вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 17:15

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 22-лютого-2010 10:53 
Учень

Вік: 37
Повідомлення: 22
Звідки: Ивано-франковск
Привіт дорогі Geely-води :-)
В мене сьогодні промайнула думка, а чому б не перевірити свою красуню (після наших сибірських морозів, тай просто провести профілактику)
Проте зайшовши на наш славний форум я не знайшов ніяких підказок :oops:
Питання:
1) Хто і де проводить рем.роботи та догляд за своєю "Жульєтою" :mad2:

Просьба быть немного сдержаннее в названиях тем. TORNADO
Данный пост-направление темы отображается на каждой странице. Serj

_________________
"А нам все равно" - чи горілка чи вино =]


Догори
 Профіль   
 


Повідомлення Додано: 13-травня-2010 07:06 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
chychy написав:
слишен скрип!

Питання: скрипить педальний вузол чи вилка в районі робочого циліндра?Бо на прикладеній фотці якраз другий варіант.У мене скрипів педальний вузол.Змастив його ЛІТОЛОМ і помогло. Тільки не солідолом!!! Я це описував у себе в бортовику. До речі, скрип пропав не зразу а через пару днів.
А якщо скрипить в районі вилки - то ти перший на форумі. Про скрип в цьому вузлі ще ніхто не писав.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2010 18:39 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
я так розумію скрипить циліндр!
http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... 5&start=75
- тут у багатьох була проблема з якимось скрипом (рипом)!

А взагалі щеплення для мене окрема проблема! в грудні почала педалька дуже легко нажиматись, а передачи важко включатись, поїхав на СТО АИС там сказали що то треба грибок заточувати! лишив машину на день , потім чудо майстри, сказали що крім цього полетів головний циліндр щеплення (ГЦЩ), що вони шукають по всіх магазинах і ніде нема! ще машина 1 день простояла у них і нічого вони ненайшли-незробили (заплатив я за таку роботу 350 грн. бо тіпа коробку знімали і т.д.) проїздив я до березня реально без ГЦШ, короче педаль нажимаеш а ручка коробки невиключається з передачи, це при вмиканні 1ї передачі і зупинці так і мучився проїхавши пару тисяч км.! тому купляйте ГЦЩ на запас (про проблему з ГЦЩ чув від багатьох, як СК так і МК)! бо зимою у китайців в АІСе ривізія і запчастини на Укр. нейдуть! :? :al:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2010 15:00 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 3122
Звідки: Івано-Фраківськ
chychy
Пішов би ти до нормальних майстрів, то за день-два все би зробили тобі і їздив би. І не треба на запас циліндри брати.
Я собі на Жигулях тормоза робив сам повністю - працюють ідеально. Там нічого складного нема. Треба лиш розум і руки мати.
Був би я в Франику то ми б з тобою могли то всьо легко самі зробити.

_________________
Жуля МК Комфорт Чорна Перлина


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2010 20:00 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
chychy
Я вже тобі рекомендував зареєструватись в темі "ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ".Там є телефони багатьох з нас і ніхто не відмовиться тобі допомогти, якщо подзвониш.
Зрозумій правильно!Про тебе нема ніяких даних і подзвонити тобі для консультацій нема куди, а на сторінках форуму все не обговориш. До речі, на твоїй фотці вказано не головний циліндр зчеплення , а робочий. Головний знаходиться в салоні над педаллю зчеплення.Що ж стосовно 350 грн. за ніби-то зняття коробки - то тебе тупо РОЗВЕЛИ.Я так розумію, що це твоя перша машина.
І ще одна порада:НІКОЛИ НЕ ЗАЛИШАЙ МАШИНУ НА СТО БЕЗ НАГЛЯДУ І ТИМ БІЛЬШЕ НА НІЧ
Light!Соррі, що пишу не по темі, але chychy мене з першого разу не зрозумів.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2010 14:04 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 76
Звідки: Ивано-франковск
Привіт всім! Є таке питання: на 5-ій передачі коли газуєш (не просто підтримуєш швидкість, а набераєш) щось типу трясеться ручка переключення передач. Почалось недавно, в тата (в нього теж СК), таке вже давніше, ще в когось таке є, як боротись? Проблемка ніби невелика, просто напрягає...

_________________
[url=http://lines.geely-club.com.ua/][img]http://lines.geely-club.com.ua/geely/512.gif[/img][/url]


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2010 16:57 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
В мене ручка теж вібрує. Але нетак сильно щоб дуже напрягало! може ти більше 160 км/год розганяєшся? бо я більше непробував! :-) або на 60 км/год включаеш 5 передачу і газу до упору, тоді все може трястися!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2010 18:53 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 76
Звідки: Ивано-франковск
ні, це відбувається, коли десь на 70 я вмикаю 5 і розганяю до 90... потім, коли просто підтримую наче не чути...

_________________
[url=http://lines.geely-club.com.ua/][img]http://lines.geely-club.com.ua/geely/512.gif[/img][/url]


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-травня-2010 20:27 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Sydir написав:
типу трясеться ручка переключення передач.

Вона трясеться чи видає сторонні звуки? Типу брязкоту чи щось подібне. Я не знаю чи вона на моїй машині трясеться, бо коли їду - дивлюсь на дорогу а не на кулісу КПП.
Що стосується сторонніх звуків куліси КПП , то в мене таке було. Вилікував густо промастивши весь механізм перемикання передач ЛІТОЛОМ. Процедура проста, треба тільки зняти чохол куліси КПП. Процес його зняття неодноразово описано у відповідній темі форуму.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2010 12:20 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 183
Звідки: Івано-франківськ
В мене витік фріон, вирішив скористатись порадою:
WishMaster написав:
Доречі весна настає і скоро ми дружно потягнемося до кнопочки - "кондиціонер".
Якшо у когось проблеми з цим мініхолодильничком або просто хочеться зробити діагностику.
Пораджу свого одногрупника. Займається кондиціонерами вже давно, спеціаліст вищого класу. Працює з своїм батьком, мають свою СТО.
Проїзд - їдете з Пасічної в сторону Ямниці(Галицький напрямок), як тільки виїхали з Пасічної там плавний затяжний спуск і плавний поворот наліво, за поворотом зразу перехрестя з світлофором, там направо, їдем приблизно 1км прямо, переїзжаємо залізничний переїзд(там зупинка "Дачна" помоєму), після переїзду по прямій метрів 700 і там його будинок-СТО направо. Але треба зідзвонитися наперед. 099-406-0-406, Сергій. Скажете шо від Стаса патлатого. То мій ляпший друг, знаю його давно, в автомобільній сфері дуже розумна і досвідчена людина, працює на совість, гроші візьме почесному. Від нього завжди поїдете з вирішеною проблемою!

на жаль проблема не вирішилась а навпаки появилась ще одна, зірвали різьбу на компресорі кондиціонера :(
і замість зразу рішити проблему сказали погуляти - пізніше приїхати :twisted:
Так що мені особисто таке ставлення не сподобалось !!!
Прийшлось рішати проблему на СТО ВАЗ-Шкода що по вул Коновальця.
А фріон тікав не на з'єднанні з компресором , а на датчику тиску.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2010 13:47 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
light написав:
WishMaster писал(а)
Пораджу свого одногрупника:

Підозрюю, що той майстер, який зірвав різьбу на компресорі кондиціонера на машині Light, якісно робить тільки своїм одногрупникам. :lol:
У всякому разі, Андрію, дякую за інформацію. тепер знаю до кого НЕ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЬ

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2010 16:20 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
kuguar написав:
У всякому разі, Андрію, дякую за інформацію. тепер знаю до кого НЕ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЬ

За інформацію, звичайно, подяка. Зустрічне питання-пропозиція: в разі чого мож буде звернутись туди?:
Цитата:
на СТО ВАЗ-Шкода що по вул Коновальця

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2010 11:08 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
Taraskin написав:
Зустрічне питання-пропозиція: в разі чого мож буде звернутись туди?: на СТО ВАЗ-Шкода що по вул Коновальця


Не радив би. :lol:

Треба більш детально, напишу.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2010 11:03 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 3122
Звідки: Івано-Фраківськ
kuguar написав:
Підозрюю, що той майстер, який зірвав різьбу на компресорі кондиціонера на машині Light, якісно робить тільки своїм одногрупникам. :lol:
У всякому разі, Андрію, дякую за інформацію. тепер знаю до кого НЕ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЬ


Подзвоню до нього, взнаю шо там сталося.
Прошу вибачення у Андрія, що через мене сталася така прикрість. Просто на скільки я його знаю, то робить все відповідально і з головою. І завжди до нього черга була.
Точно він? Сергій?

ЗІ: І чому в нас такий народ - тільки шось почує погане зразу "залошити". На добро переважно не реагують. :yab:

Добавлено спустя 36 минут 22 секунды:
Дзвонив.
Була така машина - робив його батько.
1. При відкручуванні болта(чи гайки) трубки з компресора вона викрутилась з різьбою з компресора. Яка тут вина того хто викручував? Це ж не те шо він перетянув і зірвав різьбу.
2. Черга у них розписана на місяць вперед. І коли людина приїжджає і їй терміново треба щось зробити вони дивляться - якщо щось таке що можна швидко зробити, то беруться. В цьому виникли непередбачувані обставини, які подовжують час ремонту, на що вони в той момент піти не могли(черга, треба черговиків робити). Тому й відправили.

Я там не був, тому не можу сказати як було насправді, але не треба зразу сприймати все так "в штики".
А взагалі мені якось взагалі всеодно чи поїдете ви до нього чи ні. То ваша справа.
Я просто сказав те що знаю що в нього взагалі нормально і якісно роблять(не дарма напевно черга на місяць?).

_________________
Жуля МК Комфорт Чорна Перлина


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2010 12:53 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
WishMaster написав:
Черга у них розписана на місяць вперед.
:bj:
В СМАРТі, де мені робили кондиціонер після ДТП ( перевірка на герметичність, протяжка з"єднань, вакуумування і власне заправка хладагентом) запис по телефону за три дні.Гарантія після цього - рік.
До речі, після їх роботи пройшло вже більше 2-х років. Кондиціонер працює нормально.
До відома. Андрій сказав, що на СТО ВАЗ-Шкода йому нарізали більшу різьбу, БО РІДНА БУЛА ТАКИ ЗІРВАНА.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2010 13:17 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 3122
Звідки: Івано-Фраківськ
kuguar написав:
В СМАРТі, де мені робили кондиціонер після ДТП ( перевірка на герметичність, протяжка з"єднань, вакуумування і власне заправка хладагентом) запис по телефону за три дні.Гарантія після цього - рік.
До речі, після їх роботи пройшло вже більше 2-х років. Кондиціонер працює нормально.
До відома. Андрій сказав, що на СТО ВАЗ-Шкода йому нарізали більшу різьбу, БО РІДНА БУЛА ТАКИ ЗІРВАНА.

Та добре, най буде. Я ж не проти. Робіть де хочете. :-)
У мене після сходу з конвеєра теж пройшло уже 2 роки, кондиціонер працює нормально)))

На рахунок різьби - зі слів майстра - "різьба викрутилася разом з болтом". Ви мене чуєте? Є різниця між тим що зірвати різьбу при затяжці болта і тим що просто викрутивши отримуєш зірвану різьбу ще нічого не закрутивши? В чому вина майстра?

Оревуар! :hi:

_________________
Жуля МК Комфорт Чорна Перлина


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2010 14:16 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 183
Звідки: Івано-франківськ
Сумніваюсь що різьба викрутилась з болтом ! Хотя проблема не в тому :twisted:
А в тому що пропускало в зовсім іншому місці !!!
І якщо вже таке сталось, то треба було усунути проблему зразу, а не відсилати на потім.
Отака моя думка, просто коли я роблю якусь роботу клієнту і стається якась проблема я стараюсь вирішити зразу, а не посилати клієнта на потім :twisted:
До речі до нього я підїхав з його згоди !

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2010 19:47 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 3122
Звідки: Івано-Фраківськ
light написав:
Сумніваюсь що різьба викрутилась з болтом ! Хотя проблема не в тому :twisted:
А в тому що пропускало в зовсім іншому місці !!!
І якщо вже таке сталось, то треба було усунути проблему зразу, а не відсилати на потім.
Отака моя думка, просто коли я роблю якусь роботу клієнту і стається якась проблема я стараюсь вирішити зразу, а не посилати клієнта на потім :twisted:
До речі до нього я підїхав з його згоди !

Тоді прошу вибачення за поганий контакт. Я не знаю як там було і хто прав хто ні.
Ну в результаті ж все вирішилося? Це саме головне! :-)

_________________
Жуля МК Комфорт Чорна Перлина


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2010 13:23 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
WishMaster написав:
Ну в результаті ж все вирішилося? Це саме головне!

Звичайно вирішилось. До тих майстрів ні ногою :no-no:

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2010 22:00 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
ппц! за 2,5года накрылся 2й подьемник ( тросик перекрутился в котушке ), на СТО не поеду, бо те придурки недавно за замену противотуманок по телефону сказали робота будет стоит около 100 гр. ! ( я сам поменял за 2 часа, пока бампер неснял, в следующий раз за 20 мин. поменяю и деньги на пиво останутся).
Подскажите как поменять стеклопод.? самому реально это сделать? стремает что стекло находится внизу дверки и можна разбить, хто сам менял, отпишитесь пожалуйста! зарание спасибо!

Ще прохання підскажіть де можна подешевше придбати новий склопідйомник? :bc:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-вересня-2010 10:49 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 183
Звідки: Івано-франківськ
Та нічого складного там нема :)
А що саме полетіло ? Моторчик, тросік ?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-вересня-2010 19:44 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
тросік в катушці перекрутило (зажувало)! вже 2й так, спочатку переднє-ліве, тепер праве, то в мене лише так летять склопідйомники!? :cry: !

як поміняти я зрозумів, лиш думаю коли буду міняти, щоб вікно нерозбити. :hot1:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 10:15 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 183
Звідки: Івано-франківськ
Скоріше всього в тебе "проблема кривої зборки" :twisted:
Якщо хочеш можеш бід'їхати до мене в гараж, допоможу з ремонтом :)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2010 22:57 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
дякую! але я розберав дверку, дивився на той склопідйомник, в мене так само і попередній накрився! :moder: ! сьогодні заходив в магазин на сахорова, як завжди в них в наявності необхідної запчастини невиявилось, склазали що можуть в п"ятницю-суботу привести, коштуватиме 402,00 грн. :evil: !
Я ліпше в рейці (по якій піднімається скло) просверлю дирку, закреплю болтом і буду так їздити! вдруг настануть часи коли 400 грн. буде нежалко! :(


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2010 19:11 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 86
Звідки: Ивано-Франковск
поцарапал задние крило! над колесом! 2 большые полосы, аж краску содрало! !
что делать!? подскажыте!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-вересня-2010 09:07 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
chychy написав:
что делать!? подскажыте!

Якщо сам не знаєш- підкажу.
ШУКАТИ ГАРНУ МАЛЯРКУ І ГОТУВАТИ ГРОШІ :lol:
Подзвони Тараскіну. Він цю процедуру вже проходив.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 112 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія