вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 17:01

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 13 повідомлень ] 

Какой бы автомобиль Вы выбрали?
Mitsubishi Lancer IX - от 355 000 р. (иногда от 374 000 р.) 55%  55%  [ 6 ]
Skoda Fabia New (от 339 000 р. в рекламе) 9%  9%  [ 1 ]
Skoda Octavia/Octavia Tour - от 397 200/395 000 р. 9%  9%  [ 1 ]
Peugeot 206 (в нужной мне комплектации 355 000) 0%  0%  [ 0 ]
Hyunday Verna - от 348 900 р. 0%  0%  [ 0 ]
Ford Focus седан/хетчбек - от 380 000/335 000 р. 18%  18%  [ 2 ]
Opel Corsa - от 389 000 р. 0%  0%  [ 0 ]
Nissan Micra - от 346 800 р. 9%  9%  [ 1 ]
Nissan Almera (не классик!!) - от 354 158 р. 0%  0%  [ 0 ]
KIA Rio - от 399 000 р. 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 11
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 15:47 
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 12
Звідки: Донецк      живу: Москва
Стал в очередь на Джили Импресс бутылочную в Донецке в мае.
Принципиально взяток не хотел давать.
В сентябре позвонили, сказали, что есть бутылочный цвет, но не Импресс, а комфорт, я ругнулся и отказался :oops:
А в октябре моя жизненная ситуация изменилась и я временно чуханул в Россию, в подМоскалье :lol:
Так как Джили Отака здесь стоит дороже своей реальной цены,
буду думать о другой машине. :idea:
Вот такие вот пироги...

Выбор авто в России по цене около 350 000 руб. +-50 000 ($14 580 +- $2 080) (курс доллара примерно $1 = 24 р.)

Потолок для меня 399 999 р. :-) , но это уже дороговато.
Покупать, правда, буду ближе к лету, но нужно ещё во
всех машинах посидеть, пощупать, и т.д.

Что самое главное для меня:
2 подушки безопасности (для водителя и переднего пассажира), экономичный двигатель (до 10 л по городу и до 8 по трассе),

кондиционер, усилитель руля и центральный замок, регулируемая рулевая колонка,
сравнительно недорогой в эксплуатации.

Желательно:
Седан, побольше багажник, оцинкованый кузов, климат-контроль, электропривод передних стёкол, подогрев сидений (попе на зиму :-) ), АКП )).

Планируется поставить:
Сигнализация за 2500 - 5000 р., Магнитола за 5000 - 10 000 с mp3 и USB, защита двигателя (если нет).


Я пока остановился на 2-х моделях:
Mitsubishi Lancer IX - от 355 000 р. (иногда от 374 000 р.)
Skoda Fabia New (от 339 000 р. в рекламе)


Машина в основном будет использоваться по городу и по трассе на небольшие расстояния около 30-40 км.
1-2 раза в год буду ездить с женой вдвоём на море - примерно 1500 км с заездом к родственникам :-)
Будем загружать 3-4 больших сумки в багажник или на задние сиденья, если багажник маленький.
Иногда выехать на пикник за 100 - 200 км от города.
Вот, вроде бы и всё, для чего она нужна.

Мои соображения:
Шкоду я выбрал из-за надёжности, Пежо - из-за дизайна.
Ещё нравится по дизайну Лансер и Гетз, а по комплектации Ниссаны.
По поводу Фордов, Опеля, и Сузуки ничего вообще не знаю и не слышал.
На Киа ездит друг, мне очень нравится, но он ездит на Церрато :-)

Уважаемый народ, помогите выбрать из всего этого многообразия.
Кто на чём ездил, какие бока могут вылезти в той или иной модели?
А заодно может кто-то и по сигналке подскажет.
Заранее спасибо.
С уважением, Виталий.

_________________
Не ищи причины, ищи возможности!
Ищу партнёров по бизнесу.
Daewoo Matiz II 0,8 2010
VW Polo Classic 1,4 1997


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 20:22 
Трохи за кермом

Повідомлення: 118
Звідки: Полтава
Лансер і фабія... Чув не один раз, що Шкода розвалюється і т.д., - брехня, по словам знайомих. Один знайомий був задоволений новою Шкодою, але, на момент обговорення авта, пробіг був не значний. Пару місяців тому мене везли в Фабіі, пробіг якої перевалив за 100000 (наче 120, або 130 тис., точно не пам'ятаю). По-перше, я був приємно вражений станом автомобіля. Суб'єктивно, почував себе не гірше ніж в ВВ Поло (30+ тис., в якому возили до Шкоди).
По-друге, здивувався, що сума на ремонт машини складала 200-400 (забув точно, наче ближче до 200) баксів на 100+ тисяч. Мені навіть сказали що саме і коли було замінено.
Щодо просторого багажника - не найкращий варіант, але... Нова ж машина буде!
Знайомі на лансерах, звісно, хвалять Лансери :) Мовляв, десятки тисяч і жодних проблем.

Якого року Фокус, і з яким двигуном?

Голосую за нову Фабію.

_________________
Geely CK 1.5 Comfort, зоряне небо (10/07/07)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 20:44 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 66
Повідомлення: 1184
Звідки: Харьков
VitaliyTokarev написав:
Будем загружать 3-4 больших сумки в багажник или на задние сиденья, если багажник маленький.
Иногда выехать на пикник за 100 - 200 км от города.

Выше перечисленные машины для загрузки и поездок на природу не годятся!!! :twisted: Я бы выбрал Mitsubishi Lancer IX или Х, но при загрузке 5 пассажиров + багаж, любая становится низкой и тяжело ездить так по нашим дорогам, а на природу вообще! :twisted: Эта причина и вынудила меня поменять Нубиру-II, 2л/133 л.с. в полной комплектации 3,5 года на Чери Тигго (почти та же Нубира, только в другом кузове)! Сейчас мне стало проще выезжать на дачу, природу, путешествовать, нет страха зацепиться чем нибудь об дорогу!!! :ay: :bi:

_________________
Если нельзя, но очень хочется, то можно!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 20:46 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Да, приятная цена на Фокус. Я бы хеч взял. Советую присмотреться.
А еще бы я внес в список Киа Сид и Хюндай I-30(скоро должен появиться и у нас, весьма зачетный аппарат).

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 22:48 
Водій-випробувач

Вік: 44
Повідомлення: 302
Звідки: полтавская обл
Короче напишу вам про фабию, провда не за новую а про устарелый вариант, я просто работаю на ней перешол отметку 300000км принцепе по двишку ничего не делал машинка класс, но при условии что двигатель 1.4 16 клапанов и обезательно 101 лашадок. Машинка бомба просто летит сами посудите 101 л на чуть больше тоны массы,а еще есть в прайсе видел 2л я хотел бы ФАБИЮ но чесно говоря новая версия ненравится чемто на ромстер напоминает чудовище какоето :oops:

_________________
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 22:49 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
Если КИА Рио стоит 399 000 то Сид уже вылезет за рамки, хотя очень странно (у нас стоит КИА СИД на уровне Опеля Корсы), если все таки цена на Киа Сид нормальная то наверное как вариант неплох, а вообще из выше перечисленных считаю лучшими Опель Корсу и Форд Фокус

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 22:52 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
natala написав:
1.4 16 клапанов и обезательно 101 лашадок

новый 1.4 уже слабее он типа Евро 4, 1.4 у новой Фабии 90 с чем то лошадей, а 1.6 - 105 кажется,
а вообще новая фабия симпотичная машина, но все же
GrobiK написав:
Чув не один раз, що Шкода розвалюється і т.д.
слышал такое тоже при чем в моем случае от знакомых но это все не про фабии правда

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 23:01 
Трохи за кермом

Повідомлення: 118
Звідки: Полтава
Игорь написав:
Да, приятная цена на Фокус. Я бы хеч взял. Советую присмотреться.

Згоден, хетч фокус мені подобається, але ціна має значення, коли є інфа про автівку. Якщо "380 000/335 000 р." хочуть за старе (відносно) корито, я б такий варіант не розглядав.
З Лансером така сама історія. Якого року, який стан, які гарантії, а про Х не йдеться, бо коштів на нього немає, по словам автора теми.

nsv, де Ви побачили інфу щодо 5ч. + багаж? :?
І чому не підходять? Не для всіх поїздка на природу означає оффроад. Я їздив в хороші місця, з 3 пасажирами в салоні СК, і ніде не застрявав.
В кожного різні потреби і методи, навіть якщо мова йде про досягнення однакового результату.
Я, на приклад, знаю людей, які купили паркетники, і майже ніколи не використовують їх за призначенням. Справа кожного, але я б не переплачував за паркетник, якщо в ньому немає потреби.

_________________
Geely CK 1.5 Comfort, зоряне небо (10/07/07)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2007 23:10 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
GrobiK написав:
Я, на приклад, знаю людей, які купили паркетники, і майже ніколи не використовують їх за призначенням.

А какое у паркетника назначение?
не ездят чтоли?
паркетники даже неполноприводными бывают, такой себе городской джип
ИМХО паркетник выбирать стоит если ездишь по плохим дорогам (а они у нас везде такие кроме Киева и то не везде) ну и плюс простора в паркетнике обычно больше чем в другом авто подобной длины и ширины, ну и багажник крупнее, как ведорожник все равно паркетник не годится
а по теме я так понял авто дал цены на новые авто (не забывайте цены в России намного ниже чем у нас)

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-грудня-2007 00:16 
Трохи за кермом

Повідомлення: 118
Звідки: Полтава
Anton Oprya написав:
а по теме я так понял авто дал цены на новые авто (не забывайте цены в России намного ниже чем у нас)

Дуже гарний приклад - Джилі Отака... Набагато нижча ціна :lol:
Anton Oprya написав:
А какое у паркетника назначение? не ездят чтоли?

В мене немає бажання займатися ліквідацією Вашої безграмотності.
Займіться вивченням данного птитання. Лише зверну Вашу увагу, що вивчати треба питання стосовно особливостей паркетників, а не питання застосування автомобіля взагалі.

Anton Oprya написав:
паркетники даже неполноприводными бывают, такой себе городской джип

Відповідь не по темі, але процитовано мене, тож і писати доведеться мені... :roll:
Джип - власна назва, якщо Вам це не відомо.
Я знаю, що деякі паркетники не мають повного привода, і вважаю, що гріш їм ціна.

Anton Oprya написав:
ИМХО паркетник выбирать стоит если ездишь по плохим дорогам (а они у нас везде такие кроме Киева и то не везде) ну и плюс простора в паркетнике обычно больше чем в другом авто подобной длины и ширины, ну и багажник крупнее, как ведорожник все равно паркетник не годится

Людина зараз в Росії мешкає...
В паркетників є достить багато недоліків, перераховувати не буду, бо теми це не стосується.
Не годиться? Залежить від розуміння сенсу "внєдорожніка", але коментар у Вашому стилі. ...узагальнити, обміркувати (не дуже детально), і безапеляційно заявити, що, мовляв, отак все і є.
Сучасні паркетники можуть витримати досить серйозне бездоріжжя. Правильно підібрана гума, автоматична трансмісія, вміння водія, тощо - допомагають дістатися найвіддаленіших куточків Укріїни. Якщо ж Ви розмірковували про змогу паркетника подолати те, що здатні подолати їх "старші брати" - згоден. Та більшість бачених мною Крузерів, Паджеро, Гелендевагенів і т.д. теж не зможуть впоратися з оффроад, бо гума не пристосована (як приклад).
Якщо я правильно зрозумів VitaliyTokarev, то йому вистачить місця і в Фабії. Дружина + валізи... Елементарно!

_________________
Geely CK 1.5 Comfort, зоряне небо (10/07/07)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-грудня-2007 00:44 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
не буду флудить отписал в личку
GrobiK написав:
Дуже гарний приклад - Джилі Отака... Набагато нижча ціна

ну это единичные случаи у нас в свое время цена такая же была на СК, а в цiлому та взагалi цены в России меньше, вероятно причина в налогообложении
по теме VitaliyTokarev нам Вам сложно помочь особенно с такой темой (это нужно детально изучать российский рынок по отношению цены) у нас за 15 000 из новых авто почти ничего купить нельзя уж точно большинство из перечисленных Вами авто либо стоят дороже либо за 15 000 будут пустыми.

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Востаннє редагувалось Anton Oprya в 24-грудня-2007 23:28, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-грудня-2007 01:52 
Трохи за кермом

Повідомлення: 106
Звідки: Харьков-первая столица
Смотри на уровень сервиса, угоняемость.
Посиди во всех пощупай, к какой душа ляжет - ту и бери.
Мне вот как в мае СК приглянулся, а брать буду только после нового года , так я уже пересидел в Калине, 10-ке, Саманде, Авео-хетче, Бу Рено а блин все равно СК хочу, а остальные- ну не лежит душа....

_________________
Хотел Джили, купил Калину-универсал.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-грудня-2007 17:21 
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 12
Звідки: Донецк      живу: Москва
GrobiK написав:
Anton Oprya"]а по теме я так понял авто дал цены на новые авто (не забывайте цены в России намного ниже чем у нас)

Дуже гарний приклад - Джилі Отака... Набагато нижча ціна :lol:
[/quote]

Та да, только в России Джилька стоит 300 000 р. (62 000 грн.) !!! :shock:
Ещё 2 к$ добавить и купить что-то другое.

[quote="GrobiK написав:
Сучасні паркетники можуть витримати досить серйозне бездоріжжя. Правильно підібрана гума, автоматична трансмісія, вміння водія, тощо - допомагають дістатися найвіддаленіших куточків Укріїни. Якщо ж Ви розмірковували про змогу паркетника подолати те, що здатні подолати їх "старші брати" - згоден. Та більшість бачених мною Крузерів, Паджеро, Гелендевагенів і т.д. теж не зможуть впоратися з оффроад, бо гума не пристосована (як приклад).
Якщо я правильно зрозумів VitaliyTokarev, то йому вистачить місця і в Фабії. Дружина + валізи... Елементарно!


Я писал "выехать на природу". Здесь дороги классные даже в 100-200 км от города. По крайней мере в подМоскалье :lol:

_________________
Не ищи причины, ищи возможности!
Ищу партнёров по бизнесу.
Daewoo Matiz II 0,8 2010
VW Polo Classic 1,4 1997


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 13 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія