вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:16

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: krebs83



Створити нову тему Відповісти  [ 245 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 13:05 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Що порекомендуєте?

Снимать рамку, защищать и подкрашивать. Потом на рамку поклеить по периметру кусочки двустороннего скотча. Такую же процедуру желательно сделать и с решеткой капота, а также фарами, как передними так и задними.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 13:52 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
це не капот, а ліва стійка

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 13:58 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
це не капот, а ліва стійка

Аккуратно зачистить и закрасить карандашиком.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-травня-2018 18:58 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1855
Звідки: Краматорск
Снимай рамку и подкрашивай, там ржавчины очень много, сам через это проходил в прошлом году. Причина в том что пластик трёт по крышке багажника, а толщина лкп всего 70 микрон, на том же ланосе больше 100.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-травня-2018 13:01 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Після перевзування на літню гуму, помітив, що почав з'являтися звук (тук-тук-тук) при швидкості від 60 до 80 км\г. Думав, можливо відлетів десь груз один на колесі. Поїхав на балансування, нічого критичного. Накинули 10 грам. Нічого не змінилось. Десь через тиждень думаю подивлюсь, можливо на колесі гуля десь вилізла. Почав з правого переднього колеса. Нічого не помітив. Знімаю ліве, а дві гайки не можна, "жінка легкої поведінки", відкрутити. Ногою насилу відкрутив. Висипалась стружка, шпильці і гайці "жіночий статевий орган". Другу гайку також не зміг викрутити, вирішив уже не викручувати, щоб колесо зажати, а вона не закручується до кінця. А на балансуванні закручували гайки пістолетом. До цього хтось розказував, чи читав десь, що також були зірвали шпильки пістолетом. Коли закручували, думав, хоть би не зірвали. Ніколи, НІКОЛИ, не закручуйте гайки пістолетом!!! Я ще задні не перевіряв, надіюсю сюрпизу не буде. Щоб поміняти шпильки, потрібно вибивати підшипник, будь воно неладне. В результаті:
2 шпильки + 2 гайки - 150 грн
підшипник передній ВТА - 450 грн
Робота - 480 грн.
Все брав на АІС, бо ніде по місту не знайшов. Шпильки 2 останніх забрав на АІС.
Коли почали робити, то направлячі закисли + колодки потрібно міняти.
Колодки KONNER - 220 грн
Направляючі з пильніками - 210 грн.
+ ще додатково за роботу по заміні. Ось так можна попасти на рівному місці із-за [censored] на шиномонтажі.
Далі буде...

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-травня-2018 13:37 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
От тому я й маю зимову резину на дисках. А в разі проколу колеса, не дозволяю закручувати гайку гайковертом на шиномонтажі.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-червня-2018 11:42 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
був в селі на вихідних, вирішив перевірити ще, чи не зірвана різьба на задніх шпильках. В результаті одна гайка на правому колесі не викручується. На четвер на АІС записався. 260 грн з роботою і шпилькою. Добре, що хоть підшипник не потрібно міняти. Зашибішь збалансував колеса...

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 12:53 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Продовжимо. Приїхав на АІС в 13:00, як і записувався, як завжди всі підйомники були зайняті. Сказав, мені не терміново, але щоб до 18:00 зробили. В результаті замінили ще 2 шпильки на задньому колесі. Коли забирав машину, то був сильний дощ. Я розрахувався, швидко застрибнув в машину і задоволений поїхав на роботу, щоб підвезти колег в дощ. Коли під'їхав до офісу, колега запитав, а що ще в тебе з бампером. І тут я ох...їв.
Зображення
Через 5 хв був на АІС. Запитав, що це таке. Вони сказали, що притерли Санйонгом. Чому, питаю, відразу не сказали? "Забули" (млять). Розраховували, що не побачу. Якби поїхав додому, то уже б завтра нічого не доказав. Запитав "старшого" на СТО, як звати ту людину, яка мене стукнула. Сказали, що незнають, але все буде добре. Потім "старший" дав телефон, де уже ця людина була записана в телефоні. Дивно якось. По телефону домовились, що завтра зустрінемось і зі мною розрахуються. Я сказав, що мене не влаштовує, мені треба пофарбувати бампер. Той, що стукнув, сказав, що без питань. На наступний день зустрілись на покрасці. Дуже здивувався, коли з машини вийшов працівник АІС, який працює в сервісі в офісі :-) . Виявляється він стукнув якимось Санйонгом, і поїхав(Хто залишав їм Санйонга, подивіться на бампера, буде Вам сюрприз :)). В результаті поїхали на СТО, де мені по гарантії раніше фарбували капот. Пофарбували за вихідні, приїхав ставити, а пофарбували "на відї...сь". Знайшов більше 10 точок пошкрябаних і 2 місця фарбою "затичковано" :shock: . Сказав, щоб перефарбовували. Пройшло 2 дні, сьогодні поставив уже. Покрасили ідеально. Питаю, чому відразу так не зробили, мовчать. Ось так і закінчилась моя дружба з АІС довжиною в 4 роки...

_________________
Мій БЖ


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-червня-2018 12:58 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 900
Звідки: Черкаси
закінчилась моя дружба з АІС довжиною в 4 роки...

Та якийсь Ви занадто дружній)) Я скільки не витримав))

_________________
БЖ колишньої СК-шки
БЖ теперішнього Focus-a


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2018 08:04 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
krebs83

Зображення

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2018 08:37 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
З Днем народження!!! :az: :Brat: :az:

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2018 18:39 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1855
Звідки: Краматорск
С днём рождения! Здоровья и удачи!


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2018 21:23 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
З Днем народження!


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-січня-2019 11:49 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Машина їздить, колеса крутяться. Але в звязку із поповненням в сімї, планую весною продавати. Зараз зупинився Chery Tiggo FL 2014-15 року з таким же пробігом, як у мене(до 40000 км). Ціни від 8000 до 9000$. Емгранда Х7 щось не дуже хочу по відгукам тут. Може ще щось порекомендуєте?

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2020 09:37 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
krebs83
Был у меня фл.Так же было два "старых" тигго,которые клоны рав 4 первого поколения. Так вот фл гораздо хуже тех,старых. Особенно если взять машину на роботе,это просто не езда,а мука. Плюс фл уже более упрощен,например цельная задняя полка,не снимаются быстро задние сиденья,в общем-не рекомендую.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2020 10:26 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
СаняУ
також передумав уже на рахунок Chery Tiggo FL. Придивляюсь до Renault Grand Scenic дизель 2013-2014р. Але в нас тут вибрати нема з чого. Все кручене-перекручене. Через знайомого буду приганяти з Німеччини.

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2020 11:28 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
СаняУ
також передумав уже на рахунок Chery Tiggo FL. Придивляюсь до Renault Grand Scenic дизель 2013-2014р. Але в нас тут вибрати нема з чого. Все кручене-перекручене. Через знайомого буду приганяти з Німеччини.

Ти повинен розуміти, що дизель з Європи у такому віці не може бути з пробігом 100-150 ткм. Більш реально буде 300-400. А міжсервісний у них 30 ткм, з усіми нюансами. Якщо авто дійсно з не великим пробігом, то коштуватиме воно там суттєво вище ринку. Це я натякаю, що дивитись на авто по низу ринку взагалі не варто. А в цілому, якщо маєш бажання авто звідти, то домовляйся зі знайомим поїхати разом, щоб бачити, що купуєш на власні очі. Бо переважна більшість таких знайомих по факту виявляються звичайними перепродухами, яким аби вигідніше продати.
Стосовно авто, знайомий купував собі Гранд Сценік через знайомого пригонщика. Як потім виявилось, заробив він на ньому по людськи, взяв як зі свого. :o
По факту авто було в максимальний комплектації, Босе, панорама, робот з двома зчепленнями, якій парив добре мозок. Спочатку, хоч авто було і свіже, всього 3 чи 4 роки, почалися проблеми з електронним стоянковим гальмом, як виявилось згнила проводка від задніх барабанів до входу в салон. Потім пильники передніх амортів, це болячка в них, ну і на закуску підійшла сцепа. В результаті продав, та купив нового Логана з салону. :-)

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2020 12:30 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
ysk
я хочу на ручці, з пробігом 100-150 ткм і щоб з повною сервісною історією. Зі знайомим поїхати не вийде...

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2020 13:59 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
я хочу на ручці, з пробігом 100-150 ткм і щоб з повною сервісною історією. Зі знайомим поїхати не вийде...

Тоді готуйся переплатити. Що в цілому правильно. Але не забувай моніторити і наш ринок, може щось тут вистрілить цікаве, не обов'язково Сценік.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2020 13:27 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
авто продане

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 245 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія