вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:50

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2

Чи задоволені ви якістю послуг і цінами на них
так 35%  35%  [ 9 ]
ні 4%  4%  [ 1 ]
якість цілком нормальна, але ціна зависока 42%  42%  [ 11 ]
якість не дуже і ціна не влаштовує 4%  4%  [ 1 ]
не знаю, ніколи не був 15%  15%  [ 4 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-червня-2013 23:48 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
Есть на львовском АИСе один развод. Называется он "компьютерная диагностика". Заключается он в том, что если комп подключили и проверили ошибки (допустим 5 минут на всё про всё), то в счёт включают услугу "комп. диагностика" продолжительностью 1,5 часа и ценой гривень в 120. :twisted: Неприятный нюанс...
Кому такое дело припишут - не стесняйтесь и ругайтесь. Иначе сдерут деньги и глазом не моргнут :imp: .
Надо бы в главный офис АИСа дать эту информацию. Кто-то с ними связь держит? Хорошо бы они львовскому отделению одно место прочистили...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2013 09:27 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Тут не обов'язково тримати з ними зв'язок в разі чогось дзвониш 0 800 500 205 або 044 58 59 880 (гаряча лінія) і висловлюєш суть проблеми (потім тобі передзвонить відповідальний по твоєму питанню працівник щоб уточнити інф., або повідомити результат), в мене так було з магазином на вул. Гайдучка 1, то тепер там продавці коли прізвище чують - замовлення без завдатку оформляють (раніше не хотіли) та і привітнішими стали ...
покищо після зміни керівництва на Стрийській нарікань не маю


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2013 12:22 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
висловлюю подяку та повагу АІС-Захід Львів на вул. Стрийській, особливо менеджеру з гарантії Вадиму за чудове виконання своїх зобов'язанностей та вирішення всіх моїх проблем стосовно машини.
замінили без зайвих розмов та питань магнітолу і замок одної дверки, а також оплатили фарбування дисків. детальніше у БК

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2013 00:00 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
на Стрийській в АІСі стоять МГ 350 і МГ 6 в хетчі!

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2013 08:05 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
ugine31 написав:
на Стрийській в АІСі стоять МГ 350 і МГ 6 в хетчі!

на Липинського також є екземпляри

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2013 20:25 

Вік: 48
Повідомлення: 4
Звідки: Львів
Можливо після зміни керівництва,сервіс дійсно покращився,але моє перше знайомство залишило негативні враження.
Це стосується не менеджерів,з їх боку все було нормально,а ось майстри які проводили ТО явно не відрізняються кваліфікацією.Можливо це були інші люди чим ті які зараз працюють.Електрик підключив сканер,завів двигун, пройшовся по меню,включив вентилятор охолодження і після запитання скарги є ? кажу нема,ну тоді все в нормі.Оце і вся компютерна діагностика.Після цього він вирішив провірити рівень антифризу,але для цього не скористався розширювальним бачком,а вирішив відкрити кришку радіатора(на гарячому двигуні!),на щастя кришка затрималась на бокових дужках і не ошпарила йому обличчя,але пів моторного відсіка було залито :twisted: .Після чого він мовчки приніс ганчірку згрубша повитирав,долив тосол і пішов :oops: .Всі інші мастильні матеріали вже непровіряв. Поки електрик робив діагностику, на сусідньому підйомнику майстер намагався зняти гальмівний барабан.Доки власниця стояла поряд він акуратно мордувався монтіровкую, але барабан не піддавався.Як тільки власниця відлучилась він наживив колесо на дві гайки і з внутрішньої сторони намагався за допомогою КУВАЛДИ збити колесо з барабаном.Бив доти поки не позривав різьби на гайках :dash: :shock: :lol: і ті зі свистом розлетілись по боксі.Чим закінчилось не знаю,я поїхав до дому.
І який же я був радий! заїхавши на чергове ТО побачити,що саме той самий майстер :D буде його проводити на моїй машині.На щастя я мав змогу бути присутнім і обійшлося тільки зірваною різьбою кронштейна заднього стабілізатора.
Шукаючи чим замінити болт майстер згадав всю свою родину і не тільки,але болт таки замінив.
Стосовно гарантії,звертався з питанням поганого включення передач на холодній коробці,сказали що дивились все добре.Просив підтягнути ремінь ГПР, попискує на холодному двигуні при поворотах,той самий майстер сказав нехай буде так ,а то ще перетягну і полетить підшипник.
І як тільки я відвмовився від подальшої гарантії мені зразу запропонували замінити масло в коробці,хоча перед тим сверджували,що все гаразд.
Масло поміняв собі сам,тепер все включається.Масло яке було в коробці більше нагадувало нігрол і за кольором і по вязкості.
Сподіваюсь,що зараз дійсно все змінилось на краще.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2013 17:06 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 241
Звідки: Україна
:shock: Motor а коли це було? ну хоч приблизно в який місяць, рік? а то я мягко кажучи в шоці від вище написаного...

_________________
Зображення
БЖ GEELY MK New Comfort WHITE PEARL
TA-НО Трейлерз Україна -ПРИЦЕПИ та причепна техніка. ДОДАЙ ДО ВАНТАЖУ КОЛЕСА!!!
http://www.ta-no.com.ua ОДНОКЛУБНИКАМ ЗНИЖКИ!!!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2013 10:56 

Вік: 48
Повідомлення: 4
Звідки: Львів
Серпень 2011р,точно день непамятаю.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-листопада-2013 15:33 
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 14
Звідки: Львов
недавно был с товарищем на ТО (на Стрийской) там есть один [censored] небольшого роста с усами - так вот когда ему задали вопрос о проблеме амортизатора на отбой - так он с гордым видом произнес - А что Вы хотите от этой машины - это-же ДЖИИИИЛЛИ... (не советую к нему попадать). Как говориться - в стаде не без паршивой овцы. Свой Кросс я ему точно не доверю. Такое ощущение что заехали на СТО Бугатти или Мерса. Но есть и нормальные парни, жаль имена забыл. Да и менеджеры с пониманием относятся.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-грудня-2013 15:06 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Відвідав і я СТО АІСу у Львові :-) Враження дуже позитивні. Виправили недоліки роботи стороннього СТО, зробили свою роботу якісно.
Кімната відпочинку класна (Wi-FI,ТВ, монітор з камер боксу, комп'ютер, диванчик, вода, чай, обігрівач, кондюк, журнали всякі )

Нехай наш АІС буде прикладом для інших регіонів :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2014 16:24 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Повідомлення: 215
Звідки: Киев, Украина
По совету V O V A был на АИСе на Стрийскi. Более чем доволен!

- Замена задней части выхлопной
- Замена масла/фильтр
- Диагностика ходовой
Вышло 150 грн (материалы мои) и 40 минут времени. Все вежливо и культурно, про комнату отдыха выше написано уже)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2014 10:30 

Повідомлення: 16
Звідки: львівська, жовква
А яка ціна компютерної діагностики????? Може хтось робив????

Надіслано від мого ME173X, використовуючи Tapatalk


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-травня-2014 11:51 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Был во вторник на диагностике ходовой, причина - собираюсь менять задние пружины на усиленные, записали на 22 число следующего месяца. По ходовой - тормозные колодки на исходе, амортизаторы потеют ну и что то там со ступичным подшипником... понемногу начинаю изучать что и где в машине находится ))). Стоял над душой так как было интересно, против никого небыло. Что еще сказать... пока все устраивает хоть я там и не частый гость.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2014 21:22 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Поменял сегодня задние пружины на усиленные, цена 210 грн, так как воскресение была скидка :) (это уже со скидкой). Зад задрался, смотрится неплохо, гупает на лежачих полицейских, вобщем доволен :)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2014 09:22 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 184
Звідки: CN->LV
Поменял сегодня задние пружины на усиленные, цена 210 грн, так как воскресение была скидка :) (это уже со скидкой). Зад задрался, смотрится неплохо, гупает на лежачих полицейских, вобщем доволен :)
выложи фото, пожалуйста. тест драйв с пассажирами на заднем сидении делал? как ощущения?

_________________
БЖ Бджілки /CK-2, Comfort'2012/ -----> Установил 2DIN магнитолу 24.09.2013


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2014 16:27 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
выложи фото, пожалуйста. тест драйв с пассажирами на заднем сидении делал? как ощущения?


фото может попожже выложу, но оно без пасажиров :), на этих выходных гонял в село, там бабулек на шоппинг возил, так раньше она присидала и чиркала, а сейчас почти ненапрягается :) вобщем я доволен (к осенним перевозкам готов :lol: ), если что могу подкотить показать что да как :)

Добавлено спустя 2 часа 29 минут 54 секунды:
согласен, фото не очень информативное :) все что есть...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-грудня-2014 13:00 
Водій-випробувач

Вік: 39
Повідомлення: 339
Звідки: Львів
Хочу подякувати Вадиму з АІСу - усі мої зауваження як по старій машині (2012р.в.) (2 фари, КПП, хрестовинка рульового валу були замінені по гарантії без лишніх розмов - єдине, трохи часу зайняла доставка з Китаю КПП - 3 тижня), так і маленькі недоліки в новій (руль стояв не прямо і помилки при роботі на газу) (2014р.в.) були усунуті за максимально короткі терміни. До речі, не знаю хто там бив молотком по барабанах, мої машини обслуговував тільки Юра - тільки позитивні враження - і таких речей він собі не дозволяв!


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2015 19:42 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Привіт, тим хто найближчим часом планує придбати нове авто може бути актуально...
Нова акція:ГБО


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-квітня-2015 12:59 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Повідомлення: 215
Звідки: Киев, Украина
Хочу подякувати Вадиму з АІСу - усі мої зауваження як по старій машині (2012р.в.) (2 фари, КПП, хрестовинка рульового валу були замінені по гарантії без лишніх розмов - єдине, трохи часу зайняла доставка з Китаю КПП - 3 тижня), так і маленькі недоліки в новій (руль стояв не прямо і помилки при роботі на газу) (2014р.в.) були усунуті за максимально короткі терміни. До речі, не знаю хто там бив молотком по барабанах, мої машини обслуговував тільки Юра - тільки позитивні враження - і таких речей він собі не дозволяв!

Юра вообще молодец. Долбался с моей коробкой до половины 11 как-то раз. Очень аккуратно и внимательно все делает.
Единственно, как-то раз просмотрел сайлентблоки задней балки - ни уже были в труху. Но то такое, в целом у меня только положительные эмоции от посещения АИСа.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-лютого-2016 12:49 
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 17
Звідки: Львів
:write: Роботою АІС на Стрийській задоволений. В мене вже друга машина Джилі. Перша була СК, а тепер GC-6. На GC-6 на 2 тис. км. потекла права передня стійка. Замінили по гарантії без жодних запитань. Завжди приїжджав в назначений час і жодного разу не чекав. Коли купував машину, жінка-менеджер сама возила мене по банках на своїй Шкоді Єтті. Розумію, що вона була зацікавлена, але в інших салонах відношення більш прохолодне. До Джилі купував нового Сенса.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-лютого-2016 22:52 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Доречі я коли купував свою GC5 мене менеджер також возив по банках але на Emgrand x7. Він просто у них був якраз на тестдрайві.
Облуговуюсь також тільки на стрийській у львові - хоча сам з Франківська. Якість робіт подобається. Електрик Юра - взагалі молодець. Поставив мені гарно та акуратно камеру заднього виду та встановив магнітолу. Єдине що як на мене ціниу них трохи зависокі - але так як я вишу на гарантії то вже нічого непороблю.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2016 14:01 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 299
Звідки: L'viv
Привіт

Якість поняття відносне. Є хороші майстри, є не дуже.

Юра електрик - дійсно молодець. Теж ставив камеру, сигналку, фаркоп. Все дуже акуратно.

По ходовій імхо немає нормальних майстрів.

Ціни зависокі, особливо зараз (вони місяць назад знову піднімали). 1 СТО - 3500 грн. КОСМОС :shock:

По гарантіЇ звертався, маю проблеми - щось тарабанить в районі мотора правіше, в напівщепленні коли рушаєш (даєш газу, щеплення повністю не відпушене), морозяться діагностувати.

Після свят навідаюсь ще раз, якщо не буде толку - буду скаржитись на гарячу лінію в Київ.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-червня-2018 23:59 

Вік: 32
Повідомлення: 3
Звідки: Львів
ТО-0, робили 3 години, жах просто. Я сидів у тій кімнаті відпочинку, дивився на той монітор, і біля машини тупо нікого не було, під кінець цих годино людей, залили масло і викотили машину...

За 2 дні буде ТО-1, буду прорватися всередину щоб не ганяли лисого поки люди чекають.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-червня-2018 14:37 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Не знаю в кого як, але під час всіх своїх ТО, був присутній в рем. зоні, і все було оперативно, може знову щось змінилось.
Мав нарікання тільки на період 2008-2010 рр, після 2011го в мене особисто нарікань не було. Але на АІСі вже останніх років 2 не бував, гарантія і так закінчилась, а розхідники я і вдома замінити можу.


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія