вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 11:46

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: dimitrievici



Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 73 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-квітня-2011 21:30 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Ну ось і я рішився написати свій бортовічок. Моя джулька(базова комплектація) дісталась мені 24 лютого 2008 року. Це був весільний подарунок тестя з тещею. Поїхали з дружиною з весілля на ній. Я правда не очікував на такий подарок.
Про машинку- дуже мені подобається вона, ніколи не підводила, працює як годинник. Як її взяв поставив підкрильники, чохли на сидіння, коврики гумові та комплект спойлерів. З мінусів: стук стійок чув зразу як сів та поїхав, бо трохи в цьому розбираюсь,
трохи мало місця,
малий кліренс,
колеса (гума)-г...но, не тримали ніякої дороги,
не зручно міняти лампочки в фарах, протитуманках.
З плюсів: не гне клапана- я вважаю ,що це великий плюс,
різка, як на мене дуже прохідна зимою,
входять кондіш, ГУР,центральний замок з дистанційним керуванням та електричні стеклопідйомники в базу,
проста в обслуговуванні.
Що я міняв за цей період: на 20 тис правий задній ступічний підшипнік двурядний(SNR 190 грн), а на 30 тис і лівий( польша 100грн); зробив розборні всі амортизатори, дві передні опори стійок, колодки передні, пружину куліси(підібрав на базарі), розборні стійки стабілізатора на 20тис(тільки з нижньої сторони), втулки заднього стаб( від москвича) з бубликами від ланоса, правий внутрішній пильник гранати( по своій необачності пірвав сам) ,пильники з відбійниками передніх амортизаторів та один задній пильник, жабку включення стоп-сигналу-замінив на радянську пласмасову, добавив амортизатори москвича до капота; один пильник поршня супорта та дрібниці свічки, лампочки протитуманок, масло.
Що добавив : підняв машину - на перед від ланоса та гума товщиною 1-1,5 см, на зад від ваз 2109 перед + по центру шайбочки на всю проставку, підсвітку ніг спереді, ручки кпп та радіаторної решітки, накладки на педалі, тоніровка, лампочки на задній хід галогени по 50W, подвійні щітки склоочисника, ще один сигнал(тобто 2) справа, титанові диски ARTEC Німеччина, лампочки з подвійним контактом на протитуманки ззаду( світять коли гальмую та протитуманні).
Ще щось згадаю по ходу напишу.


Востаннє редагувалось dimitrievici в 28-квітня-2011 22:06, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2011 21:44 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
було б добре ще б оце все світлинами підкріпити і тоді взагалі вважай шо ти наш :lol:

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2011 21:59 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Також міняв всі бризговики на універсальні. Моя джулька літом взута в титанові диски ARTEC Німеччина з гумою 185/60/14 MICHELIN ENERGY теж Німеччина, а зимою взута в диски від БМВ 3 Німеччина з рідними ковпачками по середині з гумою Dunlop SP Winter Sport M2 Німеччина 195/60/14 -гума супер.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2011 22:39 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 1083
Звідки: Черкассы
С бортовиком. Фото машинки можно особенно по поднятии её.

_________________
Зображення
Зображення
Пробег- 57000 км.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2011 15:07 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
v.p написав:
С бортовиком. Фото машинки можно особенно по поднятии её.

Дякую .Буду мати час сфоткаю.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-квітня-2011 15:31 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Ну ось і фото моєї джульки.

Добавлено спустя 3 минуты 26 секунд:
Ще фото свічок нових із Німеччини. На даний момент стоять такої ж фірми , але одноконтактні та без кільця.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-травня-2011 19:45 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 2926
Звідки: Первомайск
Зображення

_________________
Зображення Я форумчанин и счастливый папа. Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-травня-2011 21:17 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 64
Повідомлення: 1307
Звідки: Николаев
... теперь у нас две "сказки"! :o

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2011 17:20 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Moshul написав:
Зображення

:ay: :az: .


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-травня-2011 20:17 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Я з моєю джулькою були 9 травня на зустрічі з іншими власники джульок. Ось пару фото.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2011 10:37 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
dimitrievici, молодцы что собираетесь!

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2011 13:05 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Forzajuve999 написав:
молодцы что собираетесь!

Дякую. Мало нас приїжджає на зустрічі, але збираємось

Добавлено спустя 5 часов 28 минут 33 секунды:
Сьогодні отримав наклейки клубні від Nezlomnij, за що йому велике дякую і плюс в репу. Наклеїв поки що клубну :D , а далі буде видно. Оцініть мою роботу. А ще між іншим зробив собі за пів години запасну пружину куліси (із пружини від стартера газона, який включався ногою).


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2011 21:55 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Сьогодні відполірував фари по методиці va, але трохи по своєму. Брав водостійку наждачку 600, 1000, та 2000. Закінчив двома поліролями- 1. крупнозернистий від царапин та 2 дрібнозернистий для блиску. Ось моя халтура.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2011 10:14 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 360
Звідки: Донецк
полировка-єто класс и смотрица прикольно, НО как всегда одно НО: защитный слой снят с фар, а со временнем они начнут тускнеть - лак или пленка решениЕ проблемі

_________________
Зображення

борт. журнал на Drive2.ru - http://www.drive2.ru/r/geely/806863/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2011 17:30 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Фари з захисним слоєм лаку + блиск.

Добавлено спустя 3 часа 1 минуту 1 секунду:
Лакував звичайним аєрозольним автомобільним лаком. Вони є нашого виробництва «New Ton» по 20 грн, тіпа іноземного MOTIP по 35грн та Presto по 30грн.Всі 500мл. Я взяв Presto, бо нашої фірми раз взяв краску для дисків- була ніяка.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2011 18:40 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Ну ось і мій одометер показав красиву цифру. В результаті чого поміняв півітряний та паливний фільтр.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2011 23:04 
Біля керма

Повідомлення: 65
Звідки: CV.UA
Привіт! А хто цей незломний? З Чернівців?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-червня-2011 17:56 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Привіт Олег. Що не взнав мене рядом з собою на фото біля Майдану :( ? Тоді дивись уважніше, якщо не впізнаєш ,тоді розкриємо секрет фірми :cool: :az: .


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-червня-2011 18:15 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Сьогодні нарешті поміняв собі датчик швидкості. Перший день почистив контакти, не помогло, другий день знімав весь в зборі-почистив та побачив, що сам вал в датчику шатається та зрозумів, що треба його міняти. Симптоми були як і у багатьох: то зашкалював, то не показував, то показував. Сьогодні поїхав на АІС та купив за 55грн датчик та на базарі купив одне кільце гумове по гривні, бо гади коли поставили привід в коробку нижнє кільце зрізали. Поставив і все ок, лампочка ЧЕК гасне нормально, центральний теж закривається коли треба, а не коли заманеться, а саме головне спідометер показує супер, а не хаотичний танец. В кінці розібрав(зламав) старий датчик. Він одноразовий- має вал, дві пласмаси чорна де розєм та біла всередині чорной, і два колесика-одне гладке на валі і одне зубчасте зверху та якійсь порошок чи конденсат(накіп) всередині був.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2011 08:52 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Повідомлення: 239
Звідки: Днепропетровск
dimitrievici
У тебя стоят на перед проставки от ланоса я так понял а зачем ты резину подлаживал между проставкой и кузовом(как на фото) ? Что-бы не было ударов или ?? Чего спрашиваю у самого стоят такие, что спереди/сзади и когда едешь по кочкам где-то 60 км если колесо попадает на кочку идет глухой удар.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2011 13:51 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
vip71541 написав:
У тебя стоят на перед проставки от ланоса я так понял а зачем ты резину подлаживал между проставкой и кузовом(как на фото) ? Что-бы не было ударов или ?? Чего спрашиваю у самого стоят такие, что спереди/сзади и когда едешь по кочкам где-то 60 км если колесо попадает на кочку идет глухой удар.

Я резінки клав тому, що зад машини був вище передка, бо там стоять дв"яточні проставки на 19 чи 21мм, але швидче всього 21мм. В результаті експлуатації замітив, що з цими резинками машина стала магче та ями ковтає краще. А за рахунок глухого удару , це не пов"язано з підняттям машини, а це в нас такі упори амортизатора(коли вони нові то цього звука нема, а після року-два ізди по нашим дорогам опора трохи слабшає і видає такий звук).У людей в яких машини не підняті такий же самий звук, буквально вчора питали мене про цей звук.
Пару слів про мій спідометер -працює супер як має бути, лампочка ЧЕК гасне нормально та центральний замок закриває при 30 км :D .


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2011 14:12 
Почесний письменник

Вік: 45
Повідомлення: 1338
Звідки: Мариуполь-Донецк-Макеевка
Забанений: Безстроково
dimitrievici, растолкуйте, пожалуйста, про полировку фар по-подробнее: что и в какой последовательности делали. У меня такая же беда...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2011 14:14 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Витал
Чти вот здесь http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... 11#p261511 и здесь http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... 38#p261938

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2011 16:48 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
TORNADO написав:

Дякую TORNADO що написав. Витал дивіться там і все зрозумієте.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-липня-2011 20:51 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Давно нічого не писав. Піміняв на майже 42000км масло та фільтр.Залив Q8 Formula Advanced 10w40, фільтр Knecht ОС-216. Ціна масла як для мене(постоянного клієнта) 200грн за 4л(при продажній ціні 240-250грн), а фільтра 45грн(55-65). Також подивився рівень масла в коробці та оглянув все дно машини- все в нормі. Машинка веде себе ОК, я всім задоволений, чого і всім бажаю :D .


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 73 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія