вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:14

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 05-листопада-2015 15:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - ось подумав я собі - а чи можна встановити на наше авто круїз контроль та клімат контроль? Та яка ціна даних питань? Знаю що в емграндів є круїз контроль або ж якщо немає в стоку то ставлять звідкись його. Також про клімат контроль - мабуть потрібно було б міняти пічку в зборі - й цікаво чи така яка в емгранді підійшла б нам - там в них вроді також є клімат.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2015 16:07 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 492
Звідки: Черкассы
Почитай на ланосовских форумах
http://www.lanos.in.ua/forum/index.php?showtopic=25273
http://lanos.com.ua/forum/topic/78364-v ... deu-lanos/


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2015 19:15 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Наших мало что-ли?
viewtopic.php?f=23&t=2539
viewtopic.php?f=215&t=2914

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2015 21:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В зазначених темах немає ніодного слова про клімат контроль від Emgrand - по ідеї він мав би стати на таке авто як у нас GC5.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2015 21:28 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 664
Звідки: Киев-Вышгород
Morpheus
ты уже переключился с ГБО на климат и круиз?

_________________
АЗЛК 2140->ВАЗ 2103>ВАЗ 2107>ВАЗ 2101>Peugeot 309ГБО>ГАЗ 2752 Соболь>Ford Sierra 1.6I ГБО>ГАЗ 2705>Fiat Ducato 2.5TDI>FORD Transit 2.0i ГБО>Ford Sierra 2.0i ГБО->GEELY MK 1.5 ГБО>EMGRAND EC7 1.8 ГБО


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2015 22:28 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Morpheus
По идее, от Emgrand как раз и не должен встать. А вот

очень даже может быть.

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 08:17 
Півтисячник

Вік: 40
Повідомлення: 532
Звідки: Симферополь
Забанений: Безстроково
Для круиза у тебя должна быть автоматическая коробка передач, а для климата контроля достаточно поменять блок управления на торпеде.
А из опыта эксплуатации климата на джили, лучше пользоваться примитивными ручками, а климконтроль ещё сырой в исполнении как бутафория.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 09:03 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 492
Звідки: Черкассы
Для круиза у тебя должна быть автоматическая коробка передач, а для климата контроля достаточно поменять блок управления на торпеде.
А из опыта эксплуатации климата на джили, лучше пользоваться примитивными ручками, а климконтроль ещё сырой в исполнении как бутафория.

Для круиза любая КПП подойдёт: на ручке он поддерживает заданные обороты, на автомате - заданную скорость))
По климе: на ЖЦ-5 управление заслонками тросовое, надо сервоприводы лепить (с определённой длиной хода/углом).


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 13:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ок - дуже дякую за відповіді - я думав що на GC5 не троси а електронні заслонки, в такому випадку заморочуватись з кліматом немає сенсу. Також хочу запитаюсь знаючих людей - що означає в нашому авто комплектація кондиціонер з електронним управлінням та чим він відрізняється від звичайного механічного?, тросовими заслонками регулює щось чи як?.

Цитата:
Morpheus
ты уже переключился с ГБО на климат и круиз?

А ти я бачу наслідник ванги? З ГБО я ще в тій темі писав що мені воно недоречне й змісту особисто мені з нього ніякого немає - хоча мабуть ти не дочитав її докінця, бо ж срачу на 9 сторінок розвелось.

Цитата:
Morpheus
По идее, от Emgrand как раз и не должен встать. А вот
Doc20 » Чт ноя 05, 2015 18:15 писал(а):
Наших мало что-ли?
viewtopi ... =23&t=2539
viewtopi ... 215&t=2914
очень даже может быть.


По даних лінках не вказано чи стане блок керування кондиціонером від емгранд на gc5 чи ні. Там тільки описано як ставили всякі приблуди на СК та МК. Просто я думав наступний варіант що електронний кондиціонер це якраз й є електронне керування заслонками, а механічний - що тросиками регулюєш напряму ручками а не через мозги блоку управління кондиціонером/пічкою. Але тут люди кажуть що в GC5 механічні заслонки. дивно чому тоді так назвали кондиціонер....

Добавлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Ось кусочок з комплектації мого авто
Кондиционер с электронным управлением +


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 16:35 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 492
Звідки: Черкассы
Насчёт тросы или электрика на 100% утверждать не буду (в СЦ-5, предшественнице, там тросы). Покрутите крутилки при включенном и выключенном зажигании, если разница реакции чувствуется, значит электропривода.... да и по самим крутилкам неужто не ясно, как приводятся заслонки ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 18:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Крутілки дуже мягкі - тому й я думаю що вони все ж таки електричні. Тобто я кручу наприклад більшу температуру легенько й мягко - не як на механічних пічках/кондиціонерах. Бо на механічних наприклад як у жигулю - там відчутно що ти тягнеш тросік. А тут такого немає взагалі. Тут по відчуттях як підкручуєш звук у магнітолі. В такому випадку мабуть можливо поставити від емгранда блок керування без особливих переробок. А чи бачили ви вживу GC5 2011 року? просто я наприклад ніколи й навіть не чув за неї й не бачив ні по місту ні так.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 19:27 
Півтисячник

Вік: 40
Повідомлення: 532
Звідки: Симферополь
Забанений: Безстроково
[quote="[url=http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=602656#p602656]
Для круиза любая КПП подойдёт: на ручке он поддерживает заданные обороты, на автомате - заданную скорость))[/quote]

Круиз контроль это когда поставил 100 км/ч и машина едет 100 и на гору и прямо и с горы... потом тянешься 50 км, нажимаешь вернуться к установленной скорости 100 и машина сама разгоняется до 100..

а на механической коробке с поддержанием оборотов это будет не круиз, а даже не знаю какое матерное слово подобрать... в гору скорость падает, а с горы разгоняется... а тут бац и радар-штраф за превышение и т.п.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2015 19:41 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В колеги в США машинка з механічною коробкою - то на ній є круіз - коли витискаєш щеплення - вона розуміє що круїз має бути виключеним. Можливо це неповноцінний круїз - але часто буває що суто по прямій дорозі хотілось би щоб нога хоч трохи відпочила - в такому випадку думаю круїз такий якраз допомагає Наприклад на 4 передачі буде швидкість 80-90 км в годину або ж на 5 - 100 по прямій дорозі, якщо затормозив або ж ще щось круїз вирубується - ну так в тій машинці як мені колега розказував.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-липня-2017 21:51 

Вік: 37
Повідомлення: 11
Звідки: Киев
а на механической коробке с поддержанием оборотов это будет не круиз, а даже не знаю какое матерное слово подобрать... в гору скорость падает, а с горы разгоняется... а тут бац и радар-штраф за превышение и т.п.

с горы или на гору - обороты соответствуют скорости, и куча машин на механике с круизом, знатоки из песочницы, такие знатоки...)))
только что вернулся с дальняка с твёрдым решением поставить круиз - нога отваливалась, интересно ТС решил проблему?
климат как-то вообще не парит, достаточно кондиционера, который на трассе превращается в турбо-кнопку для обгона фуры :lol:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2017 17:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ідею з круїзом так і не реалізовував. Хоча знаю що таке доставляється на емгранд з електронною педалькою газу й працює воно непогано. Щодо кондиціонера - наш підтримує стабільну температуру як клімат по суті - непотріно навтіь нічого підрегульовувати. Щодо траси - якщо нормальний бензин у мому випадку включений кондиціонер по трасі невідчутий. А на поганому бензині то прекрасно відчувається. А на дальнякі то так круїз дуже би здався і пофіг на якій КПП.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія