вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:18

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 20:48 
Біля керма

Вік: 51
Повідомлення: 69
Звідки: Дергачи
Попередження: 1
Всем приве!!сегодня после работы выезжаю со стоянки включил правый поворот но как то страно он моргает (очень быстро) но в фаре вообще не мегает.Приехал домой хотел посмотреть лампочку ну не тут то было.Чтобы поменять лампочку нужно снять бампер ,фару.МОЖЕТ КТО ЗНАЕТ ИНОЙ СПОСОБ ЧТО БЫ НЕ СНИМАТЬ ФАРУ.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 20:52 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
дядясаша
снятие бампера и фары в куче занимает около трех минут.
По поводу замены лампочки - нужно почитать посты хозяев СК-1 (в СК-2 такой проблемы нет)

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 21:05 
Біля керма

Вік: 51
Повідомлення: 69
Звідки: Дергачи
Попередження: 1
Но я не смог подлесть ,там трубки кондера идут и не как не подлезиш.Просто странная конструкция фары, что бы поменять лампочку поворота нужно снять и бампер и фару.БРЕД КИТАЙСКИЙ.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2015 22:01 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 141
Звідки: Запорожская обл.,Бердянск
Я бампер не снимал...из под крыла один винтик и два сверху. к слову: если фару снимешь- согни из проволоки скобу и закрепи на лампочке габарита так, что б в случае замены просто вытянуть ее из гнезда. это избавит от повторного снятия фары.

_________________
Мой БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 4 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія