вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 18:45

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 88 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 00:19 
Шановний знавець
Аватар користувача

Повідомлення: 1880
Звідки: Кривой Рог
aleks6114 написав:
То, что называешь душевным спокойствием, есть простое приспособленчество.

ну прям в дюрочку... правильные мысли говоришь .


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 15:48 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 3460
Звідки: Донецк->Киев
ну я когда стикер на лобовом возил, то на вопрос покажите страховку посылал на ... лобовое смотреть ;)
А когда снял (ну кумарит он меня на лобовом), то показываю что есть полис (даже не разворачивая).
Минута делов и отпускают.

Вот все жду момента, когда никуда не спешу и они меня остановят (проверить документы). Давно у меня уже накипело.

А то как закон подлости, останавливают только тогда, когда я на работу спешу

_________________
Арфаграфия... эта каг канг-фу. Настаящщие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelly CK-1 GT --> Hyundai Accent RB Comfort --> Honda Accord


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 17:10 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 2014
Звідки: Киев
aleks6114 написав:
Есть известная поговорка:"На обиженных воду возят", так зачем же быть в роли обиженных? То, что называешь душевным спокойствием, есть простое приспособленчество. А ментам только того и надо. Эти, ущербные во всех отношениях твари, давно уже должны знать свое место.
Вспомни "Машину времени":- Не стоит прогибаться под изменчивый мир, Пусть лучше он прогнется под нас! Не мы должны прогибаться, а ментовское отребье.

будет мне 60 лет и буду я на "пенсии" ( не подумайте, не на государственной, а на собственной) вот тогда и буду прогибать кого угодно и под что угодно... :-) а пока мне на свою "Пенсию" работать нужно и на разборки с ГАИ нет не времени не желания.

а по теме
Текст:
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 10 жовтня 2001 р. N 1306
Київ

Про Правила дорожнього руху

2. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ВОДІЇВ МЕХАНІЧНИХ
ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при
собі:

а) посвідчення на право керування транспортним засобом
відповідної категорії і талон, що додається до посвідчення;

б) реєстраційний документ на транспортний засіб (для
транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон), а у разі
відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, -
свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб
або реєстраційний чи інший засвідчений в установленому порядку
документ, що підтверджує право керування, користування чи
розпорядження таким транспортним засобом; { Підпункт "б" пункту
2.1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 124
( 124-2009-п ) від 11.02.2009 }

в) у разі встановлення на транспортних засобах проблискових
маячків і (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв -
дозвіл, виданий Державтоінспекцією МВС, у разі розміщення
реклами, - погодження, що видається підрозділами Державтоінспекції
МВС;

г) у встановлених законодавством випадках дорожній лист і
документацію на вантаж, що перевозиться; на маршрутних
транспортних засобах - схему маршруту та розклад руху; на
великовагових і великогабаритних транспортних засобах та
транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення
небезпечних вантажів, - документацію відповідно до вимог
спеціальних правил; { Підпункт "г" пункту 2.1 в редакції Постанови
КМ N 634 ( 634-2008-п ) від 09.07.2008 }

ґ) поліс (сертифікат) обов'язкового страхування
цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних
засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від
обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності
власників наземних транспортних засобів на території України,
повинні мати при собі відповідні підтвердні документи
(посвідчення). ( Підпункт "ґ" пункту 2.1 в редакції Постанови КМ
N 16 ( 16-2005-п ) від 06.01.2005 )

_________________
Лишь в споре рождается истина (С)


Востаннє редагувалось tuning в 01-березня-2010 16:12, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 17:11 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 837
Звідки: Варшава
aleks6114 написав:
Есть известная поговорка:"На обиженных воду возят", так зачем же быть в роли обиженных? То, что называешь душевным спокойствием, есть простое приспособленчество. А ментам только того и надо. Эти, ущербные во всех отношениях твари, давно уже должны знать свое место.
Вспомни "Машину времени":- Не стоит прогибаться под изменчивый мир, Пусть лучше он прогнется под нас! Не мы должны прогибаться, а ментовское отребье.


Я не отрицаю этого, но давайте мыслить разумно, без эмоций.

Что мы имеем, показывая полис по требованию? Гаец смотрит, видит что все в порядке, мекает и отпускает. Мы пострадали? Нет. Штраф? Нет. Что мы получили? Время! Непотраченное на судебную волокиту время.

Что мы имеем, не_показывая полис? Гаец пишет протокол, мы пишем, что несогласны. Подаем обжалование в суд, ходим на суд, на котором гайцу говорят, что он [censored], а нас гладят по головке. Мы пострадали? В какой-то мере да - потеряно время и деньги (бензин на поездки, заявки и т.п.). Что мы получили? Моральное удовлетворение, что еще один козел поставлен на место.

Внимание, вопрос. Стоит ли козел моего времени? И вот тут, кто как отвечает, так и действует.

_________________
Была MK Impress, белая
Был Passat, черный
Сейчас Passat, серебристый
Jogi: Не зная немецкий, слоган Фолькса Das Auto я перевожу как "Ну так епта блиат, машина!"


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 17:21 
Шановний знавець
Аватар користувача

Повідомлення: 1880
Звідки: Кривой Рог
creage
ты просто распечатываешь с собой закон и показываешь его гаишнику и всего-то делов... и никаких протоколов. все в рамках закона.
просто надо их не расслаблять... а то попривыкали умничать.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 17:27 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 3460
Звідки: Донецк->Киев
creage написав:
что еще один козел поставлен на место

не факт.
Пальцем пригрозят, но он все равно не перестанет этого делать.

Хотя если пару раз пальцем пригрозят, то может и задумается

_________________
Арфаграфия... эта каг канг-фу. Настаящщие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelly CK-1 GT --> Hyundai Accent RB Comfort --> Honda Accord


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2010 20:22 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 165
Звідки: Киев
Как правило начинаю общение с ГАИшником при остановке с вопрса "что я нарушил?". Если точно знаю что прав или ситуация спорная, уверенно отрицаю их претензии. Если знаю, что нарушил, обычно говорю составлять протокол. С 96 года с подлыми вариантами их повендения насчет повода для остановки изредка встречался, но с откровенно неадекватным поведением пожалуй никогда. А вот, то что водитель уверен в своей правоте и может её аргументировать знанием Правил, они по-моему нутром чувствуют и быстро отстают. Бывали и случаи, когда отпускают с миром при явном нарушении.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-березня-2010 19:32 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 129
Звідки: Южноукраинск
Пример общения (как мне кажется правильный):

© Владимир ШЛЯХОВОЙ
Обычно разговор в случае беспричинной остановки я веду так.
Подходит гаишник и, сонно отгоняя правой рукой от себя муху, говорит: «Міліціонер Петро Редька, ваші макументи!»
Достаю диктофон, чтобы его видел гаишник, включаю его и отвечаю: «Я щось не розчув ваше прізвище та причину зупинки. Дозвольте нагадаю, що відповідно до п. 15.5 наказу МВС №111 від 27.03.2003 р., під час звернення до водія працівник Державтоінспекції МВС зобов'язаний прикласти праву руку до головного убору, привітатися, чітко й зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою посаду, звання та прізвище, та повідомити про причину зупинки і суть скоєного правопорушення. Попереджаю, що відповідно до п. 28.9 наказу №111, з метою запобігання конфліктним ситуаціям, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень проводиться запис бесіди з використанням звукозаписувальної техніки».
Обычно следует нормальное представление + “проверка документов”, “операция”, или прочая белиберда.
Отвечаю:
“Відповідно до п. 21 ст. 11 Закону “Про міліцію”, працівники міліції мають право зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що воно використовується з протиправною метою. Те ж саме зазначене в п. 7.3 наказу №111.
Нагадую, що відповідно до ст. 19 Конституції, органи державної влади та їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Ваші дії є порушенням Закону «Про міліцію» і мають ознаки злочину, передбаченого ст. 365 КК України «Перевищення влади або службових повноважень». Це карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Якщо ви і тепер бажате, щоб я пред’явив вам документи, спочатку пред’явіть своє службове посвідчення. Але в цьому випадку я вимушений буду подати на вас скаргу в прокуратуру та УВБ, про можливі наслідки чого ви вже попереджені. Якщо ви дійшли до висновку, що спілкування на цьому можна завершити, побажайте мені щасливої дороги.
Как правило, больше вопросов не возникает…

_________________
Почему люди бьются головой об стену? Ведь биться головой об угол намного эффективнее!
Геннадий, контактный телефон 098-289-44-46


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-березня-2010 19:51 
Шановний знавець
Аватар користувача

Повідомлення: 1880
Звідки: Кривой Рог
Черный Дракон
Черный Дракон написав:
“Відповідно до п. 21 ст. 11 Закону “Про міліцію”, працівники міліції мають право зупиняти транспортні засоби в разі порушення правил дорожнього руху, наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що воно використовується з протиправною метою. Те ж саме зазначене в п. 7.3 наказу №111.

тут ты немого ошибаешься...

приказ № 111

14. Підстави для зупинки працівником
Державтоінспекції МВС транспортного засобу


14.1. Підставою для зупинення транспортних засобів є:
14.1.1. Порушення ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п ) водіями.
14.1.2. Характер руху транспортного засобу викликає підозру в спроможності водія керувати ним (різка та періодична зміна напрямку руху і (або) швидкісного режиму).
14.1.3. Відсутність номерних (го) знаків (а) на транспортному засобі або наявність номерних знаків, які не відповідають вимогам стандартів, закріплені у не встановленому для цього місці, закриті іншими предметами чи забруднені, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцять метрів, а також керування транспортним засобом за відсутності талона про проходження державного технічного огляду.
14.1.4. Наявність ознак, які свідчать про технічну несправність транспортного засобу.
14.1.5. Наявність даних, що свідчать про причетність транспортного засобу, водія, пасажирів або вантажу до скоєння ДТП, злочину чи адміністративного правопорушення.
14.1.6. Перебування транспортного засобу в розшуку, а також наявність даних про використання транспортного засобу з протиправною метою.
14.1.7. Необхідність опитування водія чи пасажирів про обставини скоєння ДТП, адміністративного правопорушення, злочину, свідками якого вони є або могли бути.
14.1.8. Необхідність залучення водія транспортного засобу для надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або працівникам міліції або як свідка при оформленні адміністративних матеріалів.
14.1.9. Проведення цільових заходів (операції, відпрацювання, оперативні плани) для перевірки документів на право користування і керування транспортним засобом, а також документів на транспортний засіб і вантаж.
14.1.10. Виконання рішень уповноважених на те державних органів про обмеження чи заборону руху.
14.1.11. Якщо технічний стан транспортного засобу або спосіб закріплення вантажу на ньому створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху.
14.1.12. Порушення визначеного порядку встановлення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

P.S. Пункт 14.1.9. выделил, чтоб понимали, что просто так остановить для проверки документов, инспектор не имеет право, исключение - целевая операция.
Всегда надо, после того как тебя остановили, задать вопрос: "Какая причина остановки?", если последовал ответ: "Проверка документов", ты должен ответить - это не является аргументом для остановки автомобиля.
Должен объяснить инспектору, что только в случае целевой отработки, операции "проверка документов" инспектор может останавливать авто. На что инспектор может ответить: "так у нас как раз и проходит эта отработка"... Тогда не поленись и попроси у него документ, который подтверждает эту операцию. Если он начинает умничать, говоришь:
Что это все у тебя вызывает подозрение и что щаз позвонишь на горячую линию и поинтересуешься, действительно ли в это время, в этом месте, экипаж такой-то, инспектор такой-то должен отрабатывать целевую операцию по пороверки документов.
Даю тебе 100% они очканут и поедешь ты себе дальше...
Да, еще... Документы отдавай в руки, после того, как инспектор предъявит тебе свои...

это касаеЦа не только операции "проверка документов", а так же "вибухiвка, сброя, наркота тощо..."

Горячая линия (ДДАІ) Департамент Державної автомобільної інспекції:
+380442724659


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-березня-2012 13:38 
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 9
Звідки: Киев, Бровари, Требухов
Ех я тода везучий! Покачто не разу не остановили, и дай бог что б ваще не тормозили_)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2012 13:36 
Трохи за кермом

Повідомлення: 128
Звідки: Киев
Может и я везучий но на Geely ещё ни разу не остановили, хотя на старом ВАЗе было дело.

add:
авто 2008, пробег 7500, пока ситуация не изменилась.


Востаннє редагувалось v0f41k в 28-вересня-2012 15:02, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2012 23:25 
Тисячник

Вік: 60
Повідомлення: 1231
Звідки: Киев
Сегодня ситуация произошла, которая меня весь день веселила....
Еду мимо ресторана "Щекавиця" на Подоле, время 9.20. Но на перекрестке уже было ДТП: валяются осколки стекла.
Слева (возле ресторана) стоит Инспектор, и увидев меня - машет жезлом остановится: я развожу руками - до перекрестка около 5 метров, но он машет - останавливаюсь. Опускаю боковое стекло и жду.
Подходит: "Инспектор ДПС прапорщик Ус. Поверка на алкоголь, что-то у Вас вид усталый."
Поворачиваюсь в его сторону и демонстративно выдыхаю всей грудью: "Тест прошел?"
- Проезжайте. И уходит...
Я после этого весь день, как вспомню про это - умираю: дожили... во прикол... Зато весь день потом чувствовал себя бодрячком, дай бог здоровья прапорщику Ус.
Классика жанра!
Удачи всем.

_________________
Мой БЖ: viewtopic.php?f=94&t=14136&start=0

Господи, дай мне душевный покой, чтобы принять то, что я не могу изменить, дай силы - изменить то, что могу, и мудрость - всегда отличать одно от другого.
Молитва Курта Воннегута (для невоинствующих атеистов и не только).


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-квітня-2014 23:37 
Учень

Вік: 48
Повідомлення: 24
Звідки: Киев
у меня за 15 лет стажа было 1 ДТП (автоподстава была и я это доказал). А так езжу без остановок ГАИ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 88 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія