вверх

Текущее время: 17-июл-2019 03:22

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Куратор темы: Yuriy_kr

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 159 ]  Пред.   На страницу   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 16-янв-2016 13:49 
Отличный драйвер

У меня небольшой вопрос возник. Тоже взял себе GC6 только белую. В диапазоне оборотов от 1700-1900 двигатель слегка вибрирует. Ощущается это только на педали газа и на ручке кпп. Вибрирует не зависимо от нагрузки. Даже при езде накатом. У Вас такого не наблюдается?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-фев-2016 08:44 
Немного ездящий

pepeloff
не обращал внимания, присмотрюсь

Как вам рестайлинг GC6?
http://www.carnewschina.com/2015/12/10/ ... -in-china/
Как по мне, передок стал намного симпатичнее.

Последний раз редактировалось Yuriy_kr 19-фев-2016 10:07, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение Добавлено: 19-фев-2016 23:53 
Отличный драйвер

Наша версия мне больше нравится. Есть какая-то общая задумка в дизайне. Новая не выглядит целостно.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 20-фев-2016 08:04 
Немного ездящий

pepeloff
Вчора намагався відчути якісь вібрації під час руху з оборотами 1700-1900, не вийшло. Чи я не чутливий, чи машина не вібрує. Чи на фоні наших доріг і не помітно :)

Сообщение Добавлено: 20-фев-2016 10:43 
Отличный драйвер

Какое масло и фильтр в моторе у Вас?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 20-фев-2016 11:49 
Немного ездящий

Коробка Shell Spirax S3 G 80W
Двигун Shell Helix Ultra 5w40
Фільтр 1106013221, хз, що воно таке, так записано у акті виконаних робіт на ТО-1
download/file.php?id=81334&mode=view

Сообщение Добавлено: 20-фев-2016 13:28 
Полутысячник

Как вам рестайлинг GC6?
http://www.carnewschina.com/2015/12/10/ ... -in-china/
Как по мне, передок стал намного симпатичнее.

Передок, стал намного интереснее, добавилась агрессивность. Еще бы зад сделали поинтереснее, было бы вообще супер! Ну и движок с турбонаддувом! :ay:
Ну а так судя по тому, что написано движок 1,5 так и остался. Коробка 5ти ступенчатая, или 4х ступенчатый автомат.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 20-фев-2016 13:44 
Немного ездящий

Так, передня частина стала набагато сучасніша, а задню до ладу так і не довели. Але не зрозумів, в новій версії не передбачені ПТФ, чи як?

Сообщение Добавлено: 20-фев-2016 15:09 
Полутысячник

Але не зрозумів, в новій версії не передбачені ПТФ, чи як?

Не написано. Ціна має бути від 45.900 юань (190 000 грн) до 62.900 юань(260 000 грн), одна з найдешевших моделей на китайському ринку. (ну ще добавте сюди різні "побори" :twisted: )
Ну і движок, який і був...
Хоча думаю туманки будуть обовязково, як же без них? ;-)

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 04-мар-2016 09:20 
Немного ездящий

На днях, під час мийки, помітив невеличкий скол на багажнику, який вже пожовтів :(
Біля декоративної планки, на фото начебто видно.
Текст:
Вложение:
2016-02-28 19.04.42.jpg

Що його робити?

У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Сообщение Добавлено: 04-мар-2016 09:31 
Дед

попробуй тут viewtopic.php?f=104&t=8214

почитай конец темы по заказам

Добавлено спустя 11 минут 10 секунд:
колоркод ищи в багажнике, под полкой, в нише запаски...

Рейтинг сообщения: +1 (отзывов: 1)
 Профиль  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 11-мар-2016 07:11 
Немного ездящий

Вчора пробіг стукнув 15000. До цієї круглої дати подарував своїй машинці (чи собі?) підлокітник. Теперь їздити взагалі суперово, майже як в Ауді :lol:
Текст:
Вложение:
2016-03-07 14.33.59.jpg
Вложение:
2016-03-07 14.34.06.jpg
Вложение:
2016-03-07 14.35.38.jpg

Сообщение Добавлено: 12-июл-2016 20:22 
Немного ездящий

Витрати палива дуже радують. За останнім заміром - 7,02 л/100 км по місту (правда, Кривий Ріг - то як одна велика траса, пробок немає). Кондиціонер приблизно у 20% часу за кермом. А загалом в літній період витрати коливаються у межах 7-7,5л/100км, взимку - на літр більше.
Більше й писати нема про що - їздить, радує, тьху-тьху.

Сообщение Добавлено: 27-авг-2016 14:15 
Немного ездящий

Сьогодні поставив у ближнє світло ксенон. 5000к, 35w, Mishi slim, вартістю 1000 грн. Встановлення на АІСі 530 грн., з урахуванням платинової дисконтної карти... 3 нормо-години по 200 грн./год. Так і не зрозумів, за що, менеджер сказав, що то програма так видає. Здається, що гривень 300 я точно переплатив :(
Заодно спитав про вартість ТО-20000, яке треба проходити у вересні - нарахували майже 4,2 тис. (12,6 нормо-годин - звідки вони придумують такі цифри???). Написав їм на сайт все, що про це думаю. Тепер шукаю СТО, де можна зробити все, що треба.

Сообщение Добавлено: 30-авг-2016 12:08 
Полутысячник

Yuriy_kr писал(а):
Сьогодні поставив у ближнє світло ксенон. 5000к, 35w, Mishi slim, вартістю 1000 грн.

Якщо встановлювали самі лампи, а лінзові модулі залишились стокові, то ви марно витратили гроші бо високі показники яскравості ксенонових ламп майже не відчуєте. А буде тільки "засліплювання" зустрічки паразитними промінями й слабкий та дуже вузкий промінь, бо рефлектори у наших лінзах мають сферичну форму, а хромове покриття дзеркала починає злазити через рік. В нормальних модулях складна еліпсова форма рефлектора й промінь значно ширший - тоді меньше втомлюються очі. Я якраз роблю ретрофіт своїм фарам, але ставлю "нормальні" еліпсові б/в галогенові модулі під Н7, ліву фару зробив десь місяць назад, а праву тільки готуюсь, ну й роблю фотозвіт.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 30-авг-2016 20:24 
Немного ездящий

Електрик сказав, що сенсу міняти лінзи немає. Різницю вже на дорозі побачив, зустрічні поки не моргали :)
А чого хромове покриття має злазити?

Сообщение Добавлено: 31-авг-2016 07:48 
Полутысячник

Yuriy_kr писал(а):
Електрик сказав, що сенсу міняти лінзи немає. Різницю вже на дорозі побачив, зустрічні поки не моргали :)
А чого хромове покриття має злазити?

Різницю ви відчули тому, що яскравість ксенонових електродугових ламп (така собі сварка на яку без захисту неможливо дивитись :cool: ) набагато вища ніж у галогенових ламп розжарювання, але це світло треба правильно розподілити й сфокусувати. Простіше кажучі - пляма що дає стоковий модуль стає трохи яскравіша, але по формі не змінюється. До того ж "неправильна" галогенова шторка _/ дає "гарне" засліплювання перед правими поворотами, тому на ксенон ставлять шторку у формі Z. Паразитні промені набагато простіше побачити, коли фари світять на стіну на відстані декількох метрів. Це такий собі ореол з концентричних кілець що підіймається з правого боку кожної плями, ось його видно на фото ксенона нашого колеги:
Текст:
Вложение:
Фото1533.jpg

А це другий форумчанин поставив ксенон, тут паразитку не видно бо закінчилась стіна :-) , але можна побачити такі ж маленькі плями світла у формі напівкілець:
http://forum.geely-club.com.ua/viewtopic.php?p=522421#p522421
А ось порівняння форми рефлектора стокових лінз й Морімото, там також видно й полізший рефлектор:
https://www.drive2.ru/l/3541371/
Доречі, в мене вже хрому практично немає тому які б лампи я не поставив, а світла все одно немає.
А ось як повинен світити ксенон в якісних й правильно спроектованих модулях - рівномірно освітлена робоча область без паразитних бокових променів, фото також нашого колеги з форуму:
http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=415706#p415706
Підбиваючи підсумок: рефлектор у формі розтягнутого несиметричного еліпсу та "правильна" шторка у купі й дають рівномірну робочу область без паразиток, тому заміна самих ламп тільки робить яскравішим погане стокове ближнє світло.

Последний раз редактировалось SergCross 31-авг-2016 09:19, всего редактировалось 1 раз.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 31-авг-2016 08:38 
Немного ездящий

Сьогодні на парковці зроблю фото світла на стіну, подивлюсь. Взагалі, якось криво поставили ксенон, бо коли вмикаю світло - вимикається і знову вмикається музика в машині. Хз, що це, сьогодні заїду до них.

Последний раз редактировалось Yuriy_kr 31-авг-2016 09:30, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение Добавлено: 09-сен-2016 09:51 
Немного ездящий

Фото ксенону на стіну на парковці. Якість фото не дуже, але загальне уявлення має дати.

Текст:
Вложение:
1.jpg

Сообщение Добавлено: 11-ноя-2016 06:35 
Немного ездящий

Полишив гарантію, оскільки платити 4200 грн. без врахування вартості мастила в коробку та свічок вважаю перебором. Основна ціна складається з вартості робіт, які визначені тривалістю аж 13 норм/год, через що їх ціна становить понад 2000 грн. Хоча фактично, якщо робити всі роботи окремо на тому самому АІСі (я так і зробив), то загальна вартість виходить десь 2500 грн. (основні витратні матеріали брав в інших містах, зокрема, на екзисті та китайці).
Загалом вже зробив:
- заміна мастила і фільтра в двигуні
- заміна охолодж.рідини
- заміна гальмівної рідини
- заміна свічок та дротів
- заміна повітряного фільтру
- перевірка ходової частини
Пробіг близько 20500.
Лишилось замінити паливний фільтр (не було у наявності на АІСі) та мастило у коробці.
Отака х...я, малята (с).
Лишається питання: у мене є літр мастила в коробку (Shell Spirax S3 G 80W), треба докупити ще 2л. Чи можна змішувати різних виробників, за умови співпадіння усіх показників, тобто в'язкості, рівня допуску? Менеджер китайця запевняє, що можна, але якось я побоююсь. А моє мастило на екзисті/китайці відсутнє, на жаль.

Сообщение Добавлено: 11-ноя-2016 08:42 
Отличный драйвер

Я бы не рискнул. У разных производителей разные присадки. Кто его знает как они подружатся.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 11-ноя-2016 10:22 
Полутысячник

Чи можна змішувати різних виробників, за умови співпадіння усіх показників, тобто в'язкості, рівня допуску?

Краще не змішувати, а просто докупити ще 2 літри, якщо дійсно хочеться замінити мастило. Взагалі, можливо його потрібно просто долити. Наприклад мені з моїми 15000км, сказали, що його взагалі міняти не треба, просто долили з півлітри, і все на цьому! Тут залежить від стану, наявності стружки і т.д. (а так сказали, що до 40000км, можна ще їздити) Тому краще у спеців на СТО запитати (майстрів), які безпосередньо міняють, ремонтують.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 11-ноя-2016 18:07 
Главный конструктор

Работает? Не беспокоит? Не трогай. 15 не повод все испортить. По телефону могу пояснить. Но лучше завтра.

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 11-ноя-2016 19:19 
Отличный драйвер

Поясните всем пожаста!)))) Серьезно. Сам с коробкой маюсь

Отправлено с моего P01M через Tapatalk

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 12-ноя-2016 09:23 
Немного ездящий

Та вже екзист порадував - привезли мені мастило, те саме, тому питання закрите. Хоча теж погуглив - краще не змішувати, бо можливе все.
ЗІ На майбутнє, думаю брати синтетику, бо щось часто ту мінералку міняти доводиться. Та й для коробки синтетика краще, здається. Які думки?

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 159 ]  Пред.   На страницу   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа