вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 15:32

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 17-лютого-2010 10:44 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Привет всем. Львовская ветка в коме. Активизируйтесь малёхо. Хочу качественно проверить ходовую. Не знаю как это делается, нет опыта. Говорят, на СТО есть какие-то стенды специальные. Может кто подскажет где это сделать быстро и качественно. Чего-то боюсь наших АИСовцев. Да там и нет, по-моему никаких стендов.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2010 11:44 
Трохи за кермом

Вік: 37
Повідомлення: 86
Звідки: Львов
Зразу біля АІС є БОШ сервіс можеш там провірити ходову.
Я провіряв на сервісі Шкода, профісіональний персонал!

_________________
[url=http://line4auto.ru/geely/][img]http://line4auto.ru/geely/5_8_1_19012009_3.gif[/img][/url]
[url=http://line4auto.ru/nomer/][img]http://line4auto.ru/nomer/nomua_BC_3590_BX.png[/img][/url]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2010 12:59 
Ас
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Ну так, тема цікава, особливо після зими потрібно провірити свою ходову. Але давайте, хто вже собі провіряв, вказувати адресу СТО, що робили, ВАРТІСТЬ робіт, а також скільки часу тривало і свої враження. Чим більше інформації, тим краще для всіх!
Почну їз себе. Ходову своєї МК я провіряв на СТО НІКО, що на Липинського. У них восени була акція, за 96 грн повна діагностика автомобіля, втому числі і ходової. Більш детально я про все описав на першій сторінці цієї теми.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2010 13:23 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
sla2va
А на Боше есть знакомые или может кто-то уже проверялся? Цена?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2010 20:56 
Трохи за кермом

Вік: 37
Повідомлення: 86
Звідки: Львов
Ні на БОШІ не маю знайомих і там не провіряв ходової, але знаю що такі послуги надають і досить якісно!!
А на вул.Д. Бортянського є Шкода сервіс, там мені тестували ходову, ціни не знаю робили по знайомству!

_________________
[url=http://line4auto.ru/geely/][img]http://line4auto.ru/geely/5_8_1_19012009_3.gif[/img][/url]
[url=http://line4auto.ru/nomer/][img]http://line4auto.ru/nomer/nomua_BC_3590_BX.png[/img][/url]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-лютого-2010 13:30 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
ПО совету sla2va проверил ходовую на Боше.
Отчёт:
- на стенде проверили ходовую, тормозную систему;
- подтянули ручник;
- отбалансировали задние колёса.
- вытащили и выбросили межвитковые резинки с передних стоек.
Итог проверки - машинка в идеальном состоянии. За всё заплатил 140 грн. Думал надо будет стойки таки менять, но теперь не знаю куда собраные деньги деть. Может бортовой комп поставить? А может защиту движка? Во проблема...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-лютого-2010 13:58 
Ас
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
vitsash
Да уж, проблема :)
Также думал раньше себе бортовик ставить, но уже встречал много отзывов на форуме, что не настолько он и нужен.
В первое время интересно, а потом и не пользуешь его, ну так разве что прикольно узнать кое-какие данные... Короче, ИМХО стоит ставить, но не за такие деньги. Важнее поставить подкрылки, защиту, затонируй (если еще не затонировал, летом очень пригодится, по себе проверил :ay: ), ну и оставь немножко денег на пивасик, чтоб попить на встрече львовских джиливодов, думаю как растает снег, то соберемся наконец-то.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-лютого-2010 17:19 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Ну, да. Надо защиту. Может есть у кого информация, где и по чём?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-березня-2010 11:12 
Трохи за кермом

Вік: 38
Повідомлення: 146
Звідки: Львів
Привіт всім. Ну шо сніг зійшов, ями появились. Хтось вже їздив на СТО перевірити стан наших машинок? Якшо так, то де оглядали, які ціни, шо міняли?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2010 22:30 

Вік: 43
Повідомлення: 16
Звідки: львів
є проблема слідуючого роду :
нема компресії в одному з циліндрів, де у Львові можна діагностувативиправити причину,
чи обовязково мотор розбирати?, тут дехто пише що якшо наприклад запали кольца то необовязково :bc:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-грудня-2010 11:57 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
на Опришківській 5 є новий але непоганий автосервіс, займаються:
- 4 підйомника
- автомийка
- електрик
- ремонт КПП
- шиномонтаж
- розвал сходження
- ходова частина
- кузовні роботи
- моторна група
Я в них підкрильники ставив, непоганий сервіс :ay:
тел. 247-28-16 моб. 098 129 69 23


Зображення

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2011 11:02 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Хлопаки, а де можна підфарбувати кузов(там ділянка невелика). Трошки царапнуте крило, і на бампері фарба в одному місці відскочила. Може хтось знає недорогих майстрів, бо наразі пропонована вартість робіт більше 100 американських єнотів :(

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2011 11:32 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Bodja написав:
лопаки, а де можна підфарбувати кузов(там ділянка невелика). Трошки царапнуте крило, і на бампері фарба в одному місці відскочила. Може хтось знає недорогих майстрів, бо наразі пропонована вартість робіт більше 100 американських єнотів

біля Чигиринської як їхати в сторону кінця 6-го трамвая був ? можеш там запитати. Є модний сервіс по покрасці
ул. Богдана Хмельницкого, 172
Режим работы: Пн. - Пт.: с 9:00 до 18:00, Сб., Вс. - выходные
+38(067) 948-07-88, +38(032) 242-48-29

Предоставляемые услуги:
Локальная покраска авто
Кузовной ремонт
Ремонт бампера
Профессиональная полировка автомобиля
http://www.chipsaway.ua/lvil/ru

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2011 12:54 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
На Хмельницького трошки дороговато. Якщо не знайду якогось гаражного майстра, тоді вже поїду на сервіс. Доречі, на нашому Аісі ніхто не малювався? Як з якістю робіт?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-вересня-2011 10:14 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Якщо когось у Львові цікавить витягування вмятин без покраски, то є такий сервіс на вул. Замарстинівській (пізніше допишу номер будинку і телефон), я там вмятину на Ланосі робив, майстер нормальний і ціни адекватні. Робляться плавні не гострі вмятини, якщо серйозна і сильна то не гарантія що виправиться, але сервіс класний :ay:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-вересня-2011 09:07 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
АІС не займаеться кузовними роботами. Тиждень назад поміняв на АІСі задні амортизатори, подушку двигуна задню, тормозні колодки (перед). Машинка заграла, як нова. Сервіс став на багато краще, ціни більш-менш нормальні, введена система знижок (з 340 грн знижка склала 16 грн), видається бонусна пластикова карточка, яка дає знижку при покупці запчастин (в магазині) від 5% та на роботи в АІСі. В мене порвались відбійники, а я не купив їх так мені там їх подарували (один новий другий б/в). Ну взагалі задоволений. Запчастини брав:
на Зеленій - амортизатори 2 шт по 240 грн (без пильників та відбійників);
- тормозні колодки 135 грн (комплект)
на Перфецького - подушку двигуна - 150 грн.
Коли зайшов на базар на Перфецького то в ларьку, що на початку базару за подушку двигуна ціну загнули більше 300 грн, а з іншої сторони базару є магазинчик в напівпідвальному приміщенні житлового будинку то ціна в 150 грн.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-вересня-2011 09:29 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
vitsash написав:
на Перфецького

Будемо мати на увазі :ay:
мені на Перфецького через усе місто 10-15км. треба їхати, тому росхідники беру в АІСі біля Кривчицького авторинку (точніше буду брати в майбутньому, ще нічого не міняв за рік крім фільтрів які купив в Тернополі )

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-вересня-2011 14:59 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
vitsash написав:
з іншої сторони базару є магазинчик в напівпідвальному приміщенні житлового будинку то ціна в 150 грн.

То зі сторони бані? Магазинчик має якусь назву чи номер?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-вересня-2011 22:11 
Трохи за кермом

Вік: 53
Повідомлення: 80
Звідки: Львов
Bodja
Де баня не знаю. Якщо зайти до базару (не зі сторони ДАІ), то на самому початку, зліва, буде прохід до житлового будинку, там ще якась скляна (мабуть синього кольору) новобудова, і там метрів через 15, в тому ж будинку, цей магазин. Назва є, але не згадаю, щось стосується китайських авто. Якщо йти по самому базару, то магазину не побачиш. Треба звернути в той прохід.
V O V A
Якщо будеш брати в магазині, даю свою картку. Тобі мінус 5%, а мені бонуси на відсотки. Телефон вказано.

Завтра викладу телефони. Перфецького та Зеленої.
Надобраніч


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-вересня-2011 22:39 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
vitsash написав:
Якщо будеш брати в магазині, даю свою картку. Тобі мінус 5%, а мені бонуси на відсотки. Телефон вказано.

Дякую :thnks: Буду мати на увазі, на даний момент в черзі лише заміна антифризу і перевірка свічок

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-вересня-2011 23:25 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
vitsash :hi:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-вересня-2011 18:31 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Народ, намалювалась така проблемка: не можу знайти фарбу щоб підмалювати трошки крило. Там два місця десь по сантиметру квадратному кожне. Сьогодні їздив по декількох точках, кажуть що не мають такого зразка, машина "екзотична" в плані кольору, а фарбі мені треба 100 грам. Для того щоб підбирати, їм треба замовлення хоча б 300 грам. Так от, хто знає маркеровку нашої фарби, чи може порадити когось, хто може підібрати. Повторюсь, мені треба 100 грам. (фарби :oops: ).

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-вересня-2011 19:01 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Тут шукав ?
http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... 0%BA%D0%B8

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-вересня-2011 12:40 
Ас
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Bodja написав:
Народ, намалювалась така проблемка: не можу знайти фарбу щоб підмалювати трошки крило. Там два місця десь по сантиметру квадратному кожне. Сьогодні їздив по декількох точках, кажуть що не мають такого зразка, машина "екзотична" в плані кольору, а фарбі мені треба 100 грам. Для того щоб підбирати, їм треба замовлення хоча б 300 грам. Так от, хто знає маркеровку нашої фарби, чи може порадити когось, хто може підібрати. Повторюсь, мені треба 100 грам. (фарби :oops: ).


У мене також колір сірий кристал, і собі я також підбирав, правда не довго, одразу поїхав в канторку, що на позаду Мілленіума, пл. Св. Теодора, нажаль назву канторки не памятаю, вроді "Палітра", але там є вивіска. Залишив їм машинку на кілька годин , все підібрали класно. Код краски мені звісно не сказали, але на банці з краскою написали якісь символи, сказали, якщо треба буде ще, то з тими символами до них. Я завтра можу ті символи тут викласти. Думаю у них можна по тих симолах замовити фарбу, а от в інших канторках наврядчи ті симоли будуть відповідати цій фарбі...

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-вересня-2011 15:43 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Flatron написав:
У мене також колір сірий кристал, і собі я також підбирав, правда не довго, одразу поїхав в канторку, що на позаду Мілленіума, пл. Св. Теодора, нажаль назву канторки не памятаю, вроді "Палітра", але там є вивіска. Залишив їм машинку на кілька годин , все підібрали класно. Код краски мені звісно не сказали, але на банці з краскою написали якісь символи, сказали, якщо треба буде ще, то з тими символами до них. Я завтра можу ті символи тут викласти. Думаю у них можна по тих симолах замовити фарбу, а от в інших канторках наврядчи ті симоли будуть відповідати цій фарбі...

Давай! Буду вдячний :hi: Поки ще погода хороша треба зробити)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія