заплатці тому, що вони значно розбиті. Крім того, постійні ремонтні роботи і обмеження швидкості до 35 миль на годину. Хайвеї (а це середня важливість дороги) у Вайомінгу, з його кліматом набагато краще. Реєстратора в мене нажаль немає. Я не міг знімати на телефон, тому що використовував його як GPS та одночасно як програвач музики через трансмітер. Звичайно звинувачувати автодорожню службу не можна, вони працюють і ремонтують дороги, але таке враження, що чи то технологія застаріла, чи то вони смоли не додають до складу асфальтової суміші і воно все так легко розтріскується за зиму. Коли я Їздив у Денвер (штат Колорадо - він південіше від Вайомінгу) то там тупо дорога бетонна і на тому кінець. Коротше кажучи, я трохи шокований. У нас дорога Київ-Харків однозначно краща (це я про свій досвід коли я їхав нею 2 роки тому) і за виконанням і за інформативністю знаків і за безпекою. Хоча я просто стихію природи може недооцінюю тому, що сніг там ще лежить з півметра. :-)
Приєднання файлів:
4.jpg

П.С. залишатися я не планую, я вже писав про це, повторюватися не бачу ніякого сенсу. В нас всеодно краще :ay:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 24-травня-2014 00:35, всього редагувалось 4 разів.

Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2014 10:08 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Снег? Прикольно... :shock: :lol: :victory:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2014 12:04 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2844
Звідки: Троещина
хреновые дороги в америке ? НЕ МОЖЕТ БЫТЬ !! все, мой мир навсегда изменился

_________________
Зображення
Galant|Ностальгия


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2014 21:05 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Із того всього калейдоскопу країн, де я побував, однозначно найкращі дороги в світі має Німеччина. Без варіантів :-)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2014 10:38 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ: 186808 МИЛЬ. ЗРОБИВ ДЛЯ ВАС КОРОТЕНЬКИЙ МУВІК :cool:



Через те, що писати немає особливо про що, я вирішив, що вам може буде цікаво проїхатися разом зі мною дорогами Вайомінгу та Монтани :-)



Автомобіль надзвичайно радує. :-)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +7 (відгуків: 7)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2014 12:36 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Как в гостях побывал.
А сухостой у них тоже процветает? Или это еще не распустились деревья?

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2014 18:58 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
А сухостой у них тоже процветает? Или это еще не распустились деревья?

мабуть то результати пожежі

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-липня-2014 19:10 

Повідомлення: 2
Звідки: Знаменка
Класне відео, теж хочеться там поїздити!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-липня-2014 20:44 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 2175
Звідки: Хмельницька обл.
Щоб хто не казав, а американські авто це сила!
Цікавий пепелац! :victory:

_________________
Бортовик Пижика 3008


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-жовтня-2014 01:47 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Всім читачам бортового журналу привіт! Зроблю невеличкий анонс. За останні 5 днів я проїхав дуже багато з заходу на схід Америки по штатах Montana, Wyoming, South Dakota, Minnesota, Wisconsin, Illinois, Indiana, Michigan, Ohio, Pennsylvania. Є багато про що розповісти. Буду намагатися зробити мувік, або прикріпити сюди купу фотографій. Зараз я перебуваю у Філадельфії. Живу у друга, як тільки переберуся в свою квартиру, одразу буде час описати все детально. Тому, друзі, можна очікувати тут мій детальний звіт десь через декілька днів в кращому випадку. Зразу скажу, що буду розносити Америку в "пух і прах". Все те, що ми бачимо в фільмах зовсім не так. США то є країна контрасту. Реальне життя зовсім інакше. Все це я бачив на власні очі. Скажу одне - автомобіль довіз ідеально! Автопром америки все-таки сила! Бережіть себе!
Приєднання файлів:
map1.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-жовтня-2014 09:41 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Ждем с нетерпением.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 118 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія