вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:15

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 12-вересня-2011 11:35 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 232
Звідки: Луцк
Всім привіт! Знову хочу спробувати всіх нас зібрати.
Пропоную зібратись 9 жовтня. Провести зустріч в Адреналіні, прохання до всіх відписатися з цього приводу!!!!

_________________
Зображення
БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2012 02:02 
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 9
Звідки: Луцк
Sheff_ok написав:
Всім привіт! Знову хочу спробувати всіх нас зібрати.
Пропоную зібратись 9 жовтня. Провести зустріч в Адреналіні, прохання до всіх відписатися з цього приводу!!!!


Sheff_ok, привіт! Проглянув я Луцьку гілку форуму і щось мені стало трохи сумно. Так гарно все починалось і так тихо з'їхало на гальмах.
В мене мобільчика ще немає, чекаю в червні. Тому активно брати участь у форумному житті поки що не можу, але деякі думки на рахунок
зустрічей є. По-перше, в Луцьку народ в основній масі дуже важкий на підйом. Це знаю достовірно. По-друге, під ціми зустрічами автоматично
маються на увазі шашлики. Справа смачна але дуже звична. Дивлячиль на фото першої зустрічі - основні учасники це молоді люди.
Я пропоную не збирати великий натовп народу а обмежитись 3-4 форумчанами. Визначити дату і зібратися сім'ями. Взяти м'яча для
волейболу, бадмінтон, я зможу організувати гру з лазертагу а потім вже закінчити зустріч шашликами. Вражень буде набагато
більше і таким чином можна сформувати кістяк гілки клубу. Якщо є питання для обговорення - дзвони. Телефон в профілі.

_________________
Жить - хорошо, а хорошо жить - еще лучше!
Don't ever give up!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2012 02:26 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 232
Звідки: Луцк
Радий бачити "живого" одноклубника. :D Ідея зустрічі в новому форматі подобається дуже дуже. Завтра передзвоню до знайомих Джиліводів і обов'язково звяжусь з Вами.

_________________
Зображення
БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-червня-2012 02:14 
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 9
Звідки: Луцк
Sheff_ok написав:
Радий бачити "живого" одноклубника. :D Ідея зустрічі в новому форматі подобається дуже дуже. Завтра передзвоню до знайомих Джиліводів і обов'язково звяжусь з Вами.


Як там справи з дзвінками до джиліводів? Не виходить? Можливо погода не сприяє зустрічам. За прогнозом ще 2 тижні буде дощова погода.

_________________
Жить - хорошо, а хорошо жить - еще лучше!
Don't ever give up!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-червня-2012 09:07 
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 9
Звідки: Луцк
В суботу був на зустрічі одноклубників з фіат-клубу (мав невелике відношення до організації культурної програми). Народу зібралось десь до десяти чоловік. Зранку був великий дощ, але до обіду просохло, зізвонились і зустріч відбулась. Це все я веду до того, що навіть погода не заважає, якщо є бажання поспілкуватись.

_________________
Жить - хорошо, а хорошо жить - еще лучше!
Don't ever give up!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2012 16:59 
Учень

Вік: 44
Повідомлення: 25
Звідки: Луцк
Треба як минулого разу - активніше розповсюджувати інформацію, зупиняти та підходити до кожної машини, запихувати візиточки-запрошення під склоочисники. Бо сюди на сайт не багато заходять.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-липня-2012 15:10 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 54
Повідомлення: 123
Звідки: Волинь , Шацьк
Привіт всім!!!! А чи не найкраще підлаштуватись Джилєводам під наш Світязь?? Реально б навіть міжобласну зустріч ... Середина серпня - найкраща пора... В мене дачок на жаль немає- до Світязя 5 км , але можна організувати .... :az:

_________________
Зображення

http://*БОРТЖУРНАЛ**Моєї*красунечки**


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2012 14:09 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 53
Повідомлення: 207
Звідки: Луцк
Доброго дня, якщо хтось раптом з земліків зайшов сюди.
Розумію, що часу нема, поточні проблеми, і проблем з Вашими авто нема. Це чудово.
Чекаю Дж МК крос. Вже скоро почнеться 3 місяць. Десь народ щось біткається. То поставки нема, то є але декларацій нема. А у нас - тиша.
В жовтні,чи на початку листопада обдивився МК крос червоного кольору. на АІС. Чи хто бачив або знає як його доля. Цікаво було б поспілкуватись.
На форумах багато хто каже що в цих машинках проблеми з компютером - підскакування та зависання оборотів. Та і так багато усякого.
Хто що знає?? Відгукайтесь!!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2012 11:27 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 63
Повідомлення: 131
Звідки: Луцьк
ZMI, бачив кілька днів тому MK Cross червоного кольору біля Сільпо. Більше таких машин у Луцьку не бачив. Твоя, мабуть, другою буде :-) Сподіваюсь, недовго чекати залишилось, і нехай машинка радує :ay:
Сам у листопаді довго вагався між MK і MK Cross, все ж зупинив свій вибір на МК седан. Кілька днів тому розмовляв з менеджером, каже що авто вже в Україні, розтаможене, найближчим часом доставлять в Луцьк. Ось тільки думаю, що за такої погоди доведеться ще трохи зачекати...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2013 11:39 
Учень

Вік: 47
Повідомлення: 27
Звідки: Луцк
Доброго дня всім. Бачу в нашому "Поліському болоті" все тихо ;) Як на рахунок зустрічей? Були вже?
Звичайно, всі люди зайняті.... але може організуємось на чай-кофе-брейк? :tea:


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2013 17:11 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 63
Повідомлення: 131
Звідки: Луцьк
Доброго дня всім. Бачу в нашому "Поліському болоті" все тихо ;) Як на рахунок зустрічей? Були вже?
Звичайно, всі люди зайняті.... але може організуємось на чай-кофе-брейк? :tea:


Я за! :ay:
Щось у нас справді дуже тихо... У інших містах постійно організовуються подібні зустрічі, а в Луцьку (і області) наче й джиловодів немає... :(

_________________
Зображення

Каждый гуру в чем-то чайник...


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2013 17:47 
Учень

Вік: 47
Повідомлення: 27
Звідки: Луцк
Я за! :ay:
Щось у нас справді дуже тихо... У інших містах постійно організовуються подібні зустрічі, а в Луцьку (і області) наче й джиловодів немає... :(


Радий бачити активного земляка на форумі! :hi: Вже є з ким мінімум на каву з"їхатись, познайомитись, про братські машини поговорити. :)

P.S. Спс за плюсануту репу ;)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2013 11:17 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Вітання Волинянам. Хтось з одноклубників планує бути 3-4 серпня на "Бандерштаті"? Ще порадьте - як краще заїхати до Луцька - з боку Львова, чи з боку Тернополя? (вибираю відповідний маршрут. Відправна точка - Івано-Франківськ)

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2013 14:49 
Учень

Вік: 47
Повідомлення: 27
Звідки: Луцк
Вітання Волинянам. Хтось з одноклубників планує бути 3-4 серпня на "Бандерштаті"? Ще порадьте - як краще заїхати до Луцька - з боку Львова, чи з боку Тернополя? (вибираю відповідний маршрут. Відправна точка - Івано-Франківськ)


Привіт!
На рах. "Бандерштату" поки ще не знаю чи буду там. Але на каву з одноклюбником можна зустрітись ;)

А про дороги.... краще заїхати з боку Львова, але через Дубно (траса Львів-Рівне-Київ). За Дубно на посту поворот на ліво на Луцьк.
Я 2 тижні тому вернувся зі своїх закарпатських мандрів, так от туди їхав через Тернопіль-Ів.Франківськ - до Тернополя (Кременець-Тернопіль) дорога паршива, як не ями, то горби фурами видавлені. А на маршруті Дубно-Кременець ближче до Дубно ремонт дороги проводять, смола, гравій, знаки і т.п. З Тернополя до Франківська теж є ділянки не хороші. Назад повертався через Львів (Чопська траса рулить). З Дубно до Луцька дорогу полатали, "сотку" можна спокійно їхати (весною був кошмар місцями).
І ні в якому разі не раджу їхати дорогою Львів-Стоянів-Горохів-Луцьк! Можна не доїхати і колеса погубити, там вже немає дороги як такої, там обочина рулить, асфальт подівся десь. :facepalm:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2013 14:24 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 54
Повідомлення: 123
Звідки: Волинь , Шацьк
не раджу їхати дорогою Львів-Стоянів-Горохів-Луцьк! Можна не доїхати і колеса погубити, там вже немає дороги як такої, там обочина рулить, асфальт подівся десь.


Тааак, дорога прикольна ще була роки 3 тому. Їхали ми на екскурсію вночі- - проїхали Горохів- дорога страшенна , ще проїхали кілометрів 30-- жах доргога , їдем- калатаємось-матюкаємось.... ждем кращої дороги - А тут перед нами БАЦ!!! знак- НЕРІВНА ДОРОГА!!! . Ми в повному шоці- типу перед тим була ж уже- що гірш не буває :o . ВСі дружно загиготіли :o , то згадуєм до сих пір .
До речі , проїхали кілометрів 3-4 іі дорога справді покращала....

_________________
Зображення

http://*БОРТЖУРНАЛ**Моєї*красунечки**


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-вересня-2013 14:09 

Вік: 42
Повідомлення: 3
Звідки: Луцьк
Привіт всім!!! Земляки !! тож давайте зустрінемось !!!!!


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-вересня-2013 20:58 

Вік: 48
Повідомлення: 7
Звідки: Луцк
Привіт! Давайте на каву здибаємось, десь в затишному місці.
Бачив 2 Cross-іка: Червоного та оранжового. Червоного бачив учора 4-го. Їхали на зустріч один-одному, в Зміїнці розминулись)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-вересня-2013 00:05 

Вік: 48
Повідомлення: 7
Звідки: Луцк
Тишина)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-вересня-2013 22:56 
Учень

Вік: 47
Повідомлення: 27
Звідки: Луцк
Привіт всім!!! Земляки !! тож давайте зустрінемось !!!!!


Привіт! Тож давайте! Я - "за"! :)

Привіт! Давайте на каву здибаємось, десь в затишному місці.


В Луцьку буваю не кожен день, але чай/кава/капучино нема питань, затишних місць хватає в місті і на околицях. Коли робим здибанку?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-вересня-2013 22:18 

Вік: 42
Повідомлення: 3
Звідки: Луцьк
планую 5.10 в Крупу - на автоWESTern, народ підтягуйтесь


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2013 15:41 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 53
Повідомлення: 207
Звідки: Луцк
Зображення

Давайте зустрінемось. Чи знов глухо! Треба щоб хтось один понаписував у ЛС кожному. Електронну пошту дивиться кожен, а то у цьому тихому форумі нам ніколи не здибатись!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія