вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 17:17

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: krebs83



Створити нову тему Відповісти  [ 245 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-травня-2015 19:57 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
сьогодні перестав закривати ЦЗ всі двері, крім водійської. Але коли руками всі інші закрити, то відкриває з брелка сигналки. Електрик, коли ставив сигналку зимою, то зломав кріплення привода ЦЗ замка водійської двері і поставив свій. Може який проводок в дверях відійшов? Розбирати двері чи їхати до електрика? По ходу не йде сигнал від привода до сигналки на закриття всіх дверей. Відкривання працює. Сигналка StarLine A61

виявилось, що електрик погано скрутив проводок один... Зняв тільки-що обшивку і все нормально скрутив. Більше до нього не поїду. Сам не люблю халтурити і коли хтось інший халтурить

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-травня-2015 20:49 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
трішки напрягає стук рульової колонки. На ямах б'є в руль інколи. Таке відчуття, що як якась хрестовина розбита і тому так б'є. У всіх так?

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-травня-2015 21:42 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1855
Звідки: Краматорск
На рулевой колонке есть крестовинка-посмотри её.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-травня-2015 22:02 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
На рулевой колонке есть крестовинка-посмотри её.

вона якось підтягується?

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-червня-2015 15:14 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
вчора сам змастив графітною "смазкою" графітове "яблучко", яке стоїть між колектором і вихлопною трубою і постійно скрипить. Роботи на 15 хв. На СТО хотіли 150 грн за роботу :). Потрібно було тільки головку на 10 і 13, щоб зірвати болти.

Також забув написати, що встановив десь місяць назад вітровики і накладки з нержавійки на пороги, щоб не появлялись подряпини далі. Також заклеїв пластиковий поріг водія антигравійною плівкою. Там було більше всього подряпин.
Пробіг 5500 км. Їдемо далі

Добавлено спустя 16 часов 54 минуты 35 секунд:
вчора почув стук в машині, коли в село їздив. Таке відчуття, що тарабанить десь метал об метал. І ще він появляється коли здавати назад. Запишусь на АІС

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2015 09:25 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Таке відчуття, що тарабанить десь метал об метал. І ще він появляється коли здавати назад

Посмотри колено выхлопной может задевать сзади за рычаги, возможно растянулись резиновые серьги.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2015 18:55 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Дзвінок в АІС:
Я - Доброго дня. У мене щось гупає ходова, хочу щоб подивились.
А - Доброго. Діагностика 150 грн.
Я - У мене машина на гарантії, ТО проходила, пробіг 5000 км.
А - Ну так діагностіку потрібно робити...
Я - А якщо завтра в мене знову начне щось гупати, то завтра знову 150 грн?
А - Ну приїджайте наш майстер з вами проїде і послухає.
В 17:00 приїхав, сервісний манагер проїхав через колії і почув, що гупає щось в ходовій і б'є в кермо. Сказав їхати на сервіс. Платити нічого не треба уже. :-) Поїхав на сервіс, там також проїхали і почули стуки. Перше виправили стук в ходовій. Виявилось, коли ставив захист двигуна після змащування графітового "яблучка", то сильно вверх затянув захист двигуна і вихлопна стукала об захист. Вигнули захист двигуна трохи в низ і стук пропав. Після цього ще раз проїхали, стук в кермі залишився. Я їм сказав, що на минулому ТО стук був, але мені сказали, що так має бути і ніхто тоді машиною не проїхав. Приїхав сервісний манагер і на консиліумі вирішили міняти вал з хрестовинами по гарантії, який іде до рульової колонки. Сказали через 2 дні зателефонувати.
Далі буде..

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2015 08:17 
Водій-випробувач

Вік: 39
Повідомлення: 339
Звідки: Львів
в мене міняли на першій машині валік з хрестовинкою, бо скрипів карданчик на бруківці. Після того стало тихенько. Удачі:)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2015 12:15 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
авто їде з маленької гірки на 1 передачі, якби накатом, і коли легко натиснути педаль газу, відбувається легкий "стук". Під нагрузкою стука немає, тільки коли легкий накат і ввімкнена передача. У всіх так в СК? Вчора на АІС сказали, що це у всіх СК і МК. Може так, як із кермом мені говорили, що стук це нормально, а в вчора сказали, що вал рульової колонки будуть міняти по гарантії... Пока авто на гарантії, може дожимати їх?

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2015 14:15 
Водій-випробувач

Вік: 39
Повідомлення: 339
Звідки: Львів
Як кажуть "досвідчені" водіїї - добрий стук дасть ся чути:) а взагалі в мене таке на 3 СК було і є. Поки що не напрягає. Походу, люфти в КПП так себе проявляють. Спочатку не було при покупці, але через тисяч 5 вже точно чую. Коли поміняли на попередній СК КПП по гарантії, то теж спочатку не було, а згодом з'явилось. Так що, напевно, це хвороба...


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-червня-2015 10:00 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
в пятницю поміняли вал рульової колонки. Приїхав до них в 13:00. Запитав, коли буде готове авто. Сказали прийти в 15:00. Я якраз працюю від сервісу в 5-7 хв хотьби. Сказав, що прийду в 15:45, щоб не спішили і норм все зробили. Прийшов в 15:50, вал тільки зняли :shock:. Малу потрібно було до лікаря везти на 17:00, прийшлось їхати дружині на таксі. Сказали ще погуляти годинку і прийти в 17:00. Прийшов 17:20, уже докручували. Поки протестив, то виїхав в 17:40. Коли спитав по закінченню роботи, дайте якийсь акт, нічого не дали і в сервісну книжку нічого не записали. Стук пропав.

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 02:28 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
воно може і краще, сервісна буде чиста... я коли клапан міняв, то спеціально просив аби мені внесли відмітку про ремонт.

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 15:57 

Вік: 35
Повідомлення: 2
Звідки: Красный Лиман
Добрий день! Підкажіть, кермо міняли чи в комплектації 2014р. машина йде з таким кермом?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 16:09 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Добрий день! Підкажіть, кермо міняли чи в комплектації 2014р. машина йде з таким кермом?

не міняв

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 17:48 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Добрий день! Підкажіть, кермо міняли чи в комплектації 2014р. машина йде з таким кермом?

А что особенного в руле? У меня 2010 год и руль такой же.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2015 15:06 

Вік: 35
Повідомлення: 2
Звідки: Красный Лиман
Сигнал на руле или на рычаге включении дворников?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2015 15:11 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Сигнал на руле или на рычаге включении дворников?

Кому вопрос то?
У меня и там, и там. Как и у всех в комплектации Impress

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-липня-2015 20:45 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
сьогодні купив доці крісло RECARO Milano Shadow. До цього брав на прокат за 100 грн в місяць.
Зображення

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2015 09:04 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Після поїздки на море в Коблево, витрата пального склала 6.9-7.0 літрів на 100 км. При цьому в авто було 4 людини і 2 дитити 4 і 5 років. Багажник був забитий під завязку. Проїхав 1000 км, десь 100 з них з кондиціонером. Ластівка ніде не підвела. Їхав зі швидкістю 100-120 км\год

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2015 22:36 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 317
Звідки: Днепропетровск
Забанений: Безстроково
авто їде з маленької гірки на 1 передачі, якби накатом, і коли легко натиснути педаль газу, відбувається легкий "стук". Під нагрузкою стука немає, тільки коли легкий накат і ввімкнена передача. У всіх так в СК? Вчора на АІС сказали, що це у всіх СК і МК. Може так, як із кермом мені говорили, що стук це нормально...

У меня такой одиночный стук, когда бросаю или надавливаю педаль, если еду из гаража на холодной машине. Пока не прогреется, есть такие неприятные стуки и небольшие рывки, стараюсь плавно ехать.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2015 22:44 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 900
Звідки: Черкаси
у меня такое всегда было. что на холодную, что на гарячую. неприятная штука. аис говорит что у всех так. сам считаю что так быть не должно, но что это и как исправить не нашол. так и катаюсь...
Кажется мне что это связано с приводами. Звук такой как будто на вазе классике розбита задняя крестовина

_________________
БЖ колишньої СК-шки
БЖ теперішнього Focus-a


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-вересня-2015 13:19 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Класно получилось. Водій вставив брелок від сигналізації StarLine в викидний ключ. Собі може так би зробив, але руки трохи не з того місця ростуть :) І так як в мене довгі ноги, то полюбому викидуху коліном зламаю...

Зображення
http://www.yaplakal.com/forum2/topic1204747.html

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2015 13:32 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Вчора зробив ТО 10000 км. Обійшлося 743 грн. В рахунок ввійшло 3 літри Shell 10W40(0.75 літри осталось з минулого разу), масляний і повітряний фільтр. Також стукав вал рульової колонки відразу після заміни. Спочатку не напрягало, потім сказав їм. Знову міняють по гарантії.
Пробіг 8990 км.

Добавлено спустя 41 минуту 2 секунды:
Як полікувати чи не звертати увагу? Сервіснік на АІСі каже, що ніхто з таким не звертався. Боюсь, щоб корозія не почалась...
Текст:
Зображення

_________________
Мій БЖ


Востаннє редагувалось krebs83 в 09-жовтня-2015 15:09, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2015 14:17 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 88
Звідки: Ростов-на-Дону
Як полікувати


Я снимал фонари и снял "лишнее" широким напильником.Там края фонаря довольно острые,поэтому счистил лишнее.Потом ставил и смотрел,что бы ни где не касалось крыла.Лучше сделать,а то ржавчина обеспечена.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2015 16:38 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Сьогодні ще заїхав на АІС, бо почала тарабанити вихлопна об захист двигуна після вчорашньої заміни масла. Також сказав, що є один "сверчок" (скрежет металу.) Був він десь пів року. Попросив майстра проїхати в машині. Сказав, що розумію що не Мерседес, але скрежет трішки напрягає, особливо коли їду по нерівній дорозі. Якщо можна виявити зразу, то виявіть. Але шукати не потрібно спеціально. Проїхали, майстер зразу виявив, що скрежет дає гачок , с*ка, будь він неладний, капота. Пів року, Карл, пів, він скрипів. Трішки салідолу і зразу стало комфортніше їздити :-)

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 245 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія