вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 22:55

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 29-травня-2016 09:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Давненько почав помічати що зі сторони блоку керування кондиціонером відходить кришка але таке враження що тільки на одному кріпленні. Спочатку думав що це на ямах так. Але виявилось що навіть коли рукою її зажимаю то вона тримається добре а далі через певний час навіть якщо не їхати знову відкривається. Так ось хотів уточнити чи у вас також так? Чи це мені співробітники АІС на передпродажній підготовці так зробили. Припускаю що таке відбулось при встановленні сигналізації якщо звичайно ж потрібно туди лізти при її встановленні.
І які можливі варіанти вирішення даної проблеми? Ну найпростіший але колхозний взяти й чимось таким як пластелін або ж жувачка й думаю що триматись буде ідеально - але це трохи смішно.
Як інший варіант можна купити нову таку кришку але вона мабуть дорого коштує, бо на АІС все дорого коштує. Хто б що ще пропонував?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-травня-2016 11:30 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Не совсем понятно какая именно крышка. Хотелось бы фото глянуть. У меня была проблема с крышкой, которая находится снизу под бардачком и закрывает доступ к вентилятору печки, над ногами пассажира справа. Она на ямах полностью выпадала после того как АИСовцы там полазили, когда меняли вентилятор по гарантии. Решил проблему просто, там оказывается нужно очень сильно придавить, чтоб защелкнулись 2 крепления из 3-х.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-травня-2016 15:30 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
А есть ли проблема?
В зависимости от степени важности проблемы меняется длина пластиковой стяжки :lol:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-травня-2016 16:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
У меня была проблема с крышкой, которая находится снизу под бардачком и закрывает доступ к вентилятору печки, над ногами пассажира справа.


Там ж якраз й ЕБУ розміщений - так це якраз саме та кришка.
Ну в мене виходить так що ніби кріплення два прижаті сильно а ось з 3 завжди вона падає боком як висить в повітрі. Треба ще сильніше її притиснути? Хоча я щось сумніваюсь що там можна сильніше бо вона як защолкується й вроді далі не піде.

Добавлено спустя 1 минуту 59 секунд:
Цитата:
В зависимости от степени важности проблемы меняется длина пластиковой стяжки :lol:


Знати б ще як там стяжку ту протягнути :lol:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2016 20:55 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 279
Звідки: Харьков
Опять зрада.
У меня вообще никакой крышки нету там. :shock:

_________________
Мой б\ж
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-червня-2016 11:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так але у вас інша моделька - в gc6 там немає кришки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-червня-2016 13:08 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 279
Звідки: Харьков
Ну так але у вас інша моделька - в gc6 там немає кришки.


Просто обыдно, аа :cry:

_________________
Мой б\ж
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-червня-2016 00:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну взагалом послухав я ваші поради - прижав кришку рукою сильніше - й вроді вона не падає але буду бачити на скільки часу цього стане.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-червня-2016 17:54 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Ну взагалом послухав я ваші поради - прижав кришку рукою сильніше - й вроді вона не падає але буду бачити на скільки часу цього стане.

Для себя по этому вопросу понял, что как со временем больше разболтается крышка и не будут держать пластиковые крепления, то вкручу аккуратненько 2 самореза и забуду вообще за эту проблему


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-червня-2016 19:20 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Там где не подлазит стяжка можно приклеить двухсторонним скотчем.
На верхней стороне либо не снимать защитную пленку, либо как я делаю, наклеить изоленту в цвет детали :lol:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 02-червня-2016 20:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ок гляну в машинці чи тримається кришка чи ні - сьогодні щось упустив цей момент.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 11:34 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, минуло вже 2-3 тиждні як я кришку поставив правильно на місце. Як виявилось працівники АІС все ж таки одну кліпсу трошки попсували коли ставили сигналізацію або ж ще щось в автомобіль(Можливо пробіг скручували?). Трохи її розширив руками - ну там суто воно ж пластикове - запхав кришку назад - по зараз проблем немає й кришка навіть на сильних ямах тримається надійно. Тому всі в кого була також така проблема - передивіться дану кришку й подивіться чи там пластик той цілий якщо ні то просто трохи розширьте ті пази й все буде добре триматись без скотчів та інших клейких матеріалів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія