вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:39

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 26-червня-2016 23:39 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
всім привіт. Вас вітає файне місто тернопіль. Майже власник авто. Ви б знали, з яким боєм я купляв його!!! зараз же акційна ціна, машин щезають як роса. мав купити в комфорті, так остання синя пішла в розхід на тест-драйв, зупинився на сірій - вже продана, червоні - одна з дефектом, дві останні також куплені. біла - одна і розібрана. я вже чуть фіолетову не взяв, але ж не на сезон покупка - років 5 як мінімум планую кататись... з того всього в салоні стояла синя бейсік - її і забрав. вже краще бейсік ніж фіолетову...завтра йду в салон тонувати вікна, і ще хочу динаміки в задні двері. може хто підкаже який там розмір?


Рейтинг повідомлення: +5 (відгуків: 5)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2016 23:54 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 184
Звідки: С тех ворот откуда весь народ
ну, что тут сказать, поздравляю :D !!! неудобные вопросы потом по задаю, а сейчас честно от души поздравляю !!!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 00:10 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
дякую. на рахунок рено чи фольца - 1: всі вже накатані в межах 160000км, і це за 5 років. 2: ті шо ганяють машини говорять, шо поки авто на гарантії, все вчасно міняють, а потім їздять взагалі не міняючи масла, так і продають. 3: через пару років я її продам як перший власник з рідним пробігом, а якшо я зараз куплю б/у, за пару років накатаю тисяч 100000, навіть важко уявити за скільки я її продам. 4: я вже брав машину з салону - не пожалів, навіть при тому шо це скромна славута. 5: враховуючи якість металу і покраски, за максимум 15 років експлуатації питання чи взагалі буде шо продавати???
в силу цих аргументів і робив вибір


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 00:30 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
всім привіт. Вас вітає файне місто тернопіль. Майже власник авто. Ви б знали, з яким боєм я купляв його!!! зараз же акційна ціна, машин щезають як роса. мав купити в комфорті, так остання синя пішла в розхід на тест-драйв, зупинився на сірій - вже продана, червоні - одна з дефектом, дві останні також куплені. біла - одна і розібрана. я вже чуть фіолетову не взяв, але ж не на сезон покупка - років 5 як мінімум планую кататись... з того всього в салоні стояла синя бейсік - її і забрав. вже краще бейсік ніж фіолетову...завтра йду в салон тонувати вікна, і ще хочу динаміки в задні двері. може хто підкаже який там розмір?

Динаміки 16-16,5 см


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 08:06 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
щиро дякую


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 12:01 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Поздравляю с покупкой!
Пусть радует! :az:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 14:35 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю з купівлею!!! Приємно бачити що кількість саме нашої модельки росте на форумі!
Також орієнтувався щодо вибору авто саме з салону. Як відчуття після Славути?
Ну єдине що можна в нашій машинці сказати з мінусів так це розхід палива в славути/таврії він значно нижчий по місту ніж в нашого автомобіля. Ну але й тяга та відчуття в нас покращі як на мене.

Добавлено спустя 2 минуты 13 секунд:
Ще ось цікаво було б глянути фото оскільки синього седана я ще небачив.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 14:47 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
дякую всім. машинка ще в салоні, сьогодні тонують вікна і доставляють динаміки в задні двері. взяв кікси. я зробив перший внесок , але через те що не було комфорта, то банк ще не зробив нового гарантійного листа для салону, тому забрати машинки ще не можу, але цікаво шо на другий день після моєї оплати хтось ше хотів її купити, так шо я би міг залишитися взагалі без неї. а в продажі залишилися лише фіолетові. так як машину беру не на сезон, а фіолетовий трохи дискотечний колір, та й жіночий - то не ризикнув.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 18:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Фіолетовий хеч бачив у львівському аіс. Впринципі цікаво виглядає але дійсно більш для жінок колір.
А яка там акція в АІСу якщо не секрет бо я на сайт заходив бачив що вони впринципі скинули ціни на машинки але й можливо якісь там є в них акційні кредити?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 20:42 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Нєа, кредитів особливих нема ніяких, але gc5 всі спродають по акційній ціні до кінця місяця, ті шо з 14 року від 200000тис., а з 15 бейсік 214000, комфорт 224900, і лишились тільки фіолетові в комфорті, бейсіку, хетчі і седани. інших кольорів нема. свою синю ледве встиг забрати, хоча до останнього хотів в комфорті,готовий навіть на хетч, і їх також нема крім фіолетового

Додано спустя 2 минуты 34 секунды:
як тільки заберу з салону - зразу кину фотки. вона мені з самого початку в синьому найбільше сподобалась, і так склалось шо яку побачив у салоні - таку і забираю


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 21:18 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
kolibri Поздравляю с приобретением

Мы с женой тоже хотели брать синюю, но из-за кредита и скачков цен пришлось брать то что было в салоне.

А по ценам и акциям, АИС спешит скинуть все жильки :cry: так как Святош прокинул китайцев на большие бабки и новых поставок не будет (


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 21:28 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
дякую. то новими машинами не світить??? так може хтось інший на себе візьме джилі? нормальні ж машинки... їздять.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 22:07 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
так как их уже один посредник кинул, то либо они сами войдут, что с текущим богданавто президента и аис святоша, вряд ли получится.. и будет как с byd просто уйдут(


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 27-червня-2016 22:57 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
цікаво як тепер з обслуговуванням і гарантією буде


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 01:11 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 184
Звідки: С тех ворот откуда весь народ
kolibri Поздравляю с приобретением

Мы с женой тоже хотели брать синюю, но из-за кредита и скачков цен пришлось брать то что было в салоне.

А по ценам и акциям, АИС спешит скинуть все жильки :cry: так как Святош прокинул китайцев на большие бабки и новых поставок не будет (

Так Святаш вроде давно уже не при делах ??? Наверное нужно продавать ИКСА и покупать, что то на подобии чери тиго, а то чувствую, что из этого РАЯ не выйдет н.....я.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 10:17 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо запчастин до джілі та сервісного обслуговування - питань небуде. x7 удачно збирається в білорусі також інші модельки джілі збираються в білорусі - а це недалеко від нас. Спілкувався з Білоруським дилером - без питань любі питання вирішують. Щодо GC5 при крайній необхідності вони також можуть замовити запчастини з Китаю - хоча впринципі зараз є контакт з Китайцями й ми можемо самостійно потрібні нам запчастини замовляти по нижчих цінах ніж вони є в наших інтернет магазинах навіть тому за це неварто переживати - гіршим моментом може бути що наше авто а саме GC5 знімуть з виробництва в китаї як це зробили з CK/MK але їх як не як випускали вже 10 років фактично тому думаю що наша модель буде підтримуватись ще довго. Також мені дуже цікаво з чого вони взяли ходову в нашому автомобілі - я скидав у себе в БЖ відео щодо підвіски нашого авто але нажаль так і ніхто не відписав з чого взята наша підвіска.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 16:32 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
а в нас не від тойоти ходова часом? може хтось з вас ставив пілокотник? яка ціна якшо хтось знає?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 16:46 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
а в нас не від тойоти ходова часом? може хтось з вас ставив пілокотник? яка ціна якшо хтось знає?

Ставив) брав у жовтні за 400 грн! зараз ціна 450 грн! Ось ссилка!
http://autopodlokotnik.at.ua/shop/geely/geely-gc6


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 18:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Підлокотник дійсно хороший - поставив собі такий же.
Ходова то від тойоти мала б бути але цікаво з якої це тойоти. Або ж якщо така ж як на якійсь джілі то цікаво з якої саме. Схиляюсь до варіанту що MK там балка й макферсон зпереду але так же й в емгранда EC7 тобто можливо в нас мікс якийсь адже двигун наш ближче до того що в EC7 1.5. В нашому випадку в нас двигун DVVT. Дехто казав що шарові опори в нас такі як у Яріс відповідно можливо й ще щось з неї підходить.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 21:06 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
прикольний. цей підлокотник стає на нашу як рідний і шурупи вкручуються в в ті самі дири?
скиньте хтось фото як він виглядає, будь-ласка.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 21:18 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
прикольний. цей підлокотник стає на нашу як рідний і шурупи вкручуються в в ті самі дири?
скиньте хтось фото як він виглядає, будь-ласка.

Насколько я знаю он ставится между сидениями и все) они его держат) никаких креплений нет)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 23:38 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Кріплень ніяких немає. Можна в мене в БЖ глянути або ж в Руслана.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 21:09 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
хотілось би оригінал, але там ціна шо вже не хочеться. коврики в салон хто де замовляв? і підкрильники? і ше хочу запитати: у всіх з салоні на передніх колесах були підкрильники, чи халява любить сильних???
встановили динаміки в задні двері - 480грн!!!!!!!!!!!!!і це за то шо провели кабеля для динаміків!!!!!!!! якби не гарантія сам би провів. в своїй славуті ше не таке робив, але ж блін. гарантія!!!!якийсь брєд. 2 дротики. 480 грн.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 22:04 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Коврики брал в салоне в начале 2015, тогда еще других вариантов небыло.
Подкрылки заказывал по интернету, при установке штатные передние сняли и поставили мегалокер перед/зад. А у Вас штатных передних небыло? А по поводу динамиков, по-моему в БЖ кто-то писал, что есть штатная разводка проводов?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 22:20 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 184
Звідки: С тех ворот откуда весь народ
хотілось би оригінал, але там ціна шо вже не хочеться. коврики в салон хто де замовляв? і підкрильники? і ше хочу запитати: у всіх з салоні на передніх колесах були підкрильники, чи халява любить сильних???
встановили динаміки в задні двері - 480грн!!!!!!!!!!!!!і це за то шо провели кабеля для динаміків!!!!!!!! якби не гарантія сам би провів. в своїй славуті ше не таке робив, але ж блін. гарантія!!!!якийсь брєд. 2 дротики. 480 грн.


Да, машина вроде не дорогая а возни вокруг нее как с АУДИ, ставил на свою СК обычную 1-DINовую магнитолу, залупили цену 450 грн это начало 2012 года ну при "кровавом Януковиче", это когда дол 8 грн стоил, ну это 55 долларов, я сказал даю 200 грн и мастеру 20 и согласились, может поторговался бы не ну я все понимаю 6 шурупов и два провода, капец ... А вообще твои приключения только начинаются, может не все с разу, а то АИС без трусов оставит ...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія