вверх

Текущее время: 07-авг-2020 20:38

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 16-июл-2020 09:11 
Уважаемый знаток

Прошу всех неравнодушных ознакомиться и проголосовать за петицию. Парламент положил на наши права и Конституцию Украины!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JPPbzQS ... e=youtu.be

https://petition.president.gov.ua/petition/101404

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-июл-2020 13:26 
Водитель-испытатель

Пытаюсь зарегистрироваться, а адрес почты не принимает
Изображение

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-июл-2020 13:38 
Уважаемый знаток

FireP
Скорее всего нужен Gmail почта. Ну и естественно НЕ Mail.ru

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 16-июл-2020 16:35 
Бандеровец-Правосек

Странно, 73% за это и голосовали

Рейтинг сообщения: +2 (отзывов: 2)
 Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 19-июл-2020 09:43 
Водитель-испытатель

Все у нас не родное, а забугорное...

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 28-июл-2020 09:08 
Генеральный конструктор

Закон № 2695?
А в чому там прояви посилення поліцейського свавілля? В посиленні відповідальності за порушення? Ви серйозно?
А я більше скажу цього мало. Камери і ще раз камери, особливо з можливістю контролювати швидкість не під камерою, а на ділянках між камерами.
А чому б нам не влаштовувати облави на п'яних як у фінів, наприклад? Цеж які затори будуть на дорогах і море можливостей для розводів (вимагання хабаря за п'янку), а скільки буде подібних петицій! І все одно щось подібне потрібно. Хай навіть і з можливістю розвести на хабар. Розводять же п'яних і порушників.
Народе, а ви взагалі їздите по нашим дорогам, особливо відремонтованим? Подобається? Ви ж не думаєте що ви мак-лауди?

Сообщение Добавлено: 30-июл-2020 07:23 

Закон № 2695?
А в чому там прояви посилення поліцейського свавілля? В посиленні відповідальності за порушення? Ви серйозно?
А я більше скажу цього мало. Камери і ще раз камери, особливо з можливістю контролювати швидкість не під камерою, а на ділянках між камерами.
А чому б нам не влаштовувати облави на п'яних як у фінів, наприклад? Цеж які затори будуть на дорогах і море можливостей для розводів (вимагання хабаря за п'янку), а скільки буде подібних петицій! І все одно щось подібне потрібно. Хай навіть і з можливістю розвести на хабар. Розводять же п'яних і порушників.
Народе, а ви взагалі їздите по нашим дорогам, особливо відремонтованим? Подобається? Ви ж не думаєте що ви мак-лауди?

ты что серьезно сейчас? Мы в Украине живем а не Финляндии или Польше. Любое усиление контроля приведет лишь к большему сбору взяток и еще большему беспределу со стороны копов. Любое ужесточение Закона в сторону водителя должно тянуть ужесточение для копа, но почему-то гайки затягивают только нам.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 30-июл-2020 11:45 
Генеральный конструктор

цілком серйозно. А хто хабарі дає? Ті хто порушує, за рідким виключенням (зараз). Так в чому питання? Не порушуйте, не пропонуйте хабаря... але ж з хабарем дешевше виходить.
І так, я за те, щоб було якомога менше контакту з копами, а для цього треба ставити камери практично на всіх трасах і в містах. Зараз це не реально, можливо в далекій перспективі, а порядок потрібен ще вчора.
І яке потрібно посилення для копів? Щоб перед порушником стояли по стійки струнко, так вони і зараз беззубі, їм майже плюють в вічі, а воно тільки і може попросити не порушувати.
Ми не фіни і навіть не поляки, які поважають закон, з нашим гуляйполем потрібно як в штатах - жорстко, поки в головах щось не почне мінятися.

Сообщение Добавлено: 30-июл-2020 18:57 
Генеральный конструктор

Игорь
Ты серьёзно? По дорогам ездишь?
Я хочу быть защещен от плохого настроения мусора на дороге. В БЖ я описывал прецедент. На предприятии на котором работаю больше сотни автомобилей, и сам часто мотаюсь по командировкам и на служебных, да и на своей катаюсь. Так что передача доков мусору - это заложник ситуации, настроения, и т.д. Меня не прельщает отдав доки мусору стоять где-то нить за 100 км от нормального населенного пункта и ждать милости божьей от этого мусора, при этом мне переть ещё километров 400.
Аваков сводит презумпцию невиновности в нуль.
Пусть Вас сначала вы...т в жо...пу, а потом вы обжалуйте, и при этом докажите что вас имели в жо...пу.
Не, не, пусть обламается червячек.
И это тебе скажет любой кто выезжает за пределы своей области, достаточно часто. 200 грн и ты поехал.

Профиль Отправить email  Просмотр гаража пользователя  

Сообщение Добавлено: 31-июл-2020 07:17 
Генеральный конструктор

Ні, я по дорогам пішки ходжу.
А я в першу чергу хочу бути захищеним від дебілів, які пруть виваливши очі або плюють на всіх на дорозі. З одної сторони 200грн, а з іншого життя. І весь вибір. Ну а про двісті грн я вище писав. Не одну сотню км проїхав супроводжуючи вантажі і по тій самій дніпропетровській області (славилася вона поборами гайців) і ніхто не вимагав. Може тому що не порушували?

А що до оскарження і кому доказувати, то мені здається, що ти застряг десь на надцять років назад. :)

І по місту їжджу практично кожен день. Патруль зупинив тільки раз - на предмет пив-не пив, при цьому навіть не намагалися розводити.

Сообщение Добавлено: 31-июл-2020 08:49 
Бандеровец-Правосек

Ігоре, попри підтримку твої слів, зауважу. Ніколи і ніде "загвинчування" ще не давало гарних ефектів.
В принципі про це свідчать і статистичні дані. Наскільки пам'ятаю кількість порушень не скоротилась.

Імхо була б якась просвітня робота і бонуси - люди б краще реагували.
Ну от, наприклад, так і не введена бальна система.
Простий стимул - відкатав рік без втрати балів - отримав суттєву знижку на страховку - суттєво вплинула б.
Або, знижку на паливо, або якісь преференції у держпослугах. Державі є що надати з пільгами законослухняному
громадянину.
А так вже вкотре старий шлях. Згадай, як останній раз підіймалися штрафи і чи спинило це когось.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 31-июл-2020 10:21 
Генеральный конструктор

Бонуси - це непогано, але і затягування гайок (підвищення і масове штрафування, це про ті самі камери) матимуть більший ефект. Мова про ті самі гроші.
І погодься, там ще є куди крутити ті гайки. Ну в порівнянні з тією ж Європою, де камер набагато більше.
Камери і масове штрафування - це ті самі гайки. Які так довго відкладали у нас.
Та і беззубість патрулів - теж поле для діяльності.
А от знижка на паливо (цеж приватний бізнес!) та і держпослуги - це різні сфери і вони тут зовсім ні до чого до преференцій законослухняним водіям.
А підняття штрафів у нас нівелюється неможливістю масово карати порушників. І тут знову мова про камери і можливість відкупитися двухсоткою, замість отримати по повній.

Сообщение Добавлено: 31-июл-2020 16:08 
Генеральный конструктор

Игорь
Я полность за соблюдение законов.
Но штраф в 5000 грн, для меня и большинства посетителей этого форума существенный аргумент, а для тех кто нарушал и продолжает нарушать так как он на мороженое в день тратит больше.
Та и друг есть который порешает.
Я за равноправие.
Только что свидетель:
Две фуры тянут по железнодорожной бочке, не габарит. Сирена мигалки мегафон, остановили.
Возвращается машина сопровождения - поматюкались через мегафон обе машины и поехали дальше.
А улица 5 минут стояла ждала в обоих направлениях.
Хотелось срубить бабла, а машину сопровождения не заметили.
:hi:

Сообщение Добавлено: 31-июл-2020 16:29 
Генеральный конструктор

А прикол в тому, що 5 штук це гроші і для тих хто на мерсах-бехах катається. Бувають звісно і ідіоти, які швиряють бабло наліво-направо але то клініка або під гарним кайфом. І таких вже не так і багато, як ти собі думаєш.
І тойво, а наші форумчани не порушують? А чуваки на тавріях жигулях ланосах не порушують?
Мені чогось здається, що якщо ти десь нариєш статистику по порушенням/дтп, то ти сильно здивуєшся. Якщо ти насправді думаєш, що основні порушники це круті перці на крутих бобіках.

Сообщение Добавлено: 31-июл-2020 17:23 
Генеральный конструктор

Игорь
Я не хочу с тобой спорить.
Мы играем с тобой в одни ворота, а не в разные.
Но и становиться заложником мусора я не хочу.
За сим, кланяюсь :thnks:

Сообщение Добавлено: 01-авг-2020 17:47 
Бандеровец-Правосек

А от знижка на паливо

Наскільки пам'ятаю, ми сплачуємо в ціні палива ще й транспортний збір

Гайки й надалі будуть закручувать, це зрозуміло. кількість ДТП це не зменшить.

Профиль Отправить email   

Часовой пояс: UTC + 2 часа