вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:47

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 23-серпня-2015 01:02 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 1744
Звідки: Львів
Друзі, я от у Львові вже рік та помітив шо в такому славному місті повний триндець із парковками. Я не про їх наявність взагалі чи доступність вільних місць, а про ту обдираловку та дуристику зі "паркувальниками" які тупо вимагають гроші. Наприклад, на вихідних я приїїхав у ВАМ, шо у ТЦ Південний та з мене за парковку біля супермаркету якийсь "дядя в кепке" вимагав 2 грн. На моє питання які саме послуги він надає... Короче розмови не вийшло.

Я то все до чого веду - хтось серьйозно задавався питанням хоча б якось цю ситуацію в місті змінити ? Я розумію, шо там кум брата жінки сестри зятя друга по інституту Садового цим заправляє, але ж треба се робити, міняти. Пока я гавкався з тим "паркувальником" (хвилин 5), проїхало 7 машин та кожен віддавав по 2 гривні, навіть не питаючи за що саме вони платять, адже взамін той дядя віддає клаптик паперу яким навіть й 5 точку не витерти.

Не хочу ворушити минуле, але в моєму рідному місті, шо зара перебуває під окупацією ПТН ПНХ, всі проблеми з парковками були вирішені ще перед EURO'12. Так, наприклад, у деяких ТЦ були автоматичні паркомати, з охороною, але виключно підземні та не було жодної платної парковки (відкритої) біля супермаркетів.

Я не жадний, за ті 2 грн нічого не купити, але якщо з мене просять гроші, то пояснення "Я тут стою" мене не задовільняє, я через таке вже проходив.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-лютого-2016 16:56 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Сьогодні на зустрічі говорили про новинки, тому лишаю це тут. (Може хтось бачив може не...)

Emgrand GC9 - https://www.youtube.com/watch?v=HS8bsKqk-Kw
Emgrand EC7 2016 - https://www.youtube.com/watch?v=eSS4rrgdCIk
Emgrand Boyue - https://www.youtube.com/watch?v=BXj872lJDZQ

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-квітня-2016 12:10 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
От і дібрались шахраї до мене, сьодня зняли обидва номери. Як то кажуть сам винуватий, бо не були прикручені болтами або на закльопках, тому хто ще сумнівається чи прикручувати чи ні моя порада - Так прикручувати, клепати, ставити на 2-ох сторонній скоч. Цього разу взялись за центр міста, до райвідділку крім мене прийшло ще 3-є людей, хоча слідчий сказав, що очікує близько 10ти. Отака сумна статистика.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-квітня-2016 13:30 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
От і дібрались шахраї до мене, сьодня зняли обидва номери. Як то кажуть сам винуватий, бо не були прикручені болтами або на закльопках, тому хто ще сумнівається чи прикручувати чи ні моя порада - Так прикручувати, клепати, ставити на 2-ох сторонній скоч. Цього разу взялись за центр міста, до райвідділку крім мене прийшло ще 3-є людей, хоча слідчий сказав, що очікує близько 10ти. Отака сумна статистика.

Співчуваю, записку залишали ??


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-квітня-2016 13:48 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Співчуваю, записку залишали ??

Дякую, та певно що лишили, але щось я їй не вірю...

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-квітня-2016 14:14 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Та воно то так, тільки буває таке що вони хочуть більше ніж виготовлення нових, парадокс ((


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-квітня-2016 18:24 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Наразі зробив дублікати :).

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2016 12:43 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Як стало сьогодні відомо, знайшлись мої номерні знаки у мене ж в підїзді :lol: , що саме цікаве я там теж дивився але як виявилось не уважно ))) зато тепер у мене є запасні ) Усім веселих свят, смачної пасхи, ковбаски та відповідального споживання :az:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2016 14:27 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
Видно викрадачі зрозуміли,що з тобою каші не звариш,от і підкинули.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія