вверх

Сьогодні: 29-березня-2024 07:33

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 01-серпня-2016 09:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну доречі вот що що а на нашу машинку дійсно всі дивляться, комусь можливо подобається комусь ні, але звертають увагу більшість. Щодо ГБО наскільки мені відомо то після 3500 там вроді б машинка з газу на бензин переходить повністю там це є в налаштуваннях. Ну або ж після 4000 тис хто я к налаштує щоб клапана не прогорали.
Також ще таке питання чи ставили варіатор опереджування запалювання чи ні?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-серпня-2016 18:31 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Я все правильно написав - іде тільки довприск, на бензину не переключається. Мені пояснювали, шо з 16 вприсків 2 йде бензини. Про варіатор нічого не знаю. Маю до газовиків після 1000 газових км приїхати, то вже пора. Завтра і зроблю таке.

Додано спустя 6 минут 39 секунд:
Ше хочу докупити той "блюпуп" :lol: до компа. Вже скачав програмку на телефон, але не знаю який адаптер краще брати, бо всі якісь різні і ціновий діапазон широкий. Там ніби мала би бути прописана наша модель? Чи то не має значення? Якшо хтось шось знає чи купляв то підкажіть по можливості


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-серпня-2016 21:47 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо блутузу. Підключається найкраще з адаптером 1.5. Хоча в мене версія 2.0 вроді чи то 2.1 - все працює добре. Підключається по Can шині. Ну з моєї точки зору практичнішим вийшло купити желізний бортовий пк в автомобіль. - що я й з часом зробив. В ньому є режими газ/бензин та багато інших функцій котрі нереалізовані в програмних девайсах зокрема час вприску. Там чесно кажучи пофіг який адаптер головне все правильно налаштувати.

Добавлено спустя 2 минуты 14 секунд:
А яка хоча б фірма форсунок? Ну або ж яка ціна гбо взагалом було?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 14:38 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
гбо обійшлося в 13700. я пороблю фотки там буде все видно. а скільки обійшовся магнітофон з кольоровим дисплеєм і камерою?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 15:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мому випадку вийшло 220 дол., проте зараз можна це все купити за 130 + 15 дол кнопки + 15 дол камера. + доставка десь 7 дол кораблем.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 16:42 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
а кнопки наші рідні не підходять? то через мікрофон, якшо я правильно зрозумів?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2016 21:39 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Кнопки рідні підходять але не все працює так як інші писали. Бо я зразу взяв ці кнопки нові. Оскільки на рідних немає кнопки навігація ну й меню трохи інше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 00:41 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
і ше. моя дружина любить спостерігати за реакцією оточуючих на нашу машину - тішиться... то я з неї сміюся шоб вона кривлялася тим хто дивиться


По поводу реакции, согласен :lol:
До сих пор, хотя в городе видел относительно "много" наших машинок, люди оборачиваются... Приятно :-)
Единственное немного огорчает, что наша моделька не успела распространиться, вот если б вышла у нас на годик-два раньше...!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2016 13:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я навіть вчора підїхав на курси по англійській мові, й люди з курсів активно цікавились а що це за моделька джілі, бо сам значок впізнавали, дехто казав що зад подобається машинки а перед ні інші навпаки казали що машинка збалансована іншим навпаки тільки перед подобався. Тобто кому як, але казали що в плані дизайну машинка таки дуже хороша.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2016 10:19 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Да... Цікаво, чи ше буде завоз нашої моделі і хто це буде робити. Як на мене, тут менеджмент ніякий був взагалі на рахунок джилі, а враховуючи нашу модель, де від зовнішнього вигляду до торпедо все настільки пропрацьовано - можна було продати всі в любій комплектації навіть з автоматом, люком і повним комплектом подушок безпеки не говорячи про кольоровий дисплей з gps...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-серпня-2016 15:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Погоджуюсь на всі 100 процентів... взагалом було б круто якби завезли GC9(Emgrand GT).


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-серпня-2016 00:39 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
так на неї і ціна буде... там стільки фаршу, шо і модні машини не далеко втікли. але знову ж таки питання: хто буде возити і які комплектації, як буде з запчастинами взагалі, в тому числі до наших машинок, сервіс і т.д. маса питань без відповідей. я так бачу на форумі трохи пишуть, шо сервіс підкачує, запчастини треба місяцями чекати. а далі шо буде? перспективи в нас невеликі. хто шо думає на цю тему?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-серпня-2016 11:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну щодо запчастин то якщо дуже й дуже спішно то експрес доставка з китаю це вирішить до тиждня часу буде запчастина люба але дорого. Якщо є можливість чекати чекаєм місяць два три. Щодо фільтрів масел й тп там проблем ноль. Інші запчастини вроді є на аіс. Вроді й є в інших інтернет магазинах. Будем бачити.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-серпня-2016 20:06 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Я сьогодні 0 то пройшов. Казав мені менеджер шо десь в середині серпня мають бути нові поставки. В тернополі це салон терко авто. А як буде в інших містах... Хто зна. Побачим


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-серпня-2016 22:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Яка була ціна на ТО0?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-серпня-2016 21:11 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
840 без масла. Після 0 то до скількох мотор розкручував?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-серпня-2016 23:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
До 3000 тис більше не крутив до ТО1 до 10 тис км маю на увазі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-серпня-2016 08:37 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Ага. Дякую, буду мати на увазі... А якось більше 3000 і потреби особо нема


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-серпня-2016 09:26 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Більше 3000 інколи хочеться при обгонах по трасі крутити а так то стабільно вистачає від 2000 до 3000 тис обертів у звичайній їзді по місту.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2016 13:26 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
ну хіба якшо наказати когось то треба більше оборотів :lol: :lol: :lol:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-серпня-2016 23:39 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
на днях відчув, як працює абс... їду собі спокійно по парковці, і тут на мене вилітає нива, а водій дивиться при тому в іншу сторону - давно я так на тормоз не давив!!! а він і не побачив шо я зупинився і їде далі!!! Якби я не сигналив то лишився б без бампера і фари...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2016 20:30 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Всім власникам найгарнішого китайчика привіт!!!
Вже всі перезулись на зиму? Хто що ставив, які розміра?
Я перезувся, і якісь такі дивні відчуття: машина стала якась чіткіша, ну і шумлять колеса, резина kumho 185/65/r15.
А ше тиск в колесах зробив 2,2
Хтось якісь має рекомендації щодо цього?
Вже хочу снігу шоб випробувати


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2016 21:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я перевзуваюсь вже другий рік, але як на мене то резина з салону дуже шумна а ця навпаки мені не шумить та мягша. Ну й чіткіше їде також факт. Щодо тиску то вже собі дивись як тобі краще але рекомендують 2 на всі 4 колеса ставити й має бути помягше. В мене резина Debica Frigo 2 185/60/r15 ну тобто то шо в стоку тільки зимова резина.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-жовтня-2016 21:48 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Federal Hіmalaya 185*60. В передніх тиск ставлю більший ніж на задні. Резина мягка, менше шуму ніж на штатній! В планах поміняти і штатну, можливо на 16... :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-жовтня-2016 00:06 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Я перезувся, і якісь такі дивні відчуття: машина стала якась чіткіша, ну і шумлять колеса, резина kumho 185/65/r15.
А ше тиск в колесах зробив 2,2
Хтось якісь має рекомендації щодо цього?
Вже хочу снігу шоб випробувати

Привет!
На зимний комплект еще не перешел, летние колеса стоковые на легкосплавных дисках, зима - Barum Polaris 3 185/60/r15 на стальных дисках от Geely МК.
Давление делаю 2,2 по кругу. Думаю попробовать по 2,3 (в книжке написано 2,2-2,4).
Стоковая летняя очень шумная по сравнению с зимней, всегда хочется побыстрее переобуться на зиму, но все никак :lol:
Как размер шин +5 (65 вместо 60) не мешает, нигде не затирает?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія