вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:38

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 10 повідомлень ] 

Чи купили б ви крадене?
Так 38%  38%  [ 6 ]
Ні 63%  63%  [ 10 ]
Всього голосів : 16
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 16-грудня-2007 19:09 
Трохи за кермом

Повідомлення: 118
Звідки: Полтава
На минулому тижні мені запропонували придбати GPS-навігатор вартістю 600+ , за який хотіли 230 уйов. Новий, з усіма аксесуарами, але зауважили, що на офіційному сайті реєструвати його не варто. Можна навмисне не звернути уваги на подібне зауваження, але ж зрозуміло, що річ крадена.
Після розмов з деякими "знойомими" з'ясувалося, що в декого стоять "пальоние" ДВД і т.д.
Цікавить Ваша думка. Протизаконно, не етично... Але ж і ціна відповідна. 230 не 600...
Якщо немає бажання коментувати - проголосуйте!

_________________
Geely CK 1.5 Comfort, зоряне небо (10/07/07)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2007 20:44 
Трохи за кермом

Повідомлення: 106
Звідки: Харьков-первая столица
Мне покупать краденое не позволяет мамино воспитание. Думаю вопрос больше на мораль. Хотя, я не считаю кражей использование пиратских программ, неоплату таможенных платежей и твердо уверен что сумму налогов для государства определять должна не моя налоговая а я :lol:

_________________
Хотел Джили, купил Калину-универсал.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2007 20:58 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
GrobiK написав:
вартістю 600+ , за який хотіли 230 уйов

это не конечно не факт что краденое но вероятность очень высокая особенно после фраз
GrobiK написав:
офіційному сайті реєструвати його не варто

лично я не куплю краденный товар вернее тот товар который буду подозревать что украден, если есть охота купить дешевле то ищу какие то акции или покупаю б.у. в хорошем состоянии (правда на некоторые товары есть табу на счет б.у.)

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2007 21:45 
Трохи за кермом

Повідомлення: 118
Звідки: Полтава
Безумный суслик написав:
...твердо уверен что сумму налогов для государства определять должна не моя налоговая а я :lol:

Краще б крадене купували :lol:

Anton Oprya, у випадку з GPS - факт, я потім дізнався, що крадене. Але ж можна було б і не дізнаватися :)

_________________
Geely CK 1.5 Comfort, зоряне небо (10/07/07)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2007 21:49 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
GrobiK написав:
Але ж можна було б і не дізнаватися

можно конечно...
GrobiK написав:
у випадку з GPS - факт

вот с этим не совсем согласен есть у меня родственник который живет гуляя, заработает денег понакупит себе всякой техники потом продает подешевле когда денег нет или в залог
а вообще конечно те времена прошли но я их еще помню (из дества) как в Новомосковске людям зп кастрюлями выдавали и по трассам вереницы стояли посуды на продажу заведомо намного дешевле
есть еще варианты бракованных списанных партий или залитого или ударенного и потом восстановленного (ну для GPS)
Я всегда страхуюсь и на всякий случай не покупаю новые вещи которые дешевле больше чем на 15-20% чем везде

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2007 22:03 
Трохи за кермом

Повідомлення: 118
Звідки: Полтава
Anton Oprya написав:
вот с этим не совсем согласен

:) може бути багато варіантів, але я дізнався із іншого джерела, що то крадений GPS. І знаю хто його придбав, хоча і не питав цього.

_________________
Geely CK 1.5 Comfort, зоряне небо (10/07/07)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2007 23:51 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
ну это ж так если уверен то... а если просто так то цена не всегда означает краденное но очень часто....
В развитие темы раз пошли разговоры о налогах, считаете ли Вы нелегально завезенный товар (контрабанду) - товар ворованным в некотором смысле, налоги ж неуплачены значит в каком то смысле украден у государства :)
Ну и тот же вопрос про так называемые неофициалы, то есть товар не сертифицированный для нашего государства

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2007 09:28 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Вот пример контрабанды: правильно я поступил или нет - Вам решать . Есть лекарство сертифицированное в Росиии, у нас его еще не сертифицировали - соответственно и не продают. Нужно очень, лечащий врач сказал: "Можете достать - привозите!" Везти через границу официально нельзя, хотя я не очень уточнял, везли тайком - человеку которому вез стало легче. Такие логические дилемы порой встречаются в нашей жизни. К сожалению (а может и к радости) нет в нашей жизни четких границ белого и черного, есть просто одна мера и главный судья - совесть.

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2007 15:53 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 695
Звідки: г.Харьков (Украина, планета Земля, созвездие... )
Ну это уже пошло... контрабанда, сокрытие неоправдано высоких налогов, человеку жизнь спасти надо...
Вопрос задан вполне конкретно: пойдете ли вы на сделку с совестью (если конечно она есть), если вам подвернется уникальный шанс преобрести почти даром то, что реально вам допустим не по карману? Но наверняка эта вещь украдена (может даже у вашего соседа по гаражу или родственника, копившего на эту вещицу долго и ущемляя себя во многом?)
Моя позиция НЕТ!

_________________
[b]СК-1.5 Comfort "невысохший" асфальт.[/b]
______________________________________
[color=#80BF00]Никогда не бойся делать то, что Ты не умеешь! Помни, Ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник"...[/color]


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-грудня-2007 23:27 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
-= INFerNO =- я вообще про другое говорил, случаи разные бывают, бывает и воровство используют для благих целей

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Форум закритий Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 10 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія