вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:47

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-червня-2015 22:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ок - зрозумів - ну але саме днище я бачив що вони досить непогано обробили. А скільки десь коштує така процедура антикору в нормальних компаніях?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2015 15:40 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 990
Звідки: Кривой Рог (Ялта)
старт был от 700-800 динитролом (кроме эффективной защиты от коррозии и гравия, вы получаете и эффект шумоизоляции) больше инфы найдёты на просторах интернета,не стоит создовать лишних тем,в разговоре о ЛКП


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2015 10:36 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
pavel.grig
Вы будете замечать подобные дефекты до первого их десятка. После этого попустит :lol: ЛКП у Джили (в основном МК и его собратья) не очень хорошее - это всем известный факт.

Согласен, факт известный, но тем не менее...

Добавлено спустя 8 минут 48 секунд:
Єдине що я замітив після купівлі авто - так це то що задній бампер трошки не такий колір має як кузов. Але наскільки мені відомо - це білий колір й платик і метал якось трошки по інакшому можуть виглядати. Мені це не критично впринципі. Але якщо це дійсно все можна виправити по гарантії ну хз треба буде чекати й думати...

По поводу различия оттенков белого на кузове и бампере нам с женой рассказали, еще когда мы цвет выбирали. Как сказали, красят в разных цехах и что-то там еще.... Но на мой взгляд, просто не соблюдается технология покраски пластика.
И, думаю, вряд ли инженер по гарантии признает это дефектом ЛКП !?

Поэтому мы и выбрали из небогатой палитры цветов именно серый. Хотя и белый смотриться эффектно и свежо)

Добавлено спустя 7 минут 40 секунд:
А разве гарантия на ЛКП не 6 месяцев? Тогда времени на раздумья мало )

На самом деле, мне кажется, что это излишняя придирчивость. pavel.grig, ты уже катаешься полгода и если за это время ничего нигде не вздулось и не отпало, значит, держится оно крепко и герметичность не нарушена. Решать тебе, но от добра добра не ищут, а лучшее всегда враг хорошего. Потом или сделают некачественно, или в тон не попадут, или куски краски поотваливаются и новая машина будет уже "крашеная", а может и не один раз. Я знаю, о чем говорю.

Конечно, может тебе повезет и все сделают нормально, но, как по мне, риски здесь не оправданы. Я бы не трогала.


Гарантия на ЛКП 2 года при прохождении регулярного ТО на АИС, поэтому время есть, но подумал, что если пока откажусь от устранения обнаруженных дефектов, то вряд ли мне их еще раз согласуют китайцы.
Поэтому вчера отдал машину подрядчикам АИСа, по которым слышал, вроде бы, только положительные отзывы.
Точно согласовал перекраску бампера, а по покраске крыльев буду еще общаться с мастером, который непосредственно будет выполнять работу...

Надеюсь не пожалеть о своем решении... :-)

Добавлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Суто для себе думаю що ну якщо вже буду їздити на даному авто років 10 - й скажем після 7-8 року буду бачити ржавчину якусь істотну - ну то й віддам тоді вже авто на покраску. А поки авто всім задовільняє навіть більше ніж очікував.

Я лично тоже полностью доволен автомобилем, но вот эти нюансы портят всю картину

Добавлено спустя 5 минут 8 секунд:
Дефект фарби на першій фоткі зовсім не характерний для тертя фари об кузов. Це більше схоже на скол від удару.

Я думаю счисали краску, когда устанавливали фару, при затяжке, из-за отсутствия зазора между фарой и кузовом. Думаю это проблема в огрехах проектирования кузова, не точность в размерах

Добавлено спустя 1 минуту 31 секунду:
Наплывы лака можно и самому устранить :cool:

Можно и масло самому менять, много чего можно.... когда авто уже не на гарантии!!

Добавлено спустя 57 секунд:
я купил обезжириватель, и он прекрасно оттер все

А что за обезжириватель?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2015 12:31 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
покупал атогрунт на базаре, и к нему в нагрузку придложили обезжириватель, ща не скажу какой


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 07:57 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Я думаю счисали краску, когда устанавливали фару, при затяжке, из-за отсутствия зазора между фарой и кузовом. Думаю это проблема в огрехах проектирования кузова, не точность в размерах

А я думаю, що то не проблема проектування, а проблема недбалого транспортування :)
Коцнули десь в зад мафинку, ось фара і вдарила гострим краєм по кузову,облущівши фарбу. Скол такий, як камінням по кузову.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 11:59 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Цитата:
А я думаю, що то не проблема проектування, а проблема недбалого транспортування :)
Коцнули десь в зад мафинку, ось фара і вдарила гострим краєм по кузову,облущівши фарбу. Скол такий, як камінням по кузову.


Может и такое быть, но это болячка для этих моделей, по словам инженера - это уже не первый случай и именно в этих местах. О таких дефектах я узнал до того как обнаружил у себя.
Не думаю, по крайней мере, очень надеюсь на это, что они не "коцают каждую машинку в зад". :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 14:59 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Так тобі той інженер і розкаже всю їх кухню, ага. :)
При монтажу або постійному контакті фари і кузова можуть бути потертості, а тут скол як від удару.

ПС. Після того як мені розказали, що дилері в нас продають авто навіть після пожежі, то я вже нічому не дивуюся.
ПСС. Паровозик із новеньких субару в Одесі пам'ятаємо? Їх жеш потім продали комусь.

І не парься по цьому поводу дуже. Просто держи під контролем .

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-червня-2015 21:23 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Так тобі той інженер і розкаже всю їх кухню, ага. :)
При монтажу або постійному контакті фари і кузова можуть бути потертості, а тут скол як від удару.

ПС. Після того як мені розказали, що дилері в нас продають авто навіть після пожежі, то я вже нічому не дивуюся.
ПСС. Паровозик із новеньких субару в Одесі пам'ятаємо? Їх жеш потім продали комусь.

І не парься по цьому поводу дуже. Просто держи під контролем .

Спасибо за совет :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2015 23:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Сьогодні в себе уважніше придивився по кухову - вроді б й в мене є маленькі такі дефекти по фарбі - але хз треба машинку добре вимити щоб точно глянути.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2015 15:50 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 492
Звідки: Черкассы
Заусенцы от литья на пластике (фары, фонари, накладки, дверные ручки не вписываются в кузовные проёмы для них) иногда достают до кузовных детадей и продавливают лак и краску до металла. Настоятельно советую после покупки устранить заусенцы и повыставлять зазоры в описанных местах.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-вересня-2015 15:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ок - дякую зверну увагу й на інші місця.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2015 16:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А щодо сколів - як боротись? підбирати фарбу чи як?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2015 20:03 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
А щодо сколів - як боротись? підбирати фарбу чи як?

Десь місяць тому під будинком хтось задній бампер зачепив білою машиною! Відразу був у шоці, потім придивився, то побачив що в загальному залишились сліди білої фарби, взяв розчинник і стер ті сліди! Потім залишились тільки царапини (деякі глибокі), почитавши в інтернеті, вирішив купити поліроль для кузова! прочитавши інструкцію виконав полірування, і царапини стали не помітними, проте з часом треба буде повторно полірувати... У вас сколи глибокі??


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2015 20:09 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Мне цвет подбирали при устранении дефектов, остатки краски после покраски просил, но не дали. Сказали обращайтесь - все сколы и царапины устраним. Код цвета в АИСе также не удалось узнать.
Несколько сколов мне устранили попутно с основными работами, хотя инженер по гарантии не признала их к восстановлению.
Ты говорил, что собираешься обращаться в АИС еще по каким-то проблемам с ЛКП?
Думаю можешь переговорить с мастером - исполнителем работ, чтобы он попутно подкрасил сколы..

Добавлено спустя 4 минуты 52 секунды:
Подбирать цвет под сколы, думаю слишком...
Проще приобрести подходящий карандаш, если сколы не большие


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-жовтня-2015 22:52 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене скол на капоті невеличкий.
Щодо звернення на АІС - в мене така ж проблема на задніх фарах як і у тебе. Поїду у львів на заміну патрубків й заодно покажу ці моменти й скажуть чи гарантія чи ні). Хоча чесно кажучи - уваги не звертаю на них.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2015 00:10 
Катаюсь без інструктора

Вік: 40
Повідомлення: 186
Звідки: Миколаїв
Код цвета в АИСе также не удалось узнать.

Код цвета авто, как правило, отображают на жёлтой наклейке в багажнике.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2015 14:21 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
спасибо, посмотрю. Но по-моему таких наклеек я не видел.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2015 22:25 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щось я таокж таких наклейок у багажніку не бачив - хоча то треба придивлятись й шукати їх)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-листопада-2015 14:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Погодив мені аіс гарантійний ремонт по ЛКП. Правда не знаю чи робити його чи ні? як не як це вже буде не заводська покраска, а покраска на СТО.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2015 22:22 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Погодив мені аіс гарантійний ремонт по ЛКП. Правда не знаю чи робити його чи ні? як не як це вже буде не заводська покраска, а покраска на СТО.

Я решился, так как это есть признанный гарантийный дефект, который по правилам должны устранить по гарантии, а если клиент отказывается, то теоретически могут снять с гарантии по кузову (ЛКП), так как дальше может появится коррозия.

Я тоже долго сомневался - быть или не быть, но понял, что лучше с крашенной машиной, чем со ржавой, хотя о качестве покраски говорить рано :lol:

Визуально работа была выполнена идеально, кроме сборки, собрали паршиво (в первый раз).
Решать тебе, поделился своей позицией


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-листопада-2015 00:26 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну з того що я дивився - воно ніби здерто не до металу а до грунту - а якщо до грунту то навіть можна маркером замалювати й буде ок. Це з варіантів. Якщо було б до металу - тоді так - треба малювати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2016 13:20 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Может быть, кто-то нашёл наклейку с кодом цвета в нашей машине? В документах увидел только название цвета (в моём случае - Cinnabar red).


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2016 23:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
По ходу наклейок немає й потрібно їхати на станцію щоб підбирали фарбу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-серпня-2019 10:54 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вже нашим машинкам орієнтовно по 4-5 років, у кого які моменти були по фарбі, іржі та іншому?
В мене були такі ж самі моменти як у pavel.grig а ще від каміння трошки накидало було по порогам знизу, але то пороги обробили антигравієм, й стало вже спокійно тепер їздити по наших дорогах. Також не знаю як у більшості але на стику порогів з крилами у нас дуже мала відстань того стику й на ямах метал затирає об метал й там тоже починалась ржа, мені трошки крила підрізали у тих місцях щоб воно не затирало, а далі будемо бачити як воно буде. Все решту по машинці вроді б взагалі як добре.
Як не крути вже 4.5 роки катається машинка й радує й ЛКП не сказати щоб найгіршої якості там чи що метал це консервна банка як описують. Як на мене то в машині все те ж саме що й у всіх, ну може не таке як у самих дорогих авто.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія