вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:12

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 17:55 
Біля керма

Вік: 38
Повідомлення: 57
Звідки: Черкассы
Всем привет форумчане, подскажите пожалуйста как проверить авто на залог в банке онлайн.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 18:04 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Бесплатно только розыск, угон, таможня и т.д.
По кредитам и залогам бесплатных сервисов не слышал.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 18:08 
Біля керма

Вік: 38
Повідомлення: 57
Звідки: Черкассы
а по вин коду как то нельзя?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 18:10 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
а по вин коду как то нельзя?

Так по ВИН-коду Я и написал.
Даже сам ВИН-код в бесплатных сервисах расшифровывается довольно обрезано.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 18:33 
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 12
Звідки: Кіровоградська обл.Новоигоревка
Сеёчас такие мошенники что можес сейчас проверить а залог вылезет через месяц


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 18:34 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Прийти в банк и попросить кредит под это авто.
Банкиры и проверят :lol:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 18:35 
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 12
Звідки: Кіровоградська обл.Новоигоревка
И какой сервис хоть и не бесплатный может дать 100%гарантию?

Додано спустя 2 минуты 37 секунд:
А по поводу залога то я тоже стремался поначалу когда купил.Наслушался разных историй.Но при постановке на учёт в мрео я думаю проверяют ету информацию и если что не так то наверное уже вылезло бы)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 21:47 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 492
Звідки: Черкассы
Бесплатно только розыск, угон, таможня и т.д.
По кредитам и залогам бесплатных сервисов не слышал.

Дадите ссылки на эти сервисы?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-січня-2017 22:22 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Дадите ссылки на эти сервисы?

Гугл их много выдает на выбор. Вот для примера http://acar.com.ua

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 09:06 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
И какой сервис хоть и не бесплатный может дать 100%гарантию?

никакой
А по поводу залога то я тоже стремался поначалу когда купил.Наслушался разных историй.Но при постановке на учёт в мрео я думаю проверяют ету информацию и если что не так то наверное уже вылезло бы)

нет, не проверяют

прохладные былины пересказывать не буду.

Самый простой вариант, это заложить авто жене через нотариуса. Это не убережет конечно от предыдущих залогов, но создаст проблемы, если вдруг они есть и авто захотят по ним отобрать.

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 15:57 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Alians26 еее... слухай сюди.

Найпростіший метод перевірити машину чи є на неї обтяження від банку, це перевірити в реєстрі обтяжень рухомого майна.
Витяг із реєстру ти можеш отримати у будь якого нотаріуса, або в філії НАІС http://nais.gov.ua/section/about_filials
. В НАІС ціна за витяг буде найменша, так як не будеш оплачувати послуги нотаріуса. На сьогоднішній день витяг коштує: 34 грн. (7 грн. візьме приватбанк комісії, отже загальна вартість 41 грн )
Онлайн, на жаль, поки що взяти не можна.
Але це буде найнадійніший метод.
Інформація в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна є відкритою. Тому будь-яка фізична чи юридична особа має право на отримання витягу про наявність (відсутність) в реєстрі запису про обтяження відносно неї самої або будь-якої іншої фізичної чи юридичної особи або майна.

Тобто параметрами запиту в реєстр ти можеш задати як номер машини, так і ПІБ власника. Можеш і те і інше, а можеш щось одне, що знаєш.

Якщо є ще запитання - питай :hi:

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 16:02 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Сеёчас такие мошенники что можес сейчас проверить а залог вылезет через месяц
ні в якому разі. Ви помиляєтесь. Усі обтяження зберігаються в реєстрі. Якщо на момент отримання права власності на це майно не буде обтяження, то виникнення такого запису ПІСЛЯ цього неймовірне. Усі дії в реєстрі легко відслідковуються і немає ніякого сенсу накладати обтяження на майно, якщо воно ВЖЕ належить новому власнику.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 21:01 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Ігоре, я знаю що ти спеціаліст і знаєш як воно теє працює, але я от не певен.
Моя прохолодна бувальщина.
Дійові особи: 2 моїх гарних друга.
Друзі у 2009 році шукають собі буса. Знаходять тут по місту, марки Хьонде.
Але власник мешакає у іншому місті, а тут працює. Потрібні гроші, бла-бла-бла ціна на авто приваблива.
Домовляються і становляться співвласниками (тобто 2 людини по договору купівлі-продажу),
знімають з обліку, ставлять на облік. Нотаріус, даї, всі діла.
Оскільки я з ними роздивлявся авто, то ще тоді мені поведінка продавця здалась трохи нервовою, але ж
ВСІ перевірки авто пройшло, та й стан був надзвичайно добрий. Тому ми на колективній нараді всі в трьох
прийшли висновку що потрібно брать.
З того часу машина експлуатувалась по всій Україні, проїзджала безліч "рубежів" так "кобр".
4 роки тому вони придбали транспортера, а Хьонде по генералці віддали своєму товаришеві (не мені :lol: )
Хлопець з Сум, а тут працював влітку. Тому мінімум двічі автівка їздила через пів-країни і все без проблем.
Я вже й забув про цього буса, коли десь з місяці три знову побачив його на подвір'ї в друзів. Але ж не сезон.
А тут і зустрів одного з братів. Поспитався, чого бус приїхав взимку. Відповідь мене ошелешила.
Власник (по генералці мав право ж) вирішив продати буса (в Сумах). Приїхали в МРЕВ з покупцем.
Наче все путьом, а потім хлоп. Є обтяження. Накладене виконавцями. Брати скочили до місцевих виконавців.
Бердянських, тобто. Ті кажуть, що НІЧОГО не обтяжували. За якісь магаричі стали дивитися якусь базу (нажаль не можу ось тут
тобі конкретно сказати, бо хлопці і так були не у гуморі). Знайшли, що авто проходить десь обтяженням по якійсь судовій справі.
Ще з, УВАГА, 2007 року. Хлопці пригнали авто з Сум (відкладаючи цеглу), віддали тому хлопцеві 4500 USD і їздять на ній по місту.
Доводити щось бояться, бо рахують, що продавець (перший) ще не в курсі, що вони знають.
До суду подавать сенсу великиго немає, оскільки в договорі звісно ціна прописана у пару тисяч гривень.
От як така фігня може бути, якшо мінімум двічі цей тарантас перевірку проходив і більш того брав участь у оформленні.
Ну розумію шо в першому випадку продавець десь башляв грошенят. Але ж коли видавали генералку повинні були ж перевірити...
Чи шо

Зараз за твоїм посиланням спробую подивитись їхню інфу. Просто з цікавості

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 21:26 
Катаюсь без інструктора

Вік: 40
Повідомлення: 186
Звідки: Миколаїв
А вот если такая ситуация.
Человеку при оформлении авто МРЭО выдала номера, на которые раньше была зарегистрирована другая машина. Как оказалось позже, та машина была кредитной и находилась в залоге и банка, и при снятии её с учёта с базы залогового имущества выведена не была. Т.е. в базе залогового имущества находится авто другой марки, но с такими же номерами. Могут ли быть проблемы у человека с переоформлением/продажей авто, номера которой находятся в залоговой базе, но за другом авто?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 22:32 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
INFerNO уважно прочитав історію. Хтось щось плутає або бреше. Без варіантів.
Кажу чому.
1. обтяження на рухоме майно в реєстрі має термін 5 років. Тобто, обтяжувач обов'язково через 5 років повинен продовжити його дію, якщо воно ще дійсне, знову на 5 років.
2. При знятті з обліку, поставленні на облік, а тим більше при оформленні нотаріусом договору відчуження ОБОВ'ЯЗКОВО повинен взятися витяг з реєстру. Тобто на момент покупки цього обтяження не повинно було бути. Я можу тільки допустити що той мужик підкупив усе місто. ДАІ і нотаріуса. Але заради машини, ціною в декілька тисяч доларів нотаріус не буде ризикувати ліцензією і свободою.
3. Якщо обтяження, як ти кажеш з 2007 року, то воно ось ось закінчиться по другому колу, якщо обтяжувач звісно його не продовжить. Якщо обтяжувач ваш ДВС - то просто достатньо, щоб його не продовжили.
4. Якраз при видачі довіреності, в т.ч генеральної такої перевірки не роблять. Це не відчуження.

Наразі я можу порекомендувати для початку просто взяти витяг з реєстру і в ньому глянути хто обтяжувач.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 22:43 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
StAd так, в майбутньому скоріш за все будуть проблеми. Звісно і поліція і нотаріус у витягу з реєстру обтяжень побачить, що машина не та. Але є нотаріуси, які просто перестраховуються. А сервісний центр поліції просто може захотіти хабаря.
Я би на місці власника от прямо зараз не відтягував і звернувся до банку з проханням внести зміни до реєстру обтяжень. Нехай власник напише листа до банку, в якому викладе існуючу проблему і відправить його рекомендованим листом (заказним).
Щоб потім не робити те саме, але вже із поспіхом і нервами.

Коли ти пишеш: "база залогового имущества" - ти ж маєш на увазі "Державний реєстр обтяжень рухомого майна"?

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-січня-2017 23:14 
Катаюсь без інструктора

Вік: 40
Повідомлення: 186
Звідки: Миколаїв
Boloto, а может прокатить тот случай, который ты выше описал для INFerNO, что касается 5-ти лет хранения в реестре? Что через какое-то время то авто с этими номерами пропадёт из реестра?

В описанной мной истории, как я понял, ситуация такая.
Человек купил авто в кредит, при оформлении договора залога нотариус сообщил, что в базе есть авто с такими номерами, но только другой марки. При чём в залоге у этого же банка. И если представитель банка не возражает, то он может оформить договор, если нет, то тогда менять номера. Банк не возражал и нотариус оформил договор на эту машину.
То авто было выставлено банком на аукцион как разбитая после ДТП, и если она была снята с учёта, то по идее была продана.

Как я понимаю, товарищ когда-то погасит кредит, возьмёт справку из банка, выведет своё авто из залога у нотариуса + возьмёт справку, то тогда, по идее, проблем у него не должно возникнуть?
А может быть ещё такой вариант? Что после погашения кредита товарищ просто обратиться в сервисный центр полиции для переоформления авто, скажем вписать жену с "техпаспорт", с заменой номеров. А, как я понял, в СЦ не проверят авто на наличие в реестре залогов, то может вариант и прокатить (отметки о кредите в "техпаспорте" у него нет). А там - номера другие, банк претензий не имеет, всё гуд.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-січня-2017 09:49 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Ігоре я прийшов десь до близьких висновків. Сказав що обтяження не вічне,
але рахував, що ніхто крім виконавців і нотаріусів витяг зробить не зможе.
Тепер діло за малим, зробити витяг і подивитись що до чого

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-січня-2017 11:01 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Boloto, а может прокатить тот случай, который ты выше описал для INFerNO, что касается 5-ти лет хранения в реестре? Что через какое-то время то авто с этими номерами пропадёт из реестра?
думаю, що ні. Будь який банк слідкує за своїми обтяженнями і просто продлять. У них це на автоматі.
А может быть ещё такой вариант?
в твоєму випадку, як на мене, немає сенсу городити якісь "варіанти". Я би вчинив саме так, як написав вище. Звернувся до банку із проханням внести зміни в реєстр обтяжень стосовно цього майна. Не бачу причин, чому банк може відмовити. Навпаки сам банк зацікавлений в правильній і коректній інформації щодо СВОГО майна в реєстрі.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія