вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 16:15

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 09:01 
Водій-випробувач

Вік: 34
Повідомлення: 347
Звідки: Харьков
senya89
@машина чипована,@
А где чиповали машину? какая была цель и какой результат сейчас?


У нас в Харькове, если что номер дам. Целью была убрать провалы при включении кондишина, и на форуме писали что стоковая прошивка не очень. Результат на газу машина веселее, расход упал где-то на 0,5 литра, динамика лучше, кондишн практически не чувствую. Главное к хорошему мастеру попасть.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 10:21 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Мені здається що в нашому авто також стокова прошивка не найкраща - хоча кондиціонер як на мене також майже невідчувається. Але то я їзджу без газу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 11:18 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
ну да, кондер почти не влияет на машину, только по первой бывало что на перекрестке на нейтралке оборотов добалялось


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 12:05 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
У нас в Харькове, если что номер дам. Целью была убрать провалы при включении кондишина, и на форуме писали что стоковая прошивка не очень. Результат на газу машина веселее, расход упал где-то на 0,5 литра, динамика лучше, кондишн практически не чувствую. Главное к хорошему мастеру попасть.

Напиши номер пожалуйста. Но на GC5 проблема - блок "Континенталь", у киевских чип-тюнеров нет программ на них, а в Аисе такой блок даже по каталогу найти не могут!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-травня-2016 22:20 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Доречі щодо підняття обертів на нейтралці - в нас в мануалі на машинку пише що це нормальна ситуація. Тобто в нас оберти не завжди підняті а тільки інколи коли як я зрозумів включається компресор.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-травня-2016 16:37 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
senya89
Напиши номер мастера по чип-тюнингу пожалуйста


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2016 09:36 
Водій-випробувач

Вік: 34
Повідомлення: 347
Звідки: Харьков
senya89
Напиши номер мастера по чип-тюнингу пожалуйста



0974036106 Руслан :hi:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-травня-2016 12:33 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
senya89, Спасибо! Позвоню


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2016 14:32 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Добрий день хотів попитатись як розрулили проблему з SVS? та який у вас розхід виходить по місту, ну або ж по трасі? Також яка вага автомобіля?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2016 13:30 

Вік: 33
Повідомлення: 9
Звідки: Харьков
Добрий день хотів попитатись як розрулили проблему з SVS? та який у вас розхід виходить по місту, ну або ж по трасі? Також яка вага автомобіля?


На следующий день завел авто - SVS не горело больше. До сегодняшнего дня все нормально. Позвонил на сервис - вообще сказали, что причина в некачественном топливе.
Расход только средний считал - около 7 литров примерно. А именно по городу или по трассе пока не замерял, не было возможности.
По тех.характеристикам Снаряженная масса автомобиля, кг - 1241 кг


Хотел еще спросить, как часто нужно батарейку в стандартном ключе менять? А то что-то последнее время не очень хорошо начинает открывать двери, особенно если нахожусь в оживленных местах. Может это какие-то глушилки где-то стоят?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2016 17:39 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В рідному брелку я ще не міняв батарейку хоча й пройшло вже 1,5 року експлуатації машини. Ну й приблизно знаю коли вона була завезена в моє місто. Тобто скоро вже машинці буде 2 роки й з батарейкою порядок. В сигналізації Sheriff замінив вже 2 батарейку дюрасел. Можливо й третю призабув точно. Але як варіант всім раджу блокувати сигналізації такі як шериф й стар лайн й тоді розхід батарейки буде менший в рази замітив по своїх. В мене сигналка блокується двома клавішами F + Ch ну й відповідно так же розблоковується в старлайнах або ж ще десь чув що просто зажимаєш кнопку блокування й після того як машина стала на сигналку то брелок також блокується автоматично що є зручнішим ніж у мене.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-червня-2016 23:11 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков


Хотел еще спросить, как часто нужно батарейку в стандартном ключе менять? А то что-то последнее время не очень хорошо начинает открывать двери, особенно если нахожусь в оживленных местах. Может это какие-то глушилки где-то стоят?

Как я понял брелок плохо работает если рядом много машин с сигналками, они оказывают помехи. Во дворе нормально работает, а вот на парковке крупного супермаркета нет, чтобы открыть багажник надо подойти к водительской двери и прислонить ключ к стеклу)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2016 01:41 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм - можливо ну я просо підхожу до багажника й біля нього тримаю кнопку відкриття й вона відкривається навтіь коли є багато машин біля супермаркетів. Але можливо в нас в місті не настільки великі супермаркети. В мене ось на стоянках буває таке з шерифом. Але з штатною сигналкою такого не було. Інколи було що вона нехотіла відкривати машику. Але поітм ще раз натиснув й відкривала.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-червня-2016 23:12 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Как я понял брелок плохо работает если рядом много машин с сигналками, они оказывают помехи. Во дворе нормально работает, а вот на парковке крупного супермаркета нет, чтобы открыть багажник надо подойти к водительской двери и прислонить ключ к стеклу)

Кстати, да,- на стоянке такое происходило чаще всего, но, почему-то, зимой. Как потеплело, проблема пропала, хотя я уже привык закрывать механическим ключом.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 19:52 

Вік: 33
Повідомлення: 9
Звідки: Харьков
Да, действительно, проверил: на стоянке возле супермаркета, в оживленных местах штатная сигналка не очень хорошо ловит. В местах, где нет машин - отлично открывает даже с большого расстояния.

Хотел еще спросить. У меня машине чуть больше 4 месяцев. Пробег сейчас всего 2000 км. Планирую ехать в Одесскую область к родственникам. Стоит ли загнать машину на СТО и проверить ходовую, или за 2000 км даже по нашим дорогам вряд ли что-то могло случиться?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 21:03 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Да, действительно, проверил: на стоянке возле супермаркета, в оживленных местах штатная сигналка не очень хорошо ловит. В местах, где нет машин - отлично открывает даже с большого расстояния.

Хотел еще спросить. У меня машине чуть больше 4 месяцев. Пробег сейчас всего 2000 км. Планирую ехать в Одесскую область к родственникам. Стоит ли загнать машину на СТО и проверить ходовую, или за 2000 км даже по нашим дорогам вряд ли что-то могло случиться?


Ну ТО0 сделали? Тогда все норм) Хотя мне кажется они на ТО не особо что-то смотрят


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 21:09 

Вік: 33
Повідомлення: 9
Звідки: Харьков
Ну ТО0 сделали? Тогда все норм) Хотя мне кажется они на ТО не особо что-то смотрят

Я ж почему и спрашиваю, так как на ТО-0 вряд ли они что-то смотрели )))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-червня-2016 21:15 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Я ж почему и спрашиваю, так как на ТО-0 вряд ли они что-то смотрели )))

У меня 2700 все хорошо) и это только город) трассы вообще нет)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-липня-2017 14:14 

Вік: 33
Повідомлення: 9
Звідки: Харьков
Всем привет. Очень давно не писал сюда... Куча забот..
На машинке езжу довольно редко.
За почти полтора года наездил только 9400 км.
Никаких проблем или вопросов вообще не возникало. Очень доволен тем, что все же купил Geely.

Сейчас подходит время замены масла, фильтров.
Можете подсказать, какое масло лучше взять и какие фильтры (и где) можно купить? Чтобы не обращаться к официалам, так как их обслуживание мне вообще не понравилось и я давно решил отказаться от обслуживания у них.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-серпня-2017 23:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт, я брав з розетки Shell Helix Ultra 5w40 що й би тобі рекомендував. Поясню чому. Тому що це повна синтетика ну й виробник наш її рекомендує - може й тому що шелл заплатив а може просто так.
Якщо немає грошей на шелл хоча воно відносно в ціні зі всіма - візьми любу іншу навіть невідому - але повну синтетику 5w40 що мається на увазі повну. Є 5w40 але зроблена іншим методом вроді гідрокрекінгом. А маркетологи пишуть що то також синтетика. Так ось найкраще на банці читай щоб писало fully synthetic motor oil чи щось в цьому плані саме fully. Тоді питань по двигуну не буде. Щодо масляних фільтрів - у нас їх є 2 чи то три типи. Така вставка як у мене. Такий звичайний як і всюди то можна підібрати від чогось хз від чого правда - хтось підбирав на форумі вроді revoke. Вставки маю вдома - можу продати 1-2. Якщо фільтр звичайний тоді краще десь пошукай. Щодо фільтру салону якщо хочеш міняти - тоді купуй від яріса 2006 року. В мене в БЖ є це все описано він аналогічний рідному.
Фільтр повітряний у нас унікальний - знову ж таки або я можу продати або аіс або ще хтось. Я можу продати трошки дешевше якщо у мене ще є)). Треба буде глянути. Вроді б були. Бо брав собі на пару років вперед. Бензиновий фільтр можеш також поміяти підходить від ланоса - але це я думаю ближче до пробігу 20 - 30 тис. Такі справи. Якщо б щось питайся у ПП.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія