вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 12:12

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 21-лютого-2020 13:16 
Катаюсь без інструктора

Вік: 58
Повідомлення: 170
Звідки: Киев
Також памятаю хтось по ГБО писав що редуктор немає бути вище ніж розширювальний бачок бо інакше будуть пробки у системі охолодження - вірно?

У меня редуктор стоит выше, расширительного бачка. Воздух из редуктора убирал следующим образом. На заведённом двигателе, но ещё не прогретом, ослаблял хомут на верхнем штуцере , отвода антифриза с редуктора. Из под шланга выходил воздух с пузырями антифриза, как только воздух вышел, дотягивал обратно хомут. Делал эту "процедуру" несколько раз. И сигналом к ней был поздний переход с бензина на газ. Если воздух удалить, то при исправной СО, всё работает нормально. И по моему высоко расположенный редуктор это не минус, а скорее плюс, воздух из системы проще удалить. Печка у меня тоже не особо горячий воздух выдаёт, но с нашими зимами, вполне хватает.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2020 12:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Отже, був у Львові, на спеціалізованому СТО по радіаторах. Промили мені на спеціальному стенді повністю систему охолодження, залили новий антифріз Hepu G12+. Пічка жарить навіть на самому мінімальному положенні так як машина була би новою, хоча правий воздуховод і лівий мають певну різницю по температурі але цього тепер цілком стає мені та дружині. Всім дуже дякую хто допоміг, особливо  VOVA за те, що порадив дане СТО.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2020 13:19 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Morpheus написав:
Отже, був у Львові, на спеціалізованому СТО по радіаторах. Промили мені на спеціальному стенді повністю систему охолодження, залили новий антифріз Hepu G12+. Пічка жарить навіть на самому мінімальному положенні так як машина була би новою, хоча правий воздуховод і лівий мають певну різницю по температурі але цього тепер цілком стає мені та дружині. Всім дуже дякую хто допоміг, особливо  VOVA за те, що порадив дане СТО.

Відео на вайбер майстер скинув ? було сміття на ситечку ? добре що допомогло :hi:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2020 16:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Так, відео він скинув але чомусь воно не змогло програтись на мому телефоні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 15:09 

Повідомлення: 10
Звідки: Киев
День добрый всем. Подскажите пожалуйста, может кто то сталкивался, когда тянешься по пробкам печка начинает дуть горячем, даже когда стоит в самом холодном положении и низ торпеды под рулем становиться очень тёплым, если проехать после этого 2-3 км со скоростью 60-70 км, то все опять становиться нормально и воздух становиться той температуры, которая выставлена на регуляторе печки. Заслонки работают, судя по звуку, который издают при включении/выключении печки.

PS. С нашим радиатором охлаждения лучше промывать конечно, нового нет в продаже(


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 15:35 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Можливо погано циркулює охолоджуюча рідина? Бо на холостих помпа всеодно повільніше крутити буде ніж при швидкості, мабуть й звідси дує гарячим навіть на мінімальному положенні пічки. Можливо просто виключити пічку? Чи включити кондиціонер на не сильно холодне повітря й щось зміниться? Але це суто припущення.
По заслонках чесно кажучи я їх взагалі не чую. Я чую тільки коли включається виключається компресор кондиціонера...
Запчастини раніше можна було любі з китаю привезти а зараз проблема у тому що каталог джілі чомусь той що онлайн не робочий ну думаю що аіс вирішить дане питання. А якщо ні то потрібні будуть просот парт номери й замовляти все як можна було раніше так і можна буде.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 15:50 

Повідомлення: 10
Звідки: Киев
Можливо погано циркулює охолоджуюча рідина? Бо на холостих помпа всеодно повільніше крутити буде ніж при швидкості, мабуть й звідси дує гарячим навіть на мінімальному положенні пічки. Можливо просто виключити пічку? Чи включити кондиціонер на не сильно холодне повітря й щось зміниться? Але це суто припущення.
По заслонках чесно кажучи я їх взагалі не чую. Я чую тільки коли включається виключається компресор кондиціонера...
Запчастини раніше можна було любі з китаю привезти а зараз проблема у тому що каталог джілі чомусь той що онлайн не робочий ну думаю що аіс вирішить дане питання. А якщо ні то потрібні будуть просот парт номери й замовляти все як можна було раніше так і можна буде.


При выключении печки ещё больше греется низ торпеды и поступает горящий воздух из дефлекторов небольшим потоком, даже когда ставишь рециркуляцию салона, ситуация не меняется(

Добавлено спустя 3 минуты:
На али экспрессе есть 211$, и ждать 2 месяца(
Я имею ввиду в Украине ни у кого нет, хотя сейчас немного в лучшую сторону поменялась ситуация с запчастями, но все равно их катастрофически мало на эту модель(


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 16:38 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я маю на увазі що запчастини я напряму у Китайський постачальників купував. На аліекспресі мало того що ціни майже у два раза вище ринкових так ще й доставка дуже довга. А якщо треба швидко от можна замовити у китайців і за 10-15 днів доставка може бути найшвидшою. Але треба парт номери запчастин так як зараз каталог не робочий.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 16:40 

Повідомлення: 10
Звідки: Киев
Уж ты, а как найти этих поставщиков?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 17:30 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну в мене є два китайця, один в скайпі, інший на таобао, але там проблема у тому шо треба перекладач шукати і перекладати на китайську)))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 17:57 

Повідомлення: 10
Звідки: Киев
Понятно)))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія