вверх

Сьогодні: 17-квітня-2024 01:37

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 346 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 10-березня-2017 17:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Погугліть по форумах, всі електронні педальки в порівнянні з тросиком задумчиві. Вихід з ситуації жати на педальку газу інакше і ніяких затримок ні при обгонах ні при троганні з місця ніякого перегазовування небуде абсолютно. В мене зараз розхід по місту 9.6 літра а буває й 9 літрів при правильній їзді навіть на 2 передачі. Тобто реально наша машинка економна якщо навчитись досягати цієї економії. Тобто я спокійно коли їздив по одесі вкладався в розхід в 7-8 літрів по місту. А по трасі вкладаюсь в паспортні 5.6-6 літра, з включеною пічкою й включеним ближнім світлом ну й музикою звичайно ж.
Що радив би я, і так як я їзджу. Дивився колись відео як тойота тестує автомобілі. Там якраз показували на ноги водія тестера. Спочатку він витискає повністю щеплення, далі зразу натискає педальку газу до певних обертів далі по трошки відпускаєе щеплення в такому випадку затримки ви ніякої невідчуєте абсолютно і це що на трасі що всюди.

Хочу ще всіх попитатись, щеплення у вас у всіх під самим верхом аж бере як і у мене? чи то я вже просто встиг диск попалити? хоча з іншої сторони якби попалив то машинка б пробуксовувала б. Чи то можливо при заміні тормозної мені просто не прокачували щеплення а тільки тормоза?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-березня-2017 23:40 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Хочу ще всіх попитатись, щеплення у вас у всіх під самим верхом аж бере як і у мене? чи то я вже просто встиг диск попалити? хоча з іншої сторони якби попалив то машинка б пробуксовувала б. Чи то можливо при заміні тормозної мені просто не прокачували щеплення а тільки тормоза?

Сцепление работает почти до самого конца. т.е. даже в конце бросить нельзя.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-березня-2017 18:54 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Така сама історія знач специфіка авто, регулювали але всеодно мало що дало. Ну нічого)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 01:27 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Всем привет. Нужна помощь владельцев нашего авто. У нас антенна радио находится на лобовом стекле. К ней приходит провод и присоединяется специальным круглым разъемом. У меня нет большой разницы подключен этот разъем или нет, все равно радио ловит плохо. Я бы хотел чтобы вы протестировали это у себя, просто до сих пор не могу найти причину плохой работы радио. Разъем находится на стекле почти по центру, но немного правее (круглой формы, крепится как кнопка на одежде)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 08:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Саме кріплення бачив - ніколи не відєднував, сигнал радіо у мене хороший. Тобто я їду за містом кілометрів так 10 і радіо ще грає. Ну понятно що коли вїзджаю в ями або ж підвищення то сигналу не буде якісного але там де рівна дорога за містом то радіо грає добре, але знову ж таки залежить ще від радіостанції деякі й по місту погано грають а деякі прекрасно як в місті так і позамежами міста. Правда то всі кажуть що краща антена зовнішня а не та що на склі у нас. Як варіант може у вас просто той штекер антени з магнітоли відійшов? Магнітола штатна чи mekede? мені субєктивно здалось що мекеде трошки гірший звук має ніж штатна та що радіо чуть слабше лапає, але невпевнений. Якщо штатна то просто зніміть заглушку де магнітола - вона дуже легко знімається - магнітола прикріплена на 4 болтиках якщо не помиляюсь відкручуєм хрестиковою викруткою й дивимось чи антена підключена чи ні ззаду магнітоли.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 10:46 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Нет, не штатная. Все подключено. Но радио в движении слушать невозможно. Очень сильные помехи. На месте еще нормально.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 17:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
То так всі радіостанції?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 20:36 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
У меня мекеде тоже хуже ловит радио. 105 и выше вообще сплошные помехи. в АИСе сказали, что виной может быть антена сигналки, которая там же на стекле располагается.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 23:25 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
У меня мекеде тоже хуже ловит радио. 105 и выше вообще сплошные помехи. в АИСе сказали, что виной может быть антена сигналки, которая там же на стекле располагается.

Антенна штатной сигналки?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2017 23:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
в мене антена сигналки збоку розміщена від антени радіо але також на лобовому зверху.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-березня-2017 01:08 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Незнаю точно, штатной или starline, но у меня одна антенна справа, одна слева. Скорее всего штатная запрятана где-то под торпеду, тк у нее радиус очень маленький, у starline 2км в идеальных условиях.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-березня-2017 12:03 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
я особо радио не слушаю, но когда приходилось, антена сигналки никогда проблем не создавала


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-березня-2017 16:57 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 279
Звідки: Харьков
Регистратор может давать сильные помехи

_________________
Мой б\ж
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-березня-2017 20:26 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Может быть, стоит зайти в "инженерное" меню магнитолы, там много настроек для радио, которые сильно влияют на его работу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-березня-2017 00:53 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Регистратор не дает помех, настройки в инженерном меню не помогают. Хотя можно попробовать ваши настройки. Можете фото скинуть?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-березня-2017 09:45 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Радио по городу работает с переменным успехом, местами ловит с помехами. пробовал отключать антенну на стекле, никаких изменений не почувствовал.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-березня-2017 12:43 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Радио по городу работает с переменным успехом, местами ловит с помехами. пробовал отключать антенну на стекле, никаких изменений не почувствовал.

Спасибо за эксперимент. Интересно почему разницы нет...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-березня-2017 12:49 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Интересно почему разницы нет...

Я в свое время тоже мучался с радио, пока не поставил в линию радио усилитель (шприц), и теперь в пределах города практически проблем нет.
Подробнее я описывал у себя в БЖ. Питание для него взял с АНТ.
типа такого:
Зображення

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-березня-2017 17:56 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Спасибо за эксперимент. Интересно почему разницы нет...

Если такое же попробовать за городом, где сигнал похуже, возможно там будет разница?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-березня-2017 19:46 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Регистратор не дает помех, настройки в инженерном меню не помогают. Хотя можно попробовать ваши настройки. Можете фото скинуть?

Вот так сейчас езжу


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-березня-2017 20:32 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Вот так сейчас езжу

Спасибо) попробую)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-березня-2017 11:42 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Подтверждаю, антенна GEELY слабо ловит, я сравнивал с нашим вторым авто (Ланосом) - у него ГОРАЗДО лучше прием, в т.ч. и за городом. В ланосе - наружная антенна, длиной где-то 40-50 см.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-березня-2017 16:39 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Радио работает плохо у тех кто ксенон ставит как правило.

Я Энержи слушаю в нормальном качестве аж до Калиновки по Житомирской трассе.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-березня-2017 20:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Слухаю енерджі - також прийом хороший. Ксенон недумаю що сильно має бути звязаний з радіо.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-березня-2017 19:29 
Тисячник

Вік: 50
Повідомлення: 1076
Звідки: Фастов
Слухаю енерджі - також прийом хороший. Ксенон недумаю що сильно має бути звязаний з радіо.

Еще как, попробуй при слабом приеме включить ксенон, разница ощутима, да, на одних частотах больше, на других меньше заметно влияние. Так же влияют видеорегистраторы, и прочие девайсы, их БП, короче все, где есть ШИМ контроллеры.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 346 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія