вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 20:14

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 18-травня-2016 18:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - ніби не дуже напряжний момент - але поскрипує багажник при закритті відкритті його. Хто як рішав дану проблему та чи було таке у вас? Часто помічаю такий скрип на тойотах в яких конструкція багажника така ж як у нас що тримається він у любому положенні яке поставиш. Як варіант змазати якимось літолом чи щось таке?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-травня-2016 20:12 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 77
Звідки: Ukraine
Всім привіт - ніби не дуже напряжний момент - але поскрипує багажник при закритті відкритті його. Хто як рішав дану проблему та чи було таке у вас? Часто помічаю такий скрип на тойотах в яких конструкція багажника така ж як у нас що тримається він у любому положенні яке поставиш. Як варіант змазати якимось літолом чи щось таке?

Былф такая проблема. Решил с помомощью литола. Смазал место,где торсион проходит и трется в петлях багажника. Смазал,скрипнуло пару раз и теперь пол года,полет нормальный.

_________________
Некоторые путают понятия "свобода слова" и "срать в комментах".


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-травня-2016 20:29 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - ніби не дуже напряжний момент - але поскрипує багажник при закритті відкритті його. Хто як рішав дану проблему та чи було таке у вас? Часто помічаю такий скрип на тойотах в яких конструкція багажника така ж як у нас що тримається він у любому положенні яке поставиш. Як варіант змазати якимось літолом чи щось таке?

Як варіант: WD-40


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-травня-2016 20:31 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
WD-40 в даній ситуації навіть якщо й допоможе то ненадовго - потрібний літол або ж інша густа змазуюча речовина.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-травня-2016 22:10 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Як варіант: WD-40

WD - не смазка, а вытеснитель влаги или просто растворитель.
змазати якимось літолом

Самое оно! И водостойко и густенько. Единственно, что не везде подлезешь. Если не поможет, то уже какой-то консистентной силиконовой смазкой в спрее.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-травня-2016 23:20 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Если не поможет, то уже какой-то консистентной силиконовой смазкой в спрее.

Есть такая проблемКа, настолько надоел скрип, что аж привык :lol:
Думаю силиконовый спрей самое то, так как если смазать литолом и нагрузить полный багажник, то можно испачкать вещи... Хотя с дуру можно и ... сломать! На крайний случай можно и литолом.
Надо будет на выходных смазать!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 00:08 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Думаю силиконовый спрей самое то

Обычный силиконовый спрей (смазка) в таких местах - это не на долго. Нужна именно консистентная (густая) смазка.
если смазать литолом и нагрузить полный багажник, то можно испачкать вещи...

Точно так и силиконом испачкать можно. Тут уж с умом смазывать нужно. Вычислить, где может тереть. Вычислить, где может испачкать и т.д.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 12:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
Обычный силиконовый спрей (смазка) в таких местах - это не на долго. Нужна именно консистентная (густая) смазка.

Абсолютно підтримую сам пробував сіліконовим спреєм - ефекту нуль ще й помазав багато чого в багажніку бо він також тече навідмінно від літолу який буде тільки в місці де скрипить. Думаю таки літолом замазати або ж можливо якоюсь іншою змазкою? Чи в цьому випадку тільки літол?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 12:31 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
або ж можливо якоюсь іншою змазкою? Чи в цьому випадку тільки літол?

консистентной силиконовой смазкой

https://yandex.ua/images/search?text=консистентная+силиконовая+смазка

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 12:34 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ага я тепер зрозумів - бо щось думав за спрей. Та хоча думаю в багажніку від літола поганого нічого не станеться.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 12:41 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
думав за спрей.

она и в виде спрея бывает.

Добавлено спустя 45 секунд:
від літола поганого нічого не станеться.

конечно нет, просто им не везде подлезешь

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 23:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ну мені та що в спреї не дуже допомогла - хоча можливо то не настільки той сілікон був.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 23:18 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
мені та що в спреї не дуже допомогла

у тебя же наверное обычна, а не консистентная?

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2016 23:58 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Че-то не верю я в консистентную силиконовую смазку.
Когда-то от нечего делать помазал направляющие кухонного ящика. Засохла, не отдирается.

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2016 00:26 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
GekaAE
Ну видимо смазка-смазке рознь. Я три года назад смазывал замок капота, так по сей день нормально.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2016 12:33 
Водій-випробувач

Вік: 66
Повідомлення: 282
Звідки: Харьков
Судя по географии сильнее всего скрипит в Франковске и Полтаве :lol:
У себя вылечил смазкой типа силиконового вазелина (жидкая, но какая-то слабо текущая), которая шла в комплекте с польским садовым опрыскивателем для смазки пистолета. Смазал все пересечения торсионов и крепления пружин.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 20:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А тепер самий цікавий момент - змазка тут взагалі була нідочого - змістилось саме кріплення системи закривання відкривання багажника - поставив на місце - порядок. :lol: :lol: :lol:
Приєднання файлів:
WP_20160521_006.jpg


Все що тільки міг промазав літолом та вдешкою та всім чим тільки міг сьогодні а воно скрипіло.
Поняв що справа тут не в тому помітив що ось в цьому пластиковому тримачі дві ці планки у верхньому гнізді а нижнє - пусте. Витягнув одну яка виступала з верхнього гнізда та й поставив вниз - скрип пропав. Ось таке банальне вирішення проблеми зі скрипом в нашому авто. Хоча я думаю те що я літолом промазав де тільки міг на майбутнє також буде добре.
Всім дуже дякую за допомогу!!!


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 20:57 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
промазав літолом та вдешкою

:?
В чем логика намазать смазки, а сверху пшикнуть растворителем?

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 22:58 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Все що тільки міг промазав літолом та вдешкою та всім чим тільки міг сьогодні а воно скрипіло.
Поняв що справа тут не в тому помітив що ось в цьому пластиковому тримачі дві ці планки у верхньому гнізді а нижнє - пусте. Витягнув одну яка виступала з верхнього гнізда та й поставив вниз - скрип пропав. Ось таке банальне вирішення проблеми зі скрипом в нашому авто. Хоча я думаю те що я літолом промазав де тільки міг на майбутнє також буде добре.
Всім дуже дякую за допомогу!!!

Сегодня тоже в багажнике точечно смазал литолом все места трения (всего 8-10 точек, точно не помню), несколько раз открыл-закрыл багажник и чудо, все ок!
Причем обратил внимание и на это пластиковое крепление по центру, там было все ок. Поэтому думаю литол в вашем случае был не зря, а крепление само собой необходимо было поправить :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-травня-2016 23:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
В чем логика намазать смазки, а сверху пшикнуть растворителем?

Спочатку пшикнув ВДшкою щоб просто подивитись чи скрип пропаде чи ні. Він непропав - далі почав літолом обробляти все.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2016 00:00 
Голова
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Спочатку пшикнув ВДшкою щоб просто подивитись чи скрип пропаде чи ні. Він непропав - далі почав літолом обробляти все.

Тогда логично)

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія