вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:58

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 25-вересня-2016 09:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, як вам наше світло фар? Хтось можливо регулював, ставив нові лампи які в нас підходять лампочки та які б можливо порадили? По вибору думаю що найкращими будуть OSRAM або ж Philips? Осрам колись юзав на жигулю, а саме night breaker, то світили так що все було видно як в день, притому після регулювання інших не сліпив на дорозі. Правда то були 2 лампи по 85 ват, а звичайні в жигуль йшли по 55ват. На них писало що по звичайних дорогах заборонено юзати в євросоюзі, ну але для українських реалій - це саме воно було. Ось й думаю щось щодо світла в нашій машинці. В кого які думки?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2016 12:24 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
В линзы 85 Ватт нельзя, ибо очень скоро приснится отражателям пушной зверек.
Найт брейкеры и им подобные хороши, но ресурс их, увы, оставляет желать лучшего. Два последних комплекта у меня по полгода всего прослужили.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2016 13:27 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну жигульовські відбивачі тримали добре з фарами найт брейкер проїздив 2 роки. В цю машинку ще нічого не ставив поки заводські ось вже майже два роки радують.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-листопада-2016 21:39 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Подскажите, а вы ближний свет регулировали? Мне кажется, что слишком близко светят, при этом граница очень чёткая, то есть дальше темень сплошная. Электрический регулятор работает странно, подозреваю, что неправильно. В его нулевом положении почему-то самая дальняя настройка, а если крутишь, то приближаешь пятно к машине. У вас так же?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2016 10:39 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Так й виходить у мене також що 0 це найдальше а 5 чи там яка цифра - це найближче. Але саме ближнє світло фар регулювали мені на стенді й впринципі зараз я задоволений цілком при нульовому положенні фари світять досить далеко й нікого не сліплять при максимальному 5 світять близько але таке використовую тільки в дощову погоду коли зїдає асфальт світло що далеко ітак нічого невидно а ось близько можна трошки собі присвітити хоча б ями.
Штатні лампи ніби нормально світять після регулювання, але всеодно задумуюсь поставити покращі галогенки типу філіпс + 130 або ж найтбрейкери.
Колись осрам найтбрейкерами був довольний на всі 100 процентів але то були офф роуд найтбрейкери такі що впринципі по дорогах на них заборонено їздити при тому що регулював їх правильно часто машини блимали що сліплю їх але то ще було за часів жигуля - ну скажу вам вони ще й до того ж були 2 по 85 ват але світили так що ліпшого світла я ще по зараз небачив окрім ксенону біксенону й наподобі. Ну звичайно ж ксенон буде покраще, але якщо нічого не переробляти то ті дві лампи це шось. Хоча в наші пластикові фари найкраще ставити не більше 55 ват ато й менше. Ну як варіант ще думав щодо лед ламп. Але кажуть що дуже низький ресурс й дорогі по тестах дивився то щось на подобі найт брейкерів але розмита трошки картинка - ну зато інших не сліплять а в ширину освічують краще.
Хто що думає щодо лед ламп в наше авто в головне світло?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2016 12:34 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Revoke
Morpheus
вы не путайте, эти регулировки для компенсации загрузки машины, те чем более загружен зад машини (пасажири/груз), тем выше задирается передок, и фары светят выше, что этим и компенсируется


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2016 13:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну це по паспорту коректор світла фар, сильно перед навіть при сильній загрузці та при правильному регулюванні немає задиратись абсолютно, також у нас на фарах є положення яке виставляється для регулювання світла фар на стенді а це виставляється коректор в 1 положення, далі на стенді регулюється гвинтиками світло фар.
Мені після регулювань впринципі все подобається, але хочу більш яскравого світла. Людей що їдуть по зустрічній не сліплю навтіь у нульовій позиції коректора.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2016 14:46 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Я аналогично на ТО свет регулировал, слишком близко светило. Что то мощнее в пластиковые фары думаю не стоит, а вот лед можно пробовать


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2016 16:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я думаю або ж лед поставити, або ж просто найтбрейкери від осраму звичайні по 55 але мають світити вони краще.
Після ТО лампи світять по висоті супер - але видно що здалось би сильніший потік світла як насищеність чи що. Але взагалом наші звичайні лампи і взагалом світло дуже й дуже хороше. В багатьох машинах такого світла немає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2016 11:23 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Согласен, многие хвалят качество света в наших машинках


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2016 01:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В нашому авто ближнє світло H1, дальнє H7 що вважаю вдалим вибором такого типу ламп. Єдине що лампочки h7 дорогі. Але зато h1 нормальна ціна. Також добре що лампи розокремлені а не одна лампа на ближнє й дальнє світло. Так напевно у всіх нових машинках.
Схиляюсь все ж таки до думки щоб поставити собі Osram night breaker ultimate +130% по 55 ват в ближнє світло. Все ж таки лед лампи ще задорогі. Нормальний комплект коштує від 2000 грн. А такі лампочки формату h1 будуть 350-400 грн - тому вважаю це ідеальним вибором. Пропонують також ставити лампи по 80 ват - але нехочу сліпити інших на дорозі та й для плафонів думаю що це не добре як й запобіжників та інших речей в авто.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 10:47 
Учень

Вік: 48
Повідомлення: 30
Звідки: Винница
Подскажите как менять лампы противотуманок.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 16:18 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Подскажите как менять лампы противотуманок.


поднимаеш машину на подъемнике/ заезжаеш на яму и снизу из подбампера залазиш и меняеш


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 16:59 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
В нашому авто ближнє світло H1, дальнє H7 що вважаю вдалим вибором такого типу ламп.
Так напевно у всіх нових машинках.

:shock: вдалим, невдалим... На двухфарных системах освещения прописано регламентом (в случае галогена) только H4.
На четырехфарных - H1, а лампы с цоколем H7 могут использоватся только в дальнем.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 18:03 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
bush06
А в СК3 в ближнем н7.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 18:24 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
Kolobok

..Таакс,... нарушаем... :lol: предъявите документики...
Вообще то я по-поводу H4 акцентировал, что если конструктора решили в новом авто сделать ДВЕ круглые фары- то это только с применением H4.
А вот H7 - довольно таки молодая лампа. Лучше в сравнении с H1 тем что она двухконтактная, за счет конструктива свет распределённый и более ефективный. Но насколько мне попадалась по ним инфа- В Европе и у нас регламентируется или рекомендуется применение в дальнем.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 18:28 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
bush06
:hi:
Усы и хвост подойдет :victory:
Я вероятно упустил смысл.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2016 23:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А що таке двофарні або ж чотирьох фарні?
Ну в мануалі на мою машинку пише h1 ближнє та h7 дальнє. Що то що інше світить прекрасно, але мокрий асфальтр то зжирає деколи.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2016 16:07 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
А що таке двофарні або ж чотирьох фарні?

Приблизно отак:

Зображення

або так:

Зображення

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2016 16:25 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Поняв, ну то значить в нашій машинці 4 фари.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2016 17:07 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
;-) Или две блок-фары.

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2016 18:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну може й так. Ну по дві лампи в кожній фарі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-листопада-2018 18:32 

Вік: 50
Повідомлення: 7
Звідки: Харьков
А никто не подскажет как менять лампы ближнего и дальнего света?

С ближним проколупался несколько часов. Все руки изрезал. Кое как всунул. Причем левая фара чуть проще, а правая - сложнее. Первый раз обе лампы дневного света где-то часа 2 менял. А вот сегодня пытался вытащить дальний свет. Ну за час с трудом вытащил, тыщу раз выматюкал китайцев и теперь вот думаю как туда новую вставлять. Никто не пробовал фару снимать? Может так проще, если она легко снимается.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-листопада-2018 22:31 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Там здається треба бампер знімати щоб замінити лампи взагалом якщо так щоб руки не різати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-листопада-2021 13:10 

Вік: 45
Повідомлення: 1
Звідки: Полтавська обл. Миргородський р-н
Доброго здоров'я !
Підкажіть як відрегулювати лінзу дальнього світла по вертикалі , треба підняти вгору. Винт крутив декілька обертів в обидві сторони , не помогло...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія