вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:08

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 732 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 18-листопада-2017 23:25 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Поверхностная проверка: ОБЯЗАН открыть двери салона, багажника.

Коли у нас іде війна і звідтіля тягнуть дофіга і більше всякої зброї,то цей пункт виглядає як вкрай потрібний.
І те саме про п10. Ти уявляєш скільки у нас їздить п'яних за кермом!? Чому фіни,або там чехи,у яких на дорогах гине куди менше ніж у нас,можуть влаштовувати масові зупинки всіх і вся для перевірки на "дихни",а ми не можемо,не зважаючи на те, що п'янка за кермом у нас ваще ... ну просто повна дупа з цим!

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2017 23:55 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1861
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
Kolobok
Вангую появление на Uтубе массу роликов от дк, блогеров, и прочая на эту тему. Съемку тебе никто не запрещает проводить, как и требование (ТВОЕ, ЗАКОННОЕ) привлечь свидетелей. Мне при поездках в отдельные районы некоторых областей приходится часто наступать на горло собственной песне. Я считаю что в некоторых ситуациях это просто необходимо, по ряду причин. В том, что есть некоторые перевертни, которые воспользуются ситуацией для решения собственных интересов - тоже понятно. В итоге что мы хотим получить? Полицию как в европах? От кого это зависит - от людей в полиции, Закона или водителей?

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 00:25 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Игорь
Вот в том то и вопрос. Чому Я повинен платити за благоуструй якогось полісмена, а не Країни?
Хай усіх зупиняють і перевіряють, питань не маю, но в нас 8 із 10 зупинених автівок поїдуть далі, ціна питання 200 грн!
.... і звідтіля тягнуть дофіга і більше всякої зброї,

А это уже вопрос Нац Безопасности, и этот вопрос должен решатся еще там, где то там, далеко там, но ни как не на территориях работающих областей. ГДЕ? Служба безопасности, если оружие, гранаты, автоматы покидают закрытую территорию?
Игорь И почему, я должен теперь отдуваться за не компетентность Службы Безопасности Украины? Которые кстати тоже работают на налоги уплаченные народом Украины.
ЗЫ. Игорь И как быть с этим: Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні Стаття 2. Свобода пересування та вільний вибір місця проживання в Україні

Добавлено спустя 11 минут 14 секунд:
От кого это зависит - от людей в полиции, Закона или водителей?

Согласен с тобой. Но если закон дает власть исполнителю, и лишает возможностей народ - это плохо.
Это как с коммунальными услугами: Мы договора подписываем шаблонные, но продуманные на пользу поставщиков услуг.
Если Ты не заплатил, с тебя Пеня. - а вот если услуга не предоставляется ... селяви, ТЫ, ВЫ, все равно кто, ни чего не сделаешь.
Закон должен быть равнозначным, для всех, значит для всех, и действовать в обе стороны, а не только... :facepalm:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 00:40 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
но в нас 8 із 10 зупинених автівок поїдуть далі, ціна питання 200 грн!

А ти не давай цих 200 грн!!! В чому проблема?! Ніхто не хоче чогось починати із себе, тільки й вмієте, що тикати, заздрити та робити все наперекір. Самі корупцію створили, а тепер дивуєтесь, чому 8 із 10 поїдуть далі, заплативши 200грн.

Додано спустя 1 минуту 36 секунд:
если услуга не предоставляется

То потрібно звертатись у відповідні інстанції, писати заяви і т.п. Але ж жопу ніхто не хоче зайвий раз піднести із дивану, пра? Будем нити і стогнати як все жахливо у державі, проте пальцем не порухаєм. Ну нафік із себе починати?

_________________
;)


Востаннє редагувалось Minato в 19-листопада-2017 00:50, всього редагувалось 1 раз.

Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 00:54 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
А ти не давай цих 200 грн!!! В чому проблема?!

У чому питання? У тому що Ви Minato не читали статтю змін до законодавства, й даже не переглянули відео у першому пості. Ось у чему питання. І даже не усі відповіді мої читали в повному обсязі. Ось у чому питання.

ЗЫ. Чувствую что меня сейчас спишут к... пролетариату :hot1:

:smoke:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 00:59 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Я перепрошую, а Ви є автором відео??? Я його бачив ще два дні тому.
Читаю я Вас уважно і чітко перечитав все, що Ви написали. І якщо у мене є своя думка на ці нововведення, це не означає, що вона має співпадати із Вашою :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 01:36 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Ви є автором відео???

Ні
Я і не сподівався на те що моя думка з чиєюсь буде спів падати. Сорь, якщо неуважно прочитав Ваше повідомлення.
Я це питання підняв, послухати/почитати думку громадян нашого маленького суспільства стосовно змін до чинного законодавства, які для мене не є байдужі.
А наразі я побачив, що я Олень, Небритий й не Голений :rtfm2: .

Питання: Чому нападки до мене? А не висловлювання в підтримку законодавства, чи незадоволення змінами.

ЗЫ. Моє враження від цих змін: більше умов для хабарництва на дорогах, з цим я погоджуюсь з автором відео.

:smoke:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 01:55 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Чому нападки до мене? А не висловлювання в підтримку законодавства, чи незадоволення змінами.

Нічого особистого, просто непорозумілись. У даному випадку, я підтримую законодовство ;-)

_________________
;)


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 08:10 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Вспомните как после запуска полиции в первые дни появились несколько видео как полицейские лупят бомжей, орут и приказывают "типа в американском кино". Вот это тоже самое но с водителями.
Обсуждать проект смысла не вижу - в принятом варианте может оказаться все наоборот. Они это умею.
Больше всего мне понравилось вот это: 16.11.2017 В порядок денний не включено

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2017 11:23 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Чому Я повинен платити за благоуструй якогось полісмена, а не Країни?

З чого такі висновки? Реально не зрозумів. Тому що будуть зупиняти всіх на понюхати і намагатися розвести? Поясни.
А это уже вопрос Нац Безопасности, и этот вопрос должен решатся еще там, где то там, далеко там, но ни как не на территориях работающих областей. ГДЕ? Служба безопасности, если оружие, гранаты, автоматы покидают закрытую территорию?

Жодній краї, на території якої йшла війна не вдалося уникнути цього в повній мірі. А тим більше нам, коли ми в війну вступили з практично розваленими силовими структурами. УСІ структури були де-факто розвалені! Ти хоча б це усвідомлюєш!?
Більше того в подібних конфліктах з'являються купа "дірок" і можливостей для посиленого криміногенного трафіка,який включає в себе наркоту,зброю,бандюків,диверсійних груп, тощо,які керуються спеціальними центрами на ворожій території! Це один з пунктів сучасної військової тактики. А досвід військових конфліктів на територіях колишнього совка показав, що постсовкові країни не в змозі ефективно протистояти РФ в цьому питані. В усякому разі до певного часу, коли в справу навчання починає влазити Захід. Так було,наприклад,в Грузії. Так є у нас зараз.
Игорь И как быть с этим: Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні Стаття 2. Свобода пересування та вільний вибір місця проживання в Україні

А хто тебе зараз обмежує? В чому це проявляється? В тому що заглянуть в твій(мій) багажник? Здається мені,що ти тут щось плутаєш.
Обмеження будуть, коли введуть військовий(чи надзвичайний) стан. А зараз ти собі надумав щось не зрозуміле.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-листопада-2017 13:20 
Шановний знавець
Аватар користувача

 З Днем народження eem
Вік: 73
Повідомлення: 1802
Звідки: Ивано-франковск
Скорость ограничили до 50 км/час, а водительские права будут выдавать на 2 года
09:30 27.11.17
Кабмин ужесточил порядок выдачи водительских прав и внес изменения в ПДД

Правительство изменило порядок выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению ТС. Предусмотрено, в частности, что водительское удостоверение, выданное лицу впервые, действует в течение двух лет со дня его выдачи с ограниченным правом управления (запрет превышать скорость 70 км / час).

Кроме того, обмен такого удостоверения после окончания срока его действия будет проводиться без повторной сдачи экзаменов только при условии осуществления не более двух административных правонарушений в сфере обеспечения безопасности дорожного движения. В противном случае предусмотрен обмен с составлением теоретического и практического экзаменов в сервисном центре МВД.

Также предусмотрено, что возвращение водительского удостоверения лицам, получившим его впервые и лишенным права на управление ТС, не осуществляется. Такое удостоверение передается в сервисный центр МВД по зарегистрированному месту жительства для его уничтожения. Восстановление права на управление ТС в таком случае осуществляется путем получения нового водительского удостоверения, которое считается выданным впервые после прохождения медицинского осмотра, подготовки в соответствии с планами и программами и сдачи экзаменов.

Такие изменения предусмотрены постановлением Кабмина от 10 ноября 2017 года № 885.

Кроме того, постановлением Кабмина от 10 ноября 2017 года № 883 с 1 января 2018 года уменьшена максимально разрешенная скорость в населенных пунктах с 60 до 50 км / час.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 02:07 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Но +20 остается в силе я так понимаю

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 07:07 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Скорость ограничили до 50 км/час, а водительские права будут выдавать на 2 года
09:30 27.11.17
Кабмин ужесточил порядок выдачи водительских прав и внес изменения в ПДД

Кроме того, постановлением Кабмина от 10 ноября 2017 года № 883 с 1 января 2018 года уменьшена максимально разрешенная скорость в населенных пунктах с 60 до 50 км / час.

Почему в правилах ее нет?
Почему есть изменения более поздние чем те, о которых Вы пишете?

zakon5.rada.gov.ua/laws/main/1306-2001-%D0%BF#n16
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/main/130 ... %D0%BF#n16

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 10:10 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Но +20 остается в силе я так понимаю

Вроде как, сделали +5

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 10:56 
Шановний знавець
Аватар користувача

 З Днем народження eem
Вік: 73
Повідомлення: 1802
Звідки: Ивано-франковск
TORNADO

Согласно Кодексу Украины «Об административных правонарушениях» Нарушением считается -превышение скоростного режима более чем на 20 км/ч свыше дозволенной правилами дорожного движения.
Проект Закона о снижении до 10 км/ч лежит в ВР и до сих пор не принят

GekaAE

с 1 января 2018 года http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP170883.html

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 13:32 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Ну и толку тогда... все равно 70 км/ч запредельная скорость

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 14:28 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
Слона тоже нужно кушать по частям. Ждем, может до 1 января успеют наши законодатели.

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 15:21 
Аватар користувача

Вік: 33
Повідомлення: 7
Звідки: Киев
Забанений: Безстроково
Сенс в цих 50-ти, якщо це наразі ніхто не контролює. Можно і 40 поставити, але ж ніхто не буде так їздити, тому що радарів зараз на дорогах немає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 15:43 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
МВД обещает решить. Поэтому, с нового года планируются письма счастья.

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 15:51 
Аватар користувача

Вік: 33
Повідомлення: 7
Звідки: Киев
Забанений: Безстроково
МВД обещает решить. Поэтому, с нового года планируются письма счастья.


Є рішення конситуційного суду з приводу цих листів і вони визнанні незаконними. Типу без складання протоколу такий штраф є незаконним.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2017 18:38 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
Цитата:
В течении первого полугодия 2018 года в Украине будет внедрена видеофиксация нарушений правил дорожного движения. Об в эфире радиостанции «Голос Столицы» заявил пресс-секретарь Министерства внутренних дел Украины Артем Шевченко. © Подробнее читайте на ASN: http://asn.in.ua/ru/news/news/136293-uk ... va-bu.html

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2018 11:43 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Цитата:
В Украине с 27 июля вернут скоростной контроль на дорогах. Об этом сообщил министр инфраструктуры Владимир Омелян в программе «Голос народа».

«Первый шаг, что мы делаем, с пятницы, с 27 июля, мы возвращаем скоростной контроль на наших дорогах. Он пока будет осуществляться в ручном режиме, как это было когда-то, обычные радары. Но они уже с понедельника будут установлены на автомобилях Нацполиции, а с пятницы после рассмотрения в четверг соответствующего постановления Кабинета министров они будут задействованы в полной правовой плоскости», — сказал он.

Источник: https://autonews.ua/na-dorogi-srochno-v ... -skorosti/

Правда/нет? И с чем стоять планируют? С фенами?

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Востаннє редагувалось Doc20 в 23-липня-2018 11:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2018 12:00 
Водій-випробувач

Вік: 34
Повідомлення: 346
Звідки: Харьков
Будут и с фенами и с трукамами стоять в кустах.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2018 12:18 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Пусть стоят!
Останавливаемся как и раньше только на стационарных постах?
И сообщаем кто и где промышляет :bj: аферисты ж верно?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-липня-2018 13:26 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
Насколько мне известно, на сегодня нет ни одного сертифицированного устройства для измерения скорости.
Неужели до 27 успеют провести сертификацию?!

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 732 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія