вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:32

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 118 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 01-січня-2015 17:18 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
С Новым годом!
Счастья, удачи, здоровья и везения!
Всего доброго в новом году.

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-січня-2015 21:50 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Американці як подуріли, стали в стоп'ятидесятиметрову чергу на заправці від Costco (тіпа місцевого METRO) за шаровим бензином. Таке враження склалося, що типу СРСР тут. Ціна там 2.09$ за галон (1 галон це - 3,78 літра, нагадую ще раз аби запам'ятали). На інших заправках на 15-20 центів ціна вища. Якщо перерахувати в метричну систему, то це вийде всього 55 центів за літр. За нашими цінами це менше 9 грн за літр пального. Місцеві кажуть, таких низьких цін не було за останні 5-6 років. Ціна падає ледь не щодня. Ну подивимось... в мене в баці ще галонів 19 лишилося з минулої заправки зо два тижні тому. Середня витрата в змішаному режимі в тропічному кліматі в мене складає 21,5 миль шляху на галон. На повному 22 галонному баці я проїзджаю 475 миль. В наших більш звичних одиницях вимірювання це складає 10,9 л на 100 км. Вважаю для мого 8 циліндрового "Гатора" такий апетит досить помірний.
:-)
П.С. Днями з'їздив у національний парк Еверглейдс - найбільний національний парк тропічних боліт у світі. Так там цих крокодилів і алігаторів нємєряно. Про кучу всякого різноманітного дикого птаства я не кажу. Походу у місцевому ресторані я ще і спробував м'яса алігаторів... смачно.
:-)
Фотки
Текст:
Приєднання файлів:
10crocs.jpg

Приєднання файлів:
IMG_7837.jpg

Приєднання файлів:
IMG_7821.jpg

Приєднання файлів:
IMG_7816.jpg

Приєднання файлів:
12croc.jpg

Приєднання файлів:
IMG_7588.jpg

Приєднання файлів:
IMG_7650.jpg

Приєднання файлів:
7bird.jpg

Приєднання файлів:
13meat.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 03-січня-2015 21:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-січня-2015 00:46 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 193150 миль... переєстрував авто у Флориді і отримав нове посвідчення водія :-)


Приєднання файлів:
IMG_7983.jpg

1. Як ви вже знаєте в США водійська ліцензія служить основним ідентифікаційним документом, її приймають в усіх державних і недержавних установах як посвідчення особи (від бару до банку). Оскільки я зараз проживаю у Флориді, то відповідно до місцевого законодавства я маю змінити так званий "резіденсшіп" на Флориду. Оскільки я тут працюю і всі фінансові операції і оподаткування проходить через цей штат в мене було 30 днів, аби переєструватися. Сьогодні я Все це завершив. Різні штати США визнають водійські посвідчення одні одного, тому екзамени здавати не довелося. Зате тест на зір всеодно проходити доводиться. Це робиться прямо на місці через спеціальні "окуляри-бінокль", де треба букви прочитати в рядку, які зменшуються ряд за рядом, не складно. Скажу, що Флорида набагато дорожчий штат для проживання ніж будь-який на "МідВесті", тут все в ТРИ!!! рази дорожче, а то і більше.
:(
Змінити посвідчення...... 48 $
Переоформити авто ...... 224 $
Новий техпаспорт ......... 77 $
Нові номерні знаки ........ 85 $
Різноманітні інспекції ..... 37 $
Податки ще якісь там .....2,5 % від усієї суми.
Коротше кажучи я десь з пів тисячі баксів сьогодні поклав на всі ці бюрократичні процедури, "а куди ти дінешся з підводного човна?" (с) :?
Єдина радість, що тим хорошим водіям у яких не було за три роки жодного штрафу, або іншого гіморою типу вилучення прав через аварію чи ще щось подібне за останні 7 років, то тобі пишуть на пластику окремим рядком - "SAFE DRIVER". У мене такий напис є.
:ay:
Виглядають ці всі бюрократичні контори (Department of Highway Safety and Motor Vehicles) досить просто - одна велика кімната, сидять клерки і по номерочках викликають по черзі людей. Організовано я скажу нормально, ніхто поперед черги не лізе і в кабінети незрозумілі не ходить як у нас. Якщо є бажання виокремитися, то можна собі обрати різноманітні номери (від назви свого рідного університету, приналежності до ветеранів чи військових, до підтримуючих боротьбу проти раку) тільки плати гроші.
Приєднання файлів:
IMG_7974.jpg

Правда, я впорався лише за пів дня у двох окремих конторах. У першій отримав водійське посвідчення, а в іншій переєстрував транспортний засіб і отримав номери. Хотіли мені дати з написом "Sunshine state", але я сказав, що я віруюча людина і попросив "In God We Trust". Так тепер і їздитиму. Реєстрація на один рік тут мінімум, про це свідчить жовта наліпка на номері. Потім, кажуть, долларів 40 десь і все, але я то того часу вже думаю в Україні буду і переоформлювати мені не доведеться.
:-)
Приєднання файлів:
IMG_7975.jpg

2. Купив собі на "Ебеї" б/в "колпак" на диск. Віддав 20 долларів. Тепер автівка виглядає естетичніше з усіх боків.
Приєднання файлів:
IMG_7980.jpg

3. Купив нові щітки для скла Michelin, бо старі вже скрипіли так, що нестерпно було їздити (тропічні зливи то тут явище нормальне). Заплатив 10 $.
4. Залив у бензин якусь хімічну гидоту з маленької пляшечки за 5 долларів, що обіцяє відчистити від різної копоті внутрішні поверхні двигуна і прочистити інжектори. Написано, що ефективно відновлює потужність двигуна і кінські сили... я і так не жалівся на нестачу потужності, але вирішив спробувати.
Передчуваю, що зараз дідусь Алекс, щось напише :lol:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 13-січня-2015 00:59, всього редагувалось 1 раз.

Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-січня-2015 20:03 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
Передчуваю, що зараз дідусь Алекс, щось напише

А что мы, не англопонимающие должны писать?
Для таких как я резюмирую:
1.
...з написом "Sunshine state"

• Sunshine State, the «солнечный штат». Это прозвище имеет ряд штатов Юга, Юго-Запада и Запада США (напр., Южная Дакота, Нью-Мексико, Флорида), но в последнее время оно всё больше ассоциируется только с Флоридой и носит явно рекламный характер. Оно появилось на номерных знаках автомашин, зарегистрированных в штате Флорида, став официальным прозвищем штата...
2.
...і попросив "In God We Trust"

In God We Trust (рус. На Бога уповаем) — официальный девиз США, а также штата Флорида. Впервые был использован в 1864 году при чеканке монет нового образца, а в 1956 году стал национальным (Википедия)
А так все здорово и понятно, спасибо.
Я надеюсь, что это не будет расценено как флуд в чужом бортовике.

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-січня-2015 03:21 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
я про добавку в паливо мав на увазі... він завжди критикує їх особливо "Хадо" кажучи "что чудес не бывает" :o

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-січня-2015 04:04 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
ALS
Лично Я солидарен в этом вопросе с aleks6114!
В свое время в девятку лил всё "что посоветуют"... Ну лил и лил...
Сейчас Я таки склоняюсь к версии, что жидкости рекомендованные производителем + хорошего качества + согласно регламенту и не надо никаких дополнительных присадок!
Я не говорю, что присадки - это плохо. Нет! Но их использовать нужно крайне осторожно! А "просто так", то лучше совсем не использовать.
Как-то так сложилось, что наблюдал больше вреда от присадок, чем пользы (и вреда капитального). Благо, со стороны.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-січня-2015 12:22 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
я про добавку в паливо мав на увазі... він завжди критикує їх особливо "Хадо" кажучи "что чудес не бывает"

При этом втихаря пиарит формулу ав харьковскую. Дед, он такой дед. :o

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2015 10:20 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Зображення

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2015 20:40 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
Зображення

Присоединяюсь ко всем поздравлениям, всего наилучшего! :az:

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-лютого-2015 07:07 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 193522 милі... ремонт радіатора пічки :-)




Останнім часом я відчув запах антифризу в салоні, на наступний день побачив жовтий попереджуючий індикатор низького рівня охолоджувальної рідини, а потім вже виявив калюжу з характерним запахом антифризу прям під авто.
:(
Витікання рідини було виявлено зі шлангу, що слугує для виводу конденсату від кондиціонера. Пару днів заливав воду, але то була вимушена дія аби якось відтягнути момент ремонту до вихідних. Взагалі то я не знав з чого почати, тому з метою отримання інформації зареєструвався на американському форумі бьюїків і попросив там пояснити мені в чому може бути проблема, попередньо її описавши. Люди сказали майже одразу, що це радіатор пічки. Ну я озброївся онлайн мануалами та чілтоновськими інструкціями і поліз дивитися. Добре, що у друзів усілякі ключі були, то я все своїми руками зробив в кінцевому рахунку.
Приєднання файлів:
1.jpg

Отже, зняв пластмасовий захист, зняв бардачок і дістався до пластикової кришки, що прикриває одразу два вузли - пічку і випаровувач кондиціонера. Знявши її, я отримав доступ до хітера і зняв його. Було ясно, що хітер десь кракнутий і рідина потрапляє просто у цей пластмасовий резервуар, що призначений для конденсату з кондиціонера. Опустивши у відро з водою цю деталь я побачив бульбашки повітря і місце їх виходу.
Приєднання файлів:
2.jpg

Залишалося одне купляти новий радіатор за 35 $ чи якось поремонтувати старий. Вирішив спробувати поремонтувати і використати для цього так звану "холодну зварку" ( 5 $ ). Виробник каже на етикетці, що вона витримує тиск у декілька тисяч PSI. У мене в системі штатний тиск всього 15 PSI. Вирішено - зроблено! Побачимо, що воно буде, має нормально працювати, якщо ні, то доведеться купувати новий хітер. Перший тиждень поки що працює, протікань немає.
Приєднання файлів:
3.jpg

Все закрутив і поставив назад як було. Залив новий антифриз-концентрат перед тим промивши систему повністю ( 20 $ ). Всього в системі 13 літрів рідини. Їдемо далі. :-)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 08-лютого-2015 07:09, всього редагувалось 1 раз.

Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2015 17:42 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2844
Звідки: Троещина
что-то в итоге почти на цену радиатора вышел)
13 литров антифриза эт серьезно конечно))

_________________
Зображення
Galant|Ностальгия


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-березня-2015 02:21 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 194028 миль... заправлено кондиціонер :-)




Давненько не писав нічого... оновимо. Вчора я додав трохи охолоджувача в систему кондиціонування повітря. Мене в принципі і так все влаштовувало до того дня, проте в тропіках чим ближче до літа, тим нестерпніше стає спекота. Сьогодні теоретично відповідно до календаря на дворі тільки весна, а в нас температура повітря вже за 30 градусів за Цельсієм у тіні. Місцеві кажуть, що літом взагалі буде пекло. Тому я все частіше думав як мені пережити комфортно ці погодні умови. З дому до роботи мені їхати всього 10 хвилин часу, вмикати кондиціонер ніякого сенсу немає, всеодно температура швидко не впаде у розігрітому на сонці салоні (тонування в мене немає), простіше і легше вікно відкрити. Але останнім часом я частенько їзджу по інших справах і тривалість поїздок там значно довше. Без хорошого кондиціонеру важко. У Флориді взагалі автомобіль без кондиціонеру це просто хлам, такий ніхто не купить. Перше, що питають і перевіряють при купівлі-продажу це якість роботи кліматичного устаткування автомобіля.
Приєднання файлів:
1.jpg

Отож у волмарті я купив два контейнери (2х340 г) з охолоджувачем типу R-134а різних виробників. Віддав 15 долларів. Шланг для заправляння системи мені позичив сусід безкоштовно. В мене виявився стандартний американський варіант клапана низького тиску. Ніяких додаткових перехідників не знадобилося. Процедура дуже проста виявилася: під'єднати контейнер до шланга потім інший кінець до порта, увімкнути двигун і встановити максимум охолодження на кліматроніку. Потім провернути той коркотяг пробивши пломбу і все. Вуаля!
:-)
Приєднання файлів:
2.jpg

Тепер в мене дуже холодно в салоні... :cold: приємно :-) Видно давно ніхто не додавав холодоагенту давно. Скоро мінятиму оливу.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-березня-2015 15:45 
Конструктор
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 6126
Звідки: Запорожье
провернути той коркотяг пробивши пломбу і все. Вуаля!

Привет!
А если перезаправиш?

_________________
Зображення
Расходники и аналоги для МК, Редакция 09.10.14
Бортовик!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-березня-2015 15:51 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
Видно давно ніхто не додавав

Ну это ваащеее....
А как же на Сервис: откачать, почистить, проверить герметичность, заменить прокладки, промыть систему, ..., ...., .... Ну это не правильно... У нас так нельзя.
Юра, заканчивай - ты нас всех вводишь в плавный ступор. Пожалей наше самолюбие. Ну как же мы без сервисМена?
А если серьезно,- молодец! Быстро сориентировался в новой обстановке и по обстоятельствам... Так подстроится под особенности "другого мира" - надо уметь! Еще раз - молодец!
Ждем продолжения "жизнеописаний"...

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 05:33 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 194519 миль... заміна оливи двигуна і хімія в систему охолодження :-)




1. Нарешті змінив оливу і фільтр. Лазити під авто я не хотів по цій спекоті, хоча в мене всі інструменти є, просто "взападло" :o
Віддав 34 доллари на сервісі Pep Boys і на тому кінець. Залили 5w30 Shell. Двигун масло не жере, зате десь підкапує, але мене це особливо не хвилює, я завжди можу кварту мастила долити, всього 4 доллари коштує. Виглядає картер ось так.
Приєднання файлів:
IMG_8430.jpg

2. Ще залив у систему охолодження оцю хімію, а то з цими тропічними температурами авто в корках даунтауна Маямі просто задихається, стрілка температури просто лізе в червону зону. Може в мене направильна пропорція антифризу була в системі, я не знаю точно, але зараз після того як додав цю гидоту, то наче після того як я покатався трохи в повільному трафіку, то все нормально. Інструкція пише, що вистачає її на 30000 миль експлуатації. Ну, побачимо. Ціна 12 долларів.
Приєднання файлів:
IMG_8431.jpg

3. Для загальної інформації: бензин регулярний стабілізувався на відмітці 2.55 долл. за галон.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 28-квітня-2015 06:18, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 14:25 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев

Віддав [b]34 доллари
Залили 5w30 Shell.
можу кварту мастила долити, всього 4 доллари коштує.


Це вартість включаючи матеріали? Скільки масла потрібно на 5,7 об'ем? літрів 6-7

5 кварт = 4,7 літра

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Востаннє редагувалось ALS в 29-квітня-2015 19:51, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 15:19 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 194534 милі... заміна термостату :-)




1. Хімія в систему охолодження не допомогла. Авто стало перегріватися ще швидше, ніж до того. Вирішив, що в мене таки є причини турбуватися. Спершу я подивився на щуп оливи, там слідів бульбашок повітря не було, тому це явно була не тріщина блоку, чого я лякався чи не найбільше. Випускні гази кольором не відзначалися, диму з випускної труби також не було. Сенсори температури також були в порядку, тому що вентилятори вмикалися чітко один за одним при підвищенні температури охолоджувальної рідини. Тому я вирішив спочатку перевірити термостат, так як вихідний патрубок радіатора, що повертається у двигун був занадто холодний, я міг його стискати рукою без проблем, навіть не боячись обпектися. В мене вже такого роду проблема була на моїй СК. Тому я був впевнений, що з термостатом таки якась проблема є.

2. Розмонтувавши систему подачі повітря я дістався до водяної помпи над якою якраз і розміщено термостат. Відкрутивши два болти я дістав останнього і пішов перевірити у воді. Надії особливої не було тому що він був сильно заіржавілий і ознак життя було мало. Коли вода закипіла, він просто не відкрився і я зрадів, що причину знайдено.
Приєднання файлів:
IMG_8442.jpg

3. У магазні NАРА-Autoparts було куплено новий термостат за 16.95 долларів.
Приєднання файлів:
IMG_8446.jpg

Перед тим як встановлювати я його перевірив у воді. Він відкрився у нормальному режимі.
Приєднання файлів:
IMG_8436.jpg

Далі я просто його встановив і закрутив все назад.
Приєднання файлів:
IMG_8439.jpg

Додав у систему з пів каністри антифризу, що в мене залишався з минулого разу і тепер їду далі.
Приєднання файлів:
IMG_8444.jpg

Всім бажаю рівних доріг, бережіть себе! :-)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 29-квітня-2015 20:02, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-липня-2015 02:22 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
НА ОДОМЕТРІ 195571 миля... автомобіль успішно продано :-)




Отже, майже півторарічна історія використання цього надзвичайного автомобіля підійшла до свого логічного кінця. Б'юїк перейшов до фанатів марки у місті Лоудерхіл, які використовують саме цю модель як проект для тюнінгу зсередини і зовні. На автомобіль без сумніву чекає яскраве майбутнє з іншим власником!
:-)
Після двох днів як я виставив автомобіль на "Крейгсліст" та знайшов покупців ми домовилися про тест-драйв. Автомобіль задовольняв всі вимоги і я отримав половину грошей за авто. Це була їх ініціатива аби я нікому вже не віддав автівку. Після отримання задатку я одразу ж зняв роадмастера з електронної дошки оголошень в інтернеті. Через два тижні ми закрили угоду. Сама процедура продажу дуже проста. На сайті державного департаменту дорожньої безпеки і транспортних засобів (Department of Highway Safety and Motor Vehicles) можна завантажити "козу" акту продажу, роздрукувати і використовувати для здійснення купівлі-продажу. Потім потрібно заповнити реєстраційний документ (тайтл) який переходить до покупця (у продавця залишається корінець) і на тому все - справу зроблено.
:-)
Щасливий власник Джозеф Ролінсон і я. :-)
Приєднання файлів:
1.jpg

Пообіцяв, що подбає про автомобіль! :ay:
Приєднання файлів:
2.jpg

Пропоную ще раз насолодитися фотографіями цього надзвичайного американського корабля!
Приєднання файлів:
1 front.jpg

Приєднання файлів:
2 rear.jpg

Приєднання файлів:
4.jpg

Приєднання файлів:
5.jpg

Приєднання файлів:
7.jpg

НА ЦЬОМУ БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗАКРИТИМ!
Всі питання - в особисті повідомлення!


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 118 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія