вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 09:16

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 08-липня-2016 22:38 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Забрав. Нарешті. Приїхав додому, поклямцав всякими штуками в машині типу кондюк, склопідйомники, магнітофон і т.д. навіть провірив функцію провести додому. Все працює. Поки шо.враження після славути: величезний салон, висока посадка, зручні прибори і магнітола, навіть шумоізоляція на якомусь невисокому рівні все-таки присутня. Дитина тішиться, сама все перепробувала, навіть в багажнику гралася. Хороша машинка. Нічого особливого чи незвичного. Я не маю якихось надмірних вимог до машини. Шоб якась елементарна безпека була і трохи комфорту. Не сказав би шо якась аж дуже велика різниця порівняно з відчуттями за кермом дорожчих авто. Їздив на шкоді румстер, форд мондео, хюндай тусон, там ше деякі. Не можу сказати шо в джилі дуже гірше. Сподобались тормоза - просто миттєво зупиняють. Довольний. І моя сім'я також


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-липня-2016 09:34 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю з закінченням процесу купівлі!
Щодо тормозів - це правда в нас вони суперові це всі кажуть. Щодо інших машин - бюджетні нові машинки всі дуже схожі хто б що не казав та й з трохи дорожчии різниця несильна.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-липня-2016 13:00 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
я якось дивився відео, де порівнювали джилі джи сі 6, рено логан і кіа ріо. ні технічно, ні по металу, ні по начинці джилі не пасує перед ними. питання для чого платити більше?
а ше якось в салоні сів у кіа цід за пів мільйона: не спорю, різниця є, але там сидиш як в літаку - купа кнопок і регулювань... це ж все ше повивчати треба. я вчора в нашій поки повивчав кнопки і регулювання... в дорозі це відволікає. ше чекаю мають довезти інструкцію, бо в салоні в наявності не було, то вже почитаю. ше зараз піду в гараж повивчаю регулювання і режими зі світлом, а то шось... катався сьогодні в дощ, то не знаю шо я там понавключав з тих фар, протитуманок і т.д.

Додано спустя 53 секунды:
дякую за вітання


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-липня-2016 14:23 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Kia Ceed коштує 20 тис доларів. Співробітник має таку машинку то впринципі по моторчику там 1.6 літра машинка трохи бодріша за нашу напевно через те що там 6 ступінчата коробка. Їхав на ній пару разів машинка хороша але 20 тис доларів це як на мене задорого.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-липня-2016 21:53 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
ну шо ж. накатав за вихідні майже 200 км. враження тільки позитивні, хоча особливих емоцій я не проявляю - це ж просто авто. гарно все працює, їжджу з кондиціонером - жарко все-таки надворі. стараюся не крутити мотор більше 2500 оборотів. мої тішаться певно більше ніж я: порівняно зі славутою більша, комфортніша, навороченіша. та й і ефектно так виходиш з такої машинки.... :D я трохи стриманіше до цього ставлюсь. не можу поняти розхід. в ній показує тільки скільки до заправки, чи є ше розхід хоч приблизний? якшо хтось знає - підкажіть. десь на пятницю хочу ставити газ. пропонують якісь модні форсунки, які при певних оборотах налаштовуються так, шо підпбризкують ше бензин: для зволоження суміші, і кращої роботи на високих оборотах, + 200000 км ресурсу в порівнянні зі звичайними 60000 км. балон певно буду ставити на місце запаски 42л. ше пропонували в багажник. як на мене не дуже практично.
ше дотепер переглядаю різні фото авто типу ланос, форза, віда. так, чисто шоб переконатися у правильному виборі

Додано спустя 4 минуты 4 секунды:
не знаю як в кого в місті, а в тернополі в салоні ходили слухи, шо їх є 2 в тернополі, моя відповідно 3. алея жодної не бачив... можливо через це відчуваються провожаючі погляди перехожих і власників "крутих 20-30 річних іномарок"
звичайно, шо це не може не тішити :lol: :lol: :lol: :lol:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 00:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В нас показує тільки залишок пробігу до заправки наступної.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 10:14 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
а з практики точно показує (точно це в межах похибки до 2-3 літрів), чи як коли зайде?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 11:14 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
а з практики точно показує (точно це в межах похибки до 2-3 літрів), чи як коли зайде?

Как по мне, так никакой точности)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 13:19 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
дякую, це те шо мені треба було знати.
-штурман, приборы?
-30?
-что 30?
-а что приборы?
це про наш компютер


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 15:30 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
а что наш компьютер? 2 кнопки, одна на спидометре, переключает одометр/пробег А/пробег Б
вторая на консоле переключает сколько можно проехать на остатке/время в пути/средняя скорость
зажим кнопки сбрасывает значения


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 16:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну переважно він показує дані некоректні - хоча якщо їхати суто по трасі то впринципі на нього можна орієнтуватись головне не їхати нікуди далеко коли він показує що лишилось менше 100 км пробігу на заправці там він вже недуже точно рахує.
Через те що він у нас малофункціональний я встановив собі бортовий пк мультітронікс.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-липня-2016 16:42 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
я по пробегу А ориентируюсь, сколько у меня газа осталось )


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 13:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А коли газ встановлений - то воно показує що зменшуєтья пробіг на бензині? Бо цей момент трохи неможу зрозуміти. Бо газ це ж як емуляція роботи бензину але відключені бензинові форсунки й замість бензину газ поступає а бензин по зворотньому контуру назад в бак бігає й до форсунок тому й радять мати пів бака бензину й більше для того щоб бензонасос не згорів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 13:36 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
А коли газ встановлений - то воно показує що зменшуєтья пробіг на бензині? Бо цей момент трохи неможу зрозуміти. Бо газ це ж як емуляція роботи бензину але відключені бензинові форсунки й замість бензину газ поступає а бензин по зворотньому контуру назад в бак бігає й до форсунок тому й радять мати пів бака бензину й більше для того щоб бензонасос не згорів.

что-то показывает, так как бенз таки потихоньку тратиться, но проказания основанны на соотношении расхода и остатка в баке, так что просто медленно уменшается


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 15:01 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
так в нас же електронасос, хіба він не відключається коли йде подача газу??? це ж не карб. я на славуту хочу поставити електробендзонасос, коли переключаєш на газ, насос перестає качати взагалі

Додано спустя 1 минуту 49 секунд:
я до нашого компа претензій не маю - який є такий є. добре хоч так


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 15:29 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
kolibri
я имею ввиду, что машина стартуе всегда на бензе, если не прогрета, то по текущей погоде проезжаю до полу километра пока на газ переключится, когда двиг прогрет(40+ градусов), то сразу же после старта, но завод двигателя всеравно на бензине


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 16:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В інжекторних машинках якщо мозги бензинові не перепрошиті - то йде емуляція роботи бензину - й відповідно працює все крім бензинових форсунок. Тобто насос тягне бензин й назад його повертає в бак. Дехто відключає насос, але в такому випадку як стартувати машинку на холодну? Потім газові мозги відрубують форсунки бензинові й подають газову суміш а бензин ганяється просто напросто по колу. Так у нас електро насос


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-липня-2016 17:22 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
а коли ставлять газ то можуть то зробити?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-липня-2016 07:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Потрібно уточняти але якщо буде відключений бензиновий насос - буде помилка в ЕБУ тому мабуть прошиватись треба якось.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-липня-2016 23:12 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
сьогодні помітив, що педаль акселератора реагує з запізненням... хтось шось знає про таке?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-липня-2016 00:22 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Це електронна педалька газу. На машинках в яких тросик це невідчутно. В нас же натискаєм педальку - ебу обробляє інформацію наскільки йому відкрити дросельну заслонку. З одної сторони це корисніше для двигуна ну й більша можливість керування дроселем й мала б бути більша економія пального ну й плавність їзди. Оскільки в нас тримаєш педальку в однаковому положенні а машинка бодро їде як під верх так й взагалом добре й плавно й мягко.
Якщо вдавити педальку в полік - затримка буде відчутна на малих обертах якщо оберти досить високі - затримка невідчутна буде.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-липня-2016 13:07 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
дякую за інформацію. а то я вже переживати почав шо шось не так з машиною...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2016 01:30 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
всім привіт. шось ніяк нема часу писати. накатав за три тижні 1400 км. так шо ше пару днів і буде 0 то. за цей час найдальше їздив у львів, а точніше у дубляни. це було в пятницю 29.07.16, післявчора. а в середу їхав туди ж на рено меган 2011 р. ну шо я можу сказати? не бачу різниці. поставив уже газ. по розходу: з повного балону в 36л. до львова і назад майже 300 км., і газу ше одна поділка, а це 100 км. виходить, шо 36 л. хватає на 400 км., то на 100км йде 9 л. газу, і це на обкатці... непогано. їхав не більше 80, на 5 це навіть не 2000 оборотів.
веде на дорозі себе дуже послушно, та й на довших відстанях якраз і відчувається різниця між не. і славутою. славута легенька, і всю дорогу не їдеш, а тримаєш її на трасі. а хто їздив з тернополя до львова то знає, шо то хіба напрямком назвеш а не дорогою... поки шо довольний машиною.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2016 08:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене на обкатці по бензину виходило 6 літрів на 100 км при такій швидкості але на 4 передачі. По обертах 2500 було десь. Ну в нас в машинки кліренс нижчий ніж у славути та й форма така що її на швидкості дуже й дуже добре прижимає до дороги - я думаю це кожен скаже. Чесно кажучи між бюджетними новими машинками я також особливої різниці небачу окрім ціни. Ну можливо ЛКП покраще але це також сумнівно. Тобто якщо наше авто зараз коштує 8-9 тис дол. То за той же меган чи інші машинки в цій же ціні треба буде дати 15 тис дол. Чимось вони може будуть й кращі але ціна в 2 рази вища що економічно невигідно.
Яке ГБО поставили? Маю на увазі блок, форсунки, редуктор?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2016 22:35 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
та якесь трохи модне. форсунки на 200000км розраховані і після 3500 оборотів іде довприск бензини для зволоження циліндрів, за блок не знаю шо там, не дуже випитував, а редуктор ставили якийсь шо аж на 190 конячок розрахований, бо інший там не влазив. я пороблю фотки, то закину якось.
по лкп інші машини нічим не краще, дивився обзор модного мерса, так в ньому після 5 років експлуатації навіть полірувати нема шо. або передувати всю, або їздити як є.
на ютубі є відео, де порівнювали gc6, kia rio, renault logan. можеш пошукати, цікаве порівняння. і по ходу той чоловік веде бортовик в ютубі про свою джильку. я розумію, шо то не наша модель, але все одно цікаво

Додано спустя 3 минуты 35 секунд:
да, і якшо шось, то до мене на "ти" будь ласка, а то шось старим себе почуваю коли на ви до мене
дякую

Додано спустя 10 минут 40 секунд:
і ше. моя дружина любить спостерігати за реакцією оточуючих на нашу машину - тішиться... то я з неї сміюся шоб вона кривлялася тим хто дивиться :P :P :P


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія