вверх

Сьогодні: 19-березня-2024 12:11

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 17-вересня-2021 19:48 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Добрый день. Так сложилось, что ничего лучше на свой бюджет не нашел , и забрал у знакомых Geely. Машиной доволен после Ланоса небо и земля!

Добавлено спустя 1 минуту 32 секунды:
Хотел узнать кто где запчасти покупает, я так понял по ним у нас не густо.


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-вересня-2021 09:26 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
DimonF
Поздравляю. Пусть радует.
На пионере есть магазин по Китаю.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-вересня-2021 11:04 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 773
Звідки: Сумы
Добрый день. Так сложилось, что ничего лучше на свой бюджет не нашел....

не знаю как там гс5, но подобная ей мк, машина отличная. за 9 лет поменял стойки ( можно было бы и не менять) и аккумулятор. какая машина может быть лучше?
так, что поздравляю, катайтесь и радуйтесь жизни.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-вересня-2021 10:58 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Не могу найти передние тормозные диски , может есть аналоги с других моделей ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-вересня-2021 12:50 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
DimonF
Смотри тут, что-то проскакивает

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-вересня-2021 15:11 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Спасибо нашел , от тойоты подходят.

Добавлено спустя 2 часа 17 минут 56 секунд:
Какие свечи посоветуете на машину , езжу на газу .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2021 09:37 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1064
Звідки: Київ
поздравляю!
многих счастливых километров!

_________________
Аіст 1986 => Україна 1990 => Bergamont Stallion 2004 => Trek Luquid 25 2006 => QinQui Dragon 200 2008 => Kawasaki KLE500 1995 => Golf3 VR6 2.8 1992 => MK NEW Comfort 1.5 2011 => SL Comfort 1.8 2012 => Rexton1 2.9 2006 =>Great Wall Haval H5 2.0 TD AWD 2011=> Rexton2 AWD 2.7 DLX 2009 => Volvo D4 2.4 XC70 2014 => Toyota Yaris 1.0 2001

Ідеальних авто не існує. Існують вперті власники))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2021 09:54 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
е знаю как там гс5, но подобная ей мк, машина отличная. за 9 лет поменял стойки ( можно было бы и не менять) и аккумулятор. какая машина может быть лучше?
стесняюсь спитати :oops: -а який пробіг за тих 9 років був? :-)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2021 12:03 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 773
Звідки: Сумы
у меня не один автомобиль в доме. на этом проехал 40 тыс. в основном езжу на электро. как бы там ни было, я на ней объехал вокруг земли, за это время ни чего не отломалось, не побежало, не отпало или что то подобное. были в самом начале некоторые моменты, но устранили по гарантии.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2021 13:41 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
у меня не один автомобиль в доме. на этом проехал 40 тыс
я десь так і подумав :lol:
Цитата:
были в самом начале некоторые моменты, но устранили по гарантии.
а яка різниця для оцінки надійності авто як ті моменти устранялись? :cool: сам факт поломок був?..був :-)
ну і взагалі серйозно заявляти про якусь надійність авто аж за 9 років..скромно при тому умалчавши шо пробіг всього лише 40тис, це :facepalm: .. у мого покійного тестя був лансер 9 який за 13 років проїхав 83тис. і в якому дійсно окрім акума і комлекту ГРМ нічого не робилося за цей час, - по вашим критеріям це певно супернадійний автомобіль :lol: а по факту -самі обичні повозки в яких на такому пробігу апріорі не мало нічого ламатись :-)
Ну і по темі бортовика -автору ні гвоздя ні жезла шо б авто приносило тільки позитивні емоції :D


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-вересня-2021 18:01 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю з купівлею!
Що можу сказати. З запчастинами важкувато, але по ходовій вроді є все і завжди.
Наприклад стойки передні і задні підходять від Ярісу також, хоча я собі не ставив бо стойки ще живі.
Багато по ходовій підходить від МК, наприклад, тяги рульові ті шо від рейки йдуть.
Від грейт вол волекс С30 підходять тяги стабілізатора, брав на свою машинку і ставив їх - нормально стали.
Сайлент блоки всі 4 штуки йдуть також від нього. Задні сайлент блоки чи то тойота чи то тоже грейт вол. Тобто по ходовій напрягів немало б бути.
Але наприклад троси ручніка іменно від GC5 мають бути або ж це тоже якась тойота но хз яка тоді. Я ставив оригінал брав з аісу. Тормозні шланги передні й задні замовляв з китаю, хоча я їх у себе не міняв.

Добавлено спустя 2 минуты 8 секунд:
у меня не один автомобиль в доме. на этом проехал 40 тыс
я десь так і подумав :lol:
Цитата:
были в самом начале некоторые моменты, но устранили по гарантии.
а яка різниця для оцінки надійності авто як ті моменти устранялись? :cool: сам факт поломок був?..був :-)
ну і взагалі серйозно заявляти про якусь надійність авто аж за 9 років..скромно при тому умалчавши шо пробіг всього лише 40тис, це :facepalm: .. у мого покійного тестя був лансер 9 який за 13 років проїхав 83тис. і в якому дійсно окрім акума і комлекту ГРМ нічого не робилося за цей час, - по вашим критеріям це певно супернадійний автомобіль :lol: а по факту -самі обичні повозки в яких на такому пробігу апріорі не мало нічого ламатись :-)
Ну і по темі бортовика -автору ні гвоздя ні жезла шо б авто приносило тільки позитивні емоції :D


В сучасних реаліях якщо машинка їздить 100 тис без поломок - це вважається супер надійна машина, і я не буду розписувати що у людей часто цепь ГРМ накривається на 50-60 тис пробігу, або ж коли це є нормою по заміні такою смішною. Чи гірші випадки коли треба міняти вже й поршня на таких малих пробігах. Тому на мою думку що ланцер 9 що джілі МК є впринципі надійними машинками, єдине що як на мене у Джілі ЛКП послабше ніж у японців, але й ціна нових машин дешевша. Якісь такі думки


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-вересня-2021 13:38 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Спасибо за развернутый ответ. Еще заметил , когда переключаюсь с первой передачи на вторую есть какой-то не приятный звук. Все остальные передачи переключатся беззвучно .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-вересня-2021 16:16 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А машинка 14 чи 15 рік? Бо якщо 14, то може добре було б замінити підшипники в коробці, хоча з часом їх ітак буде чутно якщо вони проблемні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-жовтня-2021 10:31 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Машина 14года пробег 52000 км. Вы в своей машине меняли ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2021 12:34 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене 14 рік, міняв взагалі коробку так як по дорозі розлетівся підшипник і сильно побив корпус коробки, поставив коробку з машини 15 року. В той час по грошах це вийшло майже 26 тис грн... Але зараз пробіг 87 тис - все впорядку з коробкою. Головне вчасно міняйте масло там раз у 40 тис чи як там написано.
За скільки купили машинку якщо не секрет?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-жовтня-2021 11:41 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
за 4500 $ .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2021 20:53 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1855
Звідки: Краматорск
Вітаю з придбанням. Хоча і брав машину у знайомих, раджу змінити всі рідини, може й КПП стихне. І самому буде спокійніше. По сайлентам- загугли розміри рідного ( діаметри внутрішній та зовнішній, висоту) , з'являться посилання на сайти де навіть виготовляють сайленти.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2021 00:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хотів ще попитатись такий момент, як пишете що машинка значно краща за ланос, але чим саме у вашому розумінні? Я коли її брав орієнтувався на ланос або ж джілі. На ланосі їздив за рульом тільки 2-3 рази тому не знаю що то за машинка взагальному але салон морально застарівший це точно. Ну й моторчик у нашій машинці як на мене досить бодрий як на 1.5 літра та на 106 коней, це багато хто навіть каже що враження що в машині не 106 конячок а побільше в плані відчуттів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2021 10:38 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Динамика , мотор на много резвее. Радует расход , так как город длинный и трафик не сильно большой , выходит 7 л макс. на 100 км . бензина. При этом есть и газ. Но мне на бензине больше нравиться. Да и цена газа уже не такая маленькая. Шумка , подвеска более мягкая , кондей отлично холодит. Салон просторней да и выглядит на много приятней. Водительская посадка выше .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2021 12:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Да щодо динаміки, цілком згідний, так само й погоджуюсь по висоті посадки досить вона хороша.
Хороший у вас розхід виходить. В мене по маленькому місту через короткі дистанції то менше 10 літрів ніяк не виходило. Але вот коли їздив по Києву, Одесі то реально в районі 7 літрів був розхід бензину. Динаміку на газу я компенсував ставлячи варіатор на машинку, то на газу можна зробити так що веселіше їздить навіть ніж на бензині.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-жовтня-2021 16:01 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Кто менял масло в коробке передач ? какое масло заливали и сколько литров нужно ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-жовтня-2021 00:42 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Йде 2 літра, ну хтось може залити 2200, але реально по паспорту 2 літри. Заливати треба 75в90 повну синтетику. По фірмах то вже кожен сам собі рішає. Але джілі рекомендує Shell


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2021 12:36 

Вік: 33
Повідомлення: 19
Звідки: Кривой Рог
Всем привет , подскажите как снять бардачек для замены фильтра салона ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-листопада-2021 18:59 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
привіт. там по боках бардачка є 2 штирка з зовнішньої сторони, тореба загнути по черзі бока бардачка і акуратно відвести вниз кришку. а якшо потягнути на себе вже опущену кришку бардачка то її можна зняти з завісів


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія