вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:16

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 21-квітня-2013 20:37 

Вік: 46
Повідомлення: 1
Звідки: Львов
Взяв я собі фарбу сьогодні. Нарешті знайшов контору яка взялась підібрати фарбу в кількості 100 грам. На Зеленій біля авторинку рухаючись в сторону центру справа є магазин з автофарбами, лаками і т.д. Там же і підбирають. Може і малюють, не питав. За годину підібрали фарбу по кришці бака. Крім фарби дали ще дві баночки з якоюсь прозорою рідиною. Підозрюю що це лак і ще щось, але то точно знає маляр який буде малювати мені крило. За все про все заплатив 120 грн. Відповідність кольору буду бачити вже на другому тижні. Крім того поїздив по СТО шукаючи хто може глянути на ходову і рульову(яку мені мабуть потрібно буде замінити). Так от, на Кульпарківській на ТОЙОТА сервісі умови звичайно :ay: але година роботи 210 грн :bd: З Джилями вони ще справу не мали. За порадою VOVA з'їздив на СТО що на Творчій(бічна Хмельницького). Там ходову Джилі роблять, знають. Але рульові ремонтують виключно без гідропідсилювача. Відправили мене звідти до "хлопців" з Дублян. Там їдучи зі Львова після заправки зліва є гараж на якому написано РЕМОНТ ГІДРАВЛІЧНИХ КЕРМОВИХ РЕЙОК. Нажаль сьогодні майстри певно празникували, бо там було закрито, але номера телефонів з гаражу переписав. Найімовірніше що свою рульову поміняю на нову, а стару вже буду реставрувати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2013 00:07 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
Сегодня заправлял кондиционер (в прошлом году, осенью, определили, что травит шланг от радиатора к компрессору кондиционера).
Обзвонил много контор львовских, которые занимаются заправкой - цены скачут в районе 350-450 грн. за заправку кондея хладагентом (как и в прошлом году).
Много положительных отзывов прочёл об "Климат комфорте" (на Зелёной возле авторынка). Позвонил - и цена самая низкая по городу - 250 грн. (за заправку хладагентом) + 50 грн. за масло и краситель. Мастера внимательные, работают максимально быстро. Обслуживание в порядке живой очереди.
Старый шланг заменили на новый (брал на экзисте за 125 грн.). Проверили магистрали. Заправили. Я остался доволен качеством и ценой их работы. Так что рекомендую.
Ах да, членам автоклубов - скидка 10%.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2013 11:01 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Сегодня заправлял кондиционер (в прошлом году, осенью, определили, что травит шланг от радиатора к компрессору кондиционера).
Обзвонил много контор львовских, которые занимаются заправкой - цены скачут в районе 350-450 грн. за заправку кондея хладагентом (как и в прошлом году).
Много положительных отзывов прочёл об "Климат комфорте" (на Зелёной возле авторынка). Позвонил - и цена самая низкая по городу - 250 грн. (за заправку хладагентом) + 50 грн. за масло и краситель. Мастера внимательные, работают максимально быстро. Обслуживание в порядке живой очереди.
Старый шланг заменили на новый (брал на экзисте за 125 грн.). Проверили магистрали. Заправили. Я остался доволен качеством и ценой их работы. Так что рекомендую.
Ах да, членам автоклубов - скидка 10%.

я нещодавно свій заправляв, щоправда на АІСі там якраз ще по акції зробили - 250 грн. зі всім
а взагалі дійсно з того що взнавав, то 350 грн. - то середня ціна в місті.
а знижка - то завжди добре ))


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2013 10:23 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 184
Звідки: CN->LV
а знижка - то завжди добре ))
как раз на проезд туда-сюда :ay:

_________________
БЖ Бджілки /CK-2, Comfort'2012/ -----> Установил 2DIN магнитолу 24.09.2013


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2014 11:29 

Повідомлення: 7
Звідки: Lviv
Всім привіт! І я тепер з Джулькою. Тонував на Анні (Стрийська). Американська плівка, 20%. Заднє +бокові задні - 650 грн. Швидко, якісно. Видали сертифікат на плівку. :-)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2014 11:34 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
nick127
звернувся б раніше, я б тобі дав номер хлопця з анни, який такою самою плівкою в себе в гаражі зробив би значно дешевше. не виключено шо на анні саме він тобі і клеїв)

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 25-серпня-2014 20:51 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Всім привіт ))
Хто вже може знає, а хто ні та в нашому АІСі зараз є знижки на ТО і запчастини ...
Була розсилка ось таких смс:

1.
Авто старше 3х років або пробіг більше 100 000 км? Знижка на послуги 30%, на ЗЧ - 10% до 31.08.2014р.

2.
У неділю знижка на послуги СТО -25%.

3.
Авто вже не на гарантії? Знижки на ТО до -83%!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-серпня-2014 22:25 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
1 и 2 реально работают :), третий вариант пока еще не проверял :lol: . Скидки на качество работ не влияют и это я думаю главное.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-серпня-2014 08:08 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
підтверджую наявність знижки для корчиків старших 2010 року :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2014 19:46 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
Усім доброго дня або вечора.Підскажіть де краще зробити розвал-сходження у Львові,особливо задніх коліс.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2014 19:59 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Усім доброго дня або вечора.Підскажіть де краще зробити розвал-сходження у Львові,особливо задніх коліс.

Привіт, на АІСі (Стрийська 202) роблять + в одноклубників є картки на знижку (ЗЧ+робота) http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... =93&t=7399


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2014 21:52 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
Був у них двічі, коли проходив ТО,і обидва рази на тому місці де роблять розвал,стояли якісь розібрані машини.Вчора до них дзвонив,то вони говорили про якесь нове СТО на Науковій.Я з Червонограду і їхати через увесь Львів не хочеться,та і АІСу я щось не довіряю.Їх карточку я маю,так як купляв машну в них.Може за рік там щось і змінилося.І ще одне питання,де краще купити масло для двигуна,масляний та повітряний фільтри?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2014 22:15 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Був у них двічі, коли проходив ТО,і обидва рази на тому місці де роблять розвал,стояли якісь розібрані машини.Вчора до них дзвонив,то вони говорили про якесь нове СТО на Науковій.Я з Червонограду і їхати через увесь Львів не хочеться,та і АІСу я щось не довіряю.Їх карточку я маю,так як купляв машну в них.Може за рік там щось і змінилося.І ще одне питання,де краще купити масло для двигуна,масляний та повітряний фільтри?

Щодо ТО то можна спробувати звернутись до нового дилера www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=93&t=12894
Та про якість їхніх робіт нічого не можу сказати оскільки в них ще не бував.
А щодо ЗЧ то в цій темі є варіанти і конт. тел
www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=93&t=4367
З мастилом не пораджу бо купую на ринку біля дому ...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-квітня-2015 15:17 

Вік: 35
Повідомлення: 1
Звідки: Львів
Знаю хлопців, які добре варять та малюють автомобілі.Звертався до них не одноразово, задоволений, та й з знайомих ніхто не жалівся.Біля Гелікону, т.0989427868


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-квітня-2015 09:22 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
А підкажіть но будь ласка скільки зара коштує вмятину вирівняти? Вже 2 назбиралось, одна моя інша немоя, буквально день тому зявилась (якийсь редіска посарався помяти задню ліву "стойку").
Дякую :thnks:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-квітня-2015 09:30 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
zhuk написав:
А підкажіть но будь ласка скільки зара коштує вмятину вирівняти? Вже 2 назбиралось, одна моя інша немоя, буквально день тому зявилась (якийсь редіска посарався помяти задню ліву "стойку").
Дякую :thnks:


попробуй заїдь на замарстинівську 83а
там безпокрасочне витягування є


http://www.avtomaster.lviv.ua/

я там на ланосі дверку чуть витягував

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-квітня-2015 09:37 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Дякую за оперативну відповідь :)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-жовтня-2015 21:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - як покраска кузова на Бош сервісі роблять? Хтось там бував?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2017 14:47 

Вік: 39
Повідомлення: 2
Звідки: Львов
Буду благодарен за контакт. Нужен нормальный коробочник с прямыми руками.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2017 13:09 

Вік: 39
Повідомлення: 2
Звідки: Львов
Всім доброго дня.
Хто може порекомендувати майстра по коробках?
З*явився якийсь гул, поміняв підшипники, не допомогло. Треба коробку дивитися.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2017 14:03 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Привіт, на АІСі не варіант ?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-листопада-2017 11:34 

Вік: 32
Повідомлення: 3
Звідки: Львів
Чи є альтернатива по СТО для планового ТО. На АІСі сказали прямим текстом ти не будеш на гарантії сидіти, у нас дуже дорогі ТО і привели, як на мене, ціни від фонаря.
Сьогодні ТО-0 2544 грн. а далі мені кажуть, друге десь чотири тисячі, третє шість а четверте одинадцять. Звідки такі цифри??? Вони там антифріз вживають чи що????. Хто робив недавно там ТО. Які ціни і яке по номеру?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-листопада-2017 15:26 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Чи є альтернатива по СТО для планового ТО. На АІСі сказали прямим текстом ти не будеш на гарантії сидіти, у нас дуже дорогі ТО і привели, як на мене, ціни від фонаря.
Сьогодні ТО-0 2544 грн. а далі мені кажуть, друге десь чотири тисячі, третє шість а четверте одинадцять. Звідки такі цифри??? Вони там антифріз вживають чи що????. Хто робив недавно там ТО. Які ціни і яке по номеру?

Привіт, думаю можна відштовхуватись від цін на послуги
Текст:
http://lvov.ais.ua/service.html

+ вартість розхідників


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія